Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Play szykuje nową ofertę

[Aktualizacja] Play szykuje nową ofertę

orson_dzi 24 Stycznia 2017 21:22 Aktualizacja: 26 Stycznia 2017 15:37

26 22

play x5 745

Rzecznik Play zapowiedział na ten tydzień prezentację nowej oferty na kartę.

Informacja o nowej ofercie padły podczas wczorajszej konferencji operatora podsumowującej, zbliżający się już ku końcowi, proces rejestracji numerów na kartę.

Nowa oferta ma być totalnym zaskoczeniem, totalną, tajemniczą ofertą. Być może operator chce rzutem na taśmę zgarnąć większą pulę nowych klientów ofert na kartę. Przypomnijmy, że termin rejestracji numerów upływa 2 lutego. Od tego dnia wszystkie niezarejestrowane numery na kartę zostaną wyłączone.




Aktualizacja:
Dzisiaj o godzinie 20:30 rozpocznie się prezentacja nowej oferty sieci Play. Będzie można ją obejrzeć na żywo na Facebooku oraz na blogu sieci Play.

Dziś wieczorem ok 20:30 zapraszam na video stream z nowa ofertą. Ale to będzie inna oferta! Oferta fajna, ale nie dla Was, ale zajrzyjcie bo lubię z Wami pogadać - napisał enigmatycznie na Facebooku Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play.

Aktualizacja 2:
Wprowadzono ofertę tańszych połączeń na Ukrainę. Więcej w poniższej wiadomości:

Zobacz: Play: Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę

Źródło tekstu: Play; wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 258
  • 1

    254. ~Szalony Tadeusz  2017-01-26 20:32:32  host: dxz25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żenada ... Play już sięga dna. "Świetna" promocja.

  • 0

    255.  2017-01-26 20:34:08

    http://tlp.is/ch3 Dla pewnej grupy osób będzie atrakcyjna, a dla reszty niespecjalnie.

  • 1

    256. ~Stary  2017-01-26 20:36:05  host: 78-11-212-218.static.ip.netia.com.pl

    @248 nie chciałem nikogo obrazić. Ale Play czasy świetności ma za sobą. Tyle szumu a jak zwykle nic.

  • 0

    258. ~  2017-01-26 20:38:50  host: public-gprs368442.centertel.pl

    najtańsze połączenia na ukrainę... Uciekam z Play bo to porażka!

  • 1

    259.  2017-01-26 20:40:14

    Ja się cieszę-niczego innego nie zepsuli(nie zdrożało, a od dłuższego czasu zmiana=wzrost cen, pogorszenie oferty) na szczęście.

  • 0

    262. ~Mario  2017-01-26 20:44:25  host: 78.10.255.9

    jestem rozczarowany :(

  • 0

    264. ~denis83  2017-01-26 21:15:42  host: ach65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Słabo, bardzo słabo czyli kicha, nic dodać i nic ująć.

  • 0

    265. ~arczi  2017-01-26 21:22:56  host: 103-84.echostar.pl

    czyli nici z gruszki na wierzbie... ot co

  • 1

    266. ~Nadajnik  2017-01-26 21:52:42  host: user-164-127-66-139.play-internet.pl

    Chrzanić ten cały syf o nazwie PLAY !/ INFRASTRUKTURA w Play to temat TABU !!!-jakość netu LTE po za dużymi miastami to jedna wielka ściema !

  • 1

    267. ~~  2017-01-26 23:04:40  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    Jak by zrobili połączenia i smsy do całej UE + Ukraina w takiej cenie to byloby fajnie a nie jak dzisiaj operatorzy za wysłanie smsa chyba 60 gr, a rozmowy do UE to chyba kilka zl za minutę, gdy w sieciach niemieckich czy holenderskich można praktycznie za darmo rozmawiać bo co to za cena kilkanaście centów za godzinę rozmowy do Polski?

  • 1

    268. ~maxi  2017-01-27 08:17:48  host: 88.220.49.156

    a co mnie obchodzą połączenia na Ukrainę. I to ma być ta nowa oferta...... chyba oferma!!!!

  • 2

    269.  2017-01-27 10:20:34

    miało byc nie wiadomo co, a wyszło znow beznadziejnie - caly play. czytajac jednak omentarze tu na forum, w sumie nikt nie oczekiwał po play niczego dobrego więc się nie rozczarowalismy.

  • -2

    270. ~olo  2017-01-27 10:22:11  host: ip-95-175-8-8.4web.pl

    Nie rozumiem tych komentarzy. Teraz można mieć za 26zl na miesiąc nolimir... Czego się dziwię jeszcze, że będą doplacac, czy co?

  • 2

    271.  2017-01-27 10:49:08

    @270 teraz to nawet jakby play mi płacił za bycie u nich, to bym się na to nei decydował, bo jakość ich sług jest podła. Internet zabli w grudniu decyzją o ograniczeniu roamingu krajowego do 3mb/s, a zasięg znika momentalnie i połączenia są rwane bardzo często. słaba sieć i tyle. czy to za 1pln czy za 99 pln

  • 3

    272.  2017-01-27 12:39:37

    play najmniej szanującą klienta siecia

  • 0

    274.  2017-01-27 19:19:40

    No wypas po prostu. Ceny do Niemiec by obniżyli, bo rozbój w biały dzień. Nie mówiąc już o zbójeckich cenach za pakiety danych w roamingu. Play jest daleko w tyle za Plusem, gdzie dają 1GB na miesiąc za 39PLN. W Play 500MB na 14 dni. Za jedyne 69PLN. Wstyd!

  • 0

    275. ~amigo  2017-01-30 20:49:52  host: host-89-230-33-247.dynamic.mm.pl

    Za to w Aldi-talk dają 5GB za 15€ i po co nam playe i plusy za granicą Niemiecką

  • 0

    276. ~Rafal  2017-01-30 21:47:59  host: public-gprs355015.centertel.pl

    Super tylko po co tam dzwonić? Chyba po szlugi tylko a sieć z nazwy Play, powinna zmienić na Problem bo tylko to oferuje po podpisaniu umowy.

  • 0

    277.  2017-02-01 21:23:06

    siara z tą ofertą:D

  • 0

    278. ~klient play  2017-02-04 08:17:16  host: public-gprs209920.centertel.pl

    Play w pierwszej kolejności powinien wymienić niektórych swoich pracowników w punktach. Np. dziunię w tychach c City Point. Baba nic nie wie co oferuje firma i nie potrafi obsłużyć klienta. Do tego wyszczekana jak ostatnia wiejska krowa. Wywalić taką.

Dodaj swoją opinię