Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Przedsprzedaż flagowego myPhone'a X Pro

[Aktualizacja] Przedsprzedaż flagowego myPhone'a X Pro

orson_dzi 18 Lipca 2016 14:44 Aktualizacja: 19 Lipca 2016 12:55

7 2

myPhone startuje z przedsprzedażą flagowego smartfonu myPhone X Pro. Smartfon z 4 GB pamięci RAM kosztuje 1299 zł.

myphone x pro myphone x pro myphone x pro myphone x pro

myPhone X Pro wyposażony został w ekran IPS o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1080p, pokryty szkłem 2.5D. Sercem smartfonu jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek Xelio P10 (MT6755) taktowany zegarem 2 GHz i 4 GB pamięci RAM. Do tego 64 GB pamięci wbudowanej, aparat o rozdzielczości 20 Mpix (matryca Sony) z laserowym autofocusem i nagrywaniem filmów w rozdzielczości 1080p, łączność LTE, dwa gniazda na karty SIM, port USB typu C, czytnik linii papilarnych, Android 6.0 i akumulator o pojemności 3000 mAh z bliżej nieokreśloną funkcją szybkiego ładowania (producent dostarcza ładowarkę 2A).




Smartfon od dzisiaj jest dostępny w przedsprzedaży w cenie 1299 zł.

Aktualizacja

Jak poinformował jeden z przedstawicieli myPhone'a, w specyfikacji technicznej na stronie producenta i materiałach prasowych pojawił się błąd. Smartfon nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p, a nie 720p.

Źródło tekstu: myPhone; wł     

Dodaj do:

Tagi: myphone | myphone x pro

w sumie: 45
  • 0

    27. ~twbkz  2016-07-18 22:32:02  host: 254-29-216-178.telekomunikacjawschod.pl

    gdyby jeszcze wielkość była mniejsza, np. 4 cale i sam telefon niewiele mniejszy.

  • 0

    28. ~Albert  2016-07-18 23:48:46  host: user-94-254-193-22.play-internet.pl

    Nie ma czegoś takiego jak flagowy myPhone, może być co najwyżej chorągiewkowy. :)

  • 0

    29.  2016-07-19 08:21:07

    @13 Taaa, jak byłem w szkole to też mnie kręciło 120 punktów różnicy w 3DMarku. Kij tam, że na nic to się nie przekładało, ale i tak było ekstra.

  • 1

    30. ~  2016-07-19 08:34:25  host: 5.254.65.205

    Flagowy myphone.

  • 0

    31. ~Calm7  2016-07-19 13:22:08  host: afby28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5.5" to patelnia przecież, nie dla Mnie.

  • 0

    32.  2016-07-19 13:55:45

    powinna być jeszcze wersja hipsterska, taką z która można wejść na plac hipstera
    różniąca się od tej ceną, 3999zł
    no i jeszcze jakby na obudowie było jabłko ugryzione z dwóch stron to już wogóle, ultra hipsterstwo

  • 0

    33. ~kijo  2016-07-19 14:13:42  host: ip-5-172-247-212.free.aero2.net.pl

    Nie wspiera pasma 2600 a bateria tylko 2200.Cena za wysoka podobne smartfony sa tansze.Bo to telefon jakiegos innego Producenta tylko brand i logo zmienione

  • 0

    34. ~Punk  2016-07-19 14:36:31  host: 5.174.32.166

    Trochę lepszy procesor i większa bateria i można by to nazwać flagowcem, a tak to wyszło jak zwykle g.....o.

  • 0

    35. ~pabloki  2016-07-19 14:39:05  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    telepolis: może dowiedzie sie cczy obsługuje lte 2600 bo klon obsługuje , choć ten może byc okrojony. skoro zrobili już bład przy nagrywaniu filmów to niewykluczone że jest tez i kolejny

  • 0

    36. ~  2016-07-19 14:43:30  host: 213.158.208.11.umts.dynamic.t-mobile.pl

    drogo... redmi 2 albo iiny chincki wynalazek leeco ma ten sam procek i jest sporo tanszy. Bateria do takichj patelach to minimum 4000, zadowalające jest minimum 6000. Takie patelachy kupuje sie by używaćprawie cały czas bo w kieszeni się nie mieszczą i są dobre do podruży itp. Do dzwonienia? telefon w plecaku i bt :D czyli lepiej mieć inny max 4,5c

  • 0

    37. ~Pawełek  2016-07-19 14:48:07  host: 94.42.80.138

    I co z tego,że flagowy to i tak nie dostanie żadnej aktualizacji jak mój flagowy S-line . Cena przesadzona o dobre 300 zł. Jak zmąderzeją to pewnie zacznie się sprzedawać , ale kto miła Myphona ten wie ,że a aktualizacjach można pomarzyć i zapomnieć. Wyposażenie OK ale czy to jest tak do końca najważniejsze w markowym bezmarkowcu ?

  • 0

    38. ~  2016-07-19 14:53:09  host: 213.158.208.11.umts.dynamic.t-mobile.pl

    hahahha to brandowany Archos Diamond 2 Plus cena z darmową wysyłką z europy 899zł na ole ole ;) wsioki za brand biorą sporą kasę ;)

  • 0

    39. ~Zik  2016-07-19 14:57:57  host: 104.224.26.55

    ostatnie modele nie były złe, ja dałbym szansę, czekam na recenzję

  • 0

    40. ~pabloki  2016-07-19 15:00:52  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    38 ej, na ole to jest zwykły diamond plus. ma 16Mpix, andruta 5.1 . druga wersja raczej u nas nie bedzie dostępna ale kosztowała by i tak tyle samo co klon myphone.

  • 0

    41. ~poszukalem  2016-07-19 19:33:14  host: user-94-254-241-212.play-internet.pl

    No taki producent że hej... telefon to Sumvier K70 z większą pamięcią ~$160 (32GB)
    http://tlp.is/ali

  • 0

    42. ~pabloki  2016-07-19 19:39:18  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    41 a który klon klona był pierwszy ?

  • 0

    43. ~.  2016-07-20 08:38:44  host: n24-05-02.opera-mini.net

    A pujdo na tym pokemony goł ? By żym chcio se pogroć a na moim nie pujdo.

  • 0

    44. ~hikaru  2016-07-20 09:09:48  host: 104.224.5.14

    Nie przesadzacie trochę? Parametry dobre w tej cenie, na papierze wygląda przyzwoicie, dalej się nie wypowiadam bo jeszcze w ręce nie miałem, jak wypuszczą w obieg można będzie ocenić

  • 0

    45. ~KrzOdo  2017-09-08 21:04:02  host: 79.124.97.17.rybnet.pl

    Telefon używam od roku i niestety nie polecę choć odkąd 'spróbowałem' myPhone w 2015r z modelem LUNA jakoś stwierdziłem że mogę zaufać stąd rok temu kupiłem premierowo x-pro ale po roku użytkowania stwierdzam że to błąd bo już po paru tygodniach odpadły napisy XPRO z tyłu obudowy ale to w niczym nie przeszkadza w użytkowaniu choć nie powinno mieć miejsca, pół roku temu telefon wypadł mi z kieszeni i spadł na śnieg ale wyświetlacz pękł mimo że był w etui ale pęknięcie raczej nie jest załamką bo to do przewidzenia w każdym aktualnym telefonie, a 'ryski' na ekranie nie przeszkadzały w jego użytkowaniu więc używam go dalej, ale od 2 tygodni bateria zaczęła puchnąć na tyle mocno że tylna obudowa się nie da zamknąć by przylegała jak w nowym telefonie a ale już się z tym pogodziłem mimo że telefon jest na gwarancji ale nie ma sensu go odsyłać do serwisu bo skoro jest pół roku po upadku i z pękniętym ekranem wszystko łącznie z puchnącą baterią będą zakładam zrzucane na winę upadku. Dlatego chyba przerzucę się na Xiaomi Mi6 z 128GB ROM ;) Ale po za tymi defektami myPhone od początku ma problemy z softem typu często pyta z jakiej sieci chcesz mieć transmisje danych mimo że ciągle ustawiasz wybór tej samej karty SIM! Mimo wszystko nim zaczęła puchnąć bateria z telefonu byłem zadowolony ale tym co dzieje się od 2 tygodni myPhone przekreślił swoje zaufanie które szybko zbudował bo z modelu LUNA I jaki nabyłem w lutym 2015 i ja do dziś korzystają nawet moi znajomi czy rodzina i bo to telefon funkcjonalny vi użytkowy a x pro taki nie jest :/ Nim bateria zaczęła puchnąć i wypychać tylną klapkę nie narzekałem na telefon bo działa nawet zaskakująco szybko ale z puchnącą baterią MyPhone przesadził!!!

  • 0

    46. ~KrzOdo  2017-09-08 21:17:13  host: 79.124.97.17.rybnet.pl

    Ryskami na ekranie w poprzednim komentarzu nazwałem pęknięcia które nie przeszkadzają w użytkowaniu telefonu mimo że są od prawego dolnego rogu ekranu aż do lewego górnego boku więc idą przez cały ekran prawie po przekątnej ale to pęknięcia zdecydowanie mniejsze niż grubość włosa i pod folią ochronną wyświatlacza jaka była dołączona z telefonem nie są prawie widoczne a za nowy wyświetlacz w serisie życzyli sobie połowe wartości nowego telefonu więc przyzwyczaiłem się do tego jaki jest, tylko podkreśle co do baterii mega załamka bo poprostu spuchła!!!! To niewybaczalne wg. mnie i wróciło me zdanie o firmie pyPhone jakie było nim zaufałem polskiemu producentowi mimo że telefony są i tak MADE BY YELLOW HANDS!

Dodaj swoją opinię