Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Świąteczne statystyki Orange

[Aktualizacja] Świąteczne statystyki Orange

WitekT 28 Grudnia 2008 10:58

0 0

W dniach od 23. do 26. grudnia włącznie, klienci Orange wysłali prawie pół miliarda SMS-ów, czyli o ponad 100% więcej niż przed rokiem.

Oto szczegółowa statystyka:

Dzień

SMS

MMS

23.12

107.102.339

351.039

24.12

178.774.055

915.295

25.12

112.087.635

359.685

26.12

101.699.368

b.d.

Razem

499.663.397

1.626.019


Zobacz: tegoroczne, Świąteczne statystyki Ery i Plusa.
Zobacz: zeszłoroczne, Świąteczne statystyki Ery, Orange, Play i Plusa.




[Aktualizacja 28. grudnia 2009 roku]

Okazało się, że statystyki SMS-ów zostały zawyżone, w rzeczywistości wysłano ich około 300 mln. Więcej w wypowiedzi rzecznika Grupy TP Wojciecha Jabczyńskiego.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 103
  • 0

    84.  2008-12-29 22:30:56

    Z jednym kolego się zgodze...przeniesienie numeru to lipa. A Play skończył się wraz ze starą kartą...

  • 0

    85. ~get  2008-12-30 15:09:26  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    WitekT - "ale to trochę dziwne, że nie potrafisz sobie wyobrazić pewnych sytuacji i potępiasz je w czambuł." no trochę racji masz, ale z tym potępianiem, a nie z nie zrozumieniem, na potrzeby forum poglądy powinny być wyraziste, inaczej nie ma sensu zabierać tutaj miejsca, dlatego trochę ubarwiam na użytek dyskusji, ja też wysyłam sms-y i wiem że są sytuacje gdzie jest to lepsza forma - ale 1000 ? no jak wyślę 50-100 miesięcznie to jest dużo, aż tyle tych sytuacji, w których lepiej napisać niż zadzwonić ? hmmm... a 2-3 tysiące... 15 tysięcy ?!? no ludzie, przecież na to można odpowiedzieć tylko żartem ;D Jarhead.007 - ok, rozumiem taką sytuację, ale to jest i tak przegięcie, to chyba od rano do wieczora nic nie robisz tylko esy ślesz ;D i jeszcze jedno - ludzie - nie bierzcie wszystkiego do sibie, trochę więcej dystansu ;P

  • 0

    86. ~get  2008-12-30 15:11:05  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    tymek - a jakie agrumenty na to masz że play nie jest najlepszy ??? najtańsza minuta, najlepsze i najtańsze telefony w abonamentach, jak narazie z tego co widzę najbardziej przyjazne podejście do klienta - a jakie argumenty przeciw temu że play jest najlepszy ???

  • 0

    87. ~kwistas  2008-12-30 18:35:58  host: w3cache.wignet.pl

    @get nie przyszło ci do głowy że on więcej dzwoni do Plusa i w jego oczach oferta będzie bardziej atrakcyjna niż PLAY?

  • 0

    88.  2008-12-30 19:08:20

    23.12? a jaki to ma związek ze świętami, patrzę na te wyniki i widać z nich jasno, że przecietnie dziennie wysyłane jest w pomarańczowej sieci ok 100 mln smsów, wynik wigilijny zatem to zaledwie 70% więcej, za moich czasów widać było różnicę nawet trzy/czterokrotną - kto wysyła życzenia 26 grudnia?

  • 0

    89.  2008-12-30 20:17:17

    Jak by na to nie patrzył musieli się z Orange postarać żeby nadajniki działały ;)

  • 0

    90. ~  2009-01-01 23:17:24  host: ip-62-148-94-8.netia.com.pl

    @74: taa, gadasz z jednym numerem przez 2 miesiące - aż całe 1200 minut! Czyli tyle co nic. Weź daj spokój z tym orangutan GO-wno.

  • 0

    91. ~ker  2009-01-02 14:54:52  host: diugon.polsteam.com

    Czy może mnie ktoś oświecić jak to było z tą ofertą świąteczną i noworoczną w Orange? Bo wiadomo od dawna, że osoby mające usługi obniżające koszty nie mogły korzystać z rozmów własnie w czasie świąt. W tym roku orange ogłosił promocję, ze w święta i nowy rok wreszcie te osoby mogą skorzystać ze swoich ofert. No i skorzystałem ... Za wszystkie rozmowy na orange i stacjonarne skasowało mnie równo (100%). Pani w BOK dała do zrozumienia, ze ponieważ 25,26 grudnia i 01 stycznia wypadły fatalnie, bo w dni robocze a nie w weekend i nie mogłem skorzystać z ofert. To proszę mi powiedzieć dla kogo oni zrobili tę OFERTĘ ? Bo nie mogę znaleźć takich usług ... Pewnie nie doczytałem drobnym druczkiem, że oferta działa tylko wtedy jak luty ma 31 dni.

  • 0

    92. ~ker  2009-01-02 14:56:54  host: diugon.polsteam.com

    a dosadniej: grudzień 32 dni

  • 0

    93.  2009-01-02 17:08:37

    @91: Nie ma co - super promocję zrobili :( Promocję dla siebie: najpierw oznajmili wszem i wobec, że będzie za free (łaskawcy - NAWET w święta! :P), więc ludzie dzwonili w święta. Ale... nie ma za free! I to jest właśnie cały Orange. Oby jak najdalej od tej sieci... Na Twoim miejscu pisałbym reklamacje do skutku, przecież regulamin promocji chyba nie określa czy możesz dzwonić za darmo w weekendy, czy w dni robocze.

  • 0

    94.  2009-01-02 17:13:02

    Poza tym widzę już nie pierwszy taki komentarz. Czy Redakcja TELEPOLIS posiada jakieś informacje na temat nieprawidowego naliczania darmowych rozmów w Orange w święta? Może jakiś news by się przydał?

  • 0

    95. ~kwistas  2009-01-03 00:03:24  host: w3cache.wignet.pl

    No nieładnie Orange jeśli to okaże się prawdą macie u mnie wielki minus.

  • 0

    96. ~x  2009-01-03 11:39:17  host: 213.25.19.18

    Co tu niektorzy pisza to glowa mi peka... takie pierdoly ze nie dziwie sie ze nasz kraj ma coraz wieksze problemy jak jeden drugiemu ubliza na forum zamiast sie wziac za siebie nie wiem np. pomoz mamie,wynies i przesegreguj smieci bo jak tak dalej bedziesz pisal jeden z drugim to daleko w zyciu nie zajdziecie.

  • 0

    97. ~kwistas  2009-01-03 17:30:32  host: w3cache.wignet.pl

    ~x potraktuj nasze komentarze jak zabawa, bo tylko dla zabawy udajemy "wojowników sieci komórkowych", tak naprawdę każdy zostanie w tej sieci której mu się podoba, bo najwyraźniej ma określone powody.

  • 0

    98.  2009-01-04 21:28:56

    No przecież było powiedziane że w święta pakiety obowiązują...z tego co wiem to kumplowi nie naliczyli...

  • 0

    99. ~ziomek13  2009-01-05 16:01:21  host: aauu29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co najmniej 75% osób co znam i sa w trojcy nigdy w zyciu nie kupiło jakiegokolwiek pakietu,to sa wazniejsze statystyki i żałosne ze ktos kogos wysysa jak wampir

  • 0

    100.  2009-01-05 18:27:56

    Ale sorry to głupota tych ludzi co nie korzystają..przecież po to są... ja mam i korzystam :)

  • 0

    101. ~ziomek13  2009-01-05 19:07:28  host: buf64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ozp mówilem juz ze nie namawiam do zmiany sieci dzieci starców tylko bez skutku tych co dzwonią zawsze i wszedzie ale nie mam szans na rozbicie wieloletnich "malzenstw" z operatorami

  • 0

    102. ~perdente  2009-01-05 22:45:21  host: 94.254.161.219

    generalnie jestem w wspanialej sieci orange od lat 10 i no niestety robienie ludzi w konia czy to w święta czy nie poprostu przekracza ludzkie pojecie. Po zakonczeniu promocji nic sie czlowiekowi nie nalezy w bok reaguja smiechem. maskara jest tez to ze ORANGE olewa swoich klientow abonamentowych a promuje karty moze wogole zamienic sie z HEYAH nalezy co

  • 0