Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Sprzedaż kolejnego Sony Ericssona wstrzymana w UK

[Aktualizacja] Sprzedaż kolejnego Sony Ericssona wstrzymana w UK

Q! 27 Listopada 2009 23:07

0 0

Dwaj najwięksi sprzedawcy detaliczni telefonów na Wyspach - Carephone Warehouse oraz Phones 4U - wycofują ze swojej oferty produkt Sony Ericssona. Tym razem problem dotyczy drugiego modelu tego szwedzko-japońskiego koncernu - Aino.

Jak informuje producent, w modelu tym klienci napotykają problemy z poprawnym działaniem ekranu dotykowego. Przedstawiciel producenta zapewnia, że problem ten dotyczy tylko niewielkiej liczby egzemplarzy znajdującej się już na rynku. Jakiej dokładnie - nie chciał podać. Zapewnia on jednak, że zdarzenie to nie odbije się na firmie i nie będzie miało wpływu na jej wyniki finansowe w ostatnim kwartale tego roku.




Warto przypomnieć, że to już drugi telefon Sony Ericssona, którego sprzedaż w ostatnich dniach została wstrzymana. Wcześniej problem dotyczył modelu Satio i stabilności jego oprogramowania. Ostatnimi czasy również użytkownicy telefonu Nokia N97 nie mieli powodów do zadowolenia - tutaj także problem dotyczył poprawnego działania oprogramowania. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

[Aktualizacja]
Według najnowszych informacji pochodzących od przedstawiciela sieci Carephone Warehouse, która to miała wycofać model Aino ze sprzedaży - informacje te nie są prawdziwe. Według niego, z modelem tym od samego początku nie było żadnego problemu i jest on cały czas dostępny w sprzedaży wbrew temu, co podało wiele portali branżowych na całym świecie.

Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~Paranoia  2009-11-28 18:32:54  host: v05-06.opera-mini.net

    I bardzo dobrze, ze nie zmieniacie! Ja na przyklad ciagle trzymam swoje stare telefony(np. Siemensta cx65 kocham jego wyglad!) i czasami do nich wracam jak aktualny telefon mnie zaczyna draznic(jestem paranoikem ciagle mnie cos wk*****) lub nie chce mi sie go ladowac. Ale duza wiekszosc nowego pokolenia co ledwo wylazla z piaskownicy, traktuje telefony jak skarpetki- codziennie prosza rodzicow o nowy telefon. Wlasnie ta i podobne grupy rzadza dzisiejszym rynkiem, sprawiajac ze my w miare normalni, patrzymy jak rynek zamienia sie w cyrk... Co ja bym dal by nadszedl ostateczny poziom mobilnej komunikacji- wszczepki potyliczne(polecam ksiazke Czarne Oceany Jacka Dukaja, tam znajdziecie szczegoly tej technologii)

  • 0

    17. ~  2009-11-28 20:13:11  host: ip-94-42-14-205.multimo.pl

    ciesze sie ze moj wpis pod nr 12 ma zwolennikow. Jesli nie damy zarobic producentom co chwile kupujac niby lepszych nastepcow, beda wypuszczac mniej telefonow ale beda bardziej dopracowane.

  • 0

    18.  2009-11-28 20:39:58

    Dotykowy ekran w Aino działa specyficznie, tylko na zasuniętym telefonie :

  • 0

    19.  2009-11-29 00:10:05

    @6,9.Uzytkowałem równiez SE T 610i,żadnych problemów z dżojstikiem,więc chyba dorabiacie historię.Fakty z nowymi modelami telefonów są takie,że spada ich jakość,wszystkich marek,niestety.

  • 0

    20. ~N  2009-11-29 07:39:22  host: 94.254.233.99

    Kłopoty z telefonami SE i Noki wynikają z tego że jest niesamowita presja na z detronizowanie iPhone'a

  • 0

    21.  2009-11-29 12:22:53

    @19 - i wszyscy ludzie swojego czasu piszący na forach o spieprzonych joy'ach w SE sobie dorabiają historie? Widocznie dobrze trafiłeś ale wielu użytkowników SE nie miała tyle szczęścia, albo jesteś fanatykiem marki i nie dostrzegasz rzeczy oczywistych.

  • 0

    22. ~dawidos  2009-11-29 12:27:15  host: 80.50.128.158

    W moim poprzednim fonie k310i joy chodził bez zarzutu natomiast u mojego brata w k800i nie chce czasem chodzić w prawo i w dół tak więc z tymi sypiącymi się joy'ami to nie żadne dorabianie historii.

  • 0

    23.  2009-11-29 13:11:42

    Miałem t68i, t610i, D750i i k800i - każdy intensywnie używany przynajmniej 2 lata i w żadnym dźojstik nie popsuł się. Teraz mam Aino i też nie narzekam... Uważam, ze to bardzo dopracowany telefon, chodzi szybko i wszystko działa bardzo sprawnie.

  • 0

    24. ~pisul  2009-11-29 13:54:28  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Duzo za i przeciw firmie i produktom tej firmy.Ale co z tymi wyswietlaczami?Co jest powodem wycofywania sie ze sprzedazy?Ten artykul przypomina mi slowa- Ja cos wiem ale niepowiem.

  • 0

    25.  2009-11-29 15:56:25

    Engadget pisze o bardzo niewielkiej ilosci Aino puszczonych na rynek z tym problemem i dotyczy tylko modeli sprzedawanych w Wlk. Brytanii.

  • 0

    26.  2009-11-29 17:01:47

    Hose,nie jestem fanatykiem SE,miałem w swoich rękach rózne marki.Najbardziej cenię Nokię i Sony Ericssona.Są to telefony z,których można też zadzwonić,w przeciwieństwie do innych,które udają,że są telefonami.To tyle wyjasnień.Pozdrawiam.

  • 0

    27. ~klimass  2009-11-29 20:56:54  host: 7-mi2-4.acn.waw.pl

    Jesli bede mial wybierac, to w przyszlosci tylko SE. Zadne HTC, zaden Samsung, zadna Nokia. SE jak dla mnie jest najlepiej zrobiony i z tymi wszystkimi funkcjami, ktore ma, jest dla mnie najbardziej wygodny w uzyciu.

  • 0

    28. ~emzecik  2009-11-29 22:47:03  host: mail.bemowo.waw.pl

    heh, szkoda że kolejny raz SE daje d.py bo od czasów k750i jestem wierny marce i nie narzekam. zresztą mam go do dziś i joy działa :P, teraz mam c702 i też jest fonem spełniającym moje wymagania (no może oprócz WiFi), mam też HTC Magic i gdyby nie wspomniane WiFi to olałbym ten telefon. dobrze że to służbowy ;P

  • 0

    29. ~  2009-11-29 23:09:09  host: 80.51.91.245

    jak to dobrze, że są lepsze telefony od klockowatych SE... ;)

  • 0

    30. ~Boj  2009-11-30 11:50:20  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    A ja jak na razie zmieniam co pół roku teraz mam awile super fon bateria rzyma długo około tygodnie jakis przełom jest w Samsungu jesli chodzi o baterie bo w omni tez trzyma dobrze.miałem nokie e 51 i samsunga i550w ale pozbyłem sie szybko symbianowców.

  • 0

    31. ~rune  2009-11-30 16:51:41  host: ip-89-250-199-178.rev.snt.net.pl

    czytajcie: http://www.gsmarena.com/false_alarm_sony_ericsson_aino_hasnt_bee n_pulled_out_after_all-news-1290.php

  • 0

    32. ~  2009-11-30 17:59:53  host: xdsl-7362.walbrzych.dialog.net.pl

    @30 Nie istnieje samsung awila tylko jak już to avila.

  • 0

    33. ~GfaRm  2009-11-30 19:46:25  host: dynamic-78-8-233-153.ssp.dialog.net.pl

    do 12: swiete slowa, wyznaje podobna ideologie :) obecny tel mam od 3 lat (e50)

  • 0

    34. ~  2009-11-30 23:21:41  host: aeey240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    okazało się to wielką plotą!! Czy jest szansa na sprostowanie tej wiadomości?? Chyba,że komuś tu zależy by ta "sensacja" żyła,była i się rozwijała ;) http://forum.fanklub.se/nowosci-przecieki-plotki/sony-ericsson-w ycofuje-satio!/15/

  • 0

    35. ~G  2009-12-01 00:02:18  host: dynamic-78-8-233-153.ssp.dialog.net.pl

    do 16: niezle, podoba mi sie twoja analiza, zreszta taka sama sytuacja panuje na kazdym rynku dobr konsumpcyjncyh wysokich technologi. wezmy dla przykladu auta, co chwile nowy model, kiedys nowe modele pojawialy sie co kilka lat, teraz odswiezanie modeli nastepuje co rok-dwa. a rynek aparatow cyfrowych? totalna paranoja megapikselowa! i kazdy kretyn (kazdy bedzie mial w tej chwili inna definicje kretyna) podnieca sie iloscia mega pikseli jakby to mialo jakies znaczenie dla ostatecznego efektu. niektorzy producenci zreszta juz sie otrzasli nieco, np canon w modelu g10 dowalil matryce 15mega a w nastepcy g11 jest juz tylko 10mega... itd, itp, obled konsumpcji napedzany ludzka glupota i reklama... :(

Dodaj swoją opinię