Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Play: Tańsze Formuły dla abonentów

[Aktualizacja] Play: Tańsze Formuły dla abonentów

LuiN 24 Kwietnia 2014 09:52 Aktualizacja: 24 Kwietnia 2014 14:32

11 7

Sieć Play przygotowała wiosenną obniżkę cen abonamentów dla klientów, którzy już posiadają abonament w Play.



Oferta dotyczy zakupu kolejnej aktywacji, przenoszących kolejny numer lub migrujących z oferty prepaid na postpaid. Warunkiem skorzystania z promocji jest uprzednie otrzymanie od operatora specjalnego kodu.




Po uwzględnieniu rabatu oferta prezentuje się następująco:

Oferta bez telefonu
Formuła Play Unlimited Formuła 4.0 Unlimited Formuła Europa Unlimited
Abonament podstawowy 7,99 zł 22,99 zł 44,99 zł
Abonament + 2 GB Internetu 27,99 zł 42,99 zł 64,99 zł
Oferta z telefonem
Formuła Play Unlimited Formuła 4.0 Unlimited Formuła Europa Unlimited
Abonament podstawowy 22,99 zł 37,99 zł 59,99 zł
Abonament + 2 GB Internetu 42,99 zł 57,99 zł 79,99 zł
Minuty do Play bez limitu
Minuty do innych sieci 0,29 zł bez limitu
SMS/MMS na polskie numery komórkowe 0,19 zł bez limitu
Minuty na stacjonarne 0,29 zł bez limitu
Odbieranie połączeń w UE 0,36 zł/min 1000 minut, potem 0,19 zł/min
Opłata aktywacyjna 49,99 zł

Z oferty skorzystać można do końca maja 2014 roku.

Aktualizacja
Uwaga, w taryfach Formuła Play Unlimited oraz Formuła 4.0 Unlimited uruchamiany jest minimum jeden dodatkowy pakiet za 10 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc za darmo). Użytkownicy Formuły Play Unlimited mają do wyboru 100 minut do innych sieci i/lub Nielimitowane SMS-y/MMS-y, a Formuły 4.0 Unlimited - Nielimitowane SMS-y/MMS-y.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: formuła unlimited | play

w sumie: 40
  • 0

    21.  2014-04-24 11:30:00

    matteo miałem już w najbliższej rodzinie nju z rachunkiem, absolutnie nie było żadnych problemów. Czytam fora i najwięcej problemów stwarzają sobie sami abonenci.

  • 0

    22. ~uki  2014-04-24 11:45:43  host: host-81-190-220-247.wroclaw.mm.pl

    Jeszcze nie obowiązuje, właśnie kontaktowałem sie przez chata z playem

  • 1

    24. ~  2014-04-24 11:57:17  host: n07-05-08.opera-mini.net

    23 to tu masz pelny no limit bez interneta w wersji bez telefonu za niecałe 45 zł wielka mi roznica z umowa na 15 miesiecy przez internet, tak samo musisz zamowic nju z rachunkiem czyli podpisanie umowy przez kuriera. A fakt tutaj oferta jest dla prepaid lub abonaneta play.

  • 0

    25.  2014-04-24 12:43:51

    @24 a w nju z rachunkiem masz nie pełny no limit? Do tego umowa na czas nieokreślony, kwota minimalna 9 zł jak rozmawiasz mało a w Play niezależnie od ilości rozmów musisz zapłacić wspomniane niecałe 45 zł.

  • 0

    26. ~Wit  2014-04-24 12:54:44  host: rtr-8-44.interkar.pl

    Ma ktoś linka do tej oferty bo nie mogę znaleźć.....

  • 1

    27.  2014-04-24 12:55:30

    @4, a 2GB internetu? Nie jest aż tak źle.

  • 0

    28. ~Zwolennik dual-sim-ów  2014-04-24 14:03:40  host: 89-78-223-36.dynamic.chello.pl

    Jak to się mówi lepiej to już było. NIE PODANO ILE KOSZTUJE MINUTA POZA PLAY W TEJ NAJTAŃSZEJ TARYFIE ? Ciekawą opcją wydaje się być jedynie no-limit w Play + 2 GB za 9.99 PLN, na jednym slocie i np. Virgin-mobile na drugim, ale umowa trwa 6-m-cy i z dużym prawdopodobieństwem może zniknąć.

  • 1

    29.  2014-04-24 14:37:02

    sam powtórzę pytanie, jak otrzymać kod?

  • 0

    30.  2014-04-24 14:41:25

    Jesli dokonujecie aktualizacji to nalezaloby zmienic tresc newsa moze? chodzi mi o tabelke bo to juz wychodzi nie 7,99 a 17,99 i nie 22,99 a 32,99. Prezentowane w ten sposob dane w tabeli wprowadzaja uzytkownikow w blad bo pakiety za 10zl sa obowiazkowe

  • 0

    31.  2014-04-24 14:42:26

    @29 poco ci kod? przeciez po obowiazku wykupu tego pakietu za 10zl ta oferta stane sie totalnie beznadziejna, nie dosc ze gorsza niz np w nju to jeszcze z cyrografem

  • 0

    32.  2014-04-24 14:45:48

    @31 bo mam w tym ukryty cel ;) i zastanawia mnie czy jak się wyda na to kolejny kod ale od pracownika to czy kolejna zniżka się ustanowi :) wtedy po zniżkach wyszedł by mnie abonament tyle co w tabelce ;) powielam pytanie, skąd ten kod? i czy da się tak łączyć?

  • 1

    33. ~ruda  2014-04-24 14:46:28  host: 78.133.137.186

    chciałabym sprostować małą rzecz. pakiety są obowiązkowe ale tylko obowiązkowo uruchamiane na pierwszy pełny cykl rozliczeniowy za darmo !! potem w każdej chwili można z nich zrezygnować. sama nazwa PAKIET DODATKOWY mówi nam, że NIE jest on OBOWIĄZKOWY na cały czas.

  • 0

    34.  2014-04-24 14:48:21

    @33 potwierdzam

  • 0

    35. ~pabloki  2014-04-24 15:12:12  host: 46.205.155.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    LuiN w play nic na ten temat nie wiedzą . od kiedy to jest? jak to sie ma do tego że w formuła 4.0 unlimited jest- wg Twojej aktualizacji -jeden pakiet sms/mms a w normalnym cenniku dla tej oferty można wziąć no limit na stacjonarne.

  • -1

    36.  2014-04-24 15:15:16

    Boże... Przecież już są arkusze z wynikami dostępne...

  • -1

    37.  2014-04-24 15:15:42

    Upsss... To miał być esemes i w innym oknie ;-)

  • 0

    38.  2014-04-24 15:49:09

    i jak zwykle Play zapomniało o nowych klientach :/ ciągle tylko nowości dla obecnych

  • 0

    39. ~Kuzyn1920  2014-04-24 16:24:51  host: 92.60.132.22

    O kurcze a co jak na FB skończą się kody? co wtedy? kurcze naszczęscie zaoszczędzicie pieniądze i bedziecie mogli uciec tam gdzie taniej :] A Play zapomina o nowych bo na nowych wuja zarabia nachapała sie kilka kawałków tortu którego teraz nie umie ogarnąć i ludzie chca uciekać to trza ich zatrzymać :]

  • 0

    40. ~Itw  2014-04-24 18:52:32  host: rtr-8-44.interkar.pl

    Brak tej ofery na stronie Play....

  • 0

    41. ~  2014-04-24 19:15:10  host: apn-5-60-19-145.dynamic.gprs.plus.pl

    Nawet nie chce mi się tego badziewia analizować. Wolę Mini Max.

Dodaj swoją opinię