Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange: przenieś numer, a zdejmiemy simlocka

[Aktualizacja] Orange: przenieś numer, a zdejmiemy simlocka

sirmark 19 Grudnia 2012 22:19

0 0

Orange wprowadził promocję bezpłatnego zdejmowania blokady simlock dla klientów przenoszących numer (MNP) do jego sieci.



Podpisując umowę wraz z telefonem na przeniesienie numeru z innej sieci, użytkownik otrzymuje bezpłatną usługę zdjęcia simlocka z telefonu, który mu operator zaoferował Standardowo opłata za taką usługę kosztuje 77 zł. Promocja dotyczy zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych.




Kod do zdjęcia blokady zostanie dostarczony przez Orange w ciągu 14 dni roboczych od podpisania umowy.

[Aktualizacja]
Pierwotnie podaliśmy, że zdjęcie simlocka dotyczy telefonu, który użytkownik zakupił u innego operatora. Nasz błąd wynikał z mało jasnego komunikatu i braku regulaminu. Wiadomość została poprawiona. Przepraszamy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 91
  • 1

    73.  2012-12-20 11:44:15

    hahaha, i tak "promocja" po prostu żenująca. Rano jak przeczytałem to miałem więcej "radości", ale niestety okazało się to pomyłką redakcji. Orange się ośmiesza :D

  • 1

    74. ~viaro  2012-12-20 12:18:36  host: ip-37-209-129-84.free.aero2.net.pl

    Kurcze! Taka promocja a ja głupi się pośpieszyłem i 4 lata temu zapłaciłem 20 zł ulicznemu sprzedawcy za zdjęcie blokady.

  • 1

    75. ~Maniek  2012-12-20 12:23:25  host: V32-12.opera-mini.net

    Orange niech się lepiej zajmnie tym co ważne czyli poprawi swój zasięg.

  • 1

    76. ~lukasm  2012-12-20 12:59:49  host: 178-37-105-236.adsl.inetia.pl

    Takie rzeczy tylko w Orange. Zamiast przemilczeć (nie mówiąc już o rezygnacji) sprawę simlocków, oni robią z tego promocję. zal.pl

  • 1

    77. ~AliG  2012-12-20 13:15:35  host: 87-205-169-118.adsl.inetia.pl

    Żenua tym bardziej, że już pod koniec ery o simlockach można było spokojnie zapomnieć, a przecież to było parę lat temu...

  • 3

    78. ~klimass  2012-12-20 14:10:21  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    Czy nie lepiej byloby przestac oferowac telefony z simlockami i przestac robic promocje z czegos co w innych sieciach jest za darmo? Na glowe chyba upadli w 2012/2013 roku simlocka na telefonie zakladac, w zyciu nie kupie takiego telefonu czy beda dawali kod czy nie - ma byc bez zadnej durnej blokady i koniec.

  • 3

    79.  2012-12-20 14:58:56

    To chyba nowa strategia Oranżady. Coś zakładają żeby "promocyjnie" zdejmować, zwalniają osobistą wrożkę żeby potem oferować usługi wróżek http://www.telix.pl/artykul/wrozki-w-orange-3,52391.html .

  • 3

    80.  2012-12-20 16:07:34

    78@ Tylko, że Orange nie chce zyskiwać nowych klientów, a na pewno nie w abonamentach ;) Multi jest OK, ale poza promocjami na telefon nikt do nich nie przejdzie, a ich spece musiały uznać, że raz na jakiś czas wystarczy rzucić ochłap - a za tym poleci reszta, ale już na standardową ofertę. Tylko, że o ile MB czy minut może i wystarczy to telefony są drogie, czasami zapłacimy więcej niż na rynku. Są też typowe ceny zaporowe bo Nokia Lumia 800 w Smart Plan Multi za jedyne 899zł to jakiś horror :D Nie lepiej wstawić kreseczkę i brak w tym abo :> Nówe 808 PureView są w sklepach za 1700-1850zł, w Orange w abo 50zł za jedyne 1829zł, przy 69zł jedyne 1569zł, ale przecież telefon jest spłacany w tych 70zł. Abonament 60zł SP Halo i Lumia 800 za 699zł ?! Advance za 719zł, kiedy w Euro jest za 1099zł, a w sklepach na allegro nawet po 950zł. Skoro zarabia na tym jakiś sklep to żaden op nie dopłaca, a nawet zarabia, tylko dlaczego chcą ceny wyżej niż w sklepie lub z tego dla idiotów ?! Tą drogą Orange łatwo nie pozyska ludzi w abo.

  • 1

    82. ~Piotrek  2012-12-20 20:07:47  host: 37.30.245.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jedynie Orange zakłada SIMLOCKi więc sorry ale to promocja dla jeleni którzy wiążą się z tym operatorem bo u innych standardem sa telefony a także modemy bez simlocka

  • 1

    83. ~as  2012-12-20 21:43:21  host: public-gprs219263.centertel.pl

    dlaczego telepolis promuje tą złodziejską sieć która bezprawnie blokuje telefony simlockiem !!!

  • 1

    84.  2012-12-20 21:49:32

    @83 - lodu, lodu na głowę proponuję. W sumie jest zima, wystarczy głowa w zaspę za oknem :-).

  • 1

    85. ~all  2012-12-22 12:21:20  host: bzp32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nienawidzę Orange, smieszne p[propozycje, postępu w usługach brak

  • -1

    86.  2012-12-22 12:48:53

    85). Może i jest Wredniakiem, bo stosuje simlocki, i inne zagrywki, ale ofertę na kartę ma bardzo dobrą. Poza tym sugeruję wyzbyć się aż takiej nienawiści. Wystarczy zmienić sieć. Miłego dnia :-)

  • 1

    87. ~oiu  2012-12-23 00:08:35  host: 213-238-93-166.adsl.inetia.pl

    Hehe faktycznie promocja typowa dla Orange...bezwartościowa.

  • 1

    88. ~svr  2012-12-23 14:24:08  host: 70.hosts212.ostrowski.pl

    o ile przeniesienie jest możliwe. tydzień temu wypełniłem formularz internetowy. po wszystkim strona z podsumowaniem zawierała przycisk do zapisu danych aktywacyjnych na dysku i wystąpił błąd w wyniku czego straciłem dane. do tej pory nie odpisali na maila i nie wysłali żadnej umowy.

  • 1

    90. ~  2012-12-25 01:52:12  host: ip-93-154-193-114.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    ŻAŁOSNE!!! i tyle w temacie...

  • 1

    91.  2012-12-25 01:57:58

    @89 Ciekawe masz źródło bo google nic o tym nie wie. Czy korzystał już ktoś z tej promocji?

  • 1

    92.  2012-12-26 09:53:13

    Promocja jest dla tych którzy wezmą abonament na 12 , 20 lub 24 miesiące. ŻENADA

  • -1