Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Tablet Apple'a potwierdzony

[Aktualizacja] Tablet Apple'a potwierdzony

Q! 12 Stycznia 2010 10:10

0 0

Jedna z najbardziej strzeżonych tajemnic koncernu Apple została właśnie ujawniona. Szef France Telecom, Stephane Richard, w wywiadzie udzielonym kanałowi telewizyjnemu Chanel 1 potwierdził, że w jego sieci pojawi się tablet produkcji firmy z Cupertino.

Do tej pory jakiekolwiek informacje na temat tabletu z logiem nadgryzionego jabłka były pilnie strzeżone przez Apple. Wszystkie doniesienia pojawiające się na jego temat opierały się na pogłoskach i niepotwierdzonych informacjach. Jednak tym razem szef jednego z największych koncernów telekomunikacyjnych w Europie oficjalnie potwierdził tę informację.

W udzielonym wywiadzie stwierdził on, że w ciągu najbliższych kilku dni Apple przedstawi urządzenie typu tablet, które ma być wyposażone w kamerę internetową. Co więcej, urządzenie to ma być dostępne dla klientów Orange na wybranych rynkach.
Obecnie wciąż brak jest jakichkolwiek oficjalnych informacji na temat najnowszego urządzenia Apple. Jednak biorąc pod uwagę wypowiedź szefa France Telecom wiele wskazuje na to, że będzie ono dystrybuowane również poprzez operatorów komórkowych.

Prezentacja nowego urządzenia Apple może się odbyć już 26. stycznia, jednak wciąż fakt ten nie został oficjalnie potwierdzony przez żadnego z przedstawicieli firmy.

Aktualizacja:
Jak poinformowała sieć Orange, słowa jej dyrektora miały zostać wyrwane z kontekstu i źle odczytane. Poprawnym stwierdzeniem miało być, że "jeśli Apple wprowadzi na rynek swój tablet - znajdzie się on w ofercie sieci Orange".

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~Bart  2010-01-12 10:23:40  host: idss-bp-1.cs.put.poznan.pl

  Po tym wywiadzie, prezzes FT już się wycofał z tego co powiedział, stwierdzając, że jego słowa były wyrwane z kontekstu i powinny być odczytywane, jako: "jeżeli Apple wprowadzi tablet, to będziemy go sprzedawać". Wszystkie serwisy trąbią już o tym od wczoraj.

 • 0

  2.  2010-01-12 12:38:19

  nie ma lepszej kampanii reklamowej niż "przypadkowe" zdanie wyrwane z kontekstu:)

 • 0

  3. ~berdys  2010-01-12 13:07:53  host: aahw220.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Tablety okazały się wielka porażka- w tym wypadku tez tak będzie ;) Apple już się wiele razy przejechał na tym swoim pływaniu pod prąd ;)

 • 0

  4.  2010-01-12 18:23:49

  Ad 3. Tabletów do internetu jeszcze nie było, tzn dopiero pierwsze wchodzą na rynek.

 • 0

  5.  2010-01-12 20:03:27

  @rcicho: Jeszcze jak jeszcze, Nokia N800 (Maemo/Linux, Wifi, przystosowanie pod VoIP, bez GPRS/3G) nie jest wcale aż taką nowinką

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet