Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Promocje urodzinowe Ery

[Aktualizacja] Promocje urodzinowe Ery

LuiN 26 Sierpnia 2009 12:44

0 0

Era z okazji swoich urodzin przygotowała promocje dla klientów indywidualnych. Od teraz do numeru telefonu możliwe jest podłączenie atrakcyjnych pakietów transmisji danych lub uzyskanie gratisowych pakietów minut.

W ramach promocji 3 w 1 do abonamentu można dołączyć nowe pakiety transmisji danych by korzystać z pakietu minut i SMS równolegle z łącznością z Internetem w telefonie i w komputerze (użycie telefonu w roli modemu). Na liście promowanych telefonów znalazły się konstrukcje pozwalające w pełni cieszyć się z korzyści jakie niesie mobilny dostęp do Internetu.

Abonament (zł)

Pakiet danych

19

300 MB

39

1,5 GB

59

4 GB

129

16 GB


2x minut siec rodzinna 2 x Więcej Minut na Urodziny to promocja pozwalająca na uzyskanie dodatkowego pakietu minut na połączenia do Ery, Plusa, Orange oraz na telefony stacjonarne, będącego podwojeniem podstawowego pakietu minut.

Dodatkowo w ramach promocji klienci mają możliwość wybrania jednego z 2 prezentów: usługi sieć rodzinna w gronie 3 osób (po 2000 minut na połączenia na 3 numerach) lub pakietu 2000 minut na rozmowy do sieci Era i na telefony stacjonarne w weekendy.




Wszystkie bonusy przyznawane są na cały okres trwania umowy, promocja dotyczy oferty bez telefonu. W przypadku wybrania promocyjnej usługi Sieć Rodzinna nie obowiązują promocyjne pakiet transmisji danych; dostępne są jedynie pakiety 5, 50 i 500 MB (za odpowiednio 5, 15 i 50zł).

emporia talk premium Nowością w cennikach jest emporia TALK premium - telefon przygotowany dla seniorów. Urządzenie ma bardzo donośny głośnik, duże przyciski, czytelny ekran i maksymalnie uproszczoną obsługę. Telefon jest dostępny za 1 zł w ofertach abonamentowych i MIX z kwota zobowiązania od 25 zł.

Aktualizajca:
Materiał zamieszczony w wiadomości pochodzi z nieoficjalnego źródła. Oficjalne informacje na temat trzynastych urodzin sieci Era znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    39.  2009-08-26 13:49:39

    Czytałam, że Blackberry ma być w Play. Co z tego że dostanę tam taniej telefon jak nie zapowiada się aby wprowadzili takie pakiety do wybranego nr po 1000 min ? Wtedy będę płacić im takie rachunki, że telefon kupiłabym w normalnej cenie...

  • 0

    40. ~  2009-08-26 13:50:35  host: adly59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czasy sie zmienily! Mamy teraz darmowe dzialajace juz bezproblemowo przenoszenie numerow w 24h i zaden operator nie jest juz w stanie nas przecisnac do muru i powiedziec: "PODPISUJ NOWA UMOWE! SZYBKO! ALBO POZEGNAJ SIE ZE SWOIM NUMEREM!"...

  • 0

    41.  2009-08-26 13:52:35

    Czy ta promocja moze byc udana, a gdzie 10 numerkow do Ery za 1 gorsz... Jesli bonusy dotycza oferty bez telefonu to nie ma sie jeszcze czym zachwycac.

  • 0

    42. ~dodek  2009-08-26 13:56:10  host: dpy55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ get - nie oszukuj kolegi, w Playu możesz do 3 pakietów miesięcznie kupić,a Ty liczysz 7 pakietów po 5 pln. w Freshu by zapłacił za 700 minut 15 pln + 400 x 0.29 = 116, razem - 131 złotych @ 41- 10 numerków to w biznesie, niedawno odświeżyli

  • 0

    43. ~get  2009-08-26 13:57:45  host: host-81-190-84-109.gdynia.mm.pl

    @42 - masz rację zapomniałem o ograniczeniu pakietów miesięcznie, w każdym razie można znaleźć jakąś zbliżoną ofertę... mi po prostu nie chce się teraz przeglądać wszystkich ofert na rynku

  • 0

    44. ~  2009-08-26 14:19:04  host: adly59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @42. ~dodek Ale widze ze nie wziales jednego "malego szczegolu" pod uwage w Play Fresh te pakiety po 100min za 5zl są na WSZYSTKIE TELEFONY STACJONARNE JAK I NA WSZYSTKIE NUMERY W PLAY, a nie do zaledwie 2 osob jak w Erze! Widzisz roznice?

  • 0

    45. ~mirekb  2009-08-26 14:23:07  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    ooo wreszcie era zrozumiała ze pakietyzacja ma sens-w pelni jak widac po ofercie znaczeniu tego słowa.wszyscy,którzy tak lobbowali za play i jego prostotą w 2007 dzisiaj juz widza ze bez pakietów nie ma mozliwosci doboru OPTYMALNEJ oferty..a wlasciwie o to idzie-sa miesiace ze wygada sie wiecej tu czy wiecej tam(w sieci/poza)jest czas ze pojdzie mi 500MB w 5 dni a sa miesiace ze do opery mini starczy mi 25MB za 5pln..tak,mam mix4 do neta,zas play minimix do gadki i wlasciwie coraz rzadziej mam 2 fony,do pracy play po pracy plus z netem.sugreuje ze podpisanie cyro takie jak w erze to nizele polaczenie wszystkiego na 1simie-brawa dla ery.teraz tylko "zinternetyzowac" mix i tt pakietami-10/50/500(MB) za 5/15/50 (pln) i ptc bedzie realnym konkurentem plusa w "kontraktowcach".oferte oceniam na 4+

  • 0

    46. ~wojtekk  2009-08-26 14:24:56  host: 193.201.36.5

    hiroshima sluchaj jest opcja przedluzenia umowy w play na rok bez tel ale ciekawsza opcja. Bierzesz one play 65 dostajesz do tego dodatkowo 65 minut na caly rok czyli lacznie masz tam 240 min do wszystkich i jeszcze dodatkowo 500 minut do play stacjonarne bezplatnie na cala umowe. Dobra opcja

  • 0

    47.  2009-08-26 14:32:07

    Ten telefonik fajny jest. dobrze, że Era go wprowadziła. Pewnie trochę osób podpisze jakąś umowę z Erą. Poza tym ten telefon widzi mi się jako Era DoMowa ;) Ważne, żeby bateria trzymała przyzwoicie...

  • 0

    48.  2009-08-26 14:32:28

    dodek (42) z tego co dobrze pamiętam, to w ofercie Play Fresh można wykupić JEDNOCZEŚNIE 3 pakiety w miesiącu, a nie MAKSYMALNIE 3 pakiety w miesiącu - to jednak spora różnica. I podobno tak jest rzeczywiście - tak przynajmniej pisali użytkownicy PF, którzy wygadują więcej niż 3 pakiety w miesiącu. Ja osobiście nie wiem jak to z tym jest, bo nie potrzeba mi aż tylu minut w 1 miesiącu.

  • 0

    49. ~  2009-08-26 14:37:09  host: v01-15.opera-mini.net

    Czy ktoś może się orientuje w tej kwestii- w Orange prepaid można zmienić taryfę np. z Pop na Free, a czy w Erze można zmienić numer Tak Taka na blue connect ? Brachol ma 2 numery, Play i Era, nie umiem mu odpowiedzieć na to pytanie. Błażej

  • 0

    50. ~Ch. Norris  2009-08-26 15:04:00  host: 212.2.115.65

    Do get: W Play Fresh oprócz pakietu 100 min. za 5 zł jest jeszcze program doładowań. Za doładowanie 90 zł dostaje się dodatkowo 30 minut do Play i na stacjonarne, 30 minut do wszystkich sieci i 20 zł do wydania na połączenia do wszystkich.

  • 0

    51.  2009-08-26 15:29:28

    @jojo: było to już wałkowane na forum - nie więcej niż 3 pakiety jednocześnie ale pakiet ma ważnośc 30 dni.

  • 0

    52.  2009-08-26 15:30:02

    @49: z tego co kiedyś szukałem to w erze nie można tak zmieniać taryf jak opisałeś.

  • 0

    53.  2009-08-26 16:22:41

    i ja wlasnie mam tak jak Eddie - potrzebuje duzo minut (ok 600-700) nie z jednym (bo z jednym to bezkonkurencyjny jest simplus 10zl bez ograniczen rozmow i sms) a dwoma numerami i kiszka, bo zaden prepaid nie ma takiej mozliwosci. na paczke danych tez sie nie obraze, a w erze wlasnie moge miec 120 minut do wszystkich za 30zl (gdzie w play mam to za 35zl), praktycznie nieograniczone rozmowy z 2 osobami (2000 minut dla kazdego - rowniez na rozmowy miedzy tymi osobami) za 5zl oraz paczke danych 500mb za 15zl. lacznie mam rachunek 50zl przez 18 miesiecy. ktory prepaid da mi tyle?

  • 0

    54. ~mirekb  2009-08-26 16:44:41  host: apn-77-114-241-236.dynamic.gprs.plus.pl

    @53 taki jest wlasnie sens cyrografów-stałe warunki,nie znikajace oferty promocyjne jak zwykle w prepaid.kazdy ma wybór i to jest najwazniejsze-jednak wybranie jaki mam profil aby wydawac mniej to dla niektórych "symulacja"wydatków juz za trudna.brakuje takich ankiet na Telepolis o ofertach uzytkowników z jakich korzystają.wiele osób,którym polecam telepolis wlasciwie na to tylko narzeka.moze kiedys??

  • 0

    55.  2009-08-26 19:38:11

    @53 W orange masz za 10 zł 1000 min wymienne na sms i mms i takich numerów w ciągu miesiąca możesz wykupić 10. Do tego w ofercie bez tel. masz za abonament 25 zł jakieś 80 min do wszystkich sieci. Nie wiem jak jest z pakietem internetwym w abonamencie w orange

  • 0

    56. ~  2009-08-26 21:58:08  host: ip-89-174-40-73.multimo.pl

    Nie dożyłem urodzin Ery. Dałem PTC kopa po spamach z mercedesami (miałem rzekomo włączoną blokadę na otrzymywanie esemesów reklamowych).

  • 0

    57.  2009-09-02 20:35:38

    mirekb, w prepaidach czasem znikają oferty, ale są zazwyczaj wymieniane na inne, ciekawsze. Poza tym do sieci rodzinnej może należeć numer z Tak Tak'a, i można z tej opcji korzystać nie mając środków na koncie- a tylko konto ważne na rozmowy przychodzące. Oferta bardzo na plus.

  • 0

    58. ~arko  2009-10-26 12:46:41  host: 77-253-67-118.adsl.inetia.pl

    witam,czy ktos wie czy era przedłuży swoją promocja urodzinową która trwa do 1 listopada ?

Dodaj swoją opinię