Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Play pyta i Play odpowiada. Tłum się śmieje

[Aktualizacja] Play pyta i Play odpowiada. Tłum się śmieje

LuiN 18 Października 2012 15:23

0 0

Do serwisu Wykop trafił ciekawy zapis wpisów z profilu sieci Play na Facebooku. Wynika z niego, że sieć Play sama zadaje sobie pytania i na nie odpowiada.

Budowanie dużej popularności fanpage'ów rozmaitych firm jest obecnie powszechnym zjawiskiem. Jeśli jednak dołączone do wiadomości zrzuty ekranu są prawdziwe, to najwyraźniej Play budując swój wizerunek stosuje nie do końca poprawne etycznie sztuczki.

wykop play




Z zapisu wynika, że Kamil Kaniewski to tak naprawdę pracownik Play, który omyłkowo umieścił pytanie o ofertę najpierw z użyciem konta administratora fanpage'u Play, a po chwili dopiero jako "zagubiony użytkownik sieci".

Link do zapisu rozmowy roznosi się w Internecie z błyskawiczną szybkością, wkrótce więc możemy spodziewać się komentarza ze strony biura prasowego Play.

[Aktualizacja 17:23] Jak poinformował nas Marcin Gruszka, rzecznik Play, Kamil Kaniewski to były już pracownik Socialazer - firmy obsługującej fanpage operatora na Facebooku. W momencie zadawania pytania analizował dane dotyczące ruchu na stronie. Jako, że był klientem Play, zadał pytanie na wallu, jednak nie zauważył, że jest zalogowany na nie swoim profilu.

Źródło tekstu: Wykop.pl     

Dodaj do:
w sumie: 112
  • 0

    106. ~  2012-10-19 09:08:37  host: adoj75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ wlo, raz Ci się zdarzyło...

  • 0

    107. ~  2012-10-19 09:12:37  host: v11-16.opera-mini.net

    Komentarz z Wykopa: dla mnie to jest w ogóle dziwna sytuacja... zrobienie zrzutu po 4 sekundach, odczekanie kilkunastu minut i zrobienie kolejnego zrzutu (trzeba było wejść w posty fanów - prywatnych postów domyślnie nie widać na wallu, tego nie da się zrobić przypadkowo), połączenie ich, założenie nowego konta na wykopie, wrzucenie opisu i poinformowanie wszystkich mediów (dzisiaj rozmawiałem z dziennikarzami większości poczytnych tytułów). To rzeczywiście nasz problem, to rzeczywiście moja wina - jako prezesa agencji - że doszło do tej sytuacji, bo mogłem wprowadzić odpowiednie zabezpieczenia (techniczne) i nie miałbym teraz bardzo dużego problemu. Staram się od samego początku bardzo szybko wyjaśniać, o co w tym wszystkim chodzi, jak do tego doszło.

  • 0

    108. ~papryczka  2012-10-19 09:52:47  host: 85.219.163.130

    haha śmieszni jesteście już nie długo zaczniecie zyc tylko facebookiem (nie którzy już to robią) ja mam już w P4 od kąd tylko powstał i nie narzekam. Fakt mają nie raz problemy, ale wiadomo w każdej sieci są w jednej coś się opłaca w drugiej już nie. Patrzcie na to obiektywnie a nie siadacie jak sroki kiedy tylko, którejś z sieci noga się podwinie. A z tym, że w BOK-u pracują za psie pln to się zgodzę kiedy sami pracowalibyście za takie pln to też tracilibyście zapał do wszystkiego (wiem to, gdyż moja siostra pracuje w BOK tylko, że nie w Play).

  • 0

    109.  2012-10-19 10:33:53

    @ 108 - nie wiem w jakim BOK pracuje twoja siostra i ile zarabia ale gdy ja pracowałem jako CSR to szło zarobić lepiej niż w niejednej firmie. I nie byłem na outboundzie. Znajoma pracuje dla Orange (linia wychodząca) i narzeka. Znam osoby, które pracują w BOK dla różnych firm (nie tylko opów) i narzekania wiele nie ma oprócz tego, że taka praca rzadko daje możliwości. Mi pomogła akurat.

  • 0

    110.  2012-10-19 10:38:47

    Czyżby jakaś awaria w OrangeU? Play FreshU nie chce się tam zalogować , do PlusU loguje się bez problemu. Sprawdzałem na dwóch kartach SIM i dwóch telefonach.

  • 0

    111. ~pabloki  2012-10-19 11:12:34  host: apn-95-40-240-102.dynamic.gprs.plus.pl

    @SimplusowiecU Umieniu wsio w pariatkie na maim plaju. Do orandżu loguje i do plusu toże. Ale często ostatnimi czasy od 1.10 zdarzało się że wywalało mnie z orange mimo zasięgu i nie wpuszczało do sieci . Niedawno zauważyłem zmiane priorytetów sim play>plus> orange>era.Wcześniej miałem play>orange >plus>era. Teraz jak to sie zmieniło to mnie nie wywala.

  • 0

    113. ~  2012-10-19 19:08:26  host: z36-02.opera-mini.net

    no pieknie MMS dochodza gdzie chca analityk pisze do analityka na profilu tylko zapomina sie przelogowac :)

  • 2

    117. ~Octopus  2012-10-20 09:03:36  host: host-37-190-154-144.dynamic.mm.pl

    Powiem tylko .. ale jaja :))) - ale jaki plaj - taki poziom :))

  • 2

    118. ~Realista  2012-10-21 18:29:45  host: erl12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Takie ,kwiatki to w każdej sieci są.Najlepsza darmowa reklama.Prawda jest jednak taka,kto bedzie chciał przejsc to przejdzie,kto bedzie chciał odejść to odejdzie.Luzie w play narzekaja głownie na zasięg,ale w orange nie jest lepiej jak to się mówi na kogo trafisz.

  • 1

    119.  2012-10-21 20:09:51

    Czy Play to najlepsiejsza sieć ? prosze o radę :)

  • 1

    120.  2012-10-21 20:11:16

    119. Jo: Tak Jo, Play to najalepsiejsza sieć, bo to Play, ma dużo darmowych, również stawki ok, i bonusy.... etc.

  • 0

    122. ~  2012-10-22 07:14:20  host: apn-77-115-55-192.dynamic.gprs.plus.pl

    Z Facebooka (rzecznika) - Gruszka: jadę postawić nadajnik w górach (pierwszy, że tak się tym szczycą? ;>). Jahu Play: jadę razem z Gruszką. Marcin K.: ojej, Jahu, jedziesz? Przywieź mi coś... // sekta zgromadzona wokół tej sieci jest doprawdy żenująca.

  • 0

    123. ~  2012-10-22 07:32:41  host: 213.146.58.58

    @122, 100% zgoda. Kolejny fanatyk zapytuje, czy nakręcono film z tego zdarzenia. Jahu zaraz odpowiada "..Niestety nie kręcono tam filmu..." Jaki trzeba mieć wyprany mózg żeby tak myśleć?? Dobrze, że Networks nie ma takiej sekty, bo jeśli kręciliby filmy z każdej odpalanej stacji, to powstałoby archiwum zbliżone do TVP.

  • 0

    124. ~  2012-10-22 08:03:03  host: z55-13.opera-mini.net

    Chyba tv Polonia 1...

  • 0

    126. ~  2012-10-24 10:57:11  host: afor151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    witek jak siedzisz na konferencji sera to zamachaj do nas

  • 0

    127. ~  2012-10-24 17:53:33  host: 62.133.153.168

    To, co robią operatorzy na fb jest naprawdę ciekawe - szczególnie polecam wpisy epikura na heyah. Mam z nich niezły ubaw :)

  • 0

    128. ~Octopus  2012-10-25 12:08:48  host: host-46-186-36-210.dynamic.mm.pl

    Gruszka kłamie :)) , ale coś powiedzieć musi :)

  • 0

    129. ~faraon  2012-10-25 13:32:40  host: 78.9.15.42

    A kogo w ogóle interesują jakieś fanpejdże? Na fanpejdżu producenta używanego przez was papieru toaletowego jesteście równie aktywni? Śmiechu warte....

  • 0

    130. ~  2012-10-27 06:35:16  host: z38-12.opera-mini.net

    czyli podsumowac mozna krotko: kolejne klamstwa Play wyszly na jaw. Gruszka pajacuje jak zwykle. Dziwie sie, ze operator, ktory chce uchodzic za powaznego zatrudnia pajacującego rzecznika. Ani wygląd, ani zachowanie i uzywane slownictwo w zaden sposob nie predysponują go na takie stanowisko. Ale widac jaka siec, taki rzecznik

  • 0

    132. ~klocek  2012-10-29 22:30:56  host: 33.160.246.94.ip4.artcom.pl

    Różne firmy stosują różne sztuczki i tyle. Kończy mi się abonament w Play i z ciekawości sięgnąłem po ofertę konkurencji. Krótko- ręce i majtki opadają. Oferty skonstruowane tak , żeby nic z nich nie wyczytać. Niby dają ale nie do końca.Kompletnie nieczytelne. W Play oferta czytelna w pięć min. 100min to 100 min . Darmowe SMS znaczy darmowy sms itd. Decyzja - zostaję.

Dodaj swoją opinię