Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Play Online Box - szczegóły oferty

[Aktualizacja] Play Online Box - szczegóły oferty

WitekT 10 Listopada 2010 09:55

0 0

Play wprowadza do oferty 2 tablety i netbooka. Wraz z dedykowaną ofertą dostepu do Internetu (z dostępnymi - w przeciwieństwie do Play Online - usługami głosowymi) będzie to sprzedawane pod nazwą Play Online Box.

W ofercie Play Online Box dostępne będą 3 abonamenty z różnymi limitami transferu danych:
5 GB za 69 zł,
15 GB za 99 zł,
35 GB za 149 zł.

Cena minuty to 0,29 zł, SMS kosztuje 0,20 zł. Prędkość dostępu ograniczona jest do 1 Mb/s. Aktywacja - 59 zł.

Ceny urządzeń:




Umowa

2 lata

3 lata

Play Online Box 5 GB

HP Mini + modem

399 zł

1 zł

Samsung Galaxy Tab 16 GB

1699 zł

1299 zł

Appe iPad 3G 16 GB

2499 zł

2199 zł

Play Online Box 15 GB

HP Mini + modem

99 zł

1 zł

Samsung Galaxy Tab 16 GB

1299 zł

999 zł

Appe iPad 3G 16 GB

2099 zł

1599 zł

Play Online Box 35 GB

HP Mini + modem

1 zł

1 zł

Samsung Galaxy Tab 16 GB

499 zł

1 zł

Appe iPad 3G 16 GB

1599 zł

799 zł


Notebook HP Mini to model 110 (Intel Atom N455 1,6 GHz, 1 GB RAM, HDD 250 GB, WiFi n, Bluetooth, 10,1 cala 1024 x 600 pikseli, Windows 7 Starter).

[Aktualizacja 13:30]

Dla dotychczasowych abonentów ceny urządzeń będą o 100 zł niższe.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 116
  • 0

    109. ~  2010-11-12 09:02:30  host: v02-16.opera-mini.net

    @100 Masz sporo racji, często najpierw sprawdzam różne faq, informacje na stronie play oraz dział obsługa klienta http://www.playmobile.pl/pl/obsluga-klienta/index.html zanim zacznę wogóle myśleć o kontakcie z bok. Poza tym zauwazylem w salonach, punktach sprzedazy operatorow glownie tych z W3 duzo wiecej klientow przychodzi zapytac lub rozwiazac jakis problem z usluga, ustawieniami, zmianiami w taryfach niz kupowac nowy telefon. Dlaczego tak sie dzieje poniewaz wiele osob kompletnie nie kontaktuje sie BOK i preferuje bezposredni kontakt ze sprzedawca lub konsultantem w punkcie zakupu abonamentu z telefonem.

  • 0

    110. ~x  2010-11-13 02:59:05  host: user-46-112-165-157.play-internet.pl

    109 - Trudno się dziwić,że ludzie przychodzą do salonów sieci z W3 rozwiązać jakiś problem skoro te sieci mają dużo pakietów z których mało kto skorzysta, mało korzystnych pakietów, ludzie się w tym wszystkim gubią i zwyczajnie idą do salonu,żeby konsultant rozwiązał ich problem i wcale się takim ludziom nie dziwie, popieram to nawet bo skoro konsultant sprzedał telefon, aktywacje i na tym zarobił to niech rozwiąże problemy klienta sieci jaką reprezentuje bo ta sieć bez skrupułów robi klientów w bambuko wprowadzając w błąd przez reklamy które co innego reklamują, a gdy klient kupuje to co było w reklamie to okazuje się,że to całkiem inna usługa.

  • 0

    111. ~x  2010-11-13 03:03:20  host: user-46-112-165-157.play-internet.pl

    106 - Jak przeczytałem to co napisałeś "bo PLAY ma najgorszy zasięg" to już wiedziałem co dalej będzie w tym komentarzu. To jest śmieszny argument bo PLAY ma dobry zasięg w małych miejscowościach i średnich więc tym bardziej ma dobry zasięg w dużych miastach. Jak ci PLAY nawet nie ruszał to przypuszczam,że włożyłeś kartę SIM PLAY ONLINE do modemu Plus-a z SIM-LOCKIEM i dlatego PLAY ci nie działał. Gdybyś zainstalował modem ten który dostałeś od PLAY, gdybyś wcześniej dobrze włożył kartę SIM do tego modemu to net by działał. Jak coś schrzaniłeś np. źle włożyłeś kartę SIM albo nie do tego modemu co trzeba bo z blokadą SIM-LOCK to nie dziwie się,że net ci nie działał. Działa wtedy gdy karta i modem są z tej sieci co powinny być.

  • 0

    112. ~x  2010-11-13 03:05:56  host: user-46-112-165-157.play-internet.pl

    106 - dodam jeszcze - net PLAY ONLINE tak jak nety z każdej sieci z W3 działają gdy się korzysta z nich na lądzie bo w bunkrach i w chmurach net może nie działać.

  • 0

    113. ~x  2010-11-14 01:31:34  host: d42-204.icpnet.pl

    miałem przyjemność zabawy z urządzeniami, które pojawią się ofercie PO-BOX. Fajne zabawki :D

  • 0

    114. ~  2010-11-14 01:33:04  host: d42-204.icpnet.pl

    nie będzie opcji "sprawdź i kup" w Boxie.

  • 0

    115.  2010-11-14 08:21:51

    114 no niestety nie, dlatego lepiej pierw sprawdzić w zwykłym Play Online lub od kumpla a poźniej, jak się zprawdzi to podpisać PO-BOX. :D

  • 0

    116. ~Adađ  2010-11-14 13:34:15  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Widzę że porównywanie Laptopa Mini z ofertą Ery mija się z celem bo teraz na stronie Ery oferowany jest Asus (z matrycą 15,7"). Ale jednak Tablet Samsunga można porównywać. I jak nie patrzeć branie go w Play się nie kalkuluje (pomijam kwestię zasięgu o który się już tutaj Panowie kłócą). W Play jak widzimy wychodzi 3355zł w Erze 2935 różnica znaczna. Biorąc jeszcze zniżkę na abonament dla stałych klientów wychodzi jeszcze korzystniej. Więc kwestie tabletu już może zostawmy :)

  • 0

    117. ~znawca  2010-11-14 15:45:58  host: 213.25.50.41.net.kth.pl

    @116. W jaki sposób porównałeś cenę tabletu Samsung Tab w Erze i Play? Ja nie mogę znaleźć w ich ofercie tego sprzętu. Coś mi się wydaje, iż pomyliłeś netbook Samsung N150 z tabletem Samsung Tab i jego sumaryczny koszt też niedokładnie wyliczyłeś, gdyż w Erze taki sprzęt z modemem przy abonamencie 3Gb za 79zł na trzy lata kosztuje 199zł + 49zł aktywacja, czyli w sumie 3092zł. W Play HP Mini (odrobinkę droższy netbook) + modem kosztuje przy abonamencie 5GB za 69 na 24 miesiące 399zł + 59zł aktywacja, czyli w sumie: 2114zł. Jest różnica pomiędzy 2114zł i 3092zł? Takie rzeczy tylko w Erze ;).

  • 0

    118. ~znawca  2010-11-14 16:06:04  host: 213.25.50.41.net.kth.pl

    @116. Abyś się nie pluł to sam znalazłem ofertę Ery z tabletem Samsung Tab i twoje wyliczenia są niemal poprawne. Tylko zapomniałeś wspomnieć o drobnym szczególe, a może nawet dwóch. Po pierwsze jest to oferta dla firm i z tego względu nie jest dostępna dla każdego. Po drugie podałeś ceny netto w Erze a w Play brutto. Tutaj masz prawidłowe wyliczenie dla blueconnect biznes 89 (4GB limit) z tabletem na 30 miesięcy w sumie kosztuje: 2962zł + 82zł aktywacja + VAT, czyli na dzień dzisiejszy = 3722,22zł. Może jak coś porównujemy to się lepiej zastanowimy co tak naprawdę robimy? A jeżeli nie potrafimy to może lepiej zostawmy to dla kogoś kto porówna oferty i nie pomiesza biznesowych z indywidualnymi a już w szczególności cen netto z brutto?

  • 0

    119. ~zawca  2010-11-14 16:14:51  host: 213.25.50.41.net.kth.pl

    @118. Malutka poprawka. W abonamencie "blueconnect biznes 89 na 30 miesięcy" aktywacja kosztuje 49zł netto a nie jak podałem 82zł netto.

  • 0

    120.  2010-11-15 08:30:28

    116@ Ceny Galaxy TAB w Erze dla klientów indywidualnych: BC 59 2199 zł, BC 79 2099 zł, BC 149 1799 zł, Multimedialna 99 1799 zł, Multimedialna 149 1599 zł.

  • 0

    121. ~nikkki  2010-11-17 16:13:56  host: 183-104-96.ip.adsl.hu

    zawsze mamy tylko czekać.

  • 0

    122. ~lukasz  2010-11-18 10:18:22  host: 0208.smevpn.tpnet.pl

    witam o co chodzi w tej ofercie mam play on-line 10gb za 45zł i umowa kończy mi się 15.01.2011 czyli za 2 miesiące i co mogę przedłużyć i za 1 zł dostać laptopa tak?????czy jak to wygląda???????proszę o pomoc osoby które cos wiedzą na ten temat

  • 0

    123. ~...  2010-11-18 10:29:05  host: 212.2.126.225

    @122 Ceny i limity masz w tabelkach, jako abonent dostaniesz prawdopodbnie zniżkę 100 czy tam miesiąc gratis. Za złotówkę dostaniesz laptopa ale umowa za minumum 69zł na 3 lata i limit 5GB.

  • 0

    124. ~lukasz  2010-11-18 13:05:00  host: 0208.smevpn.tpnet.pl

    do @122 a np bede mógł zatrzymać 10gb za 45zł plus laptopa czy nowy pakiet 69zł i tylko 5gb??????????? i czy musze czekac do stycznia czy juz moge to wziasc ta oferte z laptopem wiesz moze...dzieki za informacje pozdrawiam

  • 0

    125. ~...  2010-11-18 13:28:25  host: 212.2.126.225

    @124 A jak myślisz? Play to nie instytucja charytatywna. Warunki napisałem w poprzednim komentarzu. 2 pytanie. Standardowo w Play można podpisać umowę z terminalem na 2 miesiące przed końcem obecnej. Natomiast co do tej konkretnej oferty to na razie jest zapowiedzina możliwość przedłużenia ale jeszcze nie wprowadzona. Jak wprowadzą taką możliwość to będziesz mógł podpisać aneks ( na 99%) bo zostanie Ci mniej niż dwa miesiące, ale będzie na takich warunkach jak napisałem w @123 a pozostałe opcje masz w tabelce o czym również pisałem... pzdr

  • 0

    126. ~  2010-11-22 18:32:56  host: v06-16.opera-mini.net

    Czy ktoś korzysta z tej oferty i może powiedzieć czy ten net działa na nadajnikach 2G i 3G ? Z regulaminu niewiele wynika.

  • 0

    127. ~kolokolo  2010-12-26 13:07:52  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    a ja mam HP mini i mam 15 GB i place 99 zl i jestem bardzo szczesliwy bo moge sobie korzystac i uzywac kiedy chce moj mobilny internet

  • 0

    128. ~  2011-06-13 15:20:00  host: dpl120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @KOlokolo; W jakiej sieci masz Hp mini ? Wiem, że ten model jest też dostępy w Orange Business Everywhere (mam na mysli Hp mini 3G), teraz wprowadzili też samsunga NC 110

Dodaj swoją opinię