Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Plus rusza z nowymi promocjami i smartfonami LTE

[Aktualizacja] Plus rusza z nowymi promocjami i smartfonami LTE

WitekT 7 Lutego 2013 11:05 Aktualizacja: 8 Lutego 2013 11:40

15 9

8. lutego Plus wprowadza nowe oferty abonamentowe dla klientów indywidualnych pod nazwą Oszczędzasz, Masz, Gadasz (OMG). W promocji będzie można kupić smartony z LTE.



W ofercie dostępne będą taryfy bez telefonu, ze smartfonami (także LTE) oraz i pakiety z telefonem i tabletem (Oba Ma).

Oszczędzasz z telefonem / smartfonem
Opłata miesięczna 19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł
Długość umowy 24 miesiące
Liczba minut/SMS/MMS 60 120
Pakiet internetowy LTE 200 MB
0zł przez 2 miesiące, później 7 zł miesięcznie


Oszczędzasz - tylko SIM
Opłata miesięczna 19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 59,90 zł
Długość umowy 18 miesiące
Liczba minut lub SMS/MMS 180 340 550 1000
Liczba minut lub SMS/MMS w ofercie dla nowych klientów 120 240 400 800
Nielimitowane rozmowy w sieci - 0 zł
przez 3 miesiące
0 zł
przez 6 miesiące
0 zł
Pakiet internetowy LTE 200 MB
0zł przez 2 miesiące, później 7 zł miesięcznie
Stawka do wszystkich poza abonamentem 0,49 zł 0,29 zł
Usługi dodatkowe
Nielimitowane rozmowy w sieci - 10 zł -
Pakiet 300 SMS do wszystkich 5 zł


Masz smartfon
Opłata miesięczna dla przenoszących numer do Plusa lub przedłużających umowę 49,90 zł 59,90 zł 79,90 zł 99,90 zł
Opłata miesięczna dla nowych klientów 54,90 zł 64,90 zł 84,90 zł 104,90 zł
Długość umowy 24 miesiące
Liczba minut/SMS/MMS 200 400 600 1000
Nielimitowane rozmowy w sieci 0 zł
Pakiet internetowy LTE 1 GB 2,5 GB
Stawka do wszystkich poza abonamentem 0,29 zł
Oferta z włączoną efakturą tak
Usługi dodatkowe
Pakiet 300 SMS do wszystkich 5 zł
Pakiet 500 SMS w sieci Plus 2 zł


Masz smartfona bez limitu z LTE
Opłata miesięczna dla przenoszących numer do Plusa lub przedłużających umowę 99 zł 119 zł 139 zł 159 zł 179 zł
Opłata miesięczna dla nowych klientów 109 zł 129 zł 149 zł 169 zł 189 zł
Długość umowy 24 miesiące
Nielimitowane połączenia głosowe/SMS/MMS do krajowych sieci komórkowych 0 zł
Pakiet internetowy LTE 1 GB
0 zł przez 1 miesiąc, potem 10 zł
2 GB 2,5 GB 3 GB 4 GB
Oferta z włączoną efakturą tak





Masz Oba Ma
Opłata miesięczna dla przenoszących numer do Plusa lub przedłużających umowę 59,90 zł 79,90 zł 99,90 zł 129,90 zł
Opłata miesięczna dla nowych klientów 64,90 zł 84,90 zł 104,90 zł 134,90 zł
Długość umowy 24 miesiące
Liczba minut/SMS/MMS 400 600 1000
Nielimitowane rozmowy w sieci 0 zł
Pakiet internetowy LTE 1 GB 2,5 GB 4 GB
Stawka do wszystkich poza abonamentem 0,29 zł
Oferta z włączoną efakturą tak
Usługi dodatkowe
Pakiet 300 SMS do wszystkich 5 zł
Pakiet 500 SMS w sieci Plus 2 zł


Gadasz
Opłata miesięczna dla przenoszących numer do Plusa lub przedłużających umowę 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 79,90 zł

Opłata miesięczna dla nowych klientów

44,90 zł

54,90 zł

64,90 zł

84,90 zł

Długość umowy 24 miesiące
Liczba minut lub SMS/MMS 200 400 600 1000
Nielimitowane rozmowy w sieci 0 zł
przez 3 miesiące
0 zł
przez 6 miesięcy
0 zł
Pakiet internetowy LTE 200 MB
0zł przez 2 miesiące, później 7 zł miesięcznie
Stawka do wszystkich poza abonamentem 0,29 zł
Usługi dodatkowe
Nielimitowane rozmowy w sieci 4,99 zł 0 zł
Pakiet 300 SMS do wszystkich 5 zł

Pakiet 500 SMS w sieci Plus

2 zł



Po wykorzystaniu pakietu, prędkość internetu jest ograniczana do 32 kb/s.

Zobacz: Plus w ofercie ma cztery smartfony z LTE.

Jak oceniasz nową ofertę abonamentową OMG w Plusie?

Bardzo atrakcyjna
10.22%
Atrakcyjna
12.54%
Nie wyróżnia się
19.10%
Mało atrakcyjna
20.51%
Bardzo mało atrakcyjna
34.05%
Nie mam zdania
3.57%

Wszystkich głosujących: 1204




[Aktualizacja 2013-02-08 11:40]
Zobacz: regulamin promocji i cennik urządzeń - "Masz smartfon"
Zobacz: cennik Taryfy OMG

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lte | plus

w sumie: 247
  • 0

    240. ~Vini  2013-02-10 17:06:30  host: public14072.xdsl.centertel.pl

    @237 I wszystko jasne. Gdybyś nie napisał pewnie nigdy bym się nie dopatrzył tych myków na stronie. Dzięki.

  • 0

    241. ~  2013-02-10 19:41:09  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @239. Zapomniałeś o przypadku, że ktoś po prostu może nie słyszeć różnicy. Konia z rzędem temu kto bezbłędnie wyłapie w porównaniu dziesięciu rozmów te różniących się o 0,2 według pomiaru MOS. A taka różnica była największa pomiędzy wynikami Play a kolejnym z W3 w badaniach UKE. Do tego sieci z W3 oferowały na niektórych trasach wyższy odsetek połączeń z MOS < 2,7 niż Play, a to już jest bolesna i zauważalna niemal dla każdego sytuacja, gdyż rozmowy w takich przypadkach stają się prawie niezrozumiałe.

  • 0

    242. ~  2013-02-11 00:52:16  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @239 bardzo mądrze napisane. O to mniej wiecej mi chodzi. Jak napisalem wczesniej - kasa jest najwazniejsza. Napisałem tez wczesniej. ze czlowiek w jaka strone by nie liczyl , Play wychodzi najtaniej. Ale tylko najtaniej. Wole zaplacic wiecej ale wiem ze jak dzwonie, to sie normalnie dogadam. Nie bronie decyzji innych ludzi. Mamy 4 operatorow i kazdy ma wybor. Ale jak ktos mi pisze. ze Play ma swietna jakosc i ze po co przeplacac za W3 przy tej samej jakosci. to mnie po prostu to smieszy. Osoba tak piszaca albo nie ma pojecia o czym mowi albo Play mu za to placi (byc moze to jego pracodawca ) Juz napisalem wczesniej. za darmo nic nie ma. W3 inwestuje a Play stoi w miejscu. Kto jest w Play niech sobie bedzie ale niech nie pisze bzdur. Mam wielu znajomych. co zaryzykowali z P4 i czekaja az im sie umowa skonczy aby przejsc do W3. Wolnosc wyboru! Ale Play jako jakosc obslugi, polaczen nie dorasta do piet. Najwieksza i jedyna zaleta - cena. Reszta - minus! Nie wspomne o necie ktory ma maks predkosc 6.2 Mbit/s przy ich zachwalanych 4G jak reszta daje 42Mbit/s. Wiem bo mam Orange i Plus i smigaja az milo.

  • 0

    243.  2013-02-11 09:16:55

    @242 Z tą jakością to cię ogłupili na dobre. Polecam stronę główną Orange, tam można przejść do ich oficjalnego forum. Polecam tematy zasięg i utrudnienia w działaniu sieci i zobaczysz ile tam narzekań jest. Polecam też wątek neostrada, ale to na każdym forum piszą źle o tym czy o problemach z neostradą. Znasz kogoś w salonie Orange co pracuje? Ja znam i zapytaj z czym najczęściej ludzie przychodzą do salonu. Odpowiedź będzie prosta z REKLAMACJAMI. Tutaj na forum telepolis ktoś zakładał temat jak u niego w okolicy w Orange to wszystkim burczy w słuchawce. I tych śmiesz pisać o jakości?

  • 0

    244. ~  2013-02-11 09:25:01  host: 212-106-9-73.ip.netia.com.pl

    @243, przestań spamować fanboju plejowy. Ile razy jeszcze będziesz pod tym tematem pisał nie na temat?

  • 0

    245. ~  2013-02-11 09:33:21  host: v04-16.opera-mini.net

    242 Nie podoba mi sie pisanie o W3 w ten sposob, przeciez taki T-Mobile nie dorasta do piet jakosci sieci Plusa a tym bardziej Orange odstaje ze swoim przecietnym BOKiem i kiepskim zasiegiem, wiem wiem to wygodne i bezpieczne podpinac sie pod krytyke bez podawania nazwy sieci. Mozna sie chowac pod kryptoninem W3 i pisac, pisac o wadach innych.

  • 0

    246. ~  2013-02-11 09:35:31  host: v04-16.opera-mini.net

    244, A wejdz sobie fanboju na Facebook i poczytaj profile Orange, T-Mobile lub Plusa (posty uzytkonikow) ile narzekan jest na W3. Glowa puchnie od tego, po 20 minutach wymieklem. Nie ma idealnej sieci, NIE MA.

  • 0

    247. ~  2013-02-11 09:52:16  host: v03-07.opera-mini.net

    No nie ma sieci idealnej, a tym bardziej plej nie jest taką siecią, bo tak jest przedstawiany plej; super sieć, ma 4G, i najlepszy zasięg. Bla, bla, bla...

  • 0

    248. ~goral2099  2013-02-11 10:19:23  host: ip-37-209-139-174.free.aero2.net.pl

    242: nie dopuszczasz do tej swojej pustej makowki jeszcze jednej mozliwosci w swoim zaslepieniu - moze naprawde nie ma roznicy za duzej w jakosci sieci :-) ale ty wiesz najlepiej... nie ma co dyskutowac...jednym dziala lepiej to - innym tamto.

  • 0

    249. ~  2013-02-11 13:25:30  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    Na każdą sieć narzekają. To nie ząden problem potrolować . Już teraz mogę sobie wymyśleć jakąś bzdetną historyjke i napisac ze np w Orange jest do tylka zasieg, bo cos cos tam i wielu w to uwierzy. Malo tego, nawet dopisze komentarz ze ma tak samo. Profile na FB to są profile gdzie na kazda siec narzekaja bez wyjatku. Na Play, na Orange, na Plusa na T-mobile. Na kazda bez wyjatku. Ale na W3 ogólnie są narzekania o cenę, o to że ktoś źle przeczytał regulamin albo w ogóle a piszę później ze go siec oszukala. Play to wiekszosc dzieci z gimnazjum. Wystarczy zobaczyc na profil na FB i jakie czesc spoleczenstwa sie tam najbardziej wypowiada. Kazdy z nas byl dzieckiem i wie, ze jak cos dostanie od rodzicow to jest najlepsze na swiecie. Kumple sie wysmiewaja a cokolwiek bys nie mial nie ma niczego lepszego. Dlatego nie dziwie sie wiekszosci wypowiedzi na internecie na temat sieci Play, zwłaszcza na FB, bo widac kto sie wypowiada. W playu tak jest,bo takich maja klientów( oczywiscie nie wszyscy bo nie mozna generalizowac). Tam najlepiej wszystko za darmo, za 10 zł wszedzie bez limitu razem z internetem. Ale przykro mi, jakosc sieci nie jest powalajaca. Co do jakosci W3 napisałem wyżej @majorka w kilku wypowiedziach i nie bede sie powtarzac. Dalej sobie pisz o Playu. Nie bedzie dzielił W3 na częsci pierwsze bo Playowcy tez nie dziela.

  • 0

    250. ~  2013-02-11 14:09:12  host: v06-15.opera-mini.net

    249, Jesteś już naprawdę zabawny :-) w tym swoim upartym i odkrywczym jak dla mnie stanowisku odnośnie sieci Play. Tak na marginesie znam kilka osób po 50-tce używających Play wszyscy co ważne przenieśli numery z W3. Co do narzekań na W3 (profile FB) są one nie tylko w temacie cen dlatego nie spłycaj sprytnie problemu.

  • 0

    251. ~tomeczek  2013-02-11 14:19:43  host: user-31-175-128-242.play-internet.pl

    249@ To co jest wypisywane w internecie to nalezy brac przez pol. Widocznie Tobie nie przypasowal Play i masz do tego prawo ale nie wmawiaj mi (troche lat mam na pewno wiecej od Ciebie) ze powazni ludzie musza wybierac sposrod operatorow z W3. Zgadza sie narzekalem kiedys na ceny dlatego podziekowalem pewniej sieci ale nie tylko to bylo przyczyna przeniesienia uslug . Jedno wiem nie zaluje i nie szybko zmienie operatora.

  • 0

    252. ~  2013-02-11 14:56:12  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    Tak spłycam temat :) Dobry jesteś! jak masz problem z czytaniem to potem piszesz odkrywcze zdania. Napisałem, że nie wszyscy w Play to gimnazjum tylko zdecydowana wiekszosc. @251 Nie wiem ile masz lat ale nick Tomeczek na pewno nie swiadczy o tym ze jestes ode mnie starszy. Nikomu nic nie wmawiam, jest wybór. Ja tylko odpowiadam tym trolom, co na kazdym portalu wypisuja glupoty o Playu. Jak sam zauwazyles, cena byla powodem dla ktorego sklonilo Cie do przejscia. I taka jest prawda. testowalem Play na karte i wiem co mowie. Mialem kiedys w Orange telefon (na samym poczatku jak nastapila zmiana nazwy) i bylem zadowolony z jakosci polaczen. Ale gdy pewnego razu musialem skorzystac z telefonu kumpla (w moim padla bateria, co sie rzadko zdarza ale zdarza) ktory akurat mial w Erze - Szczena mi opadla, bo nigdy nie myslalem ze mozna miec taka jakosc podczas rozmowy. Zmienilem pozniej operatora na Ere. W tym czasie Orange u mnie sie mocno poprawil a moja zona byla i jest nadal w Orange - ma firmowy. Wiec zmienilem z powrotem aby miec do niej za darmo. Orange ma dobra jakosc ale T-mobile i Plus jeszcze lepsza. Orange jest dlatego tansze od nich. Ale raczej mi chodzi o to, ze gdybym wtedy nie mial okazji pogadac przez inny telefon w innej sieci nawet bym nie zwrocil uwagi ze mozna miec taka jakosc. Po prostu sie do niej przyzwyczailem. Dzisiaj sluzbowy mam w Plusie a prywatny w Orange. I nie zostane w Orange. Czekam na koniec umowy i interesuje mnie no limit bez fona i neta. I wtedy przy tej samej cenie musze tylko wybrac jakosc. I na pewno nie bedzie to Play.

  • 0

    253. ~goral2099  2013-02-11 18:30:42  host: user-188-33-39-186.play-internet.pl

    252: Może nie zauważyłeś, w swojej zajadłości, że stałeś się właśnie takim trolem ;). Innych mieszasz z błotem tylko dlatego że mają inne doświadczenia z użytkowaniem telefonów i opinie niż ty. Skoro ktoś mówi inaczej to są bzdety/głupoty/pier....nie. Trochę to dziecinne nie uważasz?

  • 1

    254. ~mm  2013-02-11 22:11:17  host: public-gprs474058.centertel.pl

    cwane posunięcie plusa - rozróżniają abonament od opłaty miesięcznej i tu uważajcie tj abonament owszem stosunkowo podobny do innych operatorów , ale za neta musisz sobie doliczyć niezłą kasę i wyjdzie ci już zupełna kicha , za neta opłaty masz obowiązkowo w opcji smart - super ekstra oferta z cyklu "żart", po 8 latach podziękowałem plusowi , gdyby nie robili ze mnie balona to może bym został

  • 0

    255. ~Tomas  2013-02-12 11:09:41  host: 77-253-132-13.adsl.inetia.pl

    Ceny telefonów nie powalają.

  • -2

    257.  2013-02-12 16:55:56

    254 - taka konstrukcja już w poprzednich taryfach była i jeszcze w poprzednich... dzisiaj się obudziłeś? Śmieszny jesteś po prostu...

  • 0

    258. ~  2013-02-13 11:18:17  host: ip-93-154-130-66.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Plus jeszcze długo nie przebije Playa, choć i tak jest dużo lepiej niż w Orżnąć i T-debile.

  • 0

    259. ~BII  2013-02-15 13:59:38  host: 74-149.beskidmedia.pl

    A dlaczego nie ma jeszcze nowej oferty T-mobile? za 72 zł jest 750 minut i 2 Gb netu na 24 miesiące.

  • 0

    260. ~dd  2013-02-15 20:11:26  host: 77-254-237-143.adsl.inetia.pl

    oszczędzasz - tylko sim ,według strony Plusa abo 59,90 - 800 min. dla starych klientów - 1000 min dla nowych

Dodaj swoją opinię