Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Promocja doładowań prepaidów w Orange

[Aktualizacja] Promocja doładowań prepaidów w Orange

WitekT 7 Kwietnia 2007 16:42

0 0
Orange przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Orange Go, POP, Mix). Przy doładowaniu nominałami 25, 50, 100 oraz 150 zł, dodatkowe 20% klient otrzyma gratis.

Oznacza to odpowiednio bonus w wysokości 5, 10, 20 oraz 30 zł.

Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y do sieci Orange, nie wpływa on na zmiany okresów ważności konta. Promocja trwa od 5. do 9. kwietnia.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2007-04-07 18:58:26

    ~jojo - nie da się zrozumieć o co Ci chodziło ;-) Domniemuję, że o gorszą niż była ofertę... Czy o cienką... Ale właśnie - nic ciekawego Plau nie zrobił, inni też się nie wysilają - NORMALKA! Nie chcę mówić, że mówiłem, że Play nie wpłynie na oferty. No ale mówiłem ;-) Poczekajmy jeszcze trochę. Aż będzie wiadomo ilu klientów i jacy przejdą do Play. Jeśli operatorzy stwierdzą, że (za przeproszeniem) ci z najniższego segmentu, to niewiele zrobią. Jesli ci z wyższego, na pewno coś zaproponują. Na razie nie ma na co czekać. Tylko, jak gdyby nic się nie stało, korzystać.

  • 0

    14. ~  2007-04-07 20:20:41  host: apn-99-45.gprspla.plusgsm.pl

    ***wlo - a co musialby zrobic Play bys uznal to za ciekawe? Jakby dal smsy po grosz i darmowe numery , to by ludzie powiedzieli "eeee , nic ciekawego". Gdzie mial pole manewru , tam wlasnie utrafil doskonale i stworzyl oferte jakiej nie ma na rynku! Mowisz , ze operatorzy nie odpowiedzieli? A najnowsza oferta Simplusa? Miedzy bajki wloz deklaracje , ze to bylo planowane przed wejsciem Play. Poza tym pamietasz "ruchy" Minusa po wejsciu Heyah? Najdluzej zwlekal ze zmianami ze wszystkich , zmienil swa oferte dopiero po blisko pol roku, a nawet karmil klientow Mixem z minutowym naliczaniem.

  • 0

    15. ~issa  2007-04-07 20:23:49  host: apn-99-45.gprspla.plusgsm.pl

    "ci z najnizszego segmentu" , no coz , tradycyjna dla Ciebie , zle skrywana , bez urazy , pogarda... Czy lanska Centertelowi nie sprawil wlasnie ten "najnizszy segment"? Jest jakis operator ktory moze sobie pozwolic na odejscie "najnizszego segmentu" , ktory w swojej masie jest bardzo cennym klientem? Jaki to operator , powiedz mi?

  • 0

    16. ~tymis  2007-04-07 21:08:16  host: proxy5.tkdami.net

    *wlo: jest dokładnie tak jak piszesz :-) Powszechnym błędem jest mieszanie biznesu (jak najwięcej wyciągnąć, jak najmniejszym kosztem) a emocjami (jak powinno być, żeby wszystkim dogodzić). Cele i grupa docelowa rządzi ;-) Obecnie najbardziej komfortową sytuacje mają w Plusie i z racji rozliczeń międzyoperatorskich (roaming wewnętrzny) mają pojęcie o ruchach Playa. Reszta nie ma pojęcia albo nagrywa taśmy ;-)))) Taka sytuacja jak teraz to albo wynik wiedzy o konkurencji albo próba "złapania" jak najwięcej ludków przed planowanymi zmianymi na lepsze :-) Najbardziej tracą ci, którzy pod wpływem emocji zmieniają operatora (tacy zawsze tracą i nie ma znaczenia czy to telco czy ubezpieczenia czy coś innego). Po wejściu Heyah operatorzy wprowadzili sekundowe naliczanie po (jak dobrze pamiętam) 6-8 miesiącach. W szczytowym momencie w Heyah mieli ponad 2 mln., ile teraz? Jestem ciekawy, ja do dzisiaj w swoim środowisku nie znam nikogo z numerem Heyah. Od tego czasu Plusa, Ery ani Orange nie zaorali, żaden operator nie upadł. Co do konkurencji to ludzie w moim otoczeniu wiedzą, że wszedł Play, mają linki do stron, wszystko czarne na białym i... dalej podpisują umowy w Plusie i Erze. Ja wiem, oni sie nie znają a tu wiedzą najlepiej ale wszystkim życzę powodzenia :-) A życie potoczy się dalej...

  • 0

    17. ~issa  2007-04-07 21:22:19  host: bah176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe jak mogli stracić na sekundowym naliczaniu i minucie po 1zł (a tyle była na wejście Heyah o ile pamiętam). Nawet jeśli później wrócili na stare śieci. To tylko Ty ***tymis wiesz i ci co nie zmienili operatora pod wpływem emocji. Reszta zrobiła to dla kasy , a nie z naiwnego przywiązania do numeru;-)

  • 0

    18. ~tymis  2007-04-07 21:49:43  host: proxy5.tkdami.net

    Cześć *issa :-): oczywiście tylko ja wiem ile straciłem i ci co nie zmienili operatora, oczywiście pod wpływem emocji. Tych co znam to nie wracali na stare śmieci bo nie zmienili operatora :-) Ja wiem, że najlepszym rozwiązaniem jest E61 na wolnym rynku i PlayKarta z doładowaniem 150 PLN. Reszta się nie zna... :-) Mnie nie interesuje co ktoś kupuje i z czego korzysta bo to jego sprawa. Wiem co robią ludzie o ustabilizowanej pozycji i mogę się tylko domyślać co zrobią młodzi ludzie, dla których ważna jest impra w najbliższy weekend a nie decyzje o wyborze operatora nie mówiąc o założeniu i utrzymaniu rodziny. Oczywiście pozdrawiam cały świat i zyczę abyście dokonywali własnych wyborów :-)

  • 0

    19. ~  2007-04-07 22:15:40  host: p09-11.opera-mini.net

    Nigdy nie powiedzialem , ze najlepszym wyborem jest PlayKarta zasilana 150ka z Nokia e61. Za to z przekonaniem moge powiedizec iz niedorzecznoscia jest nazywanie "emocjonalnym" zmiana operatora dla oszczednosci zrobiona z zimnego wyrachowania , jakie nalezy miec w kontaktach z operatorem , jak niedorzecznoscia jest twierdzenie , ze "nieemocjonalnym" bylo dac kroic sie dalej przez operatora w nadziei , ze 'kiedys moze laskawie zmienia oferte" w imie jakiegos przywiazania do numeru. Z calym szacunkiem , ale zapewne nie tacy jak Ty zmieniaja numery (wlo Ci chetnie opowie o ostatniej zmianie znajomej firmy ktora byla w Orange na prefiks 785 , wiesz kogo to prefiks?).

  • 0

    20. ~  2007-04-07 22:19:56  host: p09-11.opera-mini.net

    Oczywiscie takze zycze wesolych swiat:)

  • 0

    21. ~jojo  2007-04-07 22:28:08  host: eem174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "wlo" (13) - nie musisz rozumieć... nikt Cię nie zmusza. ;-)

  • 0

    22. ~tymis  2007-04-07 22:29:54  host: proxy5.tkdami.net

    *issa: z Twoich wypowiedzi na Telepolis wynika, że to najlepszy wybór, przynajmniej PlayKarta ;-) Zróbmy tak: Ty zrobisz (już zrobiłeś) co uważasz za stosowne, ja swoje robię od 9 lat ;-) I jest mi dobrze. Wpisy pod newsami to sposób wyrażenia opinii i właśnie to zrobiłem. Ty korzystasz z tego prawa juz od długiego czasu i wciąż jesteś niezmiernie zdziwiony, że ktoś może mieć inne zdanie. *wlo: nie bierz tego siebie ale dlaczego jeszcze chętnie nie opowiedziałeś na Telepolis, że jeden z Twoich klientów zmienił się na Play-a? ;-)))

  • 0

    23. ~issa  2007-04-07 23:00:40  host: azb104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Prefiks 785 to Plus. Nie jestem zdziwiony , że masz inne zdanie , jestem zdziwiony , że nie dostrzegasz oczywistych rzeczy (czy raczej nie chcesz ich dostrzec) , próbując to niezręcznie ukryć pod maską "nieemocjonalności" i "ustabilizowania". Tak to mniej więcej wygląda.

  • 0

    24. ~issa  2007-04-07 23:03:26  host: azb104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co do "Wiem co robią ludzie o ustabilizowanej pozycji" , to hehe , może wydaje Ci się , że wiesz. No chyba , że Agorę która zmyła się swego czasu do Idei traktujesz jak szczyla. O utracie przez Plusa swego czasu jakichś 10% firm na rzecz Idei i to bynajmniej nie z numerem nawet nie wspomnę. Ale niech Ci się wydaje , że "wiesz":)

  • 0

    25. ~tymis  2007-04-07 23:20:55  host: proxy5.tkdami.net

    *issa: ładna podpucha, pewnie jesteś bardzo dumny z siebie :-) Ja mam ciekawsze zajęcia niż śledzenie prefiksów i do kogo dzwonię. Jestem w Plusie i dzwonię tam gdzie potrzebuję, nawet na 785 i mnie to nie interesuje co to za sieć, z resztą tak jak i Ciebie ;-))) Co do reszty to niech Ci się wydaje, że "wiesz" :-)))

  • 0

    26.  2007-04-07 23:38:26

    issa - o nie zgodzę się nadal... Nie wiem co musiałby Play zaoferować... Trudno mi oceniać co dla większości byłoby zachęcające ;-) Wiem jednak, że nie ma pędu na Play. Owsze, ludzie kupują. Ale "na próbę". Do dzisiaj nie znam nikogo kto by miał Playa (pomijam Ciebie) - mówię o znajmoych z miasta i okolicy. Co do pogardy... Weź przestań. Nie sądzę, żebyś spotkał człowieka, którym pogradzam/pogardzałem ;-) To, że piszę o faktach, może kogoś boleć, że płaci 20 zł miesięcznie... I nie dlatego że go nie stać, dlatego, że tyle ptrzebuje akurat (mówiłem Ci ie raz, że mam kolegę, któy zasila regularnie za 50 zł co kwartał a wydzwania niecałe 10 zł - stać go na znacznie więcej, na znacznie więcej niż mnie, ale właśnie - używa telefonu sporadycznie). Jak możesz takie wnioski wyciągać?

  • 0

    27.  2007-04-07 23:44:41

    ~tymis - nic nie wiem, zeby któryś zmienił prefiks na 790-3... Natomiast owszem, niedawno dostałem nowe numery od jednego z klentów - w Plusie mają teraz, poprzednio w Orange. Na początku myślałem, ze właśnie do Play przeszli bo jakiś nowy, nieznany mi prefiks był (swoą drogą nie przykładam do tego wagi), ale issa właśnie mnie uświadomił, że to Plus nie Play ;-)

  • 0

    28. ~issa  2007-04-08 08:45:53  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    Oooo , wlo , nieprawda jest co napisales w ostatnim zdaniu. To Ty mi napisales iz myslales , ze to Play , ale sprawdziles i jednak Plus. A ja odpisalem , ze wiem , bo kolega przenosil sie z Plusa do Playa z numerem , a ze ci ostatni maja z tym problemy , traf chcial , ze na okres wylaczenia kupil sobie awaryjnie Simplusa z prefiksem 785. Czy nie taka bylo? ;) Co do mnie - jakie znaczenie moze miec dla mnie prefiks skoro zawsze place 25gr? Sam pisales , ze jesli masz wybor sposrod numerow w obcej sieci lub stacjonarnym do danej osoby/firmy , dzwonisz na stacjonarny. Czy tu tez sie myle?;)

  • 0

    29. ~issa  2007-04-08 08:51:58  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    Co do Play , nie mi oceniac , czy jest ped czy nie ma. Z jednej strony trudno sie spodziewac takiego szalu jaki wywolala Heyah , z drugiej strony zwiekszanie prognoz ruchu o ktorym mowil Bauc i nieoficjalne wypowiedzi Wtka dotyczace sprzedazy i przenosnosci numerow , swiadcza raczej o czyms innym niz sugerujesz. Jedno jest pewne - nie ma nigdzie takiej oferty jaka dal Play. Sekundowe mogli dac wszyscy , nie wiem czy wszyscy moga zejsc z cenami do takich jakie ma Play. Z racji niesymetrycznego interconnectu podobno nie. Ja nie kocham Play , bardzo sie ciesze jednak z zamieszania jakie poczynila i mam nadzieje jeszcze poczyni na rynku. Mi sie to po prostu oplaca. Jeszcze pakiety gprs i nie ma mnie w Plusie.

  • 0

    30. ~ziupo  2007-04-08 11:14:53  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    hm nie wiem czemu myslicie, ze jesli ktos ma 510... to od razu nalezy do Orange skoro mozna skozystac z przeniesienia numeru do np Play :/ Odkad mozna przenosic numery do innych sieci nie mozna ufac prefiksom :)

  • 0

    31. ~wacuś  2007-04-08 15:11:27  host: bml20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PLAY rządzi! Co by nie powiedzieć....

  • 0

    32. ~miol  2007-04-10 09:46:42  host: dot129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nie wiem, dostajecie za darmo pieniądze przy doladowaniu i jeszcze źle. Wlaśnie dobrze że Orange zrobił taka promocje przed samymi swiętami. 10zł które dostałem gratis przeznaczyłem na składanie życzeń itp. Pewnie wiele osób sie z tego bonusa ucieszyło a wy tak biadolicie. Oby jak najczęsciej były takie promocje