Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] "Pierwszy prawdziwy no limit" w Heyah na abonament

[Aktualizacja] "Pierwszy prawdziwy no limit" w Heyah na abonament

orson_dzi 21 Lipca 2015 11:03 Aktualizacja: 21 Lipca 2015 12:04

14 25

Od 21 lipca Heyah zdejmuje limity na Internet w SmartfoNOWEj Heyah. Klienci wybierający pakiet Heyah Smart XL otrzymują nielimitowany Internet bez związywania się długoterminową umową.

Użytkownicy pakietu Smart XL otrzymają w ramach standardowej opłaty 29,99 zł SMS-y i MMS-y do wszystkich (krajowe sieci komórkowe), dostęp do Facebooka oraz usługę nielimitowanego dostępu do Internetu. bezpłatnie przez pierwsze trzy miesiące. Po tym okresie opłata za usługę nielimitowanego internetu będzie wynosiła 19,99 zł miesięcznie. Tyle samo kosztować będzie usługa nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci krajowych (w tym na numery stacjonarne).

Maksymalna końcowa opłata wynosić będzie 49,98 zł przez pierwsze 3 miesiące, a po tym czasie w cenie 69,97zł.

Pierwszy prawdziwy no limit oraz usługę nielimitowanych połaczeń mogą aktywować także aktualni użytkownicy pakietu Smart XL, wpisując w swoich smartfonach odpowiednie kody:
  • nielimitowany internet - *140*797# (oraz przycisk nawiązania połączenia),
  • nielimitowane połączenia - *140*798# (oraz przycisk nawiązania połączenia).

Jeśli ktoś nie potrzebuje dużej ilości Internetu, w pakiecie Smart XL w cenę abonamentu wliczony jest pakiet 10 GB i darmowy dostęp do Facebooka.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Aktualizacja

Heyah udostępniło dokumenty związane z ofertą. W regulaminie usługi Nielimitowany Internet Smart nie ma informacji na temat ewentualnej blokady transmisji po osiągnięciu określonego pułapu przesłanych danych. Pojawił się jednak zapis mówiący o tym, że karta SIM może być używana wyłączenie w telefonie komórkowym.

Zobacz: Regulamin usługi "Nielimitowany Internet Smart"


Jak oceniasz nową ofertę nielimitowanego Internetu w Heyah?

Bardzo atrakcyjna
16.35%
Atrakcyjna
16.59%
Nie wyróżnia się
12.50%
Mało atrakcyjna
20.19%
Bardzo mało atrakcyjna
30.53%
Nie mam zdania
3.85%

Wszystkich głosujących: 416



Źródło tekstu: T-Mobile     

w sumie: 143
  • -1

    125. ~tomcioszek  2015-07-24 10:16:16  host: 104.250.167.13

    " Pojawił się jednak zapis mówiący o tym, że karta SIM może być używana wyłączenie w telefonie komórkowym. " czyli tethering może być - karta sim zostaje w telefonie a internet przez tethering jest na kompie :P

  • -1

    126.  2015-07-24 10:53:16

    "Abonent może korzystać z Usługi wyłącznie w telefonie komórkowym z Kartą SIM związaną z Umową, której dotyczą niniejsze warunki." - z tego wynika, ze nie tylko karta sim musi być w telefonie, ale samo korzystanie z usługi również musi odbywać się w telefonie komórkowym, w którym znajduje się ta karta. Wg mnie będą wlepiac kary za tethering. Dalej nie wiem tylko jak niby chcą wykryć to, ze udostępniam internet na inne telefony przez wifi. Swoją drogą, jeżeli rzeczywiście na PC będzie można udostępniać, to poważnie się nad tą ofertą zastanowię. Mam niepotrzebny telefon z LTE, który może mi sluzyc jako modem :)

  • -1

    127. ~:)  2015-07-24 11:05:58  host: static-68-219.is.net.pl

    no to mozna udostepnic neta z tel. do kompa czy nie mozna? :) bo jesli mozna to biore ;-)

  • 0

    128. ~Adam1  2015-07-25 13:01:25  host: public-gprs517776.centertel.pl

    Czy telepolis może potwierdzić że umowa w heyah jest bezterminowa i możemy ją zerwać w każdym momencie?

  • 0

    129. ~pabloki  2015-07-25 14:24:47  host: 46.204.55.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @128 ta umowa jest 30 dniowa . jak złożysz wypowiedzenie w trakcie trwania cyklu rozliczeniowego to termin 30 dni wypowiedzenia liczy sie dopiero od nowego cyklu. w praktyce jak na drugi dzień po zawarciu umowy zdecydujesz sie rozwiązac to bedziesz jeszcze musiał korzystac około 59dni.

  • 0

    130.  2015-07-25 21:12:22

    @128 @129 W NJU Mobile jest dokładnie tak samo

  • 0

    131. ~Marcin  2015-07-26 16:01:53  host: public-gprs516950.centertel.pl

    W nju jest tak samo ale w nju placisz minimalnie 9 zł a w Heyah 50 lub 70 zł czyli cały abonament.

  • 0

    132.  2015-07-26 22:47:21

    Ale opisujecie kombinacje. Po co to wszystko.
    Większość z nas nie jest bezdomna i w mieszkaniu ma internet czy to po łączu telefonicznym czy kablówce. Taki internet chodzi sprawnie, nie ma limitów i jest na pewno w 90% bezawaryjny.
    Pytam się więc po co dajecie się naciągać na nie_limitowane internety po nadajnikach GSM(Lte)
    Sprawdźcie sobie ile tego netu na "mieście" zużyjecie bo i ile można się facefować a ile netu zasysacie w domu.
    Nie widzicie, że te bezlimity z limitem w pakietach to wyciąganie kasy

  • 0

    133.  2015-07-28 05:32:02

    @132 no właśnie, większość, nie wszyscy. Ja np. mam taką sytuację, ze sąsiad mi uciął kabel od neostrady który biegł nad jego posesja. Techników Orange nie wpuszcza, nie chce nawet rozmawiać. Zostałem bez internetu, nic innego niż internet mobilny mi nie pozostało.

  • 0

    134. ~  2015-07-28 09:49:12  host: n12-10-05.opera-mini.net

    133, ja od 7 lat korzystam tylko z netu mobilnego, mogę polecić,

    do wszystkich,
    jeśli nie można sobie udostępnić na laptopa przez wifi netu to bez sensu, a samo udostępnienie przez wifi może być z hasłem więc nie wiem dlaczego Heyah robi problem, ale jeśli tak to są jeszcze inne oferty no limitu w LTE więc coś się znajdzie

  • 0

    135. ~HEY  2015-07-28 10:33:54  host: 193.59.89.99

    Co ciekawe w Heyah nie możesz udostępniać internetu ze smatfona na tablet czy laptop , maja taki kruczek wiec po Cholere komu no limit . "Hoang Nguyen Czy mozna zrobic hotspot na telefonie i wspoldzielac internet np. z tabletem? Bo slyszalem ze jest jakas kara za to...
    Lubię to! · Odpowiedz · 14 godz.
    Wyświetl 1 dodatkową odpowiedź

    heyah Potwierdzamy słowa Piotra: w takiej sytuacji, zgodnie z regulaminem, usługa może zostać wyłączona, a ponowna aktywacja jej w przyszłości zablokowana."

    źródło: http://tlp.is/71c

  • 0

    136. ~Prawda  2015-07-28 10:41:59  host: 193.59.89.99

    *** jakich mało haczyk w tym ze z internetu można korzystać tylko na smartphonie ....

  • 0

    137. ~Aktualizacja  2015-07-28 14:43:59  host: 193.59.89.99

    Jak nie ma ograniczenia jak jest .15. Operator może dezaktywować Usługę i zablokować możliwość jej aktywacji w przyszłości w
    przypadku naruszenia zasady wskazanej w pkt 4 powyżej, a w szczególności udostępniania transmisji
    danych osobom trzecim lub innym urządzeniom, względnie wykorzystywania karty SIM w modemach.
    W celu wykonania powyższego uprawnienia Operator może przetwarzać numery IMEI urządzeń, w
    których będzie znajdować się Karta SIM (dane transmisyjne). Abonent, który nie chce, aby Operator
    realizował to prawo, może temu zapobiec przez dezaktywację Usługi.

  • 0

    138. ~Piotr  2015-07-29 19:13:56  host: d193-212.icpnet.pl

    Wszystkie 2 haczyki opisane tu: http://tlp.is/72b Poza tym warunki całkiem przyzwoite za tą cenę...

  • 0

    139. ~  2015-08-04 17:26:23  host: 193.59.89.99

    Czy to jest wogóle zgodne z prawem skoro zapłaciłem z korzystanie z internetu ?

  • 0

    140. ~rks  2015-08-28 21:57:10  host: n11-01-01.opera-mini.net

    a jesli uzywam orbota w teleonie to mi moga zablokowac internet w heyah?

  • 0

    141. ~pabloki  2015-08-28 21:59:57  host: 188.146.129.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    140 a dodatkowo naliczą 5000zł kary plus 1500 zł za każde przewinienie.

  • -1

    142. ~abc  2015-09-10 11:35:15  host: ond75.internetdsl.tpnet.pl

    PLAY nie ma limitu ukrytego 100GB. W regulaminie wszystko widać jak na tacy. A regulamin ma całe 2 strony A4 więc nie problem się z nim zapoznać. Dalej. Nie ma tak, że 100GB i lejek. Zależy od obciążenia nadajnika. Nocami można dobijać do 300-400GB i nic nie założą. Ja dobiłem ile razy do 200GB i limitu nie dostałem. No i mam modem USB w routerze - korzystam z niego jako domowego. Żadnego cudowania z tetheringiem. Legalnie w modemie i jazda.

  • -1

    143. ~  2016-06-05 21:01:12  host: 188.146.11.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wielka ściema złym internetem bez limitów.

  • 0

    144.  2016-10-10 14:57:32

    Póki co jest tak jak obiecywali, całkowity no limit, jednego miesiąca dla testu pobrałem około 400GB i nadal działa :)

Dodaj swoją opinię