Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange ruszy z nową marką prepaid

[Aktualizacja] Orange ruszy z nową marką prepaid

WitekT 1 Lutego 2013 12:35 Aktualizacja: 1 Lutego 2013 13:49

12 5

Jeszcze w tym półroczu Orange planuje wprowadzenie nowej marki prepaid na rynek. Plany objęte są ścisłą tajemnicą - pisze Presserwis.

Według nieoficjalnych informacji, do przetargu zaproszono co najmniej pięć wiodących agencji reklamowych na rynku. Przetarg ma niestandardowy charakter, gdyż telekomowi zależy na zachowaniu tajemnicy - na tym etapie agencje nie są więc informowane szczegółowo, co jest przedmiotem przetargu, nie dostały briefu. Z przedstawicielami agencji rozmawia firma konsultingowa, a klient obserwuje to za lustrem weneckim.




[Aktualizacja 13:49]

Rzeczywiście tak się dzieje i za kilka tygodni powinniśmy być gotowi, aby pokazać Wam taryfę Smart, czyli nową ofertę przygotowaną specjalnie pod użytkowników smartfonów. Ciekawie połączymy w nim możliwości Orange Free na kartę z innymi taryfami. Szczegółów podać nie mogę, dlatego proszę bądźcie cierpliwi - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Źródło tekstu: Presserwis, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 131
  • 1

    130. ~Facet  2013-02-04 09:47:14  host: nyl9.internetdsl.tpnet.pl

    Sumix 129: też mi się wydaje, że marka to trochę za dużo. Bo trudno nazwać Orange Go, Orange Pop i Orange free markami... Chociaż kto wie, może powstanie coś na kształt Heyah?

  • 1

    131. ~  2013-02-04 09:59:16  host: v19-13.opera-mini.net

    130, tjaa.. Jasne, nowa marka orange allelujah ;-D

  • -1

    132.  2013-02-04 11:51:22

    To się Nas pojawi :) http://boutique.orange.fr/ESHOP_mx_ft/?tp=php&donnee_appel=F TASN&IDCible=1&type=4&code_rubrique=5-504008

  • 1

    133. ~Słoneczny  2013-02-04 12:49:48  host: 89-78-26-69.dynamic.chello.pl

    No to klienci będą mieć dylemat. W starych taryfach będzie darmowy numer, a wszystko wskazuje na to że nowa taryfa będzie bardziej do internetu.

  • 2

    135. ~@134  2013-02-04 17:05:30  host: agfc67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    OFnK wygrywa bonusem za doładowanie (ważnym 1 rok), oby nie zepsuli tej taryfy, bo to najlepsza taryfa w Orange.

  • 1

    136. ~  2013-02-05 08:04:50  host: v57-13.opera-mini.net

    w taryfach Orange na kartę brakuje pakietu sms do wszystkich sieci ważnego miesiąc i pakietu minut do wszystkich ważnego minimum miesiąc, natomiast pakiety internetowe są dostateczne-- 100Mb, 150Mb i 0.5Gb to mały wybór. Janek

  • 1

    138. ~prestig  2013-02-05 21:58:44  host: ip-78-30-108-203.free.aero2.net.pl

    Czym się różni "Stan darmowy w Firmie"w abonamencie za 12,50zł od "Stanu darmowego" w ofercie za 27,50zł, jeśli po naciśnięciu chmurki jest to samo napisane.

  • 1

    139. ~  2013-02-06 22:13:09  host: host-89-230-72-0.rzeszow.mm.pl

    No i co jeszcze nie wprowadzili tej taryfy???

  • 1

    140. ~  2013-02-06 22:17:43  host: host-89-230-72-0.rzeszow.mm.pl

    Nieźle Hamletyzują:)))

  • 1

    141.  2013-02-07 09:37:40

    ja sądzę że to będzie jedna wielka ściema i nie będzie się czym chwalić, ale mam nadzieję że sie mylę ;)

  • 1

    142. ~robus  2013-02-07 21:19:26  host: 188.137.44.31

    od jakiegoś czasu wszystkie oferty orange to porażka i lipa jestem ich klientem od kilku ładnych lat i 2 lata temu dałem sie namówić na ofertę delfin i żałuję do dzisiaj,teraz zamierzam przejść do play orange nie dba o swoich klientów a nowe taryfy nie powalają na kolana

  • 1

    143. ~romano  2013-02-08 00:33:55  host: a12.net145.okay.pl

    "jeszcze w tym półroczu" hahahahha nawet nie czytałem dalej

  • -1

    144. ~pabloki  2013-02-08 18:47:13  host: apn-46-169-2-14.dynamic.gprs.plus.pl

    Będzie jak z vectonemobile. Pamiętacie ? Może ktoś wie kto zrobił taki kawał?

  • 1

    146. ~taboo  2013-02-09 02:38:20  host: 65.255.37.183

    sprawdzaliscie stan srodkow na internet w OFnK? pojawily sie zmiany ktorych wczesniej nie mialem. dodatkowy internet za to ile ma sie na koncie. przykladowo mam 4.50 PLN i napisali ze dodatkowo mam 45MB na wykorzystanie

  • 1

    147. ~  2013-02-09 10:57:06  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    Już to nie raz przerabialiśmy. Dużo krzyku, zamieszania, reklamy, a będzie z tego wielkie G...

  • 1

    148. ~  2013-02-09 10:59:04  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    Trzymają wszystko w tajemnicy, żeby ich przedwcześnie konkurencja nie wyśmiała ;-)

  • 1

    149. ~  2013-02-09 11:23:46  host: v03-07.opera-mini.net

    Oferta jak oferta, esy pewnie po 10gr, minuty do wszystkich po 29gr, więcej pakietów do wyboru na internet... Ot, pewnie wszystko.

  • 1

    150. ~LepikPL  2013-02-09 12:11:56  host: 77-253-162-102.adsl.inetia.pl

    Czyli 1 lipca z pompą obniżą stawki. Łacha jak nie wiem co. Do tego czasu w końcu UKE się wnerwi i da po łapach za brak obniżek. Streżyńska!!! Wracaj!!! My tu cierpimy!!!

  • 1

    151. ~  2013-02-11 11:01:07  host: 81-210-106-138.ip.netia.com.pl

    Szanowne Orange, kiedy zamierzacie obniżyć ceny połączeń do Play? Jak MTRy rosły to od razu podnieśliście stawki, a teraz od 01.01 są obniżone i co? Nawet nie piśniecie słowem. Już mam tego dość, poczekam do końca tego tygodnia i jeśli nic się nie zmieni to przenoszę się do Plusa lub Play.

  • -1

    152. ~do 151  2013-02-11 20:57:23  host: public-gprs702793.centertel.pl

    Ja pamiętam, że nikt cen nie podnosił a jedynie obniżki nie obejmowały połączeń do sieci Play. Gdy Play wszedł na rynek stawka standardowa wynosiła około 70-80 gr.

Dodaj swoją opinię