Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Program Orange Profit zostanie zamknięty

[Aktualizacja] Program Orange Profit zostanie zamknięty

sirmark 6 Sierpnia 2009 15:57

0 0

Orange poinformował, że 15. sierpnia program Profit kończy swoją działalność. Użytkownicy czas na wymianę zgromadzonych punktów mają do 15. września.



Aby sprawdzić ilość zgromadzonych punktów, wyślij z telefonu zarejestrowanego w programie SMS-a o treści SALDO pod numer 300.

Równocześnie Orange informuje, że przygotowywany jest nowy, bardziej atrakcyjny program multipartnerski, o którego szczegółach operator poinformuje 16. września.

Dla przypomnienia, punkty otrzymuje się za korzystanie z telefonu o czym informuje tabela.




orange profit punkty

Zebrane punkty Profit można wymienić na usługi Orange, doładowanie konta, akcesoria do telefonów oraz inne nagrody.

Aktualizacja:
Według informacji umieszczonych na blogu rzecznika Grupy TP, Wojciecha Jabczyńskiego, zamknięciu ulegnie również program lojalnościowy "o!" przygotowany dla użytkowników neostrady tp. Uczestnicy programu mogą wymienić swoje punkty do 31. października.

Obydwa programy połączone zostaną wkrótce w jedną ofertę, program multipartnerski, oparty na współpracy z innymi firmami. Dzięki temu mają pojawić się atrakcyjniejsze sposoby wykorzystania gromadzonych punktów.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 350
  • 0

    331. ~Wizard  2009-08-17 11:29:04  host: public-gprs6402.centertel.pl

    nagroda narazie czeka wirtualnie ale 760zł +vat to na 100% będzie w cenach hurtowych producenta więc albo mi dadzą kasę albo bedziemy się ciągać, zresztą orange i tak niewiele zależy na klientach->ich strona nawet się nie wczytuje wiele razy

  • 0

    332. ~vilder  2009-08-17 11:57:17  host: dqb187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bez przesady. Akurat z tego, że strona czasami się nie wczytuję, nie wyciągałbym wniosków, że operatorowi nie zależy na klientach. Wiadomo, że problemy techniczne zdarzają się wszędzie.

  • 0

    333. ~  2009-08-18 19:35:55  host: p03-03.opera-mini.net

    @332 tylko zawsze na kozysc operatora te problemy z systemem. (Np. Naliczanie punktow. Komu naliczyli *2?)

  • 0

    334. ~elo  2009-08-19 16:15:54  host: nat10-0.elomza.pl

    ja to tak wlasnie dostalem smsa z tym owieszczeniem od orange, tylko w smsie nie poinformowali ze podnumer *300 jest platne 1,22 takze mysle ze to sie nadaje do ukik na jakas kare, bo zeby posluchac piosenki przez 30 sekund przez telefon placic 1,22 to jakis chyba nonsens i bezprawie jest

  • 0

    335. ~Wizard  2009-08-21 18:02:06  host: public-gprs11218.centertel.pl

    mnie dzis że tak powiem z ręki z palca konsultantka doliczył pkt profit ale nadal nie wiem czy wszystkie bo mieli problem a na www nadal nie widze,sluchawek bluetooth nadal nie ma ciekawe co dostane za odp w sprawie reklamacji ze mi orang-utan numer i cale konto profit itp odlaczyl bezprawnie przez co nie moglem wziasc bluetooth :)a mam prawie 7000pkt. nie bede im nabijal doladowan przeciez a inne rzeczy jakie sa to żenada !!!czekam na pisemna odp na reklamacje.dramat ;jakby nie to że umowe przedluzylem 3tyg temu na 12mcy juz bylbym w play :)po tych akcjach z profitem i zasiegiem oraz bledami konsultantów orange

  • 0

    336.  2009-08-24 11:27:25

    Hmmm... a tak wszyscy użytkownicy Orange chwalili ten program. Wywnioskować można jedynie tyle, że nie był on dla Orange wystarczająco opłacalny i pewnikiem znacząco w nim "namieszają", ale na to trzeba poczekać do 16 września. Zatem przez okres tego miesiąca nie będziecie mieć w Orange przyznawanych żadnych punktów?

  • 0

    337. ~Ladi  2009-08-24 11:49:52  host: fw.orlen.pl

    Nowy program multipartnerski moze być ciekawy :). Mamy: stacje BP telekomunikacje TP i Orange hotele Orbis hipera REAL sieć KOLPORTER aukcje ALLEGRO

  • 0

    338. ~Wizard  2009-08-24 14:42:47  host: public-gprs69422.centertel.pl

    Niech dołączą jeszcze producenta browaru np. Żywiec/Warka (np. z kapsli kody) oraz kogoś z firm napojowych np. PEPSI czy Maspex Tymbark lub Cocacola czy Hoop no i jakieś Chipsy np LAYS czy Chrunchips :) no i bank bo nie wiem czy citibank nie wypadnie co? A Co do walki z orange nadal czekam, wczoraj dostałem pismo ze niby nie zaplacilem w terminie jak maja polecenie zaplaty zlozylem oczywiscie stosowną skargę na pana z działu windykacji :)wciąż czekam ale wielki syf tam mają. PS szkoda że play nie dotuje aż tak jak innych telefonów na życzenie.

  • 0

    339.  2009-08-26 09:30:17

    Już wiadomo, Orange przyłącza się do programu PayBack wraz z innymi firmami jak BZ WBK, BP, Allegro, LOT.

  • 0

    340. ~Pawel  2009-08-26 17:40:47  host: 131.207.242.5

    Zostalo mi 555pkt profit. Doladowanie 25zl jest za 625pkt. Co proponujecie z Tym zrobic?

  • 0

    341.  2009-08-26 19:54:43

    @340. ~Pawel, jedyne na co możesz wymienić te 555 punktów to 2 pakiety po 10zł z nowego twojego planu, jeśli nie masz nikogo takiego komu mógł byś takie pakiety podarować to ja jestem chętny ;)

  • 0

    342. ~ilona  2009-08-27 09:23:03  host: pf111.lex.pl

    wycofali zakup telefonów w ofercie POP i GO przez internet czyli pkt można zamienić tylko na te gadżety i doładowania....

  • 0

    343.  2009-08-27 19:57:02

    @342. ~ilona, a wcześniej była możliwość zakupu za punkty Profit telefonów w sklepie orange.pl?

  • 0

    344. ~Wizard  2009-08-27 21:38:25  host: public-gprs124402.centertel.pl

    dzis mi sms doszedl, ale nadal nie moge nic wziasc sensownego, obnizyli cene gps ale to i tak lipa .... beznadzieje dziwne ze w BP przenosza pkt tylko orangutany jak zwykle orżnąć.pl :P

  • 0

    345. ~Wizard  2009-08-28 21:36:16  host: public-gprs72027.centertel.pl

    Dziś w Mediamarkt jak wymienialem pkty z BP to wyczytałem że od16IX już nie bedzie przelicznika 500pkt BP na 10zł mediamarkt -czyli wywalili media z nowego programu...

  • 0

    346.  2009-09-02 20:46:06

    A nie mogli tych punktów podciągnąć pod nowy program lojalnościowy? Teraz wszyscy, niezależnie od stażu, będą zaczynać od początku. Powinni znacznie wcześniej uprzedzić klientów o swoich zamiarach.

  • 0

    347. ~Wizard  2009-09-03 15:03:54  host: public-gprs56745.centertel.pl

    pablo79 346 absolutnie sie z Tobą zgadzam tak robi BP i jeszcze za kazde 10pkt daje 15nowych wiec ... można :) tylko dziadowskie orange ma problem jak zwykle by zedrzeć wczoraj mi recznie doliczyli pkt ale i tak jeszcze ze 150pkt mi wiszą.w każdym razie na www nic nie ma i wiecznie problemy a na *300 lepiej nie dzwonić bo czekasz placisz i Cie rozlacza bo kolejka za długa.MASAKRA.

  • 0

    348. ~Wizard  2009-09-07 19:31:37  host: public-gprs80359.centertel.pl

    masakra strona orangutana nadal nie dziala :(

  • 0

    349.  2009-09-09 14:04:48

    Wczoraj dostałem 1500 punktów za posiadanie karty Orange mBank, dostał ktoś jeszcze???

  • 0

    350. ~Wizard  2009-09-14 18:38:34  host: public-gprs101751.centertel.pl

    ja dzis dostalem 2sms o orange ale lipa nadal ZERO kontaktu i wogole szkoda gadac,mediamarkt zamienili na jakis dziki MIX Electronic az sie boje przelicznika nagród bo 2zł to srednio 1pkt nowy

Dodaj swoją opinię