Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Samsung SGH-E251

[Aktualizacja] Samsung SGH-E251

LuiN 3 Czerwca 2008 16:16

0 0

samsung sgh e251 Na rynek trafił właśnie następca znanego i lubianego modelu telefonu Samsung SGH-E250. Nowy model - SGH-E251 - to przede wszystkim lepszy wyświetlacz i pojemniejsza bateria, przy tych samych, kompaktowych rozmiarach.

Telefon należy do urządzeń z dość niskiej półki, nie mniej posiada większość popularnych ostatnio funkcji. Nie zabrakło w nim odtwarzacza muzycznego, radia stereo z RDS, Bluetooth czy przeglądarki internetowej. Producent dołożył także funkcję "Mobile Tracker", która umożliwia odnalezienie telefonu w przypadku jego kradzieży, dołożył także funkcję SMS alarmowy, która wysyła wiadomość po czterokrotnym naciśnieeciu bocznego przycisku.

Telefon posiada dwucalowy ekran o rozdzielczości 128x160 pix, wyświetlający 65 tys. kolorów. Dodatkowo podwojono ilość pamięci wewnętrznej i wynosi ona teraz 20 MB. Nowa bateria ma pojemność 800 mAh.




Telefon już jest w sprzedaży, w cenie sugerowanej 399 zł brutto.

Aktualizacja:
Polski Samsung potwierdził, że pomylił sie w danych wyświetlacza przysyłając informację o nowym telefonie. A ja dziekuję Wam za czujność i zwrócenie uwagi.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~k  2008-06-03 16:48:46  host: atropos.tpi.pl

    4 ma racje wyswietlacz ten sam :)

  • 0

    7. ~milosz1990  2008-06-03 16:50:26  host: aavu252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    K800I w tym momencie można kupić bez problemu za 360zł na allegro,nawiasem ten samsung to kolejne tanie gów.. dla babci która to łyknie w abonamęcie

  • 0

    8. ~k  2008-06-03 16:52:33  host: atropos.tpi.pl

    5 i 7 z tym ze nie kazdy potrzebuje tak funkcjonalnego telefonu jak k800

  • 0

    9.  2008-06-03 17:39:10

    "Telefon należy urządzeń z dość niskiej półki" - brakuje 'do'

  • 0

    10. ~Pu94  2008-06-03 18:21:48  host: elp87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam e250 i 4 osoby w rdzinie i naprawde sobie go chwale uwazam ze jest bardzo wyrzymaly nawet jak sobie z wyoka poleci na kafelki . Bateria styka w miare fajnie z radyjkiem i mp3 owtwarzaczem fajna kompozycja. Mam tez w880 i fony zmieniam dosc czesto ale e250 mam caly czas na stnaie.

  • 0

    11. ~Tyfus  2008-06-03 18:57:29  host: 77-253-96-173.adsl.inetia.pl

    Dwucalowy ekran o rozdzielczości QVGA (240 x 320 kolorów) - hmm chyba do poprawy pikseli a nie kolorow :)

  • 0

    12. ~~luzak  2008-06-03 19:08:46  host: f96-021.opera-mini.net

    Jego poprzednik dobrze się sprzedawał ale tak samo wraca na serwis. Zerwane taśmy od wyświetlacza czyli tak zwany miały ekran,ciekawe czy w tym modelu tak będzie.

  • 0

    13.  2008-06-03 19:09:23

    zobaczcie w specyfikacji ile bateria ma wytrzymać :)

  • 0

    14. ~badziewie  2008-06-03 19:23:26  host: bes72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    badziewie jak każdy telefon z ruchomymi elementami czy to slider czy muszelka. Po roku intensywnego używania czasami trochę dłużej do wymiany jest taśma a ta kosztuje naprawdę sporo chyba, że ktoś sam ją kupi i pobawi się w elektronika. Serwisy dają na ten elemant 3 miesiące gwarancji co już jest szczytem. Zresztą redakcja Telepolis może by się pokusiła o artykuł o serwisach gsm i gwarancji, które są tam udzielane...

  • 0

    15.  2008-06-03 19:57:44

    4, 6 - według danych Samsunga nie jest ten sam - ma odczuwalnie wyższą rozdzielczość.

  • 0

    16.  2008-06-03 20:02:05

    #4, #6. ekran jest inny, o wiekszej rozdzielczosci. Przynajmniej takie informacje dostelem dzis z Samsunga. Jutro jeszcze bede to potwierdzal.

  • 0

    17.  2008-06-03 21:06:46

    Sirmark - najlepsze jest to że na telix.pl są zupełnie inne dane dotyczące wyświetlacza - 128 na 160 pixeli 65 tys. kolorów.

  • 0

    18.  2008-06-04 09:50:37

    kamil: tak, wlasnie mi samsung potwierdzil ze sie pomylili :-/ . A ja faktycznie w tym pospiechu nie weryfikowalem. W koncu jak producent przysyla informacje to powinine wiedziec co i jak.

  • 0

    19. ~  2008-06-04 11:19:07  host: wlan3-249.srem.net

    5 i 7, ja wole małe telefony a nie takie wielkosci pustaka...

  • 0

    20. ~aalk  2008-06-04 11:22:21  host: gdz235.internetdsl.tpnet.pl

    Badziew jak poprzednik, szczególnie bateria, mi nowa trzymała 12h w trybie czuwania po porządnym formatowaniu a w serwisie twierdzili ze wszystko jest ok. poza tym bluetooth > porażka, po włożeniu tel. do kieszeni szum w słuchawce. W serwisie czekałem w mega kolejce jak inni frajerzy co nabrali sie na ten super telefon. Na szczęście sprzedałem go w komisie chwile przed tym jak ceny na allegro poszły makabrycznie w dół. dechomenon jesteś pracownikiem samsunga że takie kity wciskasz?

  • 0

    21. ~MvT  2008-06-04 11:53:05  host: abyn121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Śmiać mi się chce jak niektórzy z wysiłkiem swoich małych rozumków piszą "badziew" albo "szajs" i polecają k800... Drogie dzieci to że wam tatuś oddał telefon którego nie potrafi obsługiwać to nie znaczy że ten Samsung jest do kitu...

  • 0

    22. ~do MvT  2008-06-04 13:52:34  host: ber71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chłopcze nie każdy jak ty żyje na garnuszku rodziców i wszystko im zawdzięcza. Nie pisz o innych swoją miarką :)

  • 0

    23. ~kret  2008-06-04 14:27:21  host: 213.25.189.50

    troszeczke wiecej pamieci i radio z RDS, to mi dopiero nowość... nie polecam tak jak inni k800 czy cos... bo kazdy ma ine potrzeby ale czy ja wiecz czy ten fon to dobrry pomysl. Jezeli e250 sie dobrze sprzedawal to niech sie sprzedaje tak dalej. trza isc postepowo hehe... a ten fon to nie postep... :P

  • 0

    24. ~hixior  2009-02-01 20:23:31  host: dka62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w miare dobry tele.. czy ktos mi powie cz w tym tele.. jest możliwoć zmiany koloru podwietlenia klawiszy?? czekam na odpow...

  • 0

    25. ~ala  2009-02-13 10:39:24  host: chello089074199095.chello.pl

    ten telefon jest ZARABISTY (jak narazie;p) mam go 1 dzien i uwazam ze to jeden z najlepszych komorek! wygodna mozna minimalizowac odtwarzacz (nie tak jak w e250) ma zaczepiste funkcje kamere wszystko! do tego jest sliczny! i to za 300zl! naprawde baaardzo go sobie chwale! POLECAM

Dodaj swoją opinię