Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Pakiet na stacjonarne w "Twoim Profilu" w Simplusie

[Aktualizacja] Pakiet na stacjonarne w "Twoim Profilu" w Simplusie

WitekT 27 Marca 2009 16:57

0 0

W Twoim Profilu w Simplusie pojawia się kolejny pakiet - tym razem 60 minut do sieci stacjonarnych.



Pakiet uruchamia się kodem *121*11*51#. Kosztuje 6 zł, jest ważny 30 dni i ponownie można go uruchomić dopiero po wykorzystaniu poprzedniego bądź upłynięciu jego terminu ważności.

Pakiet na telefony stacjonarne, zapewne podobnie jak w przypadku pakietu 200 minut wewnątrzsieciowych, wyklucza się z profilami Tanio do wszystkich i Tanio do Plusa.




Szerzej o nowej ofercie Simplusa - Twój Profil - pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji "60 minut".

Który operator lepiej odpowiedział na Play Fresh?

Simplus - Twój Profil
37.70%
Heyah - pakiet "Tanio do wszystkich"
28.63%
Nie mam zdania
33.67%

Wszystkich głosujących: 1289


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 74
  • 0

    55.  2009-03-27 20:31:51

    ~Mobil jak ktoś ma dużo połączeń wykonywanych w Orange to za przeproszeniem sra na ofertę Plusa gdzie musiałby dokładać do interesu.

  • 0

    56. ~p  2009-03-27 20:35:20  host: host-89-230-151-223.inowroclaw.mm.pl

    play fresh ma lepsza oferte

  • 0

    57. ~lee  2009-03-27 21:37:32  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    ...a orange nadal śpi...

  • 0

    58.  2009-03-27 22:32:43

    Jak dobrze,że od roku nie mam Simplusa-nie muszę się męczyć z tym dziadostwem :))

  • 0

    59. ~  2009-03-27 23:46:34  host: dbo99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Rewolucyjno-pakietowego" Simplusa do Play Fresh nie ma co porównywać, bo ... leżacego nie należy kopać. Minusie - co jeszcze opakietujesz? Z każdym pakietem bliżej dna sięgasz, bo się pogrążasz w otchłani zupełnej niemocy. Dokąd idziesz Minusie?

  • 0

    60. ~  2009-03-27 23:48:19  host: dbo99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    47. Simplusowiec A forum NADAL zablokowane. :) Cenzura zupełnie jak za komuny, bo w Plusie tacy goście siedzą. To przechowalnia betonów.

  • 0

    61. ~  2009-03-27 23:50:17  host: dbo99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @53. ~Mobil "Plus walczy o klientów" - wg mnie ich tylko zniechęca z każdym pakietem mocniej. Pamiętaj, że Play działa na nadajnikach Plusa i ma LEPSZĄ Fresh-ofertę od nich.

  • 0

    62. ~b  2009-03-28 12:15:47  host: inet20909ng-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    W dobie miniaturyzacji nawet "wolność" musi być SPAKOWANA. I jeszcze ta cena- Play korzystając z przekaźników Polkomtela ma prawie 2x taniej, wiec Polkomtel "kasuje" circa 3x drożej(tak myślę-stawek nie znam). Żenada.

  • 0

    63.  2009-03-28 12:32:55

    Może niech wprowadzą pakiet na ważność konta? Karta nie będzie przedłużać wcale, a waność włączy się pakietem np 10PLN na 30dni. Jak szaleć z pakietami to szaleć...

  • 0

    64. ~r  2009-03-28 15:29:39  host: host-81-190-146-79.olsztyn.mm.pl

    48.Simplusowiec: :-) Jak na razie dziś gasimy światła w PL o 20:30 na 1h.W samej PL kilkanaście miast to uczyni.To światowy ruch i akcja przeciw globalnemu ociepleniu (www.earthhour.org),ale po tym będzie trzeba zorganizować inną akcję na skalę POLSKI by zauważono ,że SIMPLUS robi naprawdę ŹLE... :-/

  • 0

    65.  2009-03-30 09:42:50

    60. - każdy ma prawo do domu wpuszczać kogo uważa. To nic wspólnego z wolnością nie ma.

  • 0

    66.  2009-03-30 09:44:45

    Woność polega na tym, ze możesz założyć w internecie własny blog i tam możesz pisać co ci się podoba. A i też nie do końca. Tak samo jak w imię wolności nie wolno Ci jeżdzić ciężarówką po chodniku i po placu zabaw dla dzieci .

  • 0

    67.  2009-03-31 17:08:48

    gdzie na stronie plusa jest info o tym pakiecie, bo nie moge znalezc

  • 0

    68.  2009-04-11 15:52:18

    PAKIET NIE WYKLUCZA SIĘ Z PROFILEM "TANIEJ DO WSZYSTKICH" Przepraszam że dużymi literami napisałem, ale to dlatego żeby wiadomość była czytelna. Sprawdzone empirycznie:)

  • 0

    69.  2009-04-23 09:56:25

    #68 potwierdzam

  • 0

    70. ~e  2009-04-27 10:50:38  host: lons002073-e0a

    Czy wobec tego pakiet Taniej do plusa wyklucza się z pakietem Taniej do wszystkich ?

  • 0

    71. ~woler  2009-05-01 08:52:18  host: aenl68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam pytanko, czy jest pakiet minut na Plusa przy profili taniej do wszystkich? tylko nie piszcie, ze jest profil taniej do Plusa, bo to wiem. Chodzi mi o pakiet minut, 100,200 it... Z góry dzięki za info

  • 0

    72. ~hej  2009-05-06 00:02:50  host: 188.33.72.127

    simplus kasuje bo musi zarabiac na obsluge klienta

  • 0

    73. ~Adam  2009-05-28 15:44:18  host: kopernika.skawsoft.com.pl

    Dlaczego nie ma nic o tym na ich stronie internetowej do dziś

  • 0

    74. ~motor19  2009-12-16 12:27:00  host: 62.152.152.68.dsl.dynamic.eranet.pl

    potwierdzam - na stronie simplus - nie ma słowa o tym pakiecie - jednak kod jest aktywny i działa. Nadal mam 29gr do obcych sieci i po 10 gr na stacjonarne

Dodaj swoją opinię