Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange Smart na kartę - oficjalny cennik

[Aktualizacja] Orange Smart na kartę - oficjalny cennik

Piszemy o tym pierwsi WitekT 17 Kwietnia 2013 10:41 Aktualizacja: 17 Kwietnia 2013 12:56

6 14

Orange Smart na kartę pojawił się oficjalnie w ofercie operatora. Tym samym potwierdziły się wszystkie wcześniejsze informacje TELEPOLIS.PL o nowej taryfie prepaid.

Zobacz: Znamy szczegóły oferty Orange Smart na kartę.

Migracja do nowej taryfy jest możliwa po wysłaniu SMS-a o treści SMART na numer 1212. Więcej szczegółów na stronie orange.pl.




Zobacz: ogólny regulamin oferty.
Zobacz: regulamin bonusów po doładowaniu.
Zobacz: regulamin migracji do taryfy Smart na kartę.
Zobacz: cennik oferty Smart na kartę.

[Aktualizacja 12:56] W ofercie dostępna jest promocja z roczną ważnością konta, jednak nie z nielimitowanymi połączeniami na jeden numer w dowolnej sieci.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | smart na kartę

w sumie: 103
  • 0

    89. ~  2013-04-18 22:38:42  host: host-89-230-79-248.rzeszow.mm.pl

    rzecznik bełkotał o dopieszczaniu ..hahahahaa. A w Virgin bez zmian 13groszy - to 40% ceny:))

  • 0

    90. ~Calm7  2013-04-19 13:52:16  host: v19-09.opera-mini.net

    Uwaga przy doładowaniu np. 25zł i 5zł: ładujcie pierw mniejszym nominałem, aby ważność bonusa była jak najdłuższa. Sumują się tylko Mb, a ważność bonusa nadaje OSTATNIE doładowanie!

  • 0

    91. ~Ochodze  2013-04-19 16:47:55  host: 87-205-206-109.adsl.inetia.pl

    Ehhh... Wierzyłem z tego Sarta naprawdę wierzyłem... Teraz nie mam żądnych skrupułów odchodzę z tej sieci.

  • 0

    92. ~Calm7  2013-04-19 17:06:22  host: v19-09.opera-mini.net

    91). A co Ci potrzeba? Może coś wymyślę? :-)

  • 0

    93. ~ripper  2013-04-19 21:29:25  host: 89-66-252-204.dynamic.chello.pl

    Ale spokojnie, smart to tylko przykrywka dla nowej marki, która ma wejść za dwa-trzy tygodnie

  • 0

    94.  2013-04-19 21:30:42

    ripper: jakieś szczegóły? :-)

  • 0

    95. ~  2013-04-19 21:40:01  host: 77-254-8-192.adsl.inetia.pl

    Pewnie SMART Kakaowe Oczko, taryfa dla każdego.

  • 0

    96. ~Calm7  2013-04-19 22:04:43  host: v19-09.opera-mini.net

    Witek ma chody, zapewne Nas poinformuje wcześniej :-)

  • 0

    98. ~Calm7  2013-04-20 08:28:03  host: v19-09.opera-mini.net

    97). Dla mnie to wstyd wypuszczać taką ofertę, która jest kopią innej. Wiadomo, że jestem fanem Orange, ale krytyka jest całkiem na miejscu. W dodatku wielką kpiną jest promowanie Smarta jako: "idealnej taryfy dla smartfona". No ludzie, u was jest PRZEDSZKOLE !

  • 0

    99. ~gekon  2013-04-24 22:37:27  host: 176-184-124-188.rev.pro-internet.pl

    niestety znowu tragiczny zasięg Playa w 3mieście,na siłe próbują poprowadzić mnie po ich nadajnikach,chociaż mam na twardo Plusa,żałosne! Do tego jakieś piski ,pogłosy,szumy.Na Plusie tego nie ma!

  • 0

    100. ~Marcin  2013-04-26 23:10:16  host: 89-69-147-100.dynamic.chello.pl

    Orange FREE i tyle Wam powiem, może koszt połączenia do Play wysoki ale jak się doładujesz za 100zł to masz 6GB do ściągnięcia przez 5m-cy. A do smarta jak dla mnie najlepsza. Nie udało mi się ściągnąć tej ilości danych przez fona i zawsze przed upływem terminu kolejne 100zł i się już troszkę uzbierało tych "GB". Jeśli ktoś siedzi dużo w necie to chyba najlepsza oferta.

  • 0

    101. ~Calm7  2013-04-26 23:20:27  host: v43-14.opera-mini.net

    Marcin. Wyślij koniecznie smsa o treści: START pod nr 8002. Okej? A piwo kieeedyś mi kupisz ;-)

  • 0

    102. ~ona ...  2013-04-27 10:13:44  host: cpe-109-207-155-231.docsis.tczew.net.pl

    jak wylaczyc orange smart bo wyslalam esa na 1212 o tresci smart a nie chce juz tego wiec jak przejsc na cos normalnego zeby za 6zl 600 esow wykupic ??

  • 0

    103. ~Calm7  2013-04-27 10:20:56  host: v48-04.opera-mini.net

    102). Wklep kod *101*20# Jeśli nie zadziała kod, to wyślij smsa o treści OPOP na nr 1112

  • 0

    104. ~romek  2013-04-30 15:00:33  host: public-gprs460390.centertel.pl

    Proszę o pomoc ! Skusilem się i wysłałem tego sms'a ale ta oferta mi nie odpowiada i chciałbym anulować tą usługę ale jak ??????? Prosze o pilną odp

  • 0

    105. ~Calm7  2013-04-30 15:57:41  host: v51-05.opera-mini.net

    Romek104). Masz przecież napisane jak z tej oferty wyjść w punkcie 103. Wyślij smsa i będziesz w Popie.

  • 0

    106.  2013-06-21 13:46:54

    Orange Smart: Przyznany bonus Mb (za np. doładowanie 5zł) jest ważny 5 dni od godziny włączenia do 5-ego dnia tej samej godziny. Czyli 5x24h (nie dłużej).

  • 0

    107. ~KASIA  2013-06-21 15:16:19  host: host-n1-114-169.telpol.net.pl

    MAM KASE NA PROMOCYJNYM, ROK WAZNOSCI KONATA, TANIEJ DO PLAY . CZY PRZECHODZAC DO SMART TO MI ZOSTANIE? CZY SKASUJA?RYZYKOWAC NIE CHCE. W ZASADZIE CHCIALABYM TO JESLI PROMOCYJNE SR MI ZOSTAWIA I ROK WAZNOSCI KONTA. EW. TAM URUCHOMIE PONOWNIE.... KTO WIE-PROSZE O POMOC

  • 0

    108.  2013-06-21 15:31:33

    107). Taniej do Plej masz już w standardzie, w tym Smarcie. * Rok w.k. zostaje, środki promocyjne też powinny zostać ** A teraz najważniejsze: dlaczego wybrałaś Smart? Może lepszy będzie FREE? Daj znać, to coś dobierzemy. Hej.

  • 0

    109. ~sese1230  2013-06-25 15:48:07  host: public-gprs387553.centertel.pl

    Lipa

Dodaj swoją opinię