Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Pajacyki, czyli oferta dla masochistów

[Aktualizacja] Pajacyki, czyli oferta dla masochistów

WitekT 18 Maja 2009 21:35

0 0

Kiedyś było samobiczowanie, teraz umartwiać można się bardziej nowocześnie. Pierwsza sieć komórkowa wyszła właśnie naprzeciw potrzebom swoim wiernych wyznawców. ;-)

W ofercie 5 Cięć w MixPlusie wprowadzono nowy telefon - Samsunga S5230. Jego cena w Plusie bez umowy to 599 zł. Jeżeli jednak ktoś bardzo chce pokazać przywiązanie, może zobowiązać się do 24 doładowań za 30 zł i zapłacić za ten telefon aż 699 zł. Jeżeli ktoś jest jeszcze większym masochistą, może od razu taką umowę zerwać i zapłacić 500 zł kary. Realnie wyliczonej, na podstawie wszystkich udzielonych zniżek...




Jacyś chętni? ;-)

[Aktualizacja]
No i operator popsuł nam Pajacyka :-(. Nowa wersja regulaminu (z godziny 14:26) nie jest już tak zabawna, ponieważ w stosunku do starszej wersji, zmieniono w niej ceny, także wspomnianego Samsunga.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28.  2009-05-19 09:03:07

    Twój wybór - nic mi do tego ;-) Nie - ale biorąc pod uwagę temat wątku, kontekst wydaje się jednoznaczny. Jeśli nie piszesz w kontekście, pisz, ze nie piszesz... ;-D

  • 0

    29.  2009-05-19 09:11:43

    Mam nadzieję,że teraz jest już wszystko jasne.

  • 0

    30. ~Alek  2009-05-19 09:24:27  host: 77-252-103-186.ip.netia.com.pl

    Odnośniki do regulaminu mają problem z certyfikatem!!!! www.telepolis.pl używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa. Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ certyfikat wystawcy nie jest zaufany. Ten certyfikat utracił ważność 2007-10-11 09:40. (Kod błędu: sec_error_untrusted_issuer)

  • 0

    31.  2009-05-19 09:26:22

    Alek: już poprawione, dzięki! :-)

  • 0

    32.  2009-05-19 09:45:20

    a,tam certyfikaty :-) akurat telepolis nie ma wirusów :-))

  • 0

    33.  2009-05-19 10:41:44

    @tajniak - jest zgodna z prawem i nikikogo nie musza powiadamiac, bo zmiany dotycza tylko osob, ktore dopiero PODPISZA umowe, a nie tych, ktorzy juz to zrobili :P

  • 0

    34. ~  2009-05-19 10:43:54  host: f96-058.opera-mini.net

    Najeżdzając non stop na Polkomtela sami stajecie się pajacykami. A może wspomniecie jaka jest nowa cena tego Szajsunga?

  • 0

    35.  2009-05-19 10:55:15

    @34: 1299pln!!

  • 0

    36. ~  2009-05-19 11:03:45  host: f96-058.opera-mini.net

    @27: skąd się Ty urwałeś? Gdzie masz lepszy takt niż 100 kB? A że przepada po 30 dniach pakiet to wszędzie tak jest to po pierwsze, a po drugie to zawartość chyba każdego pakietu jest taka, że spokojnie wykorzystasz w tym czasie.

  • 0

    37. ~  2009-05-19 11:18:04  host: f96-058.opera-mini.net

    A przedłużanie pakietu kolejnym nie jest żadnym wyjściem, bo jak ktoś nie jest w stanie wykorzystać tego w miesiącu to tylko może nakumulować minut czy tam sms-ów a i tak ich nie wykorzysta. No chyba, że ktoś lubi dużo mieć tak dla jaj, a nie mieć z tego żadnego pożytku. Widać też jak niektórzy uwielbiają być dojeni i okradani przez orangutany. Jeszcze gorzej niż w Plusie, no ale to jest Francja elegancja, prestiż i w ogóle bajer. Albo faszystom z DT płacić haracz.

  • 0

    38. ~  2009-05-19 11:20:05  host: f96-058.opera-mini.net

    Poza tym nazywanie abonentów jakiejkolwiek sieci "wiernymi wyznawcami" jest jawnym ich obrażaniem i ubliżaniem im. Czyste skurwysyństwo.

  • 0

    39.  2009-05-19 11:21:06

    38: wiesz, Ty chyba niezauważyłbyś ironii nawet wtedy, kiedy miałaby wielkość Yeti i kopała Cię w zadek...

  • 0

    40.  2009-05-19 11:26:51

    @36-wszędzie?Jak nie znasz innych ofert to nie gadaj bzdur.600 smsów napiszesz w ciągu miesiąca?Gratuluję wolnego czasu.Taktowanie inne niż 100 kB jest choćby w Nowym Simplusie,niestety w pakietach.Generalnie-PRECZ Z PAKIETAMI!!Wszystkie zniżki powinny być w standardzie.Wtedy jest NORMALNIE.Może jeszcze doczekam się takich taryf w prepaidzie.Najbliższe temu jest Nowe Go,ale co z tego,skoro zmuszają mnie do regularnego ładowania i to za 100 zł.A robienie z telefonu skarbonki raczej mnie nie interesuje.

  • 0

    41. ~  2009-05-19 11:56:54  host: 188.33.110.39

    @39,40: fakt, że Polkomtel się nie popisał, ale Wy też - i ten gość z opery ma trochę racji... @40: nowy Simplus to też Polkomtel - ja się pytam gdzie u konkurencji jest lepszy takt niż 100 kB skoro pijesz do Plusa? No ale co z tego, że nie napiszesz 600 sms-ów w miesiącu? W innej sieci napiszesz? Nowe Go jest dobre tylko w tym, że nie ma pakietów, poza tym to drożyzna.

  • 0

    42. ~  2009-05-19 12:03:00  host: 188.33.110.39

    @39: a Ty widziałeś kiedy Yeti? :-)

  • 0

    43.  2009-05-19 12:07:06

    42: wyobraź sobie, że zdarza mi się... ;-) A co do moich słów - jeżeli ktoś nie rozumie (a nawet nie stara się zrozumieć) ich sensu i formy, to przykro mi, ale to nie moja wina...

  • 0

    44. ~  2009-05-19 12:18:14  host: 188.33.110.39

    Ale o czym Ty mówisz?? Tu nie ma nic do rozumienia, przegiąłeś i tyle! Ja wiem, że jesteż niezłym krasomówcą i teraz stosunkowo łatwo będzię Ci z tego wybrnąć.

  • 0

    45.  2009-05-19 12:20:28

    44: ależ w życiu się niczego nie wypieram! Użyłem ironii, czyli zamierzonej niezgodności, przeciwieństwa... Jeżeli wziałeś to osobiście, to znaczy, że brakuje Ci po prostu dystansu...

  • 0

    46. ~jarekt  2009-05-19 14:23:47  host: ecq76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT litosci nie karm trolla - juz znizyles sie do podawania definicji ironii tak Cie podpuscil (widac ze to rasowy i troll a nie jakis mieszaniec :P) Jak dla mnie im mniej w Twoich tekstach bedzie mu sie podobalo tym bardziej prawdopodobne jest, ze sie stad wyniesie czego sobie, Tobie i wszystkim normalnym czytelnikom zycze :)

  • 0

    47. ~ya  2009-05-19 14:49:47  host: aeik135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niezbadane są drogi myślenia pięknych umysłów opa.

Dodaj swoją opinię