Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Samsung Galaxy S10 - czy tak będzie wyglądać?

[Aktualizacja] Samsung Galaxy S10 - czy tak będzie wyglądać?

orson_dzi 20 Czerwca 2018 10:59 Aktualizacja: 26 Czerwca 2018 15:17

4 4

galaxy s10 leak

W sieci pojawiło się zdjęcie smartfonu, który może być prototypem Galaxy S10. Jeśli to prawda, to jest na co czekać.

Samsung ma duże plany w stosunku do jubileuszowego, dziesiątego modelu serii Galaxy S. Smartfon ma zaoferować zupełnie inny wygląd obudowy, a jego sprzedaż ma ruszyć jeszcze w styczniu. Wszystko po to, aby poprawić wyniki sprzedaży modelu Galaxy S9, które okazały się być poniżej oczekiwań.

Jeśli zdjęcie faktycznie prezentuje prototyp Galaxy S10, to prace Samsunga idą w zdecydowanie dobrym kierunku. Ekran zajmuje praktycznie całą powierzchnię przedniego panelu, a dodatkowo ma lekko zaokrąglone boczne krawędzie. Nie ma tutaj żadnych widocznych sensorów, głośnika, ani aparatu. Nie ma też wcięcia.




Ekran ma mieć przekątną 6,2 cala i pozwoli na przekazywanie dźwięku, co umożliwi rezygnację z tradycyjnego głośnika rozmów. W ekranie ma być też zaszyty czytnik linii papilarnych.

Aktualizacja

Jak podaje na Twitterze Ice universe, opublikowane kilka dni temu nie przedstawia prototypu Samsunga Galaxy S10. Jest to zdjęcie tegorocznego Galaxy S9+, które poddano odpowiedniej obróbce.

Źródło tekstu: Ice Universe     
Źródło zdjęć: Ice Universe

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy s10 | samsung

w sumie: 27
  • -1

    8.  2018-06-20 11:16:46

    A mój samsung A3 pierwszej generacji też nie ma wcięcia. Mogę wam opchnąć ;)

  • -1

    9.  2018-06-20 11:26:11

    @3
    Temat dotyczy Samsunga a napisałeś "wreszcie bez durnego wcięcia w ekranie" jakby Samsung miał wcześniej nocza :)
    Ale fakt, trzeba pochwalić, że S nie robi wcięć.

  • 1

    10.  2018-06-20 11:28:14

    @4 Tak, masz więcej na mniejszej powierzchni. Poza tym to zwyczajnie fajnie wygląda na żywo.

  • 0

    11.  2018-06-20 11:31:57

    orson_dzi - wygląd to jedno (jak najbardziej technologia jest pożądana - nie da się zrobić pojedynczego wyświetlacza na kilkadziesiąt metrów - składa się go z takich bezramkowych właśnie) a kwestie użytkowe - drugie ;-)

  • -1

    12.  2018-06-20 11:40:01

    Jak mam być szczery to kibicuję bezramkowym smartfonom, ale nie w takiej graniczącej wręcz pogoni za zlikwidowaniem ramek. Przecież trzeba mieć za co złapać. Litości...

  • 1

    13. ~zenON  2018-06-20 11:42:57  host: 31.179.221.61

    @1- Prawda, byli pierwsi, jednak Samsung ze spokojem dopracowuje wszystko do perfekcji, wejdzie mocnym uderzeniem...

  • -1

    14.  2018-06-20 11:43:53

    Mate 10 Pro, P20, P20 Lite, LG V30, LG G7, Galaxy A6+... Ostatnie co używałem. Wszystkie na swój sposób bezramkowe. Używa się je jak każdy inny smartfon. Teraz mam Mi Mix 2s, w kwestii braku ramek nic w Polsce nie ma do niego startu. wygląda genialnie, używa się go jak każdy inny smartfon. Tylko lepiej bo wiadomo, Xiaomi :P

  • -2

    15.  2018-06-20 11:53:35

    Nie będzie tak wyglądać. zamykam temat

  • 1

    16.  2018-06-20 11:55:47

    Idą w dobrym kierunku zdecydowanie. Wymianę mam w planach w połowie przyszłego roku dlatego im wcześniej się pojawi tym lepiej. Cena zdąży się ustabilizować i trochę spaść od premiery :)

  • 0

    19.  2018-06-20 12:34:51

    Pierwszy bez głośnika słuchawki i przedniego aparatu... "postęp".

  • 0

    20. ~vainglorious  2018-06-20 12:44:34  host: ip-37-248-253-234.a2mobile.pl

    "W sieci pojawiło się zdjęcie" - w sieci pojawia się mnóstwo zdjęć, przed pojawieniem się iPhona x i Samsunga S8 było w sieci wiele zdjęć bardzo podobnych do tego :p

  • 0

    21.  2018-06-20 13:13:06

    @vainglorious Przeciez w wiadomosci nigdzie nie jest napisane, ze jest to faktyczny wyglad S10. Juz pierwszy akapit sugeruje, ze trzeba do tego podejsc z dystansem. Mimo to kraza sluchy, ze Samsung planuje integracje roznych czujnikow z ekranem lub ich ukrycie pod nim. Zasadniczo jest to dobry kierunek i prawdopodobnei za kilka lat wiekszosc porzadnych telefonow bedzie mialo po prostu ekran zakrywający praktycznie 100% przodu.

  • 0

    22. ~vainglorious  2018-06-20 13:31:02  host: ip-37-248-253-234.a2mobile.pl

    @Mastah: mimo wszystko publikowanie jakiegoś losowego renifera z tysięcy takich reniferów, bo "pojawił się w sieci" wydaje się trochę dziwne na poważnym portalu. Ewentualnie możnaby choć trochę sprecyzować gdzie się w sieci pojawił lub gdzie krąży.

  • 0

    23. ~vainglorious  2018-06-20 13:50:53  host: ip-37-248-253-234.a2mobile.pl

    *rendera :D

  • 0

    24. ~  2018-06-20 14:15:24  host: 188.146.206.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @22 a widziales taki dopisek "źródło zdjęć" ?

  • -1

    25. ~  2018-06-20 15:32:37  host: 185-153-35-182.dynamic.telkab.pl

    Nie warto, za dwa tygodnie będzie S11. A za miesiąc S12, ja bym poczekał.

  • -1

    26. ~vainglorious  2018-06-20 17:54:58  host: ip-37-248-253-234.a2mobile.pl

    @24: nie zauważyłem, dzięki

  • 0

    27.  2018-06-20 20:36:47

    I głośnik wbudowany w ekran? I wysuwany niczym antena w Motoroli z 99 roku przedni aparat?

  • 0

    28.  2018-06-20 20:39:02

    Już lecę do bociana. 7k starczy?

  • 0

    29. ~Dawid  2018-06-21 23:23:27  host: apn-37-248-167-165.dynamic.gprs.plus.pl

    Tyle nowinek tych producentów i 2x w roku każdy z nich puszcza najlepsze modele że człowiek może stać się wręcz niewolnikiem tych urządzeń ...czytałem kiedyś artykuł gdzie była ciekawa informacja: gdybyśmy się tak samo rozwijali w motoryzacji co w elektronice to na 1l paliwa można by przejechać 1000km w aucie za 25 dolarów...czekam czasów kiedy będziemy rozwijać się też tak w innych technologiach. Śmieszy mnie tylko że w tych magicznych smartfonach producenci nie chcą rozwijać technologii baterii która istnieje gdzie można by np używać telefonu np tydzień lub miesiąc na jednym ładowaniu :)

Dodaj swoją opinię