Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Spotify bez wsparcia dla Windows Phone

[Aktualizacja] Spotify bez wsparcia dla Windows Phone

orson_dzi 14 Marca 2016 11:38 Aktualizacja: 14 Marca 2016 13:57

4 3

Spotify traci wsparcie dla systemu Windows Phone. Czy nowa wersja aplikacji będzie przygotowywana pod kątem Windows 10 Mobile?

Aplikacja dla systemu Windows Phone została stworzona w 2013 roku i od tamtej pory była stale aktualizowana. Nowe poprawki nie będą już udostępniane, a samo Spotify zniknie z Windows Store.

Nowa wersja aplikacji najprawdopodobniej zostanie przygotowana pod Windows 10 Mobile, ale jej twórcy nie chcą jeszcze zabierać głosu w tej sprawie.




Aktualizacja

Jak poinformowali twórcy Spotify, wsparcie dla Windows Phone nie zostanie jednak zakończone. Aplikacja nadal będzie aktualizowana, a jej kolejna wersja (5.2) trafi również do systemu Windows 10 Mobile.

Źródło tekstu: WindowsCentral; wł     

Dodaj do:

Tagi: windows phone | spotify

w sumie: 19
  • 0

    1.  2016-03-14 11:47:32

    To chyba już został tylko Deezer ;)

  • -1

    2. ~aer  2016-03-14 11:50:33  host: 5.134.65.167

    uu jak szkoda a taki amerykański był....szkoda.

  • 1

    3. ~Liwiusz  2016-03-14 12:06:48  host: ip-37-248-254-10.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Przecież jest spotify pod windows 10 mobile.

  • -1

    4. ~~  2016-03-14 12:29:38  host: djm194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to ma być? Autor pijany? Najpierw pisze, że koniec w pierwszym zdaniu a potem na końcu, że jednak zrobią?

  • 1

    5. ~Liwiusz  2016-03-14 12:31:12  host: ip-37-248-254-10.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @4 - nie odróżniasz windows phone od windows 10, prawda?

  • 0

    6.  2016-03-14 12:31:42

    @4 Windows Phone to nie to samo co Windows Mobile -.- takze zanim skrytykujesz to sie dowiedz nastepnym razem

  • 1

    7. ~  2016-03-14 12:34:19  host: 168.235.196.24

    @4 a ty co,pijany? czy z mamusia czytac nie nauczyła?

  • -1

    8.  2016-03-14 12:46:10

    @5 i @6 nie dość, że system z promilowym udziałem w rynku, to jeszcze sfragmentowany. Szacun :)

  • 0

    9. ~Ewa  2016-03-14 12:57:08  host: d88-37.icpnet.pl

    Ten system to jakieś nieporozumienie

  • 0

    10. ~Liwiusz  2016-03-14 13:02:03  host: ip-37-248-254-10.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @9 - używam i sobie chwalę. Chodzi bardzo dobrze na telefonie za 500zł, czego nie można powiedzieć o androidzie. Na najlepszy system na świecie z telefonem za 4000 mnie nie stać.

  • 0

    11. ~lumiafan  2016-03-14 13:08:12  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    @10 polemizowałbym z tym i to bardzo... mój nick to ironia choc nigdy nie mialem nic do WP ale od jakiegos czasu testuje Lumie 640 LTE. Nie ma na tym systemie praktycznie niczego co jest mi potrzebne a mam na androidzie a jezeli chodzi o tą słynnąpłynność działania o której wszyscy piszą to mam wrazenie, że to jakaś zbiorowa halucynacja. Fakt przejscia wygladaja ladnie i sa plynne ale telefon zawiesza sie i wykrzacza kilka razy czesciej niz androidy z 512 mb ram...

  • 0

    12. ~Fokus  2016-03-14 13:14:15  host: public-gprs368604.centertel.pl

    applefan_, udział może i niewielki, ponieważ to OS dla koneserów, a nie ta twoja kiczowata tandeta dla lalek Barbie i różowych chłoptasiów ;-)
    To co popularne jest dla plebsu, a to co rzadkie jest da elit :-)

  • 0

    13. ~~  2016-03-14 13:29:37  host: djm194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 @6 @7 To wy czytać nie potraficie. Pisze jak byk, że "Spotify zniknie z Windows Store" a sklep jest jeden baranki.

  • 0

    14. ~Eania  2016-03-14 13:35:49  host: 85.219.203.3

    Firma właśnie zdementowała te płotki, poczytajcie na jej oficjalnej stronie.

  • 0

    15. ~styniu  2016-03-14 13:51:21  host: gpgwdegl.delaval.com

    To już nieaktualna informacja, Spotify nigdzie się nie wybiera:
    http://tlp.is/9d7

  • 0

    16. ~  2016-03-14 18:45:33  host: 178-37-237-31.adsl.inetia.pl

    LOL. To raczej WP traci wsparcie Spotify.

  • 0

    17. ~wlasciciel  2016-03-15 08:26:42  host: user-94-254-241-246.play-internet.pl

    @11 to chyba masz jakiś wadliwy egzemplarz, mam w domu lumie 520, 1320 i 640 lte, do tego sgs4 w mocniejszej wersji, najnowsza jest 640, reszta w miarę podobna, 520 nigdy nie widziała Internetu i po 3 latach chodzi idealnie, a teraz pełni rolę rutera przenośnego i dobrze mu idzie, 1320 ciągle w pełni obciążona pracuje już prawie dwa lata i jest taka jak wyciągnięta z pudełka, idealnie sprawdza mi się w pracy, sgs4 nie dał rady w pracy, nie mówiąc już o tym jak wygląda, zniszczony strasznie, gdzie Lumia 5- , nobi do tego 640 która lata tak jak latał s4 kiedy był nowy, ale widać że jest minimalnie gorsza niż 1320, ale to wina niskiego taktowania rdzeni (4x1.4 vs 2x1.7) 1 gb ramu przeszkadza baaaaardzo rzadko :) pozdrawiam

  • 0

    18. ~,,,,,  2016-03-15 09:27:42  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    dziwne bo z rana była aktualizacja :)

  • 0

    19. ~lumiafan  2016-03-15 09:48:36  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    @17 Nie wiem czy wadliwy egzemplarz, dostalem go w pracy, wszystko dziala powiedzmy normalnie. Brak wielu przydatnych aplikacji, do tego niska jakosc tych, ktore sa a zwlaszcza zaskakujaco niska jakosc tych oficjalnych od samego Microsoftu... oryginalny pasjans wykrzacza sie za kazdym razem gdy obroce ekran, youtube to po prostu przegladarka internetowa z youtubem ustawionym na stronie startowej, messenger dzialajacy z opożnieniem itd... btw tam jest 4x1.2 a nie 1.4...

Dodaj swoją opinię