Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Szybsze opcje Internetu w Netii

[Aktualizacja] Szybsze opcje Internetu w Netii

WitekT 19 Kwietnia 2010 11:01

0 0
Od 19. kwietnia Netia wprowadza nowe prędkości w ofercie dostępu do Internetu. Obok opcji 1/4 i 2/8 Mb/s (BSA/LLU), dochodzi opcja 10 i 20 Mb/s.

10 Mb/s dostępne jest tylko w ofercie BSA, zaś 20 Mb/s - zarówno na BSA, jak i LLU. Nowe opcje prędkości kosztują 69 zł miesięcznie.

[Aktualizacja] 69 zł za 20 Mb/s jest ceną promocyjną, która ma obowiązywać przez kilka najbliższych miesięcy. Standardowa cena tej opcji to 79 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 84
  • 0

    65. ~acro  2010-04-19 18:06:59  host: 87-205-49-79.adsl.inetia.pl

    właśnie dzwoniłem do Neti i pani mi powiedziała ze niema takiej możliwości :( jedynie jak będzie się kończyć obecna umowa to 3 miesiące wcześniej mogę dopiero zwiększyć prędkość i podpisać nowa umowę to gdzie tu gwarancja a umowę ma do lutego 2010

  • 0

    66. ~zainteresowany  2010-04-19 18:16:52  host: gate193.radioalfa.pl

    kaczor, 54, ale tak jest w tp. netia na swoich isdn zakłada adsl i stad moje pytanie czy robią to tez na liniach tepsy

  • 1

    67. ~  2010-04-19 18:37:16  host: 195.114.161.51

    Wyobrażacie sobie, jakby ssało torrenty? Jak Ukrainki na autostradzie! Ale to już nie ten wiek, nie chce mi się ani nie mam czasu na ściąganie. 1-2 Mb/s wystarczają mi całkowicie.

  • 1

    68. ~  2010-04-19 18:51:06  host: aegy174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe, a wyobraź sobie jak ładnie się ssa z rapida z prędkością 9-10MB/s (tak, megabajtów) To jest dopiero banan na mordzie :D Ale niestety osobiście nie jestem w zasięgu sieci ethernetowych, stołuje się u znajomego.

  • 0

    69. ~  2010-04-19 18:51:58  host: aegy174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A 1mbit mi nie wystarcza, głupi klip na youtube 480p buforuje się w nieskończoność, dlatego chętnie wskoczę w ofertę tepsy/netii na 10/20mbit.

  • 0

    70.  2010-04-19 21:37:33

    @67: Ale co to za problem? Wystarczy wejść na tracker/warez ściągnąć .torrent albo wkleić linki do serwera w program i po kilku/nastu/dziesięciu minutach masz to co chcesz ;)

  • 0

    71. ~  2010-04-20 00:35:29  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    Wimax jest przeciez za 49 brutto

  • 0

    72.  2010-04-20 07:11:57

    #65 dziwne bo miałem umowę na 2 lata rok temu podpisaną i powołując się na gwarancję ceny za 69 zł otrzymam 20mbit a nie 2 mbit które do tej pory miałem (mam BSA). Tak więc ciężko nie być zadowolonym. Szkoda że nie mogę abonamentu telefonicznego zmienić tez - tutaj niestety muszę czekać do końca umowy.

  • 0

    73. ~  2010-04-20 09:57:47  host: chello089074158242.chello.pl

    no proszę, w końcu jakieś normalne prędkości w netii

  • 0

    74. ~uzi  2010-04-21 15:01:02  host: czd51.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekawe jak to będzie działać - czy normalnie czy chała. Jak komuś podłączą, to niech da znać;)

  • 0

    75. ~darek  2010-04-22 12:11:16  host: 87-79-n2.aster.pl

    aster w warszawie rządzi

  • 0

    76. ~elvi  2010-04-22 16:01:55  host: doy237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no tez jestem ciekawa jak to będzie działać czy te 20mb/s nie jest tylko jakimś chwytem reklamowym. Nie dawno co TP wprowadziła nowe, szybsze opcje neo z w promocyjnych cenach,z pakietami TV w tych szybkościach też coś bodajże dali... To teraz Netia odpowiedziała... w sumie dobrze, tylko zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości wyglądać u nich

  • 0

    77. ~nikto000  2010-04-25 09:12:43  host: public35899.xdsl.centertel.pl

    Hihi. 12 godzin max. kontakt konsultanta. Jakośc czekam ponad dobę już i kontakta nie ma. Po co pisać w reklamie bzdury jak jest to niewykonalne?

  • 0

    78. ~chris99  2010-04-25 21:35:49  host: 77.252.98.224

    W Netii najlepszy jest Kot. Umowa niestety na dwa lata. Ogólnie jakość transmisji na łączu TP w miarę OK, ale ze zwiększeniem prędkości przy podpisanej umowie na 2 lata mogą byś problemy. Obecne moje 1MB to już za mało. Ile kosztuje zerwanie umowy gdy pozostało do jej końca około roku?

  • 0

    79. ~nikto000  2010-04-26 08:22:28  host: public-gprs49178.centertel.pl

    Zwracam honor Netii. Dodzwonli się po kilku godzinach, ale szwagier mi nie powiedział.

  • 0

    80. ~robert  2010-04-26 16:16:41  host: dpo64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rzeczywiście w tych reklamach najlepszy jest Kot, bardzo go lubię. Oferta promocyjna całkiem spoko, podobna do tej którą dała tpsa: neo +TV za niecałe 70dych, oni chyba ostatnio dość ostro ze sobą konkurują

  • 0

    81. ~aaa  2010-04-26 16:51:34  host: 77-253-188-73.adsl.inetia.pl

    Niestety jest coraz drozej. Dwa lata temu podpisalem umowe 1Mbps w Netii za 49zł/miesiac na trzy lata, w tym rok za darmo, czyli srednio zaplace za usluge 33zl. Teraz proponuja mi najmniej 4Mbps, ktore nie wiadomo czy w ogole zadzaial na moim kablu w cenie 49zl/miesiac. Poprosze 2Mbps za 30zł i podpisze umowe na kolejne trzy lata :)

  • 0

    82. ~E  2010-04-26 17:20:41  host: 77-254-213-13.adsl.inetia.pl

    "aaa" ma dokładnie taką samą sytuację z Netią jak Ty. Niedługo kończy mi się trzyletni okres umowy, a tu nie ma na horyzoncie ciekawej opcji w Netii ;-/ Przydało by się co najmniej 2 Mb/s w cenie około 30 zł (po wkalkulowaniu w to ewentualnej promocji jak np. gratisowy okres bezpłatny).

  • 0

    83.  2010-04-28 21:42:07

    rzeczywiście przydałaby się jakaś oferta w Netii , tak żeby średnio miesięcznie wychodziło 30zł… no ale w sumie i tak nie jest źle, ceny jednak schodzą w dół. TP ostatnio rzuciła promo na nowe opcje neo z niższymi cenami Netia też, więc aż tak tragicznie nie jest

  • 0