Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Polkomtel pośrednim udziałowcem NFI Midas

[Aktualizacja] Polkomtel pośrednim udziałowcem NFI Midas

WitekT 7 Lutego 2012 18:18

0 0
LTE Holdings, spółka zależna Polkomtelu, kupiła 49% udziałów w cypryjskiej spółce Litenite Limited. Ta druga pośrednio kontroluje 66% udziałów w NFI Midas, właściciela Aero2, Mobylandu oraz CenterNetu.

Wartość transakcji nie została podana. Aktualna kapitalizacja NFI Midas na polskiej giełdzie to 372 mln zł.

[Aktualizacja 8.02.2011 17:01] NFI Midas skorygował podane przez siebie informacje w komunikacie giełdowym. LTE Holdings jest spółką polską, a nie cypryjską. Wiadomość stosownie zaktualizowaliśmy.


Źródło tekstu: NFI Midas, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~sadsad  2012-02-07 18:26:57  host: 85.219.163.130

    Soloż kupił soloża co to sie dzieje

  • 0

    5.  2012-02-07 18:32:16

    Solorz-Żak szaleje :D

  • 1

    6. ~paolo  2012-02-07 18:45:51  host: 159-205-190-149.adsl.inetia.pl

    Solorz przełożył kasę z jednej kieszenie do drugiej a państwo z podatku dostanie figę :)

  • -1

    7. ~  2012-02-07 18:47:54  host: z12-15.opera-mini.net

    Zawsze wierzylem w zygmunta.mirekb

  • 0

    8.  2012-02-07 19:07:11

    dokladnie tak zaczelo sie przekladanie kasy. Pytanie kto sprzedawal Polkomtelowi te udzialy i kto zgarnal premie

  • -1

    9. ~  2012-02-07 19:35:07  host: dcx209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wow. Plus i polska firma. Ładnie brzmi.

  • -1

    10. ~Marek  2012-02-07 19:51:33  host: dvv31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie bronie Solorza, ale w oczy się rzuca mentalność typowego polaczka. Żyła wychodzi, że ktoś mądrzejszy nie łamiąc przepisów korzysta z tego co ów przepisy umożliwiają. Czy ktoś komuś broni płacenia podatków na Cyprze? Nie! To do dzieła!

  • 2

    11. ~  2012-02-07 20:01:56  host: 77-254-66-175.adsl.inetia.pl

    @10 - widzę, że ciekawe pokolenie nam rośnie... Mój miły, jak już skończysz gimnazjum, to zrozumiesz, że nikt tutaj płacenia podatków na Cyprze nie zazdrości. Solorz jest mi obojętny. Martwi mnie (jak i innych komentujących), że nie są płacone w kraju. Zrozumiesz dlaczego to jest istotne jak pójdziesz do lekarza, pójdziej na emeryturę, pojeździsz trochę drogami po kraju itd. Naprawdę, z faktu, że firma działająca w Polsce płaci podatki za granicą potrafi się cieszyć chyba tylko ktoś nie rozumiejący jak działa ekonomia...

  • 0

    12. ~qwe  2012-02-07 20:06:45  host: 212-106-28-75.adsl.inetia.pl

    11, ekonomia widać działa bardzo dobrze, pytanie dlaczego nie możemy mieć takich podatków jak na Cyprze?

  • -1

    13. ~A_lex  2012-02-07 20:10:13  host: z07-11.opera-mini.net

    A ja zawsze myslalem ze mentalnosc Polaczka polega na drobnych cwaniactwach. A z innej beczki - chyba lata cale nie korzstalem z Opery Mini, no cudo! Co za szybkosc, a juz cofanie do poprzedniej strony to rekord swiata. Juz kasuja ledwo co napisalem "Polkomtela", no naprawde imponujace.

  • 0

    14. ~simplusowiec  2012-02-07 22:49:22  host: dynamic-78-9-72-184.ssp.dialog.net.pl

    szkoda płacić podatki w tym syfiarskim państwie bo oni i tak je przepuszcza na głupoty

  • 0

    15.  2012-02-07 23:00:23

    @14, właśnie tak miałem napisać czytając komentarze, premier zanim dorwał się do koryta był przeciwny podnoszeniu podatków, a teraz??? Mi się w Plusie jakość bardzooo podoba, 3G nawet po wioskach, Zygmunt fajnie kombinuje:)

  • 0

    16. ~  2012-02-07 23:04:34  host: akg68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli po prostu konsolidują własność wszystkich spółek CenterNetu Mobylandu, Cyfrowego Polsatu , Aero 2 i Polkomtelu wokół wiadomej osoby. Solorz chce mieć nad wszystkim 100% kontroli. Tylko żeby to konsorcjum nie rozpadło się przez jego wielkość. Można budować potęgę w ten sposób ale tak to nawet marketingowo przespali moment przejęcia plusa który wydawał się najlepszy do zaistnienia na rynku.

  • 0

    17. ~Plusiak  2012-02-08 09:50:58  host: gw98.internetdsl.tpnet.pl

    Szkoda, ze najpierw nie wypłaci pracownikom zaległych prowizjii za listopad CASH+ Tym razem już przegięli bo robią z nas idiotów, nawet nie odpowiadają na pytania co z naszymi pieniędzmi... żenada!!!

  • 0

    18. ~ROBOL  2012-02-08 09:52:48  host: gw98.internetdsl.tpnet.pl

    Wielki udziałowiec a nie płaci pracownikom!!!

  • 0

    19. ~  2012-02-08 10:15:49  host: z36-12.opera-mini.net

    Ładny mi to polski kapitał wszystko na Cyprze. Najciekawsze jest to przekładanie pieniędzy z kieszeni do kieszeni.

  • 0

    20. ~  2012-02-08 10:59:43  host: 62.244.139.212

    Ktos jeszcze się orientuje w strukturze właścicielskiej spółek pana Krok-Solorz-Żaka? Polkomtel to kapitał polski czy cypryjski już?

  • 0

    21. ~j.  2012-02-08 12:03:58  host: proxy2.netia.pl

    Przestancie bredzic, robienie transakcji przez Cypr, Antyle Holenderskie i inne raje podatkowe to praktyka rynkowa, przepisy sa absurdalne, zeby za wszystko placic do kasy panstwa a ta pojdzie na co? Na kladzenie murawy w -20stC... Nie wszystko co Zygmunt "Zegarek" Solorz robi mi sie podoba, ale tutaj nie ma zadnej sensacji. Pytanie o polski kapital jest bzdurne - to nie jest kwestia przez jaka spolke celowa zostala zrobiona transakcja by uniknac podatkow, pytanie kto jest dawca kapitalu (Solorz) albo inaczej, kto mu ten kapital powierzyl i dal mozliwosc zbudowania imperium medialnego. Ale to trzeba sie cofnac do lat 90-tych...

  • 0

    22. ~  2012-02-08 13:12:29  host: z28-13.opera-mini.net

    @j 21. Chodzi o to że wielu podniecało się że Polkomtela przejmie polski kapitał i podatki zostaną w kraju a widzimy co jest.

  • 0

    23. ~  2012-02-08 15:55:45  host: ddb64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    T-Mobile, Orange też się bawią w tzw. raje podatkowe?

Dodaj swoją opinię