Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Przyspieszony koniec promocji Simplus "Teleprzelew"

[Aktualizacja] Przyspieszony koniec promocji Simplus "Teleprzelew"

LuiN 31 Października 2008 13:04

0 0

Użytkownicy taryf Simplus mogli do tej pory korzystać z usługi promocyjnej "Teleprzelew" pozwalającej na przekazywanie środków między kartami SIM o łącznej kwocie do 20 zł w skali miesiąca. Mająca trwać do 31. grudnia promocja została właśnie zakończona.

Osoby próbujące dokonać przelewu otrzymują zwrotny SMS o treści:

Informujemy, że od dnia 21.10.08 usługa TELEPRZELEW zostaje zamknięta. Więcej informacji na www.simplus.pl.




simplus teleprzelew before&after Na stronie Simplusa nie było do dziś żadnej informacji na temat wyłączenia promocji. Po przesłaniu zapytania do biura prasowego operatora po chwili opis promocji został uzupełniony. W dalszym ciągu nie wiadomo co było przyczyną szybszego zakończenia i tak wygasającej już promocji.

Aktualizacja:
W dniu dzisiejszym przeprowadziliśmy SMS-ową akcję informacyjną o zamknięciu usługi Teleprzelew dla klientów, którzy minimum raz skorzystali z tej usługi. W dniu dzisiejszym umieszczony został także na stronie internetowej Simplusa aktualny regulamin z informacją o dacie zakończenia promocji - przekazał nam Adam Suchenek z biura prasowego sieci Plus.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 137
  • 0

    118. ~  2008-11-05 18:37:57  host: ip-62-148-94-8.netia.com.pl

    Źle Ci w orange? Tak chwaliłeś tego opa... Łukasz

  • 0

    119. ~ziomek13  2008-11-05 19:36:51  host: acll71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mirekb przeciez regulamin przelewu to fikcja,przelewasz tak naprawde ile chcesz i w rzeczywistosci nie ma ograniczen, mam nadzieje ze tak zostanie juz na stałe chyba ze jakas menda to zgłosi do centrali

  • 0

    120.  2008-11-05 20:19:14

    118- źle nie jest ale jak mam orange to muszę kłaść na półce tela żeby był zasięg, a plusa mam wszędzie. Z ery wogóle ;p. I by mi bardziej pasował plus.

  • 0

    121. ~  2008-11-06 08:33:48  host: f96-062.opera-mini.net

    A jednak... Zasięg? Przecież wg Was orangeowców orange ma taki dobry zasięg :-)

  • 0

    122.  2008-11-06 10:57:28

    121: Używam Orange i przyznam, że mają bardzo dobry zasięg. Każdy operator ma jednak dziury w zasięgu, Plus też choć ma jeszcze więcej stacji bazowych. Najlepsza to Era, jak orangeman pisze. U mnie nawet w centrum miasta w środku budynku potrafi nie być zasięgu, gdy Orange i Plus mają na full.

  • 0

    123. ~mirekb  2008-11-06 11:17:11  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @119 tak?to doladuj sobie za5pln i przelej 4pln lub zaladuj za10pln i przelej 6..regulamin mówi jasno.byc moze go nie znasz lub nigdy nie korzystales z przelewu w orange..

  • 0

    124.  2008-11-06 21:10:58

    Można doładować za kwotę wyższą lub równą 5 zł.

  • 0

    125. ~Łukasz  2008-11-07 00:28:39  host: ip-62-148-94-8.netia.com.pl

    Nie wiem czemu tak się wielu czepia tego zasięgu Ery. Ja Ery używam od 2000 chyba roku (najdłużej z wszystkich opów) i jakoś nie mogę powiedzieć by Era miała gorszy zasięg niż inni. Zgodzę się jedynie, że "ma dziury jak każdy operator." A taki mały OT: biotyt Ty chyba pisałeś przy którymś newsie o ilości pozwoleń Orange na 3G w Siedlcach. Niby sporo tego na papierze. Podobnie mówi wykaz UKE na temat Piotrkowa Trybunalskiego. Tyle, że tam Orange nie ma anni jednej stacji 3G.

  • 0

    126. ~lucek  2008-11-07 14:36:29  host: aasz102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Musze przyznac ze simplusa mam baaaardzo dlugo ale z tej uslugi nie korzystalem, choc faktycznie dla niektorych majacych dzieci usluga mogla byc korzystna. Zreszta simplusa i tak zamienie na mixplusa gdzie dostane cos wiecej bo i uslugi tansze i oczywiscie nowy telefon. Pozdrawiam all

  • 0

    127.  2008-11-08 09:24:06

    Łukasz: Czemu się czepiają? Wyobraź sobie, że mając telefon w Erze nawet w centrum miasta musiałem wychodzić na zewnątrz lub przynajmniej podejść do okna by był zasięg. Co śmieszniejsze Era, Orange i Plus w moim mieście dzielą sobie lokalizacje i właściwie na każdej stacji posiada w tych samych lokalizacjach 900 i 1800 Mhz. Era nawet o dwie stacje 900Mhz własnych więcej i to w centrum! Z Plusa i Orange zasięg w starych kamienicach wewnątrz budynków głęboko jest bliski 100%, a w Erze ledwo co lub go nie ma. Trzeba stać przy oknie lub wychodzić na zewnątrz. Koleżance też instalowałem Blueconnect. Miała stację Ery około 500m od swojego domu. Widoczność z okna przy którym stał komputer bo mieszkała na ostatnim, 4 piętrze. U mnie na komórce w Orange zasięg full, a u niej z Ery 2-3 kreski, na modemie to samo. Era ma coś z konfiguracją sieci nie tak. Jak podróżowałem też samochodem to non-stop na przemian w Erze był zasięg to nie było, ciągle mi zrywało rozmowy. Co dziwniejsze w Orange opisane problemy nie występują.

  • 0

    128. ~  2008-11-08 17:03:59  host: apn-77-114-16-1.gprs.plus.pl

    Nie no, to zakrawa na jakiś żart :-) Widać stacje odległa o 500m i tylko 2-3 kreski zasięgu? Pomyśl, przecież to niemożliwe. To chyba nie była stacja Ery :-) A Ty wyobraź sobie, że ja mam zasięg Ery praktycznie wszędzie. Ponadto to własnie Era stawia w ostatnim czasie najwięcej stacji w mojej okolicy. Co Ty wiesz o konfiguracji sieci żeby o tym pisać...

  • 0

    129.  2008-11-08 18:11:18

    122, biotyt: jesteś rzecznikiem orangeman? :-) 127: Mój brat ma Erę od lat. Zapytałem go wczoraj czy ma problemy z zasięgiem. Powiedział, że jeszcze mu się nie zdarzyło, ale zasięgu czasem nie ma ktoś, do kogo on dzwoni. Ja myślałem, że chodzi o kogoś z Ery (no bo o Erze mowa). Ale brat sprostował moje myśli - problemy miewa dodzwonić się do innych sieci. Potem do niego oddzwaniają z Plusa czy Orange.

  • 0

    130.  2008-11-08 18:13:08

    Żeby nie było niejasności: dodzwonić się nie może, bo niedoszły rozmówca nie ma zasięgu.

  • 0

    131.  2008-11-08 20:03:28

    Z moich obserwacji wynika, że orange lepiej sobie dobiera lokalizacje bts-ów. Przynajmniej w mojej okolicy Era ma beznadziejne położenie nadajnika(nisko) i to gsm900 często zrywa połączenia(sprawdzone na karcie HEYAH) nie wiem dlaczego się tak dzieje może to wynika ze złej konfiguracji tak jak pisze biotyt. Plus ma zasięg znakomity oczywiście stację ma wyżej niż przyszły T.mobile ;] też 900gsm. A orange ma btsa położonego najwyżej i do tego gsm900 i 1800. W praktyce jest tak, że pokrywa duży obszar i do tego ma dobrą pojemność.

  • 0

    132.  2008-11-08 21:16:53

    128: Jestem pewien, że to jest stacja Ery bo znajduje się tam już od kilku lat. Ja też myślałem, że to niemożliwe... Sam byłem zdziwiony. Takie coś tylko utwierdziło mnie, że słusznym był powrót do Orange po 10 miesiącach bycia w Tak Taku. Właśnie z powodu zasięgu wróciłem do Orange, jak ręką odjął skończyły się problemy z niemożliwością użytkowania telefonu w wielu miejscach. Sorry, ale czy ja napisałem, że znam się na konfiguracji? Dopuściłem tylko taką możliwość. Samo postawienie stacji bazowej nic nie da jeśli jest ona źle skonfigurowana.

  • 0

    133.  2008-11-08 21:56:27

    "jestem pewien, że to jest stacja Ery bo znajduje się tam już od kilku lat" - no tak, to argument nie do podważenia :-) "wróciłem do Orange, jak ręką odjął skończyły się problemy z niemożliwością użytkowania telefonu w wielu miejscach" - a ja Ci mówię, że ani ja, ani moja rodzina, ani znajomi nigdy nie miało żadnych problemów z Erą. Mieli za to niektórzy w innych sieciach, głównie w orangutanie.

  • 0

    134.  2008-11-08 22:22:36

    133- niby jakie te problemy...???wymyślasz jakieś historyjki...

  • 0

    135. ~  2008-11-08 22:26:53  host: f142-054.opera-mini.net

    do LUKASZ i BIOTYT: macie różne doswiadczenia z różnymi sieciami. mi kiedys pani z salonu ERY tłumaczyła ze to ze mam nadajnik ERY nawet przy oknie wcale nie musi oznaczać ze zasięg bede mial dobry czy ze bede mial dobry sygnał GPRS/EDGE/3G/HSDPA. nadajnik moze byc zle skonfigurowany czy moga byc w pobliżu 2 lub wiecej nadajnikow ktore sie przegaja falami. dlatego sadze ze slowa BIOTYTA moga byc wysoce wiarygodne skoro nawet wyszkoleni pracownicy z sieci ERA mowia ze tak sie moze zdarzać i zdarza niejednokrotnie w ich sieci

  • 0