Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy S5 - kosztuje 699 euro

[Aktualizacja] Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy S5 - kosztuje 699 euro

LuiN 5 Marca 2014 10:19 Aktualizacja: 5 Marca 2014 15:07

4 3

samsung galaxy s5 Orange Romania rozpoczął przedsprzedaż smartfonu Samsung Galaxy S5. Ceny nie zachęcają do zakupu.




Ceny Samsunga Galaxy S5 w abonamentach Orange Romania zaczynają się od 249 euro (dwuletnia umowa). Poza umową telefon zamówić można w cenie 699 euro, czyli 2926 zł, co jest kwotą nieco wyższą niż polska cena za smartfon Sony Xperia Z2 - 2799 zł.


Zobacz: Samsung Galaxy S5 w rękach TELEPOLIS.PL [wideo]


Warto w tym miejscu podkreślić, że ceny u operatorów często są wyższe niż te w sklepach z elektroniką. Przedsprzedaż dotyczy wyłącznie wariantu czarnego i niebieskiego, co może oznaczać, że złoty Galaxy S5 trafi do sprzedaży nieco później.


Aktualizacja:
Przedsprzedaż telefonu ruszyła też w Holandii. Cena za telefon z 16 GB pamięci to również 699 euro. Złotą wersję kolorystyczną na wyłączność otrzymał na rynku holenderskim Vodafone.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange Romania, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy s5 | samsung

w sumie: 53
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~mirekb  2014-03-05 17:33:05  host: ip-151-248-41-60.free.aero2.net.pl

    takie tematy to dla mnie kosmos.do 500zl max za fona moglbym dac..od 8 lat wybieram samsunga i szybko sie to nie zmieni

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~kamil  2014-03-05 17:33:05  host: 89-69-102-32.dynamic.chello.pl

    kaski szukamy na telepolis pchając max reklam, play promujemy bezmyślnie i skubiąc na telko ludzi a teraz kasujemy posty krytyczne ale grzeczne - na psy schodzi ten portal

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40.  2014-03-05 17:45:35

    kamil: a my od siebie powiemy: jak się czegoś nie rozumie, to się od razu szuka spisku, prawda? Co z tego, że był kulturalny, skoro nic nie wnosił do dyskusji i był w całości wycieczką osobistą? Dlatego został skasowany, jak wszystkie inne, podobne. Jeżeli chcesz pociągnąć ten wątek, zapraszam na forum do działu TELEPOLIS.PL - tam chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania, bo kolejne komentarze ciągnące ten wątek pod tym newsem skasuję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    43. ~  2014-03-05 19:01:36  host: 81.219.84.18

    @8 - nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale applefan ma rację. Nie podobają mi się iPhony, głównie za cenę, ale widzę, że producenci (akurat tutaj Samsung) walczą za wszelką cenę aby Applowi dorównać ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~  2014-03-05 19:04:52  host: 81.219.84.18

    pun not intended

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~Maqs  2014-03-05 19:32:12  host: afbf38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    s2 była wzorowym telefonem w momencie swojej premiery, s3 - powiększony ( :( ) dobajerowany - ewolucja słowem, s4 wiekszy ekran, bez zmiany wielkości całego telefonu, lepsze bebeechy. lepszy tel wiec. a s5? Brzydallll, bebechy mie lepsze, ... Zapowiada się, że kolejne generacje to smart z robocikiem będziemy oczekiwać u Soniacza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~jabłkowy_anty_fan  2014-03-05 20:38:00  host: ayx31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.wykop.pl/ramka/1894320/iphone-5s-sledzi-twoj-ruch-naw et-po-wylaczeniu-urzadzenia/

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    47.  2014-03-05 20:44:33

    Co fakt to fakt nad Galaxy S2 wszyscy piali w dniu premiery. A nad S5 to można co najwyżej zapłakać i poczekać na iPhona 6

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~  2014-03-05 21:04:25  host: cpc10-finc13-2-0-cust830.4-2.cable.virginm.net

    nie ma sensu kupować SGS5, w grudniu będzie premiera SGS6 :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~Łukasz  2014-03-05 22:44:21  host: ip-94-42-234-67.multimo.pl

    Trochę racji applefan_ ma, Samsung S5 to taki trochę odgrzewany kotlet(nie żeby iP 5S nie był, nieeeeee, w ogóóóóóóóóóle, w dodatku w horrendalnej cenie) Za takie pieniądze na pewno nie opłaca się go kupować. S4 jeszcze ujdzie, może stanieje dzięki tej premierze. Oczywiście wtedy jak ktoś lubi androida. Ja po 8 miesiącach z BB Z10...po prostu nie potrafiłbym.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~sPiDeK  2014-03-05 23:32:16  host: 84-10-184-56.static.chello.pl

    No właśnie dzięki tak wysokiej cenie S4 może nie stanieć. Jeżeli cena na start byłaby 2400 to co innego bo starszy model musi mniej kosztować a tak to jeszcze długo nie zobaczymy S4 po 1000zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~xxxc  2014-03-06 06:11:15  host: e42095.upc-e.chello.nl

    700? za telefon z tandetnego plastiku??? yo czemu Galaxy Tan Pro 8.4 LTE kosztuje tylko 500? ???? Cos tu nie gra..

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    53. ~tata  2014-03-06 06:51:45  host: apn-46-76-15-63.dynamic.gprs.plus.pl

    Lumia 625,zmieniono ekran na 6 cali,zwiekszono ram do 1 GB i powstala lumia 1320,cuda na kiju.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~miro  2014-03-06 07:38:48  host: 178235248218.warszawa.vectranet.pl

    Ten S5 to wyglądem przypomina mi S2, znowu nie ma radia jak S4 więc kolejna klapa, nie wiem czy to błąd ale raczej tak bo w danych techninych jest snap 805, co do ceny to zdecydowanie za wysoka jak za taki kawałek plastiku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~moki  2014-03-06 10:13:21  host: 89-71-170-6.dynamic.chello.pl

    Przecież to trzeba na głowę upaść, żeby dać 3k za telefon (smartfon) - i do tego za taki plastikowy badziew. Przecież za taka kasę można już mieć przyzwoitego, naprawdę przyzwoitego laptopa. Heh ... ale dzieci, szpanerzy i ci dla których laptop służy wyłącznie do netu i Facebooka (inne zastosowania są zbyt ... skomplikowane) i tak kupią.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~Mobilny  2014-03-06 10:18:16  host: h232185.net.pulawy.pl

    @36 Rokko @38 mirekb zapraszam na wyspy - 649Ł to jak 649 zł w polszy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~Adam M  2014-03-06 10:49:47  host: h4-52.net.euron.pl

    Na szczęście tym się Samsungi na plus wyróżniają od ajfonów że szybko po premierze tanieją. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58.  2014-03-06 12:21:29

    @57 Alfa Romeo też tak się wyróżniała wśród konkurencji, że ich auta błyskawicznie traciły na wartości, gdzie w zakupie najtańsze nie były. Było to tak pozytywne dla firmy, że sprzedaż padła na pysk, a z bogatej oferty modeli i wersji ostały im się jedynie 2! Sam nie mogłem w to uwierzyć, ale wystarczy wejść na ich stronę żeby się przekonać, a i z tymi dwoma mają wielkie problemy żeby je upchać po ostatnich fanatykach marki. Tak się właśnie dzieje jak nie dba się o markę i pozwala aby nowe modele od razu traciły na wartości. Kto to potem kupi? Na przykładzie SGS4 widać, że klienci już tego nie łyknęli, a z SGS5 będzie tragicznie ze sprzedażą. Tylko modele volumenowe ich uratują.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~Witka  2014-03-07 22:04:39  host: 46.115.116.119

    do 5.: Moim zdaniem już chyba nie większego obciachu niż złoty telefon nie może być. Nic tylko jeszcze do tego znaczek dolara sobie na czole przykleić. do 36.: wychodzisz z błędnego założenia że telefon jest tyle wart ile kosztowało jego wyprodukowanie. Telefon jest tyle wart ile ludzie chcą za niego zapłacić. Zresztą mnie to mało obchodzi ile jest wart ten telefon, chcę go mieć i tyle. Idąc tropem twojej logiki to bym się musiała dzień i noc zastanawiać ile ten telefon jest wart i czy czasem nie mniej niż za niego zapłacę, a ja mam inne rzeczy do roboty niż zastanawianie się nad takimi bzdurami.