Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Smartfon, pakiet #BEZLIMITU i karta kredytowa w wersji light z niską opłatą miesięczną

[Aktualizacja] Smartfon, pakiet #BEZLIMITU i karta kredytowa w wersji light z niską opłatą miesięczną

orson_dzi 2 Grudnia 2015 10:17 Aktualizacja: 2 Grudnia 2015 12:09

1 17

Virgin Mobile, Samsung i Raiffeisen Polbank prezentują łączoną ofertę, w ramach której klienci otrzymują usługę telekomunikacyjną, telefon i kartę kredytową.



W ramach oferty klient otrzymuje nielimitowane SMS-y i rozmowy do wszystkich sieci, 5 GB Internetu i smartfon Samsunga z niską opłatą miesięczną na karcie kredytowej Raiffeisen Polbank.

Okres kredytowania można ustalić na 12 lub 24 miesiące. Kwota całej usługi jest rozłożona na równą kwotę, spłacaną co miesiąc w zależności od wybranej długości zobowiązania. Prezentuje się to następująco (wariant 24-miesięczny i 12-miesięczny):
Umowę można zamówić przez stronę internetową Virgin Mobile lub podpisać ją w dowolnym oddziale Raiffeisen Polbanku. Tam za pomocą aplikacji Virgin Mobile można wybrać jeden ze smartfonów Samsunga i złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Mastercard. Jest to tzw. karta dla początkujących (wersja sola dostępna poza pakietem), płatna 5 zł miesięcznie za użytkowanie. Bez opłat można robić przelewy z konta karty i wypłacać gotówkę w bankomatach. Po podpisaniu umowy z bankiem telefon z pakietem Virgin Mobile i kartą kredytową zostaną przesłane na wskazany przez klienta adres.

Aktualizacja




Jak wynika z informacji TELEPOLIS.PL, karta kredytowa będzie miała limit od 1000, do 10 000 zł, a oprocentowanie będzie wynosiło 10%. Koszt wydania minikarty i karty dodatkowej, to 15 zł.

W ramach pakietu #BEZLIMITU dostępny będzie nielimitowany transfer danych w aplikacjach - Facebook, Ask.fm, Gadu-Gadu, Messenger i Twitter. Będzie również możliwość korzystania z pakietu #FREEMIUM oraz #PEŁENLUZ.

Dodatkowo zaktualizowaliśmy ceny zestawów o wariant 12-miesięczny.

Jak oceniasz ofertę łączoną Virgin Mobile, Samsunga i Raiffeisen Polbanku?

Bardzo atrakcyjna
7.47%
Atrakcyjna
11.86%
Nie wyróżnia się
14.18%
Mało atrakcyjna
16.75%
Bardzo mało atrakcyjna
38.14%
Nie mam zdania
11.60%

Wszystkich głosujących: 388


Źródło tekstu: Virgin Mobile; wł     

w sumie: 25
  • 0

    6. ~  2015-12-02 10:54:16  host: 212.160.172.84

    @1,3 macie racje tylko znam wiele przypadkow ze ludzie bulwersuja sie jak to na 12 mc nie ma oferty z tel.?!?!? moge sie założyć że nie jeden jeleń sie natnie na to bo umowa tylko rok i tel do tego xD

  • 0

    7. ~Dawid  2015-12-02 11:03:01  host: user-94-254-198-19.play-internet.pl

    @4 Kowalska ma już Santandera

  • 0

    8.  2015-12-02 11:12:13

    Ofertę no limit można mieć z takim pakietem danych za niecałe 30zł/mies czyli telefon Galaxy J5 kupujemy za 39*24=936zł
    Rynkowa cena takiego telefony to jakieś 760zł. Wychodzi na to, że za marne konto w banku i kartę kredytową płacimy 176zł. No super oferta ;)

  • 0

    9. ~  2015-12-02 11:34:37  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    @8
    Jeszcze 5zł miesięcznie za kartę, czyli dodatkowe 120zł w skali 24mc trzeba wziąć pod uwagę.

  • -2

    10. ~Karol R.  2015-12-02 11:40:58  host: 217-67-205-170.itsa.net.pl

    Dla mnie to trzy w jednym w sumie robi robotę. Nie muszę kombinować, kupować oddzielnie startera, telefonu. A za kartę kredytową zawsze jest jakaś opłata, to normalne. Kwestia, czy się decydujesz, czy nie ;)

  • 2

    11. ~karta  2015-12-02 11:47:50  host: 94.42.201.114

    @10 Użytkuję karty kredytowe od 10 lat z hakiem (miałem ich kilka w tym czasie). Nie zapłaciłem jeszcze złotówki za korzystanie z jakiejkolwiek z nich a jeszcze wpadała kasa za chargeback. Jak tylko któremuś bankowi przychodzi do głowy wprowadzanie opłat to natychmiast żegna się z klientem który taką kartą kilkanaście tysięcy rocznie nakręca.

  • 0

    12. ~mm  2015-12-02 12:14:50  host: user-94-254-145-139.play-internet.pl

    @10
    Jakie opłaty za karty kredytowe? Jeżeli karty używasz i spłacasz w GP to w większości banków nie płacisz za kartę nic. Brak i tak ma kasę z prowizji

  • 0

    13. ~  2015-12-02 12:19:10  host: static-188-137-117-101.xbest.net.pl

    nie opłaca się... ;)
    równie dobrze można kupić tel na raty w sklepie i wyjdzie taniej ;-)

  • 1

    14. ~Sweezy  2015-12-02 12:20:44  host: 91.224.144.82

    do Orson_dzi : Gdzie ta wspomniana w tekście aktualizacja o wariant 12 miesięczny?:)

  • 0

    15.  2015-12-02 12:22:10

    Jest też pdf z cennikiem bez rat. J5 za gotówkę 735zl. Komputronik i inne sicióki 799zł. Nie jest źle.

  • 0

    16.  2015-12-02 12:31:53

    @14 A widzisz dwie ceny przy telefonach? ;) Jak się okazało, ceny są inne niż w pierwotnym komunikacie, w wariancie 24-miesięcznym też.

  • 0

    17. ~  2015-12-02 13:03:32  host: user-5-173-214-106.play-internet.pl

    @11: Chargeback (obciążenie zwrotne - jedna z procedur reklamacyjnych) czy money-back (zwroty za płatności)?

  • 0

    18. ~  2015-12-02 13:05:12  host: user-5-173-214-106.play-internet.pl

    Kartę kredytową można mieć za darmo (warunkowo - wykonując określoną kwotę lub sumę płatności w ciągu roku/miesiąca, a w niektórych bankach - bezwarunkowo). Jeszcze czasem można dostać kilkaset złotych lub prezent, jeżeli karta jest zakładana w promocji.

  • 1

    19.  2015-12-02 13:09:42

    Oferta ciekawa, ale Raiffeisen Polbank omijać szerokim łukiem. Miałem prywatnie kartę kredytową i konto firmowe. Dzień spłaty karty np. 10 grudnia i 10 grudnia robiłem przelew z konta w ramach tego samego banku. Księgowanie na rachunku robili 11 i sru kara 50 pln za nieterminową spłatę. Mają jeszcze inne ciekawe numery. Generalnie każdemu odradzam.

  • 0

    21. ~dan  2015-12-02 13:44:17  host: static-87-105-131-27.ssp.dialog.net.pl

    @4 Kowlaczyk jest już w Santander ;P

  • 1

    22. ~  2015-12-02 13:51:34  host: user-31-174-253-135.play-internet.pl

    @19 Czyli klasyczna banksterka, której tak broni nosferatu zwany swetru..

  • 0

    23. ~cotomabyc  2015-12-02 14:01:31  host: host135.v17.interkam.pl

    O nieee.. nie dość że umowa z operatorem która ogranicza bo nie można zmienić oferty to jeszcze przez raiffaisen ;/ nawet niewidomy się na to nie złapie... jednak zostane przy swoim mv.

  • 1

    24. ~JayCee  2015-12-02 14:08:19  host: 109241036169.warszawa.vectranet.pl

    Kibicowałem planom VM, czekałem co wymyślą. Zastanawiałem się z kim wejdą w biznes. I teraz już wiem, że będzie porażka. Maks 100k klientów w rok. Szkoda, ale partnerów trzeba dobierać bardzo starannie...

  • 0

    25. ~@17  2015-12-02 14:16:40  host: 94.42.201.114

    Moneyback oczywiście - za dużo anglicyzmów i się człek gubi :) Dzięki

  • 0

    26. ~gościu  2015-12-03 18:58:06  host: 89-65-23-140.dynamic.chello.pl

    "Kwota całej usługi jest rozłożona na równą kwotę ..." Orson_dzi - jak zwykle rządzi. Po prostu mistrz !

Dodaj swoją opinię