Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] T-Mobile: Wszędzie rozmawiaj

[Aktualizacja] T-Mobile: Wszędzie rozmawiaj

LuiN 30 Maja 2011 13:04

0 0

T-Mobile udostępni 5. czerwca dla klientów w Polsce ofertę Wszędzie rozmawiaj pozwalającą na prowadzenie rozmów w całej Unii Europejskiej oraz krajach stowarzyszonych w cenie rozmów krajowych, czyli za 30 groszy za minutę.

Wszędzie rozmawiaj to usługa, w której klient za 9 złotych otrzymuje multipakiet 30 jednostek (SMS, MMS, minuta). Pakiet można wykorzystać:
w roamingu w UE na połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y
w Polsce na międzynarodowe połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y do UE.

Wszystkie usługi będą wymieniały się jeden do jednego, tzn. 1 minuta będzie wymienialna na 1 SMS lub 1 MMS. Z usługi Wszędzie rozmawiaj będą mogli skorzystać klienci wszystkich segmentów: abonamentowego, Mix oraz Tak Tak.

Aktywacja będzie bardzo prosta i możliwa w wielu kanałach obsługi, m.in., SMS, Ekspresowy kod, Automatyczny System Obsługi Klienta (IVR), w punkcie sprzedaży, czy bezpośrednio u konsultanta telefonicznego Biura Obsługi Klienta.

Pakiet 30 jednostek będzie można wykorzystać przez 14 dni od momentu aktywacji. Klient o możliwości aktywowania multipakietu tanich usług w roamingu będzie informowany w powitalnej wiadomości tekstowej, którą otrzyma zaraz po włączeniu telefonu za granicą.




[Aktualizacja 14:45]

Jak udało dowiedzieć się TELEPOLIS.PL, taktowanie rozmów w tym pakiecie jest minutowe. Usługa obejmuje także połączenia przychodzące w roamingu.

Abonent może kupić 3 paczki w jednym okresie rozliczeniowym. Oznacza to, że może mieć więcej niż 3 aktywne paczki jednocześnie (np. kupując 3 pod koniec jednego okresu rozliczeniowego i 3 kolejne na początku następnego). Klient prepaid może aktywować 3 paczki w ciągu 30 dni (licząc od daty aktywacji pierwszej z nich).

Zobacz: regulamin promocji "Wszędzie rozmawiaj".

Jak oceniasz ofertę ogólnoeuropejskich pakietów minut i SMS T-Mobile "Wszędzie rozmawiaj"?

Bardzo atrakcyjne
26.97%
Atrakcyjne
26.86%
Nie wyróżniają się
7.89%
Mało atrakcyjne
14.63%
Bardzo mało atrakcyjne
19.54%
Nie mam zdania
4.11%

Wszystkich głosujących: 875



Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 167
  • 0

    152. ~  2011-05-31 17:40:15  host: 83.218.104.106

    jest już pierwsza odpowiedź na ofertę tmobile. Odpowiedź dało Halonet ze stawką 29gr/min za granicę z naliczaniem sekundowym...

  • 0

    153. ~  2011-05-31 17:41:18  host: 83.218.104.106

    "29 gr/min na komórki za zagranicę w HaloNet.HaloNet wprowadza niższe ceny za międzynarodowe połączenia komórkowe Telefonia internetowa HaloNet od 1 czerwca br. obniża stawki za połączenia na zagraniczne telefony komórkowe. Teraz można już dzwonić na niektóre popularne kierunki płacąc tyle samo jak na polskie numery komórkowe, czyli 29 groszy z VAT za minutę rozmowy. W takiej cenie połączenia dodzwonimy się do Austrii, Szwecji i Turcji. Poniżej 60 gr zapłacimy dzwoniąc na telefony komórkowe w: Anglii, Brazylii, Czechach, Danii, Finlandii, Grecji, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, we Francji czy na Węgrzech, nie wspominając już o Stanach Zjednoczonych, do których stawka spadła do 5 gr. Każde połączenie jest oczywiście objęte naliczaniem sekundowym począwszy od pierwszej sekundy rozmowy. Warto również wspomnieć, że przebywając za granicą nic dla nas się nie zmienia, stawki pozostają cały czas te same, bez względu na to czy połączymy nasz telefon do sieci Internet w Czechach czy Brazylii. Są to obecnie jedne z najniższych stawek na międzynarodowe połączenia komórkowe. Świat z HaloNet staje się faktycznie bez granic."

  • 0

    154.  2011-05-31 17:48:28

    @152 jak sama nazwa wskazuje jest to telefonia internetowa...

  • 0

    155. ~  2011-05-31 17:52:12  host: 83.218.104.106

    do 154: zgadza się. Ale Oni pierwsi obniżyli ceny w odpowiedzi na ofertę T. Dobrze by było by gg odpowiedziało także na ofertę T-Mobile... Przez długi czas był zastójw telefonii internetowej. Nic się nie działo. Może przez T coś się ruszy nie tylko w telefonii komórkowej ale i telefonii internetowej...:)?

  • 0

    156.  2011-05-31 22:46:59

    A ja dzwoniłem z Bułgarii do Polski za darmo poprzez TelePlay

  • 0

    157.  2011-05-31 22:59:18

    @156, teleplay nie istnieje.

  • 0

    158. ~  2011-06-01 21:00:02  host: ip95.elektrosat.pl

    Robi się coraz bardziej ... gorąco jeżeli chodzi o tematy związane z T-mobile. Ciekawe jak daleko pójdą z ofertami, obniżkami, rabatami,czy wprowadzą ponownie swój rabat dla tych kto ma więcej niż jedna usługa? podobno się sprawdziło, orange ma w swojej ofercie.

  • 0

    159. ~jaro960  2011-06-02 10:43:31  host: bvp203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe czy będą nowe karty T-MOBILE i czy będzie telewizja satelitarna oraz czy będą wymieniać kartu ery na T-MOBILE????

  • 0

    160. ~  2011-06-03 14:46:32  host: gaja.tpnet.pl

    Czy te rozmowy w roamingu po 30 gr/min są do wszystkich sieci, czy tylko do T-Mobile'a? Bo nigdzie nie widzę odpowiedzi na to pytanie!

  • 0

    161.  2011-06-03 15:10:31

    160, najprawdopodobniej do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych na terenie całej UE. Dla pewności trzeba jednak zaczekać na oficjalne regulaminy. 5 czerwca już za dwa dni. ;-)

  • 0

    162. ~gosc  2011-06-04 00:31:09  host: 46.205.114.53.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    ciekawe dlaczego era nie traktuje szwajcarii jako kraju europejskiego i kasuje 6 zl za minute podczas gdy taki play 1,50 zl

  • 0

    163. ~  2011-06-04 19:54:20  host: gaja.tpnet.pl

    Bo Szwajcaria nie należy do UE! A te promocyjne ceny obowiązują tylko do krajów UE.

  • 0

    164. ~  2011-06-05 09:04:11  host: staticline24580.toya.net.pl

    ale pojechali:) strasznie maly ten swiat wedlog T-Mobile a gdzie Irlandia a gdzie Dania a Portugalia to co kosmos???

  • 0

    166. ~olek  2011-06-06 15:16:15  host: user-109-243-121-30.play-internet.pl

    Przepraszamy, usluga jest niedostepna - prosimy sprobowac pozniej :) W tak-tak to nie dziala na chwile obecna, nie ma tez zadnych informacji na stronie internetowej operatora o dostepnosci tej uslugi w systemie tak-tak. Jest jedynie info o "Wszedzie rozmawiaj" dla uzytkownikow Mixa. Wiec jak to z tym jest?

  • 0

    167. ~fox  2011-06-06 18:46:30  host: bxh210.internetdsl.tpnet.pl

    W iboa tak-tak można wykupić ten pakiet, tak samo dzwoniąc na *9797, ale minus duży, że tylko kraje UE, jak ktoś jedzie na wakacje do Chorwacji to nici z rozmów, no chyba że po 6 zeta/min.

  • 0

    168. ~a-go  2011-06-06 18:59:35  host: user-46-113-206-18.play-internet.pl

    U mnie w iTT w uslugach jest obecnie totalna sieczka. Ukazuja sie napisy "Kontrakt nieaktywny", a przy polaczeniu oczekujacym, ze 'poprzednia zmiana w trakcie realizacji' tylko, ze ja z tego korzystam juz od dawna.

  • 0

    169. ~xsysiu  2011-06-07 01:30:59  host: 095160185110.olsztyn.vectranet.pl

    Nie wiem w sumie czym tu się podniecać. Od chyba przeszło roku w Erze można było dzwonić na EU w ramach minut w abonamencie.

  • 0

    170. ~sandra  2011-06-29 12:01:33  host: 83-168-96-25.pz3-cs1.espol.com.pl

    nie rozumiem tego wszystkiego mam pakiety wszędzie rozmawiaj dzwoniąc do franci zamiast z nich idzie mi z konta a mojemu chlopakowi takrze sciaga z kata i gdy majac te pakiety ale brak na kacie nie moge do niego dzwonic bo muwi ze jest poza zasiegiem nienormalne to wszystko

  • 0

    171. ~tk1199  2011-06-29 15:17:57  host: apn-77-112-158-10.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja włączyłem już 8 pakietów, a od pierwszego włączenia nie minęło 30 dni...

  • 0

    173. ~Kazik  2011-09-14 13:41:32  host: serwer-5.czerski.com

    Zapłaciłem za pakiet a i tak mi naliczyli opłaty roamingowe

Dodaj swoją opinię