Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Plus Internet z podwojonym transferem

[Aktualizacja] Plus Internet z podwojonym transferem

WitekT 29 Kwietnia 2014 10:39 Aktualizacja: 29 Kwietnia 2014 14:57

19 9

Od 29. kwietnia klienci, którzy wybiorą nową promocję Internetu LTE w Plusie, otrzymają dwukrotnie wyższe pakiety do wykorzystania w ramach abonamentu.



Oferta jest dostępna po wybieraniu promocji ze sprzętem LTE, ale również w opcji tylko SIM, czyli bez sprzętu i umowy terminowej. Mogą z niej skorzystać zarówno klienci nowi, jak i przedłużający umowę w Plus Internet.

Największy abonament dla klientów Internetu LTE zawiera teraz pakiet 60 GB i pozwala na nielimitowane przeglądanie zwykłych stron www. W ramach pakietu dostępne jest także darmowe nielimitowane korzystanie z telewizji internetowej IPLA. Za dodatkowe 2,90 zł miesięcznie klient otrzymuje również 50 GB limitu nocnego (1-7).

Abonament

14,90 zł

29,90 zł

49,90 zł

59,90 zł

79,90 zł

99,90 zł

Limit

2 GB

6 GB

20 GB

30 GB

50 GB

60 GB

Limit nocny 50 GB

-

2,90 zł miesięcznie

Przeglądanie www

w ramach limitu

bez limitu

Wysokość abonamentu przy uwzględnieniu e-faktury.

Nowa oferta i dwa razy większe pakiety GB są dostępne także z Internetem domowym LTE, czyli zestawem składającym się z zewnętrznego modemu ODU-100 LTE oraz routera domowego LTE IDU-100 wyposażonego w WiFi. Klienci korzystający z Internetu domowego LTE w Plusie, prócz dwukrotnie większych pakietów niż dotychczas, mają również 6 miesięcy abonamentu gratis, co pozwala zaoszczędzić prawie 600 zł.




Zobacz: LTE po kablu koncentrycznym w Plusie i Cyfrowym Polsacie.

Dwa razy więcej Internetu LTE jest dostępne również w promocji Testuj internet LTE przez 7 dni za 9 zł, a ramach której przez pierwsze siedem dni można bez żadnych zobowiązań przetestować Internet LTE w Plusie na wybranym routerze domowym WiFi lub modemie. Osoby, które po testach zostaną w Plusie otrzymają pierwsze 30 dni abonamentu za 0 zł. Zmiany w ofercie internetowej Plusa odpowiadają rosnącym potrzebom użytkowników i uwzględniają obecne trendy rynkowe. Dziś już 80% klientów oferty Plus Internet wybiera sprzęt LTE - mówi Adam Toruński, który w Plusie odpowiada za ofertę mobilnego internetu.

Oferta Internetu z dwa razy większymi pakietami LTE od 8. maja dostępna będzie także w Cyfrowym Polsacie. Usługi można łączyć w ramach promocji smartDOM i uzyskać w ten sposób zniżkę w abonamencie.

Zobacz: Smart Dom, czyli po 10 zł zniżki za kolejne usługi Plusa i CP.

[Aktualizacja 14:55] Połowa limitu może być wykorzystana tylko w sieci LTE. Oznacza to, nowa oferta jest podwojeniem limitu, ale dodatkowego transferu nie można użyć w sieci HSPA+.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: lte | plus

w sumie: 112
  • 3

    119. ~Leszko  2014-04-30 01:44:46  host: 093105042234.dynamic.vectranet.pl

    Ooo nawet transfer dzienny 60GB przegonił nocny 50 :]]]]]]]]]

  • 1

    120. ~p  2014-04-30 07:14:22  host: public-gprs514716.centertel.pl

    @118 plus to nie Play. Raczej w plusie 70% skorzysta. A doliczając tych, którzy maja antenę zewnętrzna nawet wiecej. Ludzie ściągają plusowe lte z 10km

  • -2

    121. ~:)  2014-04-30 12:24:41  host: 92.60.132.22

    ~104 orange nie ma zasięgu... hahahaha

  • -1

    123. ~  2014-04-30 14:56:45  host: ip-93-154-149-253.free.aero2.net.pl

    jak by nie patrzeć zmiana na lepsze, oby tak dalej :)

  • -1

    124. ~BOLO  2014-04-30 15:58:21  host: rev-077079210222.atman.pl

    nie wiecie czy w ofercie pracowniczej jest tez ta oferta

  • 1

    126.  2014-04-30 17:24:59

    @121 to masz pecha bo ja mam zasięg 4G LTE :P Orange, Playa, Plusa i za chwile t-mobile.

  • 0

    127. ~  2014-04-30 17:27:08  host: 85.219.163.130

    to sie ciesz ale zazwyczaj tak jest ze oferta jest dobra tylko przez polowe czasu trwania umowy pozniej sie pogarsza....

  • 1

    128. ~  2014-05-01 11:20:49  host: apn-5-60-174-62.dynamic.gprs.plus.pl

    Czy jest lejek po limicie w tych ofertach? Czy przy przedłużeniu umowy można się spodziewać 30GB za 30zł. Calkiem fajnie to wygląda :

  • 0

    129. ~darek  2014-05-01 11:38:32  host: public-gprs516828.centertel.pl

    a to ci od krótkiego transfera

  • 0

    130. ~Bzykuś  2014-05-01 19:38:38  host: public-gprs456584.centertel.pl

    #125 Sebastian. Miałem dokładnie to samo , po ich cudownej modernizacji w mojej lokalizacji wszystko się rozpadło , zasięg i stabilność , za to pojawiły się ciągłe restarty . Słowem jedna wielka tragedia w Plusie . A najlepszy był Pan Debeściak z Działu Technicznego w Plusie twierdząc .... "to ja już nie mam pojęcia" . Ja za to miałem pojęcie i wysłałem wypowiedzenie i tak skończyła się moja kilkuletnia przygoda z Plusem . Moi znajomi zrobili tak samo . Skoro Plus olewa klientów to po co się męczyć .

  • 0

    131.  2014-05-01 23:18:03

    Oferta, niestety, kiepściutka...
    Swego czasu podpisałem umowę na rok, z nowym modemem, limitem 10GB i rabatem 10PLN, cena modemu 1PLN. Teraz Oferują mi umowę na dwa lata, limit 20GB, brak rabatu, modem za 3PLN. Aaa... zapomniałem: nocny Internet kosztuje teraz 2.50PLN/mies. i jest od godz. 1-7. Czyli ociosali trzy godziny i wprowadzili limit miesięczny (50GB).

    Jak widać, w Plusie wszystko co dobre to już było.
    Całe szczęście, mam prócz tego kartę, na której mam jeszcze iPlusopobieracza (jako tester usługi - za darmo). Obecna oferta jest po prostu żenująca... Limit, który oferują nie jest mi do niczego potrzebny, za to dobrze że jest internet bez limitu w godz. 0-9. (a nie, tak jak teraz, 1-7).

  • 0

    132.  2014-05-01 23:24:22

    Jednak zdecydowanie, aby dostać jakąś ludzką ofertę trzeba Plusa postraszyć wypowiedzeniem. Inaczej to słabo...

  • 0

    133. ~siq  2014-05-03 18:49:18  host: user-46-112-179-51.play-internet.pl

    Nigdie nie jest napisane w regulaminach o 6 miesiacach abonamentu gratis. Skąd taka informacja?

  • -2

    134. ~Erti  2014-05-04 19:34:20  host: ip-93-154-135-40.free.aero2.net.pl

    Jak ten w plusie i polsacie chodzi jak w AERO2 to dziekuje. Ping mega, lagi i nawet polowy z tych 512/256 nie ma na zasiegu full. Porazka

  • 0

    135. ~User  2014-05-07 00:20:18  host: 188.147.129.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przykro mi to stwierdzić, ale moja stwierdzalność jest rzeczywista - Plus mając naprawdę szybką sieć, mógłby sobie pozwolić nie podwoić, ale i potroić - czego nie zrobił... jakby zrobił to by ustawił wysoką poprzeczkę...
    Tak to pokazał tylko Pluszakom, że no dobra T-Mobile się wystawił to i my próbujemy, lecz niestety nie dostałem od Plusa takiej paczki jak od TM 35GB za 59,90 a szkoda bo byłbym zadbanym klientem; a propo czemu obecni klienci nie dostaną od Plusa dualpacka za lojalność??
    Jak ma się w Plusie system utrzymania klienta??

  • 0

    136. ~Kuzyn1920  2014-05-08 14:02:01  host: 92.60.132.22

    W Plusie system utrzymania klienta ma sie cąłkiem dobrze. Zobaczysz za jakiś tydzień.

  • 0

    137. ~Iwan  2014-05-08 23:45:50  host: 093105174180.bielskobiala.vectranet.pl

    Od dzisiaj taka sama oferta w CP. W sumie to logiczne, skoro Plus należy do CP ;). Tak czy owak, bardzo dobra oferta. Przy tak rozbudowanej sieci lte i szybkości chyba najlepsza na naszym rynku.

  • 0

    138.  2014-05-09 19:07:57

    wypowiedzenie złożyć i negocjować, ruszyć do boju z ustalonym celem , co nam ma dać plus i cyfrowy polsat

  • 0

    139. ~Riki  2014-05-13 13:27:59  host: acqw64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brawo! Świetna promocja. CP Z Plusem są niesamowici! Ich internet bezprzewodowy nie ma teraz żadnej konkurencji... a do tego oferują takie pakiety. Myślę, że dla przeciętnego użytkownika od średniego pakietu w górę już nawet nie zauważymy, że mamy jakiś limit na transfer :)

  • 0

    140. ~Spioch  2015-08-10 14:58:18  host: 87-205-92-128.adsl.inetia.pl

    Dział utrzymania klienta w plusie jest bardzo slaby

Dodaj swoją opinię