Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange Weekends po raz drugi

[Aktualizacja] Orange Weekends po raz drugi

Ringu 22 Lutego 2011 16:31

0 0

Podczas najbliższego weekendu, w ramach kolejnej odsłony akcji Orange Weekends, sieć Orange zaoferuje swoim klientom bezpłatny dostęp do usług mobilnej telewizji.



Abonenci Orange będą mogli cieszyć się bezpłątną telewizją w komórce od piątku 25. lutego od godziny 20:00 do godziny 23:59 w niedzielę, 27. lutego. Z promocji wyłączone są transmisje premium.






To już druga akcja z tej serii. Poprzednim razem pomarańczowy operator zaoferował darmowy pakiet dostępu do serwisu Orange World, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Aktualizacja 24. lutego

Usługi Mobilnej Telewizji w Orange umożliwiają dostęp do najpopularniejszych kanałów telewizyjnych na żywo, m.in.: 4 fun tv, TVN 24, TVN Meteo, TVN Turbo, BBC World, Cartoon Network, MTV i National Geographic. Oprócz tego użytkownicy mogą oglądać specjalne wersje ulubionych seriali i programów rozrywkowych, np.: Usta Usta , Klub Szalonych Dziewic, Majka, Blondynka, Hotel 52 , Pierwsza miłość, Kryminalni, Odwróceni, Ranczo, M jak miłość, Kaczor Duffy czy Królik Bugs.

Aby przetestować mobilną telewizję wystarczy telefon komórkowy z przeglądarką internetową. Usługi nie trzeba zamawiać ani aktywować, wystarczy wejść na stronę m.orange.pl/tv i rozpocząć weekend z Orange. Klienci używający telefonów z systemem operacyjnym Android mogą też pobrać na telefon Orange Tv Player dostępny bezpłatnie w Android Shop. Aplikacja ułatwia bezpośredni dostęp do blisko 40 kanałów telewizyjnych a także przeglądanie dostęp on-line programu telewizyjnego i wyszukiwanie kanałów według kategorii tematycznych.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    8. ~chilly  2011-02-22 19:30:28  host: 89-75-134-184.dynamic.chello.pl

    No żaden inny telekom nie oferuje takich promocji, więc nie ma się do czego przyczepić, może warto spróbować. No może poza tym, że też nie wiem czy da rade to otworzyć przez orange world.

  • 0

    9.  2011-02-22 19:57:53

    Ja tam bym radził przemyśleć korzystanie z tej promocji... Ostatnio też było niby za darmo, a sporo osób miało problemy. Szkoda zdrowia na to ;)

  • 1

    10. ~Senninho  2011-02-22 20:25:38  host: adhj146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    super...szkoda że Orange leje na swoich klientów jeśli chodzi o kwestie techniczne. Aktualizacja Bady w Wave do 1.2 nie ma, nie będzie, w serwisie Samsunga nie dokonują zmiany oprogramowania bo umowa z Orange zakazuje, a Soft Orange zmniejsza funkcjonalność...pytanie o to na blogu tp moderator nie puścił...miło szczególnie jak się jest długoletnim klientem Orange z wysokim abonamentem i drogim telefonem który można sobie w d... wsadzić;) Co za głupia sieć:-/

  • 0

    11. ~ree  2011-02-22 20:39:19  host: 89-79-191-173.dynamic.chello.pl

    I SŁUSZNIE OBY TAK DALEJ POZDR-W KAZDYM BADZ JAK NARAZIE ALE TO TYLKO I WYŁACZNIE JAK NARAZIE ROBICIE NIECO!DOBRY KROK POZDR WAS CZYLI CAŁYCH ORANGISTOW I OBY TAK DALEJ!

  • -1

    12.  2011-02-22 21:29:19

    "10" a któraś sieć dała aktualizację oficjalną? nie panikuj i nie pieniacz... pozdr.

  • 1

    13. ~Senninho  2011-02-22 21:34:10  host: adhj146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12 mila Plus i Era potwierdziły prace nad bada 1.2 dla Wave udostępnienie aktualizacji w najbliższym czasie, Orange potwierdziło że nie będzie aktualizacji:) nie panikuje tylko jestem załamany podejściem Orange do klienta i nie pieniacze a czytam inne wiadomości;)

  • 0

    14. ~draw  2011-02-22 22:26:46  host: staticline57077.toya.net.pl

    ludzie, puknijcie się w głowę, jaki sens ma tv w telefonie?

  • 0

    15. ~  2011-02-22 22:53:14  host: z28-16.opera-mini.net

    Ma sens TV, wiadomosci, etc. Gdyby byla i darmo to z checia.

  • 0

    16.  2011-02-23 08:50:39

    i majke mozna ogladnac ;D ma sens. nie nuedze sie w pociagu

  • 0

    17. ~ree  2011-02-23 13:38:31  host: 89-79-191-173.dynamic.chello.pl

    OOJ POPIERAM z cała to ow! stanowczoscia!! Moim zdaniem ma sens na pewno......Pozdr Goraco wszystk uzytkownikow no i oczywiscie siec orange,pana Jabczynskiego rowniez!!

  • 0

    18. ~e  2011-02-23 14:48:17  host: 77-253-8-47.adsl.inetia.pl

    A jakie warunki techniczne musi spełniać aparat aby móc oglądać TV i jak to się robi?

  • 0

    19.  2011-02-23 17:28:54

    Orange World to trochę przeżytek. Płaci się za to 10 zł, a w zamian dostaje się dostęp tylko do niektórych serwisów w internecie. Ja mam w Tak Taku pakiet internetowy blueconnect Max i za 9,08 zł mam dostęp do całego internetu. Telewizja w komórce to już większy bajer. Sam bym chętnie ją stestował.

  • 0

    20. ~tello  2011-02-23 20:15:19  host: acvx147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Transmisje premium? Aaa, nie-rekalmy!!! W reklamy zaś można będzie wpatrywać się aż do utraty wzroku :-)

  • 0

    21. ~abc  2011-02-26 14:49:17  host: 82-160-108-130.tktelekom.pl

    tv nie dziala ;/ lacze sie od wczoraj i caly czas blad

  • 0

    22. ~Calm7  2011-02-26 15:45:56  host: z06-15.opera-mini.net

    Dziala, dziala. Po wap-ie, darmo. Co do telefonow to dziala na nokia 5230, e65. Nie dziala na noki 6300 i 6233 (na strone wejdzie, ale podczas ladowania filmu jest blad)

  • 0

    23. ~Calm7  2011-02-26 22:25:40  host: z04-03.opera-mini.net

    Mala poprawka, na 6300 czasem dziala, hehe np. Hotel 52 odtwarzalo.

  • 0

    24. ~artug  2011-02-27 07:31:12  host: system8589175106.mtvk.pl

    @14 draw. Sens pojawił się u mnie wczoraj. Rano kablówka (ta z której masz neta zresztą)dała mi bodaj ze 5 kanałów, cała reszta "brak sygnału", a syn chce bajki. No to heja Orange World - Dla dzieci i po sprawie.

  • 0

    25. ~xxx  2011-02-27 13:39:02  host: public-gprs59519.centertel.pl

    *** tydzien temu 15 minut na probe dzialalo. teraz drugi dzien blad i *** promocja i test na papierze chyba bo rzeczywistosc jest inna

  • 0

    26. ~  2011-02-27 23:41:54  host: z31-10.opera-mini.net

    Rzeczywistosc jest taka, ze obciazenie b.duze, wiec film i fonia sie tnie i du.. z TV za dnia..ale w nocy - plynnie :)

  • 0

    27. ~Calm7  2011-03-02 23:30:34  host: z27-07.opera-mini.net

    No tak, teraz przyslali zachete na TV za 19zl.. I kto to kupi.. Ehh..

Dodaj swoją opinię