Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Play: Lista salonów nocnej sprzedaży iPhone'a 5

[Aktualizacja] Play: Lista salonów nocnej sprzedaży iPhone'a 5

LuiN 27 Września 2012 10:53

0 0

apple iphone 5 Sieć Play opublikowała listę salonów, w których już minutę po północy będzie można nabyć smartfon Apple iPhone 5.

Lista jest krótka, bowiem zawiera tylko 5 salonów rozsianych po całej Polsce:

ul. Rajska 4B, Gdańsk
ul. Królewska 65a, Kraków
Św. Marcin 31, Poznań
pl. Konstytucji, Warszawa
ul. Kazimierza Wielkiego 27, Wrocław

Dla przypomnienia, polska premiera iPhone'a 5 odbędzie się 28. września. Póki co, tylko sieć Play ogłosiła nocną sprzedaż smartfonu. Liczba sztuk urządzenia jest ograniczona.

Aktualizacja:
Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play podał dodatkowe informacje dotyczące nocnej sprzedaży iPhone'a 5; poinformował też o dużej dostępności urządzenia:

Koniecznie zabierzcie dowody osobiste! Mogą się przydać dodatkowe dokumenty jak legitymacje, wydruki potwierdzeń zapłaconych rachunków za kwotę co najmniej 115 zł (na przykład rachunki u innych operatorów, rachunki za telewizje kablową itp). Karta kredytowa też mile widziana.




Wszystkie stanowiska sprzedaży będą działały na pełnych obrotach i będziemy robić wszystko, żeby sprzedaż szła błyskawicznie. Tym razem zamiast robić show skoncentrujemy się kolejce i komforcie kolejkowiczów. Będzie ciepło, wygodnie, będzie coś do jedzenia. Będą też konkursy.

Uwaga! Bardzo ważne info. iPhonów 5 mamy sporo zatem spokojnie każdy zainteresowany kupi go bez większych problemów. Podczas nocnej sprzedaży będziemy sprzedawać tylko i wyłącznie modele iPhone 5 16GB! Innych w tej chwili nie mamy.


Niskich cen nie ma co się spodziewać, tak o cenie nowego iPhone'a pisze Marcin Gruszka: Ale muszę to jasno napisać. Wkurza mnie cena! Bardzo, bardzo drogo! Wrrrrr.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 1

    17.  2012-09-27 11:59:44

    Sprzedam śpiwory kompatybilne z iPhone 5 w okazyjnej cenie ;)

  • 1

    18. ~  2012-09-27 12:04:43  host: z38-03.opera-mini.net

    16. Raczej karty kredytowe będą w kieszeni, a nie gotówka. 17. czy śpiwory mają patent apple? ;-)

  • 0

    19.  2012-09-27 12:08:13

    @16 A kto jeszcze chodzi z paroma tysiącami w kieszeni? Od czego są karty płatnicze/kredytowe?

  • 2

    20. ~maniiiek  2012-09-27 12:15:32  host: user-94-254-152-182.play-internet.pl

    w jakim celu ktos miałby biec po nocy po ten przereklamowany , koszmarnie drogi telefon do play ? całe to bicie piany i szum medialny jest po to żeby ogłupic ludzi kawałkiem złomu elektronicznego za wielkie pieniądze.ale nie watopię ,ze znajddzie sie banda oszołomów a ktorzy stana w kolejce po to badziewie i oddadza nawet ostatnie pieniądze zeby tylko błysnac ipadłem.

  • 0

    21. ~pabloki  2012-09-27 12:22:58  host: apn-95-40-242-129.dynamic.gprs.plus.pl

    Marcin pisze bedzie barrrdzo drrrogo, czyli drożej niż w sklepie na frajerach zawsze można zarobić. Zabierzcie też rachunki na conajmniej 115zl- no i co po tych rachunkach skoro ktoś płaci 115 zł z jakieś np. 3play to nie garantuje że będzie miał drugie minimum 115 zł na abo w play z ajfonem. To jest po to że w nocy nie można uzyskać informacji o wiarygodności klienta. Kto z fanów ajfona płaci takie r-ki skoro studenci i gimnazjaliści nie maja takich dochodów.

  • 0

    22. ~xxx  2012-09-27 12:27:55  host: 212.160.172.70

    @11 - pamiętaj, że iPhone jest na karty nanoSIM :P

  • 0

    23.  2012-09-27 12:32:17

    a czy obecność w kolejce zobowiązuje do zakupu, gdy już dojdzie nasza kolej podejścia do stanowiska? ;)

  • 0

    24. ~  2012-09-27 12:36:32  host: 89-70-32-47.dynamic.chello.pl

    ja juz mam spiwor,kocherek,konserwy turystyczne i siedze Rajskiej 4b.Jestem w kolejce numerem 97...

  • 0

    25.  2012-09-27 12:40:37

    Kupię dobre miejsce w kolejce...lokalizacja salonu nieistotna:):):)

  • 1

    27. ~zzzz  2012-09-27 12:48:58  host: bzb19.internetdsl.tpnet.pl

    A w t-mobile cena ip5 = ip4 :) pozdro plejusy. DROGO !

  • 1

    28.  2012-09-27 13:10:03

    Witek, redakcja Telepolis musi być na miejscu. Najlepiej z kamerą. Albo zróbcie relację live! Czekam.

  • 1

    29. ~  2012-09-27 13:19:01  host: aceg17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do takiej sensacji proponuję wysłać ekipę niebieskiego kanału z ich ulubionym latającym gadżetem - obleci wszystkie miasta i zda relację na żywo :-) A ze swojej strony: cała ta nocna sprzedaż jest CHORA.

  • 0

    30.  2012-09-27 13:20:50

    Niektorzy sie przejda na obiecana wyzerke.. chyba kanapek ;) Mam blisko, pare przecznic, wiec moze, moze rusze dupe i zdam relacje, (hahaha) ale pewnie nie bedzie mi sie chcialo - i tez bym wolal na Kontytucji, mile panie tam pracuja :) Co do sprzetu to cos czuje, ze bedzie dzialal szybciej, niz iP3G ;) Ale nie ma na to tytulow jeszcze zeby testowac, wiec po co jechac? :D || #24,25: doj*baliscie, dzieki! :D Konserwsy turystyczne forever ;) ||| #19: Rosjanie ;)

  • 0

    31.  2012-09-27 13:35:14

    A swoja droga - kto nawet z fanow iPonga kupi wersje 16 GB (czyli dla usera jakies 13 max)? Pamietajcie, PONIEWAZ JEST TO AJPONG to nie mozna zmienic jakosci nagrywania wideo - ALBO FULL HD ALBO NIC - tak, dobrze przeczytaliscie :) No dobra, mozna uzyc tego 720p teraz z przodu, pewnie po to polepszyli jakosci kamerki, kto tutaj korzysta z FaceTime? Reka w gore! ;) Bedzie troche jak za starych czasow, jak niektorzy probowali (z pozytywnym skutkiem, maly kawalek softu byl potrzebny tez...) na Symbianach robic wideorozmowe lusterkiem "przekierowywujac" obraz z tylnej kamery :D Teraz bedzie lusterko, zeby odbic obraz z LCD i miec "PODGLAD" :) A co do reszty miejsca - gry maja juz prawie 2 GB, sensowna (!) nawigacja potrzebuje z 1 GB miejsca (a na Europe ponad 2), slowniki z pol giga do giga zajmuja, bo maja nagrane wymowy (jest kupa softu specjalistycznego ktory ma duze objetosci zreszta tez) i od biedy mozna tez miec miejsce na muzyke (o bezstratnej nie mowie nawet), choc iTunes jest jak zwykle wygodny - ostatnio sam z siebie zalozyl mi haslo na backupie softu... Dobrze, ze skombinowalem program do lamania hasel i uzylem nowego lapka, bo inaczej bym dlugo czekal - a i tak 9 h przez noc to zajelo. O wideo (do ktorego przeciez nowy 4" jest stworzony - "aaach ta przestrzen", powiedzial S2 wyciagajac sie z rana i zjadajac na sniadanie ekran iP5) - chocby teledyskach to juz w ogole nie mowie (wgrac jeden film w jakosci "na nowego iPonga" i co, cala pamiec pojdzie?).

  • 0

    32. ~...  2012-09-27 13:47:43  host: 89.204.130.167

    @30Planet Nie hejtuj! Nie stać Cię i musisz używać Szajsunga. Nie chciałbys kupić sobie w nocy iP5 16 GB za 2 koła z abonamentem powyżej 100zł? Nawet sobie nie żartuj. PS iMarker dodają gratis- po nocy zawsze przychodzi dzień.

  • 0

    33.  2012-09-27 15:58:55

    @up: hahaha, wiedzialem, ze znowu dostane tym starym kisielem pt. "nie stac" po jakims czasie. Jak nie wiesz, to uzywam dwoch urzadzen, S2 (jako glowny) i iP4 :) Stac mnie jest, ale nie widze sensu znowu wchodzic w zamkniety system tak gleboko, a i tak sa powody zeby choc TROCHE trzymac sie iOS na drugorzednym urzadzeniu (szybsze premiery/update'y, szybszy support (i feedback zdaje sie tez) i lepsze wykonanie czesci aplikacji). Odpowiadajac na pytanie: nie, nie chcialbym. Gdybym myslal jak kiedys (kiedy iOS jeszcze byl swiezy i nie bylem nim znudzony i przede wszystkim wk*wiony ograniczeniami) i bylbym wobec tego zainteresowany: iP5 - to w wersji _przynajmniej_ 32 GB (juz iP4 widzialem, ze nie ma sensu 16 GB przy nagrywaniu 720p, 3GS ledwo wyrabial przy prawie 300 aplikacjach), co do ceny - biorac pod uwage abo firmowe w okolicach 100 netto - nie wiecej, niz tysiak w abo. To jest gorna granica sensu. || A co do mojej wypowiedzi - no gdzie tam jest hejt? Same fakty, ironicznie, ale jednak - prawda. Problem z przyjeciem tego na klate? :)

  • 0

    34. ~klimass  2012-09-27 16:15:37  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    Jakim trzeba być idiotą, żeby po ten sprzęt z zawyżoną czekać w kolejce w nocy? Nie naśladujmy głupich amerykanów, przecież można pójść do sklepu następnego dnia na spokojnie...

  • 0

    35. ~stokrotka  2012-09-27 16:33:00  host: 195.116.10.240

    robi się ten cały cyrk a i tak kupi go pewnie niewielu ze względu na cenę

  • 0

    36.  2012-09-27 16:54:06

    Abonament 179PLN, 24M: 399PLN, 36M: 1PLN na start.

  • 0

    37.  2012-09-27 16:56:16

    @kubik - jest już odpowiedni nius o tym. :-) http://telepolis.pl/news.php?id=26470

Dodaj swoją opinię