Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Play: telefon na życzenie

[Aktualizacja] Play: telefon na życzenie

LuiN 16 Lutego 2009 21:13

0 0

Play wprowadza nową koncepcję sprzedaży telefonów komórkowych. Od 16. lutego w ofercie pojawia się 25 nowych modeli - dedykowanych dla klientów, którzy uzależniają zakup telefonu w Play od dostępności konkretnego modelu.

Do cenników trafiły między innymi takie telefony jak LG KC910 Renoir, Nokia N96, Samsung i8510 INNOV8, Samsung SGH-i900 Omnia, Nokia N85, Sony Ericsson C905, Nokia N95 8GB czy Sony Ericsson XPERIA X1




Telefony są subsydiowane, jednak obniżki cen nie są tak duże jak w przypadku telefonów ze standardowej oferty. Telefony na życzenie dostępne są we wszystkich ofertach, w tym RePlay i w ofercie prepaid.

Aktualizacja:
Zobacz: Cennik Telefonów na życzenie w Ofercie One Play
Zobacz: Cennik Telefonów na życzenie w Ofercie Nowy Play dla Firm
Zobacz: Cennik Telefonów na życzenie w Ofercie Play dla Firm
Zobacz: Cennik Telefonów na życzenie w Ofercie Mix w Play
Zobacz: Cennik Telefonów na życzenie w Ofercie Nowy Play na Kartę
Zobacz: Cennik Telefonów na życzenie w Ofercie Taryfa Miesiąca dla Abonentów Biznesowych
Zobacz: Cennik Telefonów na życzenie w Ofercie RePlay dla Abonentów

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28. ~  2009-02-17 09:31:02  host: apn-77-113-14-226.gprs.plus.pl

    @Pab jesteś pewny,że nie mają simlocka? W regulaminie tej promocji jest zapis,że posiadają simlocka. To jak to w końcu jest? Lepiej kupić starą Playkartę i telefon z wolnego rynku albo od producenta. Nie wiem czy taniej taka opcja nie wyjdzie.

  • 0

    29. ~tinny  2009-02-17 09:40:11  host: doz60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już po zapowiedziach Gruszki czułem, że będzie słabo. Ceny prawie sklepowe, widać rękę speca z orange :)

  • 0

    30. ~dodek  2009-02-17 10:07:45  host: dpk6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak w regulaminie jest zapis o simlocku, to bym nie liczył, że go zabraknie. Cóż, Play ostatnio i ofertami i cennikami przestał zaskakiwać, chyba że nieco negatywnie :) nie sądzę, aby byli tacy fani tej sieci by brać komórki w cenach wyższych niż sklepowe

  • 0

    31. ~mikrus  2009-02-17 10:40:32  host: apn-77-115-23-106.gprs.plus.pl

    ceny telefonów są subsydiowane pod konkretnego klienta, tak jak oferta tych 25 modeli telefonów. Mysle, ze za jakis czas kilka z nich trafi do ogolnego cennika z jeszcze nizszymi cenami.

  • 0

    32. ~mathieu  2009-02-17 11:02:30  host: dof246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to w takim razie po co są cenniki? trochę to nieczytelne, jak dla mnie póki co liczą się ceny z nich, a te jak widać nie przekonują chyba nikogo

  • 0

    33. ~Nie tylko P4  2009-02-17 11:42:36  host: 82.160.248.28

    kazda nowo startujaca marka reklamuje sie ,że teraz to już będą najprostrze zasady. A potem pakiety, zniżki, promocje, taryfy do taryf, załączniki do załączników i robi się melanż, że tylko Ci którzy obserwują na bieżąco wiedzą o co chodzi. Reszta - z 90% rynku często nawet nie wie o co chodzi i co kupuje. Wygląda więc na to, że prosto się nie da. A przynajmniej prosto i uczciwie się nie da. Musi być haczyk, hak lub haczysko, żeby złapać i złupić klienta. No.. chyba że jest na bieżąco. Ale to margines....

  • 0

    34.  2009-02-17 13:38:56

    33: Większość ofert nie jest wprowadzana by łupić klientów, a wręcz na ich życzenie by oferta spełniała ich potrzeby, a jak wiadomo każdy ma inne potrzeby. Play jeszcze w jakiś sposób próbuje łączyć prostotę i spełnić zachcianki każdego w moim odczuciu. Natomiast starzy operatorzy często przesadzają z dodatkami i traktują je często jak wyciąganie pieniędzy.

  • 0

    35. ~hot  2009-02-17 13:40:31  host: intranet.gazownia.pl

    przydalby sie htc pro za 1000 i htc hd za 1200 przy abonamencie 65

  • 0

    36. ~Gal  2009-02-17 19:54:45  host: 77-253-3-212.adsl.inetia.pl

    biotyt - mylisz sie. Im bardziej niejasna oferta, tym wieksza szansa na "zlupienie" klienta. To dotyczy nie tylko GSM.

  • 0

    37. ~dzetex  2009-02-17 20:47:50  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Mowilem ze to telefony widma:D tak naprawde wiekszosci pewno nie bedzie. Tak czy owak cenami nie powalaja.

  • 0

    38. ~  2009-02-18 01:05:28  host: 77-254-138-46.adsl.inetia.pl

    37 Takich jak Ty to nie rozumiem. Czego wy właściwie chcecie? Telefonów nie ma: źle, są - jeszcze gorzej, ceny wysokie - tragedia, niskie - to i tak na pewno złodzieje chcą mnie oszukać. A najlepsze, że wy w Play nigdy nic nie kupicie bo macie uczulenie na tą sieć. Nie masz co robić, to kup sobie POPa za piątaka i zajmij się sobą.

  • 0

    39. ~  2009-02-22 22:38:04  host: f96-061.opera-mini.net

    @33 mam wszystkie ulotki reklamowe od startu play.kombinacje zaczely sie od kwietnia 08,bedzie jeszcze gorzej.koles z centertela na wiosne w2urodziny play pokaze klase.mirekb

  • 0

    40. ~p  2009-02-22 23:53:21  host: h82-143-157-79-static.e-wro.net.pl

    TO SĄ PROMOCJE!!!!!!!!!!!!!!? Z tymi cenami to moga mi skoczyc, kiedy sie wreszcie naucza , że ceny sa za duże i przecietny Polak porówna ceny i kupi w sklepie BEZ ZOBOWIĄZAŃ!....;/

  • 0

    41.  2009-02-23 12:41:48

    Zawsze przecież można wybrać telefon za 1 zł ze zwykłego cennika, nikt nikomu nie broni. Ten cennik telefonów na życzenie jest dla tych klientów co chcą koniecznie kupić już upatrzony model telefonu, a niestety słabo dostępny. Moim zdaniem ceny są i tak konkurencyjne w porównaniu do sklepów.

  • 0

    42.  2009-02-23 12:59:37

    Gal: W czym się mylę? Napisałem przecież, że przesadna ilość bonusów to wyciąganie pieniędzy od klienta i takie praktyki stosuje trójca. Czyli to samo co Ty napisałeś. Nie oznacza to jednak, że wszyscy klienci domagają się ofert z jedną płaską stawką do wszystkich bez żadnych dodatków. Dodatki są potrzebne, a użytkownicy się wręcz ich domagają. Ważne jednak by były one jak najprostsze w użyciu. Wiele osób ceni sobie usługi jak np. wybrany numer. W moich oczach Play stara się jakoś sprostać tym wyzwaniom dając niską stawkę do wszystkich sieci ale jednocześnie w ostatnich promocjach pakiet do własnej sieci. Trójca kombinuje z wieczorami i weekendami, wybranymi numerami, zniżkami do sieci w ramach abonamentu i poza abonamentem, za które trzeba płacić dodatkowo lub jakimiś prezencikami marnym. Play natomiast zrobił jeden duży pakiet do własnej sieci, który można wykorzystywać 24h na dobę. Jeden wykorzysta go pod jeden numer, a inny do wszystkich wewnątrz sieci. Jak widać, można prosto i korzystnie, a jednocześnie zaspokoić za jednym zamachem kilka wymagań klientów.

  • 0

    43.  2009-02-24 07:58:09

    Telefony te są na chwilę obecną przeznaczone dla pierwszych abonentów play z taryfą play abonament150 - w tej chwili konczy mi się umowa i zaproponowano mi przejsćie na taryfę gdzie obcinają mi połowe minut i parę innych usług w zamian za tel w cenie 1 pln a abonament 5 pln niższy, mogę oczywiście zostać przy swoim abonamencie - gdzie podpiszę aneks do umowy na kilkanaście miesięcy z upustem na abonament - ale bez telefonu. Jestem wielce rozczarowany, że aby zachować nadal tak korzystną ofertę jaką posiadam muszę wybrać telefon z cennika play na życzenie - ale za to podpiszę aneks tylko na 12 miesięcy :D

  • 0

    44.  2009-02-24 08:18:29

    @28 telefony na życzenie nie mają simlocka!

  • 0

    45. ~Zimmy  2009-02-24 10:53:54  host: out5.zie.pg.gda.pl

    Witam. Byem w play od samego poczatku jako tester sieci, wlasnie mam do podpisania aneks.. telefony o ktorych mowicie.. "na zyczenie" sa WSZYSTKIE NIEDOSTEPNE.. po prostu niema ich.. Poza tym nie wierzcie *500 bo oni mowia jedno a salon drugie. pozdrawiam :)

  • 0

    46.  2009-03-09 21:36:26

    43 - wspolczuje, myslalem ze play jest fajniejszy...

  • 0

    47. ~Pawel, warszawa  2009-12-17 03:10:41  host: chello089077150111.chello.pl

    Zgadzam sie , ciezko wyciagnac oakretna informacje od *500, jesli oczywiscie sie polaczymy w cieagu 5 minut o ile sie nierozlacza. Jestem abonentem w PLAY od 2 lat bylem zadowolony przez 23 mc a teraz nie wiem co robic, czy uciekac do ERY czy chodzic po punktach PLAY i sie dopytywac o oferte dla obecnych klientow gdyz po jednym lelefonie w godzinach popoludniowych ( godzinach pracu) poprosilem o telefon w innym terminie z BOK-PLAY na taki sie niedoczekalem. Szkoda ! Teraz zastanawiam sie co zrobic, czy zostac w PLAY i chodzic dalej po punktach i dopytywac sie o oferte dla mnie gdyz ta na stronie nie jest konkretnie dla mnie. A w BOK sa niekapetentni.Okres wypowiedzenia umowy wynosi 30 dni od kolejnego okresu zozliczeniowego. PROSZE O POMOC CO MAM UCZYNIC GDYZ TELEFON JEST MI NIEZBEDNY !!

Dodaj swoją opinię