Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Samsung I9000 Galaxy S od lipca w Polsce

[Aktualizacja] Samsung I9000 Galaxy S od lipca w Polsce

LuiN 31 Marca 2010 15:18

0 0

samsung i9000Zaprezentowany podczas targów CTIA Wireless Samsung Galaxy S znajdzie się na polskim rynku już w lipcu. Pracujący pod kontrola Android OS model Galaxy S zachwyca jakością obrazu wyświetlanego na 4-calowym ekranie dotykowym Super AMOLED oraz mocą gigahercowego procesora.

Smartfon pozwala oglądać filmy w formacie HD oraz przeglądać treści w standardzie rozszerzonej rzeczywistości z wykorzystaniem Layar Reality Browser oraz zaawansowanych usług LBS (Location Based Services). Zintegrowana książka telefoniczna (Social Hub) zapewnia stały dostęp on-line do serwisów społecznościowych Facebook i MySpace oraz kont email.

Inne funkcje promowane przez producenta:
Daily Briefing - oferuje natychmiastowy dostęp do prognozy pogody, wiadomości, notowań z giełdy oraz zarządzania procesami.
All Share - umożliwia łączność między urządzeniami dzięki technologii DLNA (Digtal Living Network Alliance).
Home Cradle - może mieć zastosowanie jako cyfrowa ramka na zdjęcia, zegar, kalendarz oraz centrum multimedialne.
Write and go - pozwala na zanotowanie wiadomości w pierwszej kolejności, a następnie wybór formatu - SMS/ MMS, email, kalendarz lub notatka służbowa.
Swype - pozwala na szybkie i wygodne pisanie podczas podróżowania.
ThinkFree - oferuje aplikacje do przeglądania i edytowania dokumentów w programie Microsoft Office 2007.
Smart Alarm - budzenie dźwiękiem oraz automatycznie włączanym sygnałem świetlnym.

Szerzej o nowym smartfonie Samsunga pisaliśmy w tej wiadomości. Producent nie podał jeszcze sugerowanej ceny za urządzenie.






Aktualizacja:
Witryna Mobile Review podała sugerowane ceny Samsunga Galaxy S. W Rosji za telefon będzie trzeba zapłacić około 30 tys. rubli, czyli w przeliczeniu około 755 euro. W Europie telefon będzie tańszy i jego cena wyniesie około 600 euro. Witryna pokazała też interesujące zdjęcia porównawcze, w których Galaxy S mierzy się z HTC HD2.

i9000vshd2 i9000vshd2 i9000vshd2 i9000vshd2

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2010-03-31 16:05:21  host: t22-11.opera-mini.net

    A jak z jakością połączeń głosowych? "legendarna" jakość Samsunga?

  • 0

    9. ~Paweł  2010-03-31 16:06:37  host: bxa183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale platnych programow podobno nie da sie kupowac wedlug tego co pisza na PDA http://pda.pl/news/przez_gre_asphalt_5_znienawidzisz_polityke_go ogle_jeszcze_bardziej/ wiec poki co wybrakowany produkt jak dla mnie ,ale w przyszlosci sam zamienie Nokie ja telefon z andoridem bo ten system ma potencjal

  • 0

    10. ~robertnik  2010-03-31 16:12:16  host: 213-238-108-22.adsl.inetia.pl

    @7 pytanie dotyczyło kupowania, nie pobierania. AndroidMarker oczywiście jest podzielony na hmm strefy lokalizacyjne i rzeczywiście w polskim AM nie ma opcji do kupowania aplikacji. Czy jest sens musisz odpowiedzieć cobie sam. Android mocno zyskuje na popularności w stanach, gdzie za aplikacje można płacić, na europejskie statystyki nie trafiłem, ale może być podobnie tyle że freeware

  • 1

    11.  2010-03-31 16:12:43

    płatnych nie pobierałem - darmowe można pobierać bez problemu. Też uważam że android ma potencjał i myślę że wersja 3 spełni moje oczekiwania.

  • 1

    12. ~Merlin  2010-03-31 16:13:52  host: korp14.avistamedia.pl

    I co? Nokia może buty czyścić Samsungowi

  • -1

    13.  2010-03-31 16:14:14

    4 i 10: faktycznie chodzi o kupowanie, mam dzis zakrecony dzien. sorki za zamieszanie :)

  • 1

    14.  2010-03-31 16:21:17

    3, robertnik, ze specyfikacji przesłanej dziś przez Samsunga: "5.0 megapikseli z autofocusem + VGA do wideorozmów"

  • 1

    15.  2010-03-31 16:22:31

    ukefake - tych płatnych jest około 40% całości (czyli ponad 12 tys.) - to duży niedobór niestety.

  • 0

    16. ~  2010-03-31 16:39:02  host: 212.160.172.70

    jedno i pytanie ile ma ramu

  • 0

    17. ~robertnik  2010-03-31 16:40:42  host: 87.204.122.221

    @14 przeczytaj tekst Dawid Gatti-ego http://pda.pl/news/czy_wideorozmowy_stana_sie_w_koncu_popularne/ Nie słyszałem że ktoś przeprowadził videopołączenie na Androidzie, więc informacje przyjmuję jako wiarygodną.

  • 0

    18. ~  2010-03-31 19:27:22  host: s182pc36.mmj.pl

    jaka cena ?

  • 0

    19. ~  2010-03-31 19:53:06  host: 195.116.35.48

    cena myślę powyżej cany htc HD2:(

  • 0

    20. ~asdasd  2010-03-31 20:12:26  host: 212.160.172.70

    Znając samsunga cena nie będzie zbyt wysoka. Telefon zapowiada sie wspaniale, chciałbym go mieć, chociaż wątpie, żebym był skłonny wydać na telefon taką kasę jaką oni będą za niego chcieli. Telefon będzie miał pewnie cos pomiędzy 512-1024 ramu. Ciekawe, czy będzie miał equalizer - z powodu braku takowego w telefonach z androidem narazie zakończyłem przygote z tym systemem (jest świetny)

  • 0

    21.  2010-03-31 21:19:13

    Już chcę go mieć ;-)

  • 0

    22. ~pablo  2010-03-31 23:09:54  host: 77-253-109-183.adsl.inetia.pl

    Haouse chcec sobie go mozesz ale czy cie na niego stac :)

  • 0

    23. ~  2010-04-01 00:06:14  host: chello089078104141.chello.pl

    cudowny i.... drogi!!

  • 0

    24. ~Dawid  2010-04-01 00:11:40  host: aebs221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli z cłem i innymi duperelami wyjdzie prawie 2500 zł.

  • 0

    25. ~zenq  2010-04-01 01:29:54  host: 188.33.164.231

    ja poczekam jeszcze ze 2 latka na windows mobile, a potem myk na androida, bo ten rozwija sie w takim tempie, ze wtedy bedzie na niego wiecej potrzebnego mi stuff'u, niz na WM ;)

  • 0

    26.  2010-04-01 02:02:27

    Ten model to pokaz sily samsunga. Pokazali na co stac ich inzynierow. A co do samego telefonu to jest rewelacyjny a jezeli (na co wszystko wskazuje) bedzie mial wideorozmowy to juz wiem na co zamienie swojego Samsunga Jet :)

  • 0

    27. ~  2010-04-23 09:13:57  host: 212.160.172.70

    co tam jest za wejscie/wyjscie obok minijacka?

Dodaj swoją opinię