Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Play wprowadza opłatę za aktywację

[Aktualizacja] Play wprowadza opłatę za aktywację

WitekT 2 Lipca 2007 12:43

0 0

Od 1. lipca Play wprowadził opłatę za aktywację, której do tej pory była darmowa. Na szczęście tylko w najniższym, promocyjnym abonamencie Play Lajt.



Opłata wynosi 50 zł brutto i zostanie doliczona klientowi do pierwszej faktury.


Zobacz: regulamin oferty Play Lajt.


[15:05] Aktualizacja


Punkty sprzedaży Play zostały poinformowane, że wprowadzenie opłaty aktywacyjnej zostało odroczone do przyszłego tygodnia.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 114
  • 0

    95. ~PLAY  2007-07-07 11:27:30  host: 87-204-24-100.ip.netia.com.pl

    szymon301 bzdury piszesz za 15 min nie mozna dostac 7 to jest liczba nieparzysta a musza byc 2pelne minuty

  • 0

    96. ~czikuś  2007-07-07 13:47:23  host: wlan3-250.srem.net

    ~PLAY : owszem dostaje więc 7zł a nie 7,5zł , bo nie liczą mu za tą piętnastą minutę, tylko za całe 14minut, ktoś tu liczyć nie umie ;)

  • 0

    97. ~playfun  2007-07-07 22:29:16  host: acts249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znikomy to masz procent mozgu kolego z komentarza 92, jedz na tak taki i zbieraj minuty do ery i na stacjonarne, i najlepiej kup tt i czekaj 8 miesiecy aby placic 59 gr za min, ale idiota baaaaaa:D

  • 0

    98. ~jojo  2007-07-08 14:29:48  host: egm162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    97 - ponad rok temu to Ty nawet nie wiedziałeś, że będzie istniała taka sieć jak Play - ponad rok temu ja już dzwoniłem w TT za 59 gr. Więc nie obrażaj ludzi i bądz obiektywny. Ja nie musze wydawać 50 zł, żeby mieć cenę 35 gr przez miesiąc, gdy za 7,32 mogę romzawiać po 29 gr. Widzisz - wszystko można przedstwić z różnej perspektywy.

  • 0

    99.  2007-07-08 14:47:26

    ja niejestem zabardzo przekonany o ich przekazie bo jak mialem opcje testera to czasami niemialem zasiegu w centrum wawki a co dopiero zagranicą

  • 0

    100. ~basia  2007-07-09 18:20:07  host: dok224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja na szczęście takich problemów nie mam...poza tym koleżanka jest teraz w Anglii i bez peoblemu można się do niej dodzwonić...:)

  • 0

    101. ~  2007-07-09 22:28:10  host: nat-go2-1.aster.pl

    play, w ogole mnie narazie nie przekonuje..., czytalem nawet na samym forum play nadchodzi4 krytyczne opinie na temat tej sieci...

  • 0

    102. ~djfafa  2007-07-10 14:41:25  host: eht162.internetdsl.tpnet.pl

    A mnie przekonał i nie żałuje!

  • 0

    103. ~pami  2007-07-10 17:42:32  host: dqn40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ma na nasyzm rynku sieci, pod której adresem nie mozna by znaleźć nie przychylnych komentarzy...zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie będzie pasowało...

  • 0

    104. ~seczu  2007-07-11 16:58:10  host: aaxo154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No..bo kazdy chce czegos innego.Ale generalnie maja sporo ciekawych opcji i calkiem niezle telefony,wiec jak dla mnie nie sa jakas tragedia.

  • 0

    105. ~ania  2007-07-11 17:07:56  host: dpn186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i chyba każda sieć nie jest na tyle "idealna"żeby nie mieć jakiś wpadek...ale porównując ofertę w Play jest najkorzystaniej dla klienta..

  • 0

    106.  2007-07-11 17:39:23

    ludziska dajcie już spokój.Po to jest właśnie konkurencja.Chcesz Play masz Play,jak nie to wybierasz innego operatora.Proste.Ja pracuję w Play i wcale go nie wciskam.Ma plusy i minusy.Jak wszędzie.Jak ktoś ma lepsze warunki u innego operatora to niech sobie zostanie...

  • 0

    107. ~Dzidzia  2007-07-11 17:56:23  host: aapv253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jasne, ze tak! Masz rację!Mnie najbardziej wkurzają komentarze tych, którzy nie mają zielonego pojęcia o czym piszą!Są też tacy, którzy na mus chcą wcisnać ludziom, że Play to największa chała!Przede wszystkim ktoś napisał, że w czasie testowania nie było czasem zasięg. To fakt, ale to były testy-nie wszystko działało idealnie- miało prawo!Teraz działa bez zastrzeżeń.Co do oferty wydaje mi się, ze każdego może ona zainteresować.Przede wszystkim tych, którzy mieli telefon na kartę lub najtańszy abonament. Wtedy ceny połączeń były drogie.Wiem z własnego doświadczenia jak miałam w Orange-zdzierstwo!Teraz mam w Play i płacę wszędzie taką samą stawkę:)

  • 0

    108. ~lukas  2007-07-12 19:54:29  host: 194.181.130.242

    może mi ktoś powiedzieć czy w opłate aktywacyjną w play lajt wliczony jest pierwszy abonament?

  • 0

    109. ~stanley  2007-07-27 10:37:12  host: ip-47-37.mofnet.gov.pl

    Ja kupowalem 30 czerwca :)

  • 0

    110. ~urdu  2007-09-01 11:56:22  host: chello087206064181.chello.pl

    Tak, play super sprawa - minuta za dwie odebrane! I płaci za to ten, który dzowni do użytkownika playa. Z niektórych sieci cena połączenia do playa jest wyższa niż na inne komórki, więc ktoś kto kupuje sobie playa, płaci tanio, bo współfinansują go dzwoniący do niego...

  • 0

    111. ~Lubelski  2009-04-28 01:11:56  host: bjy214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bosman: Co to znaczy "Z Niemczech"?

  • 0

    112. ~ost  2011-12-10 11:57:08  host: r2jablonowo.marton.net.pl

    Play to cwaniaki nic nie mówiąc o tym, że pobierają aktywację i doliczają to do pierwszego rachunku na chwilę obecnią tj. 48zł a niby miało być tak tanio, bo tyko abonament za 19zł. Minuty darmowe etc. Piszę by ostrzec innych.

  • 0

    113.  2011-12-10 12:17:00

    112. Raczej mówią o tej dopłacie, ale najwyraźniej zależy to od konsultanta... :-/

  • 0

    114. ~Adam  2012-02-18 21:16:47  host: 80.50.142.42

    @ost - dokładnie tak Zamówiliśmy przez internet taryfę LONGPLAY II 29, wszystko pięknie (Wartość zakupów: 0 pln, Koszt przesyłki: 0 pln, Do zapłaty: 0 pln) - o aktywacji nikt się nie zająknął. Te 49 zł to pryszcz, chodzi o podejście, i tak by się to wzięło, ale mogliby człowieka traktować poważnie i nie chować głęboko w cenniku, kiedy innymi 0 zł tak się chwalą. Play'u nadal Cię lubię ale za to - shame on you! ;) shame on you!

Dodaj swoją opinię