Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Samsung Galaxy Note8 w polskich sieciach komórkowych

[Aktualizacja] Samsung Galaxy Note8 w polskich sieciach komórkowych

msnet 24 Sierpnia 2017 19:03 Aktualizacja: 25 Sierpnia 2017 09:03

2 2

samsung galaxy note8

Ruszyła przedsprzedaż najnowszego smartfonu Samsunga w działających w Polsce sieciach komórkowych. Oto ceny.

Kupując smartfon Samsung Galaxy Note8 w fioletowej sieci, otrzymamy w zestawie stację dokującą DeX. Jeśli do 15 września zarejestrujemy się na stronie www.guardnote8.samsung.pl, otrzymamy dodatkowo pakiet usług serwisowych Samsung Guard Note8, w skłąd którego wchodzi naprawa do 2h lub wymiana na nowe urządzenie oraz trzeci rok gwarancji.

Play

play logo

W planie taryfowym Stan Nielimitowany przy umowie zawieranej na odległość na 24 miesiące za Note 8 zapłacimy od 4039 zł (3799 zł + 24 x 10 zł) do 4801 zł (1 zł na start + 24 x 200 zł). W przypadku taryfy Stan Nielimitowany Mini Note8 kosztuje 4059 zł (3819 zł na start + 24 x 10 zł lub 4109 zł (3629 zł na start + 24 x 20 zł).

W ofercie Sim Formuła Perfect dla Firm Samsung Galaxy Note 8 kosztuje od 3309 zł (2829 zł na start + 24 x 20 zł) do 4099 zł (259 zł na start + 24 x 160 zł). Ceny nie zawierają podatku VAT.

Szczegółowe cenniki dostępne są na stronie play.pl.

Plus

plus logo

W ofercie Ja+ Abonement całkowity koszt telefonu Galaxy Note8 waha się w granicach 4354 - 4359 zł. W najdroższych planach taryfowych na start zapłacimy 898 lub 899 zł, a następnie 48 x 72 zł, 36 x 96 zł lub 24 x 144 zł. W najtańszych planach taryfowych opłata początkowa to 2198 lub 2199 zł, a następnie 48 x 45 zł, 36 x 60 zł lub 24 x 90 zł.

Szczegóły w cenniku i na stronie plus.pl.

T-Mobile




t mobile logo

Cenniki T-Mobile nie podają całkowitych cen samego telefonu, a tylko w połączeniu z comiesięczną opłatą abonamentową. W taryfie T-Mobile 1 Bez Limitu na 36 miesięcy za Galaxy Note8 zapłacimy od 199 zł na start + 180 zł co miesiąc do 2459 zł na start + 80 zł co miesiąc. Jeśli podpiszemy umowę na 24 miesięcy, opłata wyniesie od 1689 zł na start + 180 zł opłaty miesięcznej do 3139 zł na start + 80 zł co miesiąc. Jeszcze raz podkreślamy, że opłata miesięczna zawiera ratę za telefon oraz abonament.

W przypadku taryf biznesowych, za nowego Samsunga zapłacimy przy umowie na 36 miesięcy od 9 zł w taryfie JUMP proFirma XL Specjalna z miesięczną opłatą 199 zł, do 3249 zł w taryfie JUMP proFirma S. W przypadku umowy na 24 miesiące, cena wynosi odpowiednio od 849 zł do 3499 zł. Ceny zawierają podatek VAT.

Szczegółowe cenniki dostępne są na stronie t-mobile.pl.

[Aktualizacja 25.08.2017 godz. 9:03]

Orange

orange logo

W pomarańczowej sieci za Galaxy Note8 przy umowie na 24 miesiące zapłacimy od 3727 zł (199 zł na start + 24 x 147 zł) do 4479 zł (999 zł na start + 24 x 145 zł).

W taryfach biznesowych za nowego Samsunga zapłacimy od 2900 zł (149 zł na start + 24 x 118,79 zł) do 3480 zł (999 zł na start + 24 x 103,37 zł). W przypadku wyboru umowy na 30 miesięcy, ceny wynoszą odpowiednio od 3000 zł (49 zł na start + 30 x 98,36 zł) do 3480 zł (899 zł na start + 30 x 86,03 zł. Podane ceny nie zawierają podatku VAT.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie orange.pl.

samsung galaxy note8

Smartfony Samsung Galaxy Note 8 mają trafić do klientów po 14 września bieżącego roku.

Zobacz: Samsung Galaxy Note8 - pierwsze wrażenia
Zobacz: Test: Samsung DeX, czyli jak przerobić telefon na komputer stacjonarny
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Samsung Galaxy Note8 - ruszyła polska przedsprzedaż

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | samsung | samsung galaxy note8 | play

w sumie: 29
  • 0

    14.  2017-08-25 07:10:06

    @11: Jak ktoś kupuje nowe auto bo go stać to też nie ma oleju w głowie? Ktoś musi zasilić rynek wtórny przecież. Abstrahuję tu od sytuacji brania kredytu którego nie będzie z czego spłacać, dosarkowo wielu ludzi nawet jeśli ich na to stać pójdą po telefon/auto w kredycie po to aby posiadane środki móc mądrzej spożytkować, np. zainwestować.

  • 0

    16. ~Marcin  2017-08-25 09:56:54  host: 89-79-190-2.dynamic.chello.pl

    Tylko po co wydawać tyle kasy na telefon? To tylko telefon.

  • 0

    17.  2017-08-25 10:08:38

    @13
    Bez przesady, na ratę 100 zł stać mnie bez problemu. Ale bank nie podał przyczyny odmowy, niech się w tyłek pocałują, kupiłem telefon bez rat :)
    Co do cen operatorów powyżej to jakaś kpina np. Orange 149zł + 24x243.78zł = 5999.72 zł

  • 0

    18. ~  2017-08-25 10:44:40  host: ip-5-172-239-193.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Msnet - czemu przy playu zsumowales calkowita oplate, a przy reszcie juz nie? Ciezko porownac? Rozumiem tmobile, ze nie wiadomo jaka cze,sc to rata, ale w orange?

  • -1

    20.  2017-08-25 11:20:37

    Ludzie kupią bo poprzednik był wybuchowy i jest próżnia na rynku. Ale dać za rysik tyle kasy to dla mnie troche chore.
    Bo czemu nie kupić S6 czy S7 za połowe tej ceny?

  • -1

    21. ~Tom  2017-08-25 11:23:19  host: user-94-254-246-49.play-internet.pl

    4 klocki za telefon to już przesada. Samsung idzie po bandzie.

  • -1

    23. ~Krz  2017-08-25 11:36:56  host: user-94-254-146-173.play-internet.pl

    Żal mi ludzi, którzy wydają tyle kasy na telefon. Ale musza mieć smutne i nudne życie...

  • 0

    24. ~Krz  2017-08-25 11:38:50  host: user-94-254-146-173.play-internet.pl

    @17 warmik, może jesteś w jakims biku zgłoszony? Zalegasz gdzieś z płatnościa?

  • 0

    25.  2017-08-25 11:46:12

    ViNYL - no to zależy jak kto ocenia...
    Jak do banku idziesz po kredyt czy kartę albo limit w koncie, trzepią papiery równo... Mi BZ WBK do dzisiaj nie wyjaśnił na jakiej podstawie ocenili moją zdolność kredytową wypowiadając mi - po przejęciu Kredyt Banku - wszystkie tego typu usługi (kartę i limit - nie, nie były to duże limity), spłacane regularnie, bez wezwań, z należnymi naliczonymi przez bank odsetkami itp. Spłaciłem te limity jednorazowo, i sam zrezygnowałem z tych rachunków następnego dnia. Zadając bankowi pytanie pisemnie już kilka lat nie doczekałem się odpowiedzi. Dzisiaj daję radę bez tych udogodnień szczerze mówiąc - da się ;-) A za każdym razem jak dzwonią z ofertą karty czy limitu albo kredytu/pożyczki, proszę o załatwienie poprzedniej sprawy - czyli odpowiedzi na pytanie na jakiej podstawie stwierdzili, że nie mam zdolności kredytowej ;-)
    Dodam, że utrzymuję bieżący rachunek w BZ WBK i realizuję z niego zobowiązania typu ZUS czy podatki. Wiedzą więc dokładnie ile zarabiam czy jakie mam obroty ;-)

  • 0

    26.  2017-08-25 11:47:58

    A! Nie jest to mój główny rachunek bankowy ;-) Służy tylko płatnościom o których mówiłem ;-)

  • 0

    27.  2017-08-25 12:34:11

    @18 - mówisz, masz.

  • 0

    28.  2017-08-25 12:51:48

    tytuł powinien brzmieć raczej" samsung galaxy note8 w polskich sieciach komórkowych i pseudosieci play"

  • 0

    29. ~gość  2017-08-25 12:55:35  host: public-gprs184481.centertel.pl

    @28 Piękny tutuł. Podoba mi się. Zresztą zgodny z prawdą, w Polsce są trzy sieci infrastrukturalne i jedna wydmuszka zwana potocznie "siecią'.

  • 1

    30.  2017-08-25 13:12:26

    @28 @29 Skoro macie takie twórcze tytuły możecie sobie założyć własny Portal i tam pisać newsy. Kraj jest wolny, internet też, dla każdego miejsca starczy.

  • 0

    31. ~Tytus22  2017-08-25 22:12:03  host: 77-254-147-168.adsl.inetia.pl

    Uwielbiam te wypowiedzi typu (żal mi tych co kupują telefon za 4 klocki) a im pewnie jest żal tych co nie mają kasy pozdrawiam.

  • 0

    32. ~  2017-08-26 07:23:31  host: public-gprs379677.centertel.pl

    Nie chodzi o to że ktoś nie ma kasy tylko jaki jest sens wydawać tyle kasy na telefon ? Gdyby klienci nie kupowali to Samsung nie robił by takich drogich smartfonów. Z tą ceną naprawdę przesadzili

  • 0

    33. ~cricket  2017-08-26 11:32:32  host: unassigned.quadranet.com

    taki tani? Powinien kosztować 10000 zł

  • 0

    34.  2017-08-26 14:50:52

    @30 Więc może zaczniesz spamować gdzie indziej?

  • 0

    35. ~arczi  2017-08-26 22:09:10  host: 103-84.echostar.pl

    posiadam S7 Edge i myślałem o przesiadce na N8 ale zakrzywiony ekran mnie strasznie niepokoi, bardzo ale bardzo jest to niepraktyczne... może skorzystam z czegoś bardziej płaskiego np. Mate 10

  • 0