Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange: tańsze połączenia do Niemiec, na Ukrainę i Białoruś

[Aktualizacja] Orange: tańsze połączenia do Niemiec, na Ukrainę i Białoruś

Q! 30 Sierpnia 2011 16:32

1 0

Od 30. sierpnia klienci Orange mogą dzwonić taniej do Niemiec oraz na Ukrainę i Białoruś. Promocja obejmuje klientów biznesowych oraz indywidualnych, korzystających z ofert abonamentowych i na kartę.

Promocyjne stawki za połączenia naliczane są automatycznie, a ich wysokość znajduje się w poniższej tabeli.




Kraj

Promocyjne ceny za minutę połączenia
do sieci stacjonarnych i komórkowych

Klienci indywidualni

Klienci biznesowi

Niemcy

32 gr (39 gr z VAT)

32 gr (39 gr z VAT)

Ukraina

45 gr (55 gr z VAT)

45 gr (55 gr z VAT)

Białoruś

80 gr (99 gr z VAT)

80 gr (98 gr z VAT)


[Aktualizacja]
Według regulaminu promocji, obniżone ceny połączeń nie dotyczą taryfy Orange Free na Kartę.

Zobacz: regulamin promocji tańszych połączeń do Niemiec, na Ukrainę i Białoruś (plik .pdf; 84 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • -1

    15.  2011-08-30 18:36:42

    #12 sam z sobą pisałeś? :P

  • 4

    16.  2011-08-30 18:47:33

    Hehe rzeczywiście,zagranicę teraz taniej niz do Playa w kraju;) Ale dziwny jest ten świat...

  • 2

    17.  2011-08-30 19:00:39

    Do Niemiec to ja dzwonie z komórki w prepaidzie za 5+5gr czyli 10gr brutto/min.

  • 1

    18. ~...  2011-08-30 19:05:11  host: 188.146.27.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    1) W tabelce jest błąd w biznes do Białorusi to koszt 98 groszy brutto. Ponadto brakuje informacji, że usługa NIE JEST dostępna w ofertach Ofnk, go, one,pop czyli de facto fragment newsa "na kartę" wprowadza w błąd. 2)Promocja dla mogących korzystać (szczególnie stawka do Niemiec) jest naprawdę dobra, czekam na innych operatorów. 3) Ciekawe co mają do powiedzenia Ci, którzy twierdzą że to przez mtr stawki do Play i reszty nowych są takie a nie inne?

  • 1

    19.  2011-08-30 19:20:08

    @18 - masz rację, różnica wynika ze sposobu liczenia kwoty brutto w przypadku klientów biznesowych. Oficjalny komunikat mówił o wszystkich klientach, tak więc taka informacja się pojawiła. Jeśli się zmieni, nius będzie odpowiednio uzupełniony.

  • 1

    20. ~...  2011-08-30 19:24:58  host: 188.146.106.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @19 Q! Jeszcze przed chwilą czytałem regulamin tu:http://www.orange.pl/binaries-http/PL/Binary2/1965880/4026124 092.pdf pzdr

  • 1

    21. ~  2011-08-30 19:36:22  host: 77-255-16-153.adsl.inetia.pl

    @17 - ta, na komórki pewnie też, co? Wybiórczość godna podziwu.

  • -1

    22. ~  2011-08-30 19:36:55  host: 77-255-16-153.adsl.inetia.pl

    @21 - na komórki w Niemczech oczywiście, bo stawka wyżej to stawka zarówno na stacjonarnenjak i komórki...

  • 1

    23.  2011-08-30 19:38:23

    czy promocja dotyczy tylko najnowszych animalsów czy lekko starsze oferty abonamentowe również?

  • 1

    24.  2011-08-30 19:50:41

    @20 - chwilę przed Tobą zaglądałem na stronę Orange i regulaminu nie było widać. Dzięki za linka, treść niusa została uaktualniona. :-) @POKUSER - starsze taryfy też się załapują do promocji, według regulaminu.

  • -1

    25.  2011-08-30 20:02:20

    @Q! - dzięki. Teraz już nie trzeba będzie trzymać drugiego numeru na kartę, żeby z promocji do Niemiec korzystać :-) W końcu orange pozytywnie zaskoczyło tzw abonamentowców :-)

  • -1

    26. ~misia  2011-08-30 20:07:50  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    eee jednak oferta T-Mobile lepsza

  • 0

    27. ~T-Mobilek  2011-08-31 08:29:33  host: abyt86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    eee, obiektywnie stwierdzam że jednak oferta TP i Netii i CP i Multimo i PLUSA lepsza. T-Mobile i PLAY ma gorszą ofertę.

  • 0

    28. ~  2011-08-31 10:49:27  host: z11-11.opera-mini.net

    Jakie sieci są w Białorusi, że tak drogo do nich ? Tam powinien zainwestować ten Zygmunt Solorz, a nie brać Plusa, z którego korzysta co 7 człowiek w Polsce.

  • 0

    29.  2011-08-31 14:12:06

    @Q informacja w artykule jest nieprecyzyjna albo ja jestem ślepy - 3 razy czytałem regulamin i widzę w nim, że oferta dotyczy abonamentów i mixów, a innych kartach nie ma mowy...

  • 0

    30.  2011-08-31 14:27:06

    @mikage1 - w niusie jest regulamin dotyczący tylko usług abonamentowych. Karciarze mają oddzielny.

  • 0

    31.  2011-08-31 14:55:47

    @30, to skoro mają oddzielny, to chyba wypadaloby go tu podać..

  • 0

    32.  2011-08-31 15:08:44

    @Monstrual - gdyby to było takie proste, to już dawno taki regulamin byśmy zamieścili - pojawił się tylko komunikat w biurze prasowym. Póki co musi Ci wystarczyć nius o id=21374.

  • 0

    33.  2011-08-31 15:19:39

    no właśnie - ja też regulaminu nie widzę, a czat z konsultantem Orange zakończył się konkluzją, że dla kart na chwilę obecną takiej oferty nie ma...

  • 0

    34. ~  2011-08-31 22:56:13  host: 87-205-27-99.ip.netia.com.pl

    W Heyah są tanie międzynarodowe do całej Unii, a nie tylko do wybranych. Cennikowo do Niemiec do 59gr, ale łapa rzuciła podwójne doładowania i stawka zmalała do poziomu minuty połączenia krajowego, jeśli ktoś ładuje konto na maksa.

Dodaj swoją opinię