Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange wietrzy magazyny w oczekiwaniu na Apple iPhone 4

[Aktualizacja] Orange wietrzy magazyny w oczekiwaniu na Apple iPhone 4

LuiN 2 Lipca 2010 14:59

0 0

apple iphone 4 iPhone'y są obecnie tak tanie w Orange jak nigdy wcześniej. Patrząc na to, co dzieje się na innych rynkach z iPhone`m myślę, że w przyszłości długo takiej ceny nie będzie - pisze w swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Wiem, że część fanów czeka na iPhone`a 4 i absolutnie nic nie przekona ich do 3GS. Jednak dla niektórych może to być dużo tańsza alternatywa - czytamy na blogu rzecznika.

iPhone'ów 3G i 3GS zostało już niewiele, wciąż jednak Orange nie chce jeszcze ujawniać ani terminu premiery nowego iPhone'a, ani jego ceny.

Z kolei na AppleBlog.pl poinformował dziś, że trwają zaawansowane rozmowy Apple'a z ZAiKSem oraz z mniejszymi grupami i przedstawicielami polskich artystów. Wygląda na to, że po uruchomieniu App Store i podcastów, przyjdzie wreszcie pora na polski sklep z muzyką i filmami.




[Aktualizacja]

Ceny telefonów:

orange iphone ceny

Źródło tekstu: blog.tp.pl, AppleBlog.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    18.  2010-07-02 18:37:12

    Chyba jestem tu wyjątkiem i jestem klientem indywidualnym wiec 3GS przy Delfinie 99zł kosztuje mnie 599zł...

  • 0

    19.  2010-07-02 18:38:03

    LuiN: poczytam. Z drugiej strony nawet jak spada o te "tylko" -10 czy -20 dBm to jednak jest to dużo. Wg mnie za dużo.

  • 0

    20.  2010-07-02 18:59:33

    Taniej wyjdzie kupić 3GS na wolnym rynku, abonament 99zł nie jest tani, a oferują w nim mało.

  • 0

    23. ~laston  2010-07-02 19:17:24  host: 81-219-240-239.adsl.inetia.pl

    Za 99zł w Play można mieć Samsunga i5700.

  • 0

    24. ~serbi  2010-07-02 19:18:44  host: 87-205-162-232.adsl.inetia.pl

    Ciekawe czy tym razem przy premierze 4 będą sztuczne kolejki. Mnie tam dziwi polityka Orange, ceny telefon i tak nie są niskie a blokady w dalszym ciągu stosują...

  • 0

    25.  2010-07-02 19:53:39

    A ja mam pytanie: LuiN czy jestes pewien ze Iphon 3G jest jeszcze oferowany??? bo wg moich informacji go nie ma a pracuje w Orange :)

  • 0

    26. ~PLANET  2010-07-02 20:05:52  host: 48-to3-8.acn.waw.pl

    No, to tymbardziej sie oplaca - przy takich cenach to nawet nie jest dobra oferta, tylko juz nawet bardzo dobra. || #24: sztuczne kolejki byly tylko przy okazji premiery 3G (i tylko w Orange).

  • 0

    27. ~Timi  2010-07-02 21:14:44  host: 86-63-105-227.sta.asta-net.com.pl

    wERZE jest teraz podobnie, ale tytlko dla przedluzajacych umowę - madsakryczne obniżki

  • 0

    28. ~Timi  2010-07-02 21:21:49  host: 86-63-105-227.sta.asta-net.com.pl

    @6, Luin, nie wiem co dokładnie przeczytałeś, ale obok PREVIEW jest news wlasnie o tym problemi, i tam juz nie sa tacy pobłażliwi wobec takiego stanu rzeczy^^ ..wiecsprawa nie wydaje sie rozdmuchana ...a dwa ze LG większość telefonów ma kilka razy tańszych niż IPHone 4g, wiec można założyć że od czasu do czasu stracązasieg, jak to zwykły robić także telefony innych producentów

  • 0

    29. ~N  2010-07-02 22:25:18  host: user-46-113-202-114.play-internet.pl

    serbi Orange zakłada simlocki bo chce zarobić na ich ściągani. Orange zdejmie simlocka z każdego modelu telefonu zakupionego u nich, przychodzisz z dowodem zakuou i gwarancja do salonu płacisz 77zł za zdjecie simlocka cena jest taka sama dla każdego modelu. Zostawiasz telefon na jeden dzień i na drugi odbierasz już bez simlocka a jezeli nie chcesz zostawić telefonu to mówisz żeby przesłali ci mailem kod ta opcja jest o jeden dzień dłuższa do stajesz kod mailem i sam sobie ściągasz a Orange jest zarobiona i tyle. No może jeszcze powiem że nie robią żadnych trudności, płacisz i masz.

  • 0

    30. ~niktoś  2010-07-02 22:41:12  host: staticline17470.toya.net.pl

    Panowie (i Panie).. chyba nie ma się co podniecać aż tak. Dostępny jest już chyba tylko iPhone 3Gs w wersji 32GB. Przynajmniej tak wynika ze strony Pomarańczy - http://www.orange.pl/portal/map/map/wizard?_requestid=69503 (przekierowanie z newsa na stronie głównej, a przy próbie zmiany tel. okazuje się, że innego iP nie ma ;-) )

  • 0

    31. ~niktoś  2010-07-02 22:50:16  host: staticline17470.toya.net.pl

    Temat mnie zaciekawił, więc podrążyłem - http://beta.orange.pl/klienci_ind/telefony?redir=0 - wer.16GB - "chwilowy brak w sklepie internetowym" , a więc w magazynie centralnym również. Do ustrzelenia ewentualnie w jakimś salonie, jeśli jeszcze w okolicy któryś ma. ;-]

  • 0

    32. ~colo  2010-07-02 23:46:38  host: t24-16.opera-mini.net

    kolega dzis kupil 2 sztuki iphone 3gs 16 gb u swojego KKB orange, wiec jeszcze maja. Ale mnie dziwi co innego. Co wy widzicie w tym iphonie?? W czym on jest taki genialny?? Ja bym go nie kupil nawet gdyby potanial o kolejne 100 proc. Hehe

  • 0

    33.  2010-07-03 01:37:32

    @12 iphone 3gs będzie dalej dostępny , i będzie później nawet tańszy ale będzie tylko wersja 8gb bo 16 i 32gb będą miały tylko iphony4

  • 0

    34. ~Maciek  2010-07-03 09:46:05  host: baf143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie bedzie 3Gs 16 i 32Gb dalej dostepny to wietrzenie magazynu przed wersja 4 wiec kto jest zdecydowany niech lepiej kupuje.

  • 0

    35. ~  2010-07-03 23:04:55  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    mam pytanie, otóż mam w orżnąć abonament i jestem w trakcie trwania umowy..chciałbym przenieść numer do P4 i teraz pytanie..oczywiście jestem świadomy faktu, iż poniosę koszty z tytułu kary umownej w orange, tylko czy będę musiał karę zapłacić przed czy po przeniesieniu, oraz czy tą karę będę wpłacał do play czy do orange?

  • 0

    36. ~...  2010-07-03 23:35:38  host: user-46-112-34-246.play-internet.pl

    @35 Kasa pójdzie do Orange albo do firmy która przeprowadzi windykację.Pewnie dostaniesz jakiś termin do zapłaty i tyle. Jeśli pozostało Ci niewiele czasu do końca umowy, to zaciśnij zęby i sobie odpuść. Przenieś dopiero jak Ci się umowa skończy. Mówię Ci to jako były klient Orange i obecny klient Play. Nie warto komuś za darmo nabijać kieszeń.pzdr

  • 0

    37. ~Serbi  2010-07-04 11:19:51  host: 87-205-80-145.adsl.inetia.pl

    Orange wietrzy magazyny. Ciekawe jaką ofertę dadzą na 4. Jeżeli takie jak dotąd to tak sobie to wygląda. Jednak drogie mają abonamenty i ceny IP. Oczywiście nie mówię teraz kiedy ma wejść nowy IP tylko jak wchodzi jakiś. Bo teraz to żadna sztuka :)

  • 0

    38. ~  2010-07-06 16:04:30  host: dym42.internetdsl.tpnet.pl

    dostępne sa jeszcze białe 16stki i czarne 32GB z centka mamy info,ze czarnych 16stek i białych 32 nie będzie juz wogóle.

  • 0

    39. ~  2010-07-23 17:58:34  host: 82-mia-11.acn.waw.pl

    ufff. złożyłem zamówienie na IP 16gb i dzis otrzymałem wiadomosc ze paczka wyszla :).. w salonach podobno nigdzie nie ma. (info z centrali). na www orange byl przycisk do zamowienia wiec zamowilem, dzis przez kilka godzin juz przycisku nie bylo ;).. pozdr

Dodaj swoją opinię