Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Play zaprezentuje dzisiaj nową ofertę

[Aktualizacja] Play zaprezentuje dzisiaj nową ofertę

LuiN 26 Lipca 2016 15:52 Aktualizacja: 26 Lipca 2016 17:05

7 15

Około godziny 21 sieć Play zaprezentuje swoją nową ofertę. Transmisję będzie można oglądać na YouTube'ie i na blogu sieci.



Z wpisu na blogu rzecznika sieci nie wynika jakiego segmentu rynku dotyczyć mogą nowości. Natomiast wyłącznie streamingowy charakter prezentacji, bez udziału dziennikarzy, świadczyć może o jedynie kosmetycznych zmianach.

Wśród ofert czekających na oficjalne uruchomienie warto przypomnieć usługę Play TV, działającą obecnie w formie pilotażu oraz biedronkową promocję lodów Big Milk z pakietami danych. Miejmy nadzieję, że nie chodzi tylko o drugą z ofert :-).




Aktualizacja:
Na blogu rzecznika sieci pojawił się kolejny wpis, który nieco rozjaśnia temat transmisji. Poświęcona będzie ona "nowej ofercie i rejestracji kart SIM". Czyli prawdopodobnie wyłącznie prepaidowi.

Transmisję będziecie mogli obejrzeć w tej wiadomości:

Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 71
  • 1

    56.  2016-07-26 20:20:26

    @55 Od dwóch lat korzystam z LTE w Play i nie ma lepszej oferty. Widocznie nie masz modemu z obsługą LTE i dlatego łączy Ci po EDGE, czyli 2G.
    @54 Starzy użytkownicy mają już od dawna darmowe 100 GB LTE miesięcznie, ale trzeba mieć sprzęt umożliwiający odbiór w paśmie LTE.

  • 0

    57. ~Opos  2016-07-26 20:34:57  host: 188.146.2.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tak tak, Play szykuje nową ofertę, żeby było więcej chętnych na rejestrację numeru u nich. Ale już niedługo odpłynie masa numerów, bo te które leżą w szufladach i nie będą zarejestrowane zubożą bazę ogólną Play. Oferta ostatnimi miesiącami do bani, ciekawe co teraz wymyślą.

  • -4

    58. ~Je b zdrajcow PL  2016-07-26 20:37:19  host: 8.37.225.175

    Z kod w tokfm powiedzial,ze za zamachy w kalifatach francji i de odp.sa katolicy. Dalej glosujcie na takie scierwa a bedziecie w getcie dla bialych zamknieci. Tak pala jak ten lyder kod jeszcze nie siedzi za dyskryminacje i klamstwo!

  • 1

    59. ~Henio  2016-07-26 20:38:44  host: agbf180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    JAKIE 4 SIECI..........W TYM PLAY???Do Orange kartą PLAY mnie nie loguje

  • -2

    60.  2016-07-26 20:52:48

    loguje jeśli jest taka konieczność ale wymaga to indywidualnego zgłoszenia w Play i dotyczy bardzo specyficznej sytuacji(brak sensownego zasięgu innego operatora roamingowego w miejscu użytkowania)

  • -3

    61. ~gość  2016-07-26 20:56:07  host: public-gprs172526.centertel.pl

    Flay ogłosi że ma zasięg ośmiu sieci oprócz własnej która jest w budowie i testach beta:-D

  • 1

    62.  2016-07-26 21:02:54

    Guszka zasnął :)

  • 0

    63. ~  2016-07-26 21:03:34  host: 188.146.135.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @59: A dzwonił na *500 i prosił o odblokowanie dostępu do Orange?

  • 1

    64. ~steffan  2016-07-26 21:06:24  host: 093105115130.siedlce.vectranet.pl

    Szkoda, że nie wszyscy konsule są przeszkoleni na temat rejestracji... Wiedza często zeerowa.

  • 0

    65. ~PZ  2016-07-26 21:14:08  host: public-gprs204581.centertel.pl

    No i jest podwyżka no limit z 45 na 49 zeta...

  • 4

    66. ~pytanie  2016-07-26 21:14:17  host: user-94-254-146-123.play-internet.pl

    na jakiej sieci działają Ich mikrofony? bo ledwo co słychać!

  • -1

    67.  2016-07-26 21:20:41

    @59 - napisz do BOK to odblokują. Orange jest domyślnie zablokowany.

  • 0

    68. ~Play daje podwyżki  2016-07-26 21:21:31  host: 77-253-175-196.adsl.inetia.pl

    uciekam do NJU 29 zł na początek 40 GB

  • -1

    69.  2016-07-26 21:41:47

    Lipa jak nie wiem.

  • 1

    70.  2016-07-26 21:45:43

    Nie ma po co dzwonić o odblokowanie Orange; LTE działa tylko na sieci Play. Reszta 3G.

  • 0

    71. ~Dario  2016-07-26 22:13:51  host: 91.227.63.92

    Szokująca oferta......Dla sieci bez zasięgu Hahaha

  • 0

    72. ~Zly  2016-07-26 22:27:48  host: user-31-175-80-217.play-internet.pl

    Czas na Playxit ;)

  • 0

    73. ~wsn  2016-07-27 15:15:35  host: 91-214-3-246.timplus.net

    35. Z plusem???? tam nigdy nie dziala internet a co dopiero LTe

  • 0

    74. ~Tomi  2016-07-29 11:21:59  host: host-37-190-216-30.dynamic.mm.pl

    czy u Was działa rozmowa video w Play czy może trzeba LTE

  • 0

    75.  2016-08-30 19:19:26

    Podejrzewam usługę wifi caling

Dodaj swoją opinię