Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Pakiety transferu w Orange Free 19

[Aktualizacja] Pakiety transferu w Orange Free 19

WitekT 23 Lutego 2011 18:00

0 0

24. lutego Orange wprowadza możliwość zakupu dodatkowych pakietów transferu do najtańszej opcji Orange Free za 19 zł, która pozwalała dotychczas na bezlimitowe ściąganie w nocy, a w dzień 1 MB kosztował 5 groszy.

Dostępne będą 3 pakiety: 200 MB za 5 zł, 600 MB za 10 zł oraz 1 GB za 25 zł. Pakiety można wykorzystać do końca trwania okresu rozliczeniowego, w trakcie którego zostały włączone.




[Aktualizacja 20:15] Pakiet 1 GB nie będzie kosztował 25 zł. Nastąpiła pomyłka, dlatego od jutra udostępnione zostaną tylko dwa niższe pakiety. Trzeci, w nowej cenie, zostanie dołożony jak tylko zrobione zostaną niezbędne aktualizacje w systemach IT.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~robertnik  2011-02-23 17:58:30  host: z10-11.opera-mini.net

    2x600 wyjdzie wiecej i taniej niz 1gb Dziwne

  • 0

    2. ~  2011-02-23 18:02:21  host: 87-205-61-47.adsl.inetia.pl

    Zaraz, zaraz - można BYŁO, znaczy już niektlany ten brak limitu w nocy?

  • 1

    3. ~...  2011-02-23 18:17:34  host: 178.182.161.243.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @2 Te pakiety to na transfer dzienny chyba, bo jak nie to jest to mega wałek. Dość enigmatyczny ten komunikat, trzeba poczekać na regulamin.pzdr

  • 0

    4. ~WJ  2011-02-23 18:21:23  host: 212.160.172.70

    Żaden wałek. To pakiety "dzienne". Od północy do 8.00 transfer pozostaje nielimitowany. Pozdrawiam

  • 0

    5.  2011-02-23 18:27:35

    Dobry żarcik ze strony Orange. Powinno być tak jak w wyższych taryfach, czyli: 1GB=15zł, 2GB=20zł

  • 0

    6. ~  2011-02-23 20:46:42  host: user-46-113-198-40.play-internet.pl

    NAreszcie! Mam teraz ten wariant gdzie mam4GB za 59 i chciałem dawno obniżyć na ten za 19 (Tak, obniżyć! To możliwe) ale nie było tam tych pakietów.. Bo netu w Orange używam w lapku i to na tyle zadko (bo mam hot spot w pracy i w domu) ze zuzywam jedynie 300 MB miesięcznie (pewnie dlatego ze internet w telefonie zjada mi średnio 1,8GB)

  • 0

    7.  2011-02-23 21:56:12

    Trzeba poczekać na regulamin. Bardziej opłacalny jest OFnK, ale jeżeli będzie lejek i pakiet 1GB w cenie ok. 15 złotych to nie będzie źle (OFnK - 1GB za 14,29 zł). Orange Free (a szczególnie OFnK) to jedyna oferta jaka Orange się udała i bije konkurencję na głowę.

  • 0

    8. ~  2011-02-23 23:40:54  host: z18-09.opera-mini.net

    ogolnie dobra oferta.mirekb

  • 0

    9. ~  2011-02-24 00:10:20  host: dcj117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7. Owszem bije, ale także kompresją i nieciekawym widokiem stron.

  • 0

    10. ~  2011-02-24 02:22:49  host: host117.opteris.pl

    9*** kompresje mozesz sobie wylaczyc

  • 0

    11.  2011-02-24 08:50:45

    @10: jest na to jakiś prosty sposób?

  • 0

    12. ~  2011-02-24 11:32:57  host: 83.218.104.106

    ciekawy jestem czy i jak odpowie na tą ofertę play fresh i gaduair...?

  • 0

    13. ~  2011-02-24 14:00:08  host: z20-05.opera-mini.net

    Sposób na wyłączenie kompresji niby jest, ale albo trzeba instalować jakiś rumuński program, albo dodatki do jedynej słusznej przeglądarki - firefoxa, którego zwyczajnie nie lubię i nie zamierzam używać, gdyż moim faworytem jest Opera.

Dodaj swoją opinię