Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Plus wprowadza nową ofertę prepaid

[Aktualizacja] Plus wprowadza nową ofertę prepaid

WitekT 4 Kwietnia 2013 11:27 Aktualizacja: 4 Kwietnia 2013 16:25

28 17

Plus wprowadza nową ofertę na kartę. Klienci nowych taryf będą mieli dostęp do sieci LTE.

Nowe profile to (można wybrać tylko jeden):
  • więcej do wszystkich, gdzie cena minuty i SMS-a jest zależna od doładowania, a obniżona stawka obowiązuje przez 30 dni od doładowania:
  • Promocyjna stawka za minutę do wszystkich sieci

    Promocyjna stawka za SMS do wszystkich sieci

    Kwota doładowania

    Aktywacja

    0,25 zł

    0,09 zł

    30 - 49 zł

    *136*11*07#

    0,19 zł

    0,06 zł

    50 - 99 zł

    *136*11*08#

    0,09 zł

    0,01 zł

    100 zł i więcej

    *136*11*09#


    Stawki podstawowe w taryfie Plus na Kartę Więcej Do Wszystkich
    Połączenia do wszystkich sieci SMS-y do wszystkich sieci MMS-y do wszystkich sieci Transfer danych
    0,29 zł 0,19 zł 0,29 zł 0,29 zł / 100 kB

  • więcej Internetu i SMS-ów:
  • Usługa

    Ważność

    Kwota doładowania

    Cena

    Aktywacja

    Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci

    7 dni

    10 - 29 zł

    0 zł

    *136*11*02#

    Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci

    30 dni

    30 zł i więcej

    0 zł

    *136*11*02#

    Pakiet Internetowy 200 MB

    30 dni

    30 zł i więcej

    1 zł

    *136*11*03#


    Stawki podstawowe w taryfie Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów
    Połączenia do wszystkich sieci SMS-y do wszystkich sieci MMS-y do wszystkich sieci Transfer danych
    0,29 zł 0,09 zł 0,29 zł 0,05 zł / 100 kB

  • więcej w Plusie - nielimitowane rozmowy i SMS-y w Plusie przy doładowaniu za 50 zł (brak limitu ważny 30 dni):
  • Usługa

    Kwota doładowania

    Aktywacja

    Nielimitowane rozmowy i SMS-y w Plusie

    50 zł i więcej

    *136*11*08#


    Stawki podstawowe w taryfie Plus na Kartę Więcej w Plusie
    Połączenia do wszystkich sieci SMS-y do wszystkich sieci MMS-y do wszystkich sieci Transfer danych
    0,29 zł 0,19 zł 0,29 zł 0,29 zł / 100 kB

  • rok ważności konta przy każdym doładowaniu. Poza tym profilem ważność konta na starych zasadach. Profil jeszcze niedostępny, zapowiedziany przez operatora.

Usługi dodatkowe we wszystkich profilach:
  • wybrane 5 numerów w Plusie - 10 zł na 30 dni, (aktywacja: *104*11*48nr_tel# ),
  • wybrany numer w innej sieci - 3 zł na 30 dni, połączenie 10 groszy za minutę, (aktywacja: *106*11*48nr_tel# ).

Pakiety internetowe na 30 dni:
  • 300 MB za 7 zł, (aktywacja: *121*11*01# )
  • 1 GB za 13 zł, (aktywacja: *121*11*02# ).

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





[Aktualizacja]:
Zobacz: cennik taryf "Plus na Kartę Więcej Do Wszystkich"
Zobacz: cennik taryf "Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów"
Zobacz: cennik taryf "Plus na Kartę Więcej w Plusie"
Zobacz: regulamin "Promocja do doładowań w taryfie Plus na Kartę Więcej Do Wszystkich"
Zobacz: regulamin "Promocja do doładowań w taryfie Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów"
Zobacz: regulamin "Promocja do doładowań w taryfie Plus na Kartę Więcej w Plusie"
Zobacz: regulamin migracji na nowe taryfy Plus na Kartę
Zobacz: promocja "Pakiet Internetowy 200 MB za 1zł po doładowaniu"

Jak oceniasz nową ofertę Plus na kartę

Bardzo atrakcyjna
18.57%
Atrakcyjna
22.75%
Nie wyróżnia się
18.68%
Mało atrakcyjna
16.59%
Bardzo mało atrakcyjna
19.56%
Nie mam zdania
3.85%

Wszystkich głosujących: 910



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | prepaid

w sumie: 316
  • 0

    308.  2013-04-07 18:18:09

    306 - to się robi wysyłając darmowego esemesa... Jest wszystko napisane w FAQ-ach ;-)

  • 0

    309.  2013-04-07 18:19:52

    A w zasadzie bodajże 7 esemesów - do blokowania róznych usług.

  • 0

    312. ~Marcel  2013-04-08 07:51:37  host: eim21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    311. Tak to logiczne. Tylko jedno mi tu nie pasuje, jeśli wstukam ten kod a mam taki monit "Skontaktuj się z BOK...", to po doładowaniu na BANK to nie zadziała. Moje pytanie jest takie. Mam Taryfe "Twój "Profil" czy to zadziała na tym profilu, czy będę musiał ją zmienić, np: na "Plus na Kartę"?

  • 0

    313. ~  2013-04-08 08:26:51  host: v39-14.opera-mini.net

    Skoro nie działa? Pewnie zmienić. Masz regulamin, doczytaj. No i jak wskazuje nr.307 - nie wrócisz. Więc przemyśl czy warto.

  • 0

    314.  2013-04-08 08:50:31

    Nie ma znaczenia czy przed czy po doładowaniu - to tylko zmiana taryfy jest - trzeba mieć na koncie jedynie wymaganą kwotę opłąty za zmianę taryfy. Proponuję zrobić to przez ebok. Wszystko działa ;-)

  • 0

    315. ~Patryklu2  2013-04-08 12:54:46  host: 91.224.47.11

    @Słoneczny Można tylko najpierw trzeba migrować do IPLUSA na kartę :D

  • 0

    316. ~Słoneczny  2013-04-08 14:37:06  host: 89-78-97-216.dynamic.chello.pl

    @315. Nie można nawet przez iPlusa. Tu piszesz o starej ofercie Plus na kartę z zeszłego roku, a z taryf "więcej" już nie wyjdziesz wstecz.

  • 0

    317. ~heeeh  2013-04-09 21:22:31  host: ip-78-30-106-168.free.aero2.net.pl

    ciekawe, ze kod do deeaktywacji pakietow można znalezc tylko w regulaminie. Oraz to, że po wykorzystaniu pakietu leci normalna stawka a nie lejek za darmo

  • 0

    318. ~Sniper  2013-04-12 09:56:26  host: adgo29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jak to jest z tym pakietem 1000 sms, chodzi mi o to czy on jest jakoś automatycznie przedłużany czy co miesiac będę musiał kod wklepywać?

  • 0

    319. ~reaper  2013-04-13 17:05:59  host: 87-206-174-61.dynamic.chello.pl

    Wszystko fajnie, stawka 9gr do wszystkich sieci po doładowaniu kwotą wysokości 100zł, z tym że stawka aktywna jest przez 30dni, a doładowanie przez 180dni. Chcąc mieć 9gr do wszystkich to trzeba co miesiąc doładowywać kwotą 100zł, i po jakimś czasie zrobi się nam skarbonka. Myślałem że jak doładuje za kwotę 100zł to stawka będzie obowiązywać mnie przez okres ważności doładowania a tu zonk.

  • 0

    320. ~Ja  2013-04-14 08:30:24  host: v28-01.opera-mini.net

    Kody wbite raz w każdej taryfie działają i nie ulegają wyłączeniu. Chyba że się zmienia taryfę. Można migrować między 3 nowymi taryfami bez limitu opłata za zmianę 3zł. A pakiety internet są bez lejka po przekroczeniu bierze ze stanu konta. Dzwoniłem wczoraj do bok i do pytałem. Jeszcze można włączyć stara taryfę plus na kartę z rokiem ważności konta wczoraj włączyłem.

  • 0

    324. ~  2013-04-19 21:17:52  host: abou25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o dupe otrzec te ich promocje, jeszcze nigdy nie spotkalem sie z tym ,zeby mi cofneli waznosc konta o rok, niedlugo beda zerowac srodki na koncie po zmienie taryfy, to skandal,zmienam ta siec ,bo ich pazernosc nie ma granic

  • 0

    325. ~Miro  2013-05-08 23:24:17  host: apn-77-112-10-4.dynamic.gprs.plus.pl

    Wie ktoś kiedy będzie taryfa rok ważności konta? A może cos przegapiłem...

  • 0

    326. ~drVal  2013-05-11 18:34:31  host: public25596.xdsl.centertel.pl

    Byłem u nich w Simplusie 10 lat. Wystarczy. Nie stój - czekaj, co robić - uciekaj z Plusa. to nie jest siec dla normalnych zjadaczy chleba.

  • 0

    327. ~  2013-05-17 22:39:42  host: 088156110107.swietochlowice.vectranet.pl

    mi nie działa !!!!!

  • 0

    328. ~  2013-05-17 22:40:32  host: 088156110107.swietochlowice.vectranet.pl

    ja tez zmieniam siec chyba jutro sie przejde do P...y

  • 0

    329. ~lr  2013-06-30 13:11:47  host: 093105210180.rybnik.vectranet.pl

    Wpłaciłem 100 wklepałe kod *136*11*03# i napisali - "usługa chwilowo niedostępna". ... chyba jutro sie przejde do ...

  • 0

    330. ~  2013-07-07 14:43:05  host: wap.plusgsm.pl

    Jak znaleść wiadomości sieciowe w telefonie

  • 0