Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Podwójne doładowanie w miksach T-Mobile

[Aktualizacja] Podwójne doładowanie w miksach T-Mobile

WitekT 15 Listopada 2011 12:13

0 0

Do 13. grudnia w miksach T-Mobile, czyli Fun, MegaFun i Nowa Era Mix potrwa promocja podwójnych doładowań - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.



Aby skorzystać z oferty należy, spełnić łącznie następujące warunki:
doładować konto dwa razy za minimum 25 zł,
wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 80401.




Wszystkie powyższe warunki muszą zostać spełnione łącznie i w ciągu 5 dni (warunki mogą zostać spełnione w dowolnej kolejności). Po ich spełnieniu, operator podwoi wielkość drugiego doładowania (środki będzie można przeznaczyć na dowolne usługi).

Oferta nie dotyczy klientów z taryfą Mix na liczbę doładowań i Mixera.

[Aktualizacja 17:22] Poprzednio błędnie informowaliśmy, że podwójne doładowanie dotyczyć będzie także TakTaka. Przepraszamy za zamieszanie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 55
  • 0

    39. ~  2011-11-15 22:31:36  host: z52-13.opera-mini.net

    W TakTakFonie tez ta promocja obejmuje?

  • 0

    40.  2011-11-15 22:51:27

    39 - najlepiej spokojnie poczekać na regulamin i wtedy wszystko będzie pewne na 100 %.

  • 0

    41. ~gfd  2011-11-16 07:40:57  host: bp53.internetdsl.tpnet.pl

    ale was zrobili: haha:)

  • 0

    42.  2011-11-16 08:20:56

    ~Piotrek - a nie może poleżeć w szufladzie doładowanie? Podobno bardzo często TT daje podwójne doładowania?

  • 0

    43. ~gro  2011-11-16 09:21:29  host: nat-dom2-208.aster.pl

    Witku, proszę takie "aktualizacje" utrzymać troszkę wyżej na liście wiadomości. Śledzę zawsze newsy z Telepolis i rozsyłam info po rodzinie, a teraz przegapiłbym, że rozesłałem nieprawdziwe informacje...

  • 0

    45. ~Moment  2011-11-16 12:17:31  host: 77-255-254-130.adsl.inetia.pl

    Wow ruchy na święta zaczynają się robić bardzo konkretne zwłaszcza jeśli mowa o MIXach :D a mamy dopiero połowę listopada, ciekawe co jeszcze T dla nas ciekawego przygotował?

  • 0

    46. ~Piotrek  2011-11-16 13:12:30  host: apn-77-115-128-205.dynamic.gprs.plus.pl

    @42 nie mogło bo to było doładowanie z Era Premia która do północy tylko była. Dobrze że kolega chciał zasilic konto nawet bez podwójnego:-)

  • 0

    47.  2011-11-16 14:22:59

    @29: Ech, już lepiej niż rok ważności konta po każdym doładowaniu być nie mogło... :D

  • 0

    48.  2011-11-16 14:23:42

    (oczywiście, w wypowiedzi #47 chodziło mi o rok po każdym zdarzeniu, nie doładowaniu, przepraszam)

  • 0

    49.  2011-11-16 21:03:47

    A mój kolega zapytał - kiedy go poinformowałem - a gdzie o tym piszą?

  • 0

    50. ~  2011-11-17 14:37:59  host: 77-255-26-106.adsl.inetia.pl

    @43 - same here :-/

  • 0

    51. ~Von ARTHUR  2011-11-18 13:01:35  host: z39-10.opera-mini.net

    Walcza o klienta musza robic takie promocje bo duzo ludzi odeszło z Ery.Wiec kombinuja zeby straty odrobic i zajac wyzsze miejsce w rankingach.

  • 0

    52. ~gos  2011-11-18 14:18:43  host: r2.limes.com.pl

    i co działa ta promocja czy nie?

  • 0

    53. ~gienio  2011-11-19 14:09:05  host: 77-253-189-122.adsl.inetia.pl

    Jak mozecie to podawajcie w wiadomościach linka do danej informacji w Tmobile, szukam ale nie moge znaleźć ..

  • 0

    54. ~Von Arthur  2011-11-20 11:48:52  host: z12-16.opera-mini.net

    A tak w ogole to skad ta wiadomosc o podwujnym doładowaniu skoro na stronie T-mobile nic nie ma na ten temat?

  • 0

    55. ~gienio  2011-11-20 12:06:35  host: 83-238-235-152.adsl.inetia.pl

    dokładnie. tez szukałem .... i nic nie ma. WitekT- daj jakiegoś linka czy coś na potwierdzenie

  • 1

    57. ~Gambik  2011-11-21 11:43:56  host: 87-205-252-211.adsl.inetia.pl

    ~47 dużo się zmieniło się na pozytyw w ofercie, podwójne doładowania na dobra sprawę tylko zyskują poprzez roczną ważność konta dla każdego po praktycznie każdym zdarzeniu i to się chwali!

  • 0

    59. ~gienio  2011-11-22 21:56:05  host: 83-238-235-152.adsl.inetia.pl

    http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci/obsluga_kli enta/pomoc/cenniki_dokumenty/regulaminy 25 od dołu :)

  • 0

    61. ~  2011-12-01 23:19:40  host: afqc183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ma być od piątku będzie sie nazywać ROZMAWIASZ MINUTĘ PŁACISZ ZA DWIE

  • 0

    62. ~Elvis  2011-12-08 14:15:55  host: 178.181.54.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czy podwojne doładowanie działa także w taryfie MIKSERA 25/50?

Dodaj swoją opinię