Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Podwójne doładowanie w TakTaku i Heyah - będzie, ale na nowych zasadach

[Aktualizacja] Podwójne doładowanie w TakTaku i Heyah - będzie, ale na nowych zasadach

WitekT 22 Listopada 2010 10:42

0 0

Klienci TakTaka i miksa w Erze oraz Heyah będą mogli podwoić swoje doładowanie w styczniu, jeżeli w jednym z najbliższych tygodni wydadzą 25 zł i doładują konto taką samą kwotą.

Aby móc skorzystać z podwójnego doładowania, należy w jednym z 4 okresów jednocześnie wydać min. 25 zł i załadować konto kwotą co najmniej 25 zł. Okresy to:
22-28. listopada,
29. listopada - 5. grudnia,
6-12. grudnia,
13-19. grudnia.




Po spełnieniu tych warunków operator między 4. a 10. stycznia zasili konto kwotą, która będzie równowawartością wyżej wspomnianego doładowania, z tym że nie będzie ona większa niż 150 zł. Przyznany bonus będzie można wykorzystać na dowolne usługi.

[Aktualizacja 24. listopada 14:10]
Bonus zostaje przyznany w styczniu za doładowanie wykonane w listopadzie lub grudniu. Wcześniej napisaliśmy, że premia jest dodawana w styczniu za realizację zasilenia w styczniu. Za błędną informację przepraszamy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 221
  • 0

    209. ~  2010-12-10 11:59:38  host: static-78-10-25-100.nysa.dialog.net.pl

    @208: Możesz sobie doładować konto ile chcesz. Ważne, żeby w momencie kiedy zejdzie ci w danym okresie 25zł doładować ponownie i owo doładowanie zostanie podwojone. Ja zrobiłem tak: doładowałem 30zł w jeden z poniedziałków z listy, w piątek zeszło mi już 25zł, wtedy doładowałem kwotą 150zł i dostałem sms, że spełniłem warunki i że otrzymam 150zł w styczniu.

  • 0

    210. ~  2010-12-10 22:05:04  host: 91.216.160.25

    @207: Ale nie musisz "marnować" tych 25zł. Można je na coś wydać, np. na pakiety. @208: NIe, musisz najpierw wydać, dopiero doładować, i to jeszcze jedno i drugi musi być w tym samym tygodniu od poniedziałku do niedzieli.

  • 0

    211. ~Tomek  2010-12-13 11:58:24  host: utcukgw.utc.com

    Co jest z tą promocją? Szukam na stronie ERY i nie mogę znaleźć informacji o podwójnym doładowaniu. W komentarzach @108, @153, @202 podawany był link do regulaminu, ale mi on nie działa. Dziś zaczął się ostatni okres w którym można zrealizować podwójne doładowanie, a jedyna informacja o tym jaką znalazłem to tutaj na TELEPOLIS.PL

  • 0

    212. ~  2010-12-13 12:03:18  host: utcukgw.utc.com

    Przepraszam za zamieszanie,przy kopiowaniu linków wdziera się spacja i trzeba ją usunąć,Link do regulaminu działa.

  • 0

    213. ~  2010-12-13 15:44:21  host: z10-05.opera-mini.net

    211 Aktualna jest także promocja więcej za mniej ale o tym cisza nawet na telepolisie. Wiadomo ze nie każdemu sie to oplaca. Za 25 złotych mozna otrzymać 50 erazlotowek waznych 92 dni. www.view.samurajdata.se/psview.php?id=e19e780f&page=1

  • 0

    214. ~MaRiO  2010-12-14 03:25:42  host: static-68-219.is.net.pl

    211: zakladka doladuje konto i tam jest napisane o tej promocji co i jak i jest regulamin.. 213: cisza na telepolis? a to co to jest : http://www.telepolis.pl/news.php?id=19478 pozdro :))

  • 0

    215. ~MaRiO  2010-12-14 03:41:49  host: static-68-219.is.net.pl

    pytanie tylko czy ten zakup zlotowek do ery za 25 zł bedzie brany pod uwage przy podwojnym doladowaniu? tzn. czy bedzie spelniony 1. warunek? tj. kupuje ten pakiet zlotowek za 25 zł do ery (i mam 50 zł do ery) i za chawile doladowuje konto za 150 zł i czy dostane w styczniu 150 zł z podwojnego doladowania? probowal ktos juz tego sposobu? dziala? (powinno chyba? bo z innymi pakietami ten sposob dziala tzn. obniza stan konta o 25 zł tak jakbysmy to normalnie wydzwonili..) z gory dzieki za odp. pozdro :))

  • 0

    216. ~  2010-12-14 13:29:52  host: z18-11.opera-mini.net

    @214 tamta promocja juz sie skończyła. O nowej promocji ze zmienionymi terminami ważności erazlotowek nie ma wzmianki nawet w żadnym komentarzu. Ale nie ma sie co dziwić skoro jedyne info o tym to zamieszczony plik regulaminu na stronie ery. view.samurajdata.se/psview.php?id=e19e780f&page=1 @215 trzeba obniżyć stan konta głównego obojętnie w jaki sposób

  • 0

    217.  2010-12-14 22:27:27

    To jest właśnie plus podwójnego w Erze i Heyah- aby obniżyć konto kasę można wydać na dowolny cel i dokładnie tak samo z bonusem jaki operator przydzieli w styczniu- o wykorzystania na absolutnie wszystko.

  • 0

    218. ~n_owy  2010-12-15 21:16:17  host: 89-73-118-187.dynamic.chello.pl

    Możecie podpowiedzieć jakie pakiety (minutowe, smsowe ) mogę wykupić jeżeli mam taryfe tak tak HOT w celu obniżenia stanu konta o 25 zł

  • 0

    219. ~MaRiO  2010-12-17 01:45:35  host: static-68-219.is.net.pl

    tu wyzej pare osob pisalo ze mozna wykorzystac 25 zł w taki spsob zeby spelnic 1. warunek promocji podwojne doladowanie na pakiet "wiecej za mniej" i zamienic 25 zł na 50 zł do ery ale chyba nikt wczesniej nie sprawdzil ze oferta jest juz nieaktualna!! po wpisaniu *100*11# jest info ze promocji juz nie ma!! dziwna sprawa bo w regulaminie jest napisane ze trwa do 20.12.2010 link do regulaminu http://tnij.org/jhqd u was tez ten pakiet nie dziala? czy tylko u mnie jest cos nie tak? taryfa nowy tak tak fon dajcie znac co i jak! bo jesli faktycznie nie mozna kupic juz tego pakietu 50 za 25 zł to pozostaje mi tylko pakiet 45 minut za 9 zeta x 3 ;/ pozdro :))

  • 0

    220. ~  2010-12-17 10:49:45  host: z18-09.opera-mini.net

    219 wiem ze jeszcze w poniedziałek 13 mozna bylo zamówić pakiet erazlotowek w nowym ttf. Pozdro

  • 0

    221. ~MaRiO  2010-12-17 19:35:32  host: static-68-219.is.net.pl

    kontaktowalem sie z era i pakiet juz dziala! mozna zamawiac! mam jeszcze jedno pytsnko po zamowieniu tego pakietu za 25 zł (50 zł do ery) i otrzymaniu smsa ze pakiet jest juz aktywny moge od razu doladowac konto i dostane w styczniu te gratisowe podwojne doladowanie czy musze czekac na jakiegos smsa potwierdzajacego? (tzn. ze spelnilem juz 1. warunek tzn. obnizylem stan konta o 25 zł i ze jak teraz doladuje za min., 25 zł to doladowanie zostanie podwojone w styczniu itd.) bo na razie jeszcze nic nie dostalem i nie wiem czy czekac? czy od razu ladowac? ktos dostal moze jakiegos smsa ze jak teraz doladuje to dostanie doladowanie gratis? swoja droga ja w sumie to zadnego smsa nie dostalem ze w ogole taka promocja istnieje -taryfa nowy tak tak fon ciekawe dlaczego do tt fona nie wysylaja smsow o mozliwosci skorzystania z promocji? pozdro :))

  • 0

    222. ~  2010-12-17 20:19:00  host: z11-10.opera-mini.net

    Mario sprawdź czy pobrało ci pieniądze za pakiet. Jesli tak to śmiało ładuj konto. Dopiero po doładowaniu otrzymasz smsa że spełniłeś warunki promocji

  • 0

    223. ~MaRiO  2010-12-17 20:28:17  host: static-68-219.is.net.pl

    tak pobralo -25 zł nawet smsa ze pakiet jest aktywny dostalem ale dziwi mnie to ze w trakcie trwania promocji nie wyslali nawet jednego smsa o mozliwosci skorzystania z promocji (moze nie chca zeby ludzie z tak tak fona korzystali?) w heyah dostawalem co tydzien w poniedzialek jak zaczynal sie nowy okres promocji zeby obnizyc stan itd. pozdro :))

  • 0

    224. ~  2010-12-17 20:50:13  host: z11-10.opera-mini.net