Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Samsung Wave w ofercie Ery

[Aktualizacja] Samsung Wave w ofercie Ery

LuiN 2 Czerwca 2010 19:45

0 0

samsung s8500 wave3. czerwca w cennikach Ery pojawi się nowy smartfon Samsunga - model S8500 Wave. To pierwszy na rynku telefon z ekranem Super AMOLED, systemem Bada, WiFi w standardzie n, Bluetooth 3.0 i certyfikatem DivX HD.



Jako pierwszy do cenników wprowadził Wave'a Play - telefon dostępny jest w jego ofercie od 1. czerwca. Choć telefon w ofercie Ery dostępny będzie od 3. czerwca. Szerzej o Samsungu Wave przeczytać można między innymi w tej wiadomości.

Oprócz Wave'a Era przygotowała też dwie inne nowości: Nokię C5 (telefon dostępny od 14. czerwca) oraz LG GT540 Swift (dostępny od 11. czerwca).




Aktualizacja: Korekta terminów dostępności poszczególnych telefonów; Samsung Wave dostępny jest w salonach od 3. czerwca.

Aktualizacja 2

Zobacz: cennik telefonów w promocji "Rozmawiaj za grosze w Nowej Firmie".
Zobacz: cennik telefonów "Najtańsze telefony w Nowej Firmie".
Zobacz: cennik telefonów "Nowy Pakiet Biznes".


Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~Templariusz  2010-06-02 21:40:35  host: staticline18393.toya.net.pl

    Ale zajefajnie!!! Moja kochana Era cały czas wszystkich zaskakuje :D Normalnie najlepsza sieć na świecie!!! Nie to co jakiś (s)plus, czy (s)orange :P

  • -1

    15. ~k  2010-06-02 21:43:28  host: aahe199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orange wprowadza go od 7 czerwca z nokia c5

  • -2

    16.  2010-06-02 21:56:32

    Wszystko ładnie pięknie, tel super tylko odstrasza mnie ten system bada, co to za wynalazek? Nie lepiej byłoby z symbianem, wm czy androidem, na które jest sporo aplikacji?

  • 0

    17. ~koko  2010-06-03 01:01:12  host: aejk223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie kumam, po co Era wprowadza ten telefon jak on jest w Play? Więc po co w Erze?

  • 0

    18.  2010-06-03 01:06:23

    #17. ty tak na powaznie piszesz? czy sobie tylko zartujesz?

  • 0

    19. ~Mich  2010-06-03 11:50:41  host: ehn11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam juz Wave :D i jestem w Play - zwiałem z ery :D dzisiaj mnie przenieśli :D

  • 0

    20. ~erer  2010-06-03 11:55:17  host: 213-238-93-227.adsl.inetia.pl

    No i gratuluje :]

  • 0

    21. ~sutanna  2010-06-03 13:16:31  host: 77-253-34-174.adsl.inetia.pl

    ciekawa jaka cena w erze bedzie dla tych co w rogi zostaną zrobieni :))) taryfy po byku to najwieksze oszustwo klientow w tym roku!!!

  • 0

    22. ~axel280  2010-06-03 13:28:17  host: 77-255-125-97.adsl.inetia.pl

    Jak będą wiadome ceny Nokii C5 i LG Swift, to proszę o stosownego newsa :-)

  • 0

    23.  2010-06-03 13:36:12

    Nieźle, fajna sprawa, ja wychodzę z założenia im więcej telefonów tym lepiej :)

  • 0

    24. ~Pan Vacek  2010-06-03 13:57:41  host: 83.1.16.24

    Dostalem tel z symbianem. Niezly syf. Nie wiem jak ludzie moga nokie z tym kupowac. Chociaz nie wiem co to za system ten bada ale wolalbym go niz symbiana.

  • 0

    25. ~Andre53  2010-06-03 14:24:19  host: 77-255-35-166.adsl.inetia.pl

    Pan Vacek, no cóż dla niektórych telefony z systemem są za skomplikowane, proponuję coś prostszego.

  • 0

    26. ~redzio  2010-06-03 15:25:17  host: 86-63-88-219.sta.asta-net.com.pl

    bo telefon ma byc prosty w obsludze a nie zryty jak symbian

  • 0

    27. ~mucus  2010-06-03 23:22:28  host: c23-208.blackberry.net

    Symbian to porazka

  • 0

    28. ~gekon  2010-06-04 00:08:11  host: apn-95-41-91-227.dynamic.gprs.plus.pl

    symbian to gwóźdź do trumny dla nokii

  • 0

    29.  2010-06-04 08:34:47

    To fakt Symbian jest taki sobie, ale jednak patrząc na ten telefon jest naprawdę fajny. Inne z Symbianem ludzie kupowali i będą kupować. Co prawda teraz to tak naprawdę Android jest OK, no i wg mnie Mac oS w telefonach:) reszta drugoplanowa.

  • 0

    30. ~axel  2010-06-07 09:36:09  host: chello089078251224.chello.pl

    Te telefony będą dostępne tylko w taryfach firmowych ?

  • 0

    31. ~McSimus  2010-06-07 11:12:16  host: 78-131-222-6.tktelekom.pl

    Jeśli tak, to niezły szit :( Coraz mniej Era mnie zachęca do pozostania swoim klientem, powiem więcej - w ogóle mnie nie zachęca. A wspieram ich już od 10 lat. Szkoda :(

  • 0

    32. ~Niutek  2010-06-07 19:12:14  host: 87-205-194-253.adsl.inetia.pl

    W sumie każdy telefon można kupić w każdej taryfie tylko zależy za ile. Ale ja bym się nie przejmował tym czy będzie czy też nie bo i tak wejdzie prędzej czy później. Co do samego telefonu, bardzo fajny.

  • 0

    33. ~majk  2010-07-28 13:12:54  host: 94.254.229.182

    Miałem Nokie 5800 i sprzedalem.Symbian to porażka.Nigdy wiecej telefonu z Symbianem.

Dodaj swoją opinię