Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange przedłuża "No Limit" w Orange One

[Aktualizacja] Orange przedłuża "No Limit" w Orange One

sirmark 30 Listopada 2012 23:00

0 0

Od 1. grudnia Orange przedłuża promocję no limit w prepaidzie One.

W ramach promocji po doładowaniu konta odpowiednią kwotą otrzymuje się nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych:
25-39 zł - przez 5 dni,
40-99 zł - przez 10 dni,
100 zł i więcej - przez 20 dni.

Aby skorzystać z promocji posiadając taryfę Orange One, należy użyć kodu *101*62#. Promocja trwa do 14. stycznia 2013 r. Zmiana taryfy na Orange One odbywa się z kolei kodem *101*65#. Przystąpienie do Promocji jest równoznaczne z wyłączeniem promocji "Konto ważne rok".

W regulaminie, w punkcie 8 znajduje się jednak problematyczny zapis. Informuje on, że aby otrzymać bonus do promocji należy przystąpić do 30. listopada, inaczej "no limit" nie zostanie przyznany. Prawdopodobnie jest to błąd, a wspomniany punkt przeniesiono z wcześniejszego regulaminu i zapomniano zmodyfikować. Będziemy ten zapis wyjaśniać.




[Aktualizacja]
Potwierdziliśmy w Orangę, że wspomniany punkt 8, to błąd, który zostanie poprawiony. Prawidłowa data, która umożliwia otrzymanie bonusu do 14 stycznia 2013.

Zobacz: regulamin promocji "Nielimitowane rozmowy i SMS-y" (plik .pdf; 144 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 99
  • 1

    84.  2012-12-02 23:53:55

    @81. Słoneczny: Nie musisz mi wierzyć ale tak, mam telefon służbowy: komórkowy i stacjonarny. Stacjonarny w godzinach pracy, komórkowy przez całą dobę. I nie nadużywam zaufania pracodawcy - wykorzystuję te telefony tylko i wyłącznie do rozmów służbowych. Nigdy ale to nigdy nie wykorzystałem go prywatnie. Aha, nie mam kontaktu z żadnymi firmami jednoosobowymi. Zazwyczaj są to duże lub bardzo duże firmy. To Twoim zdaniem mit? Ile ty chłopie masz lat? Rzecz druga: znajomych mam mało, prawdziwych przyjaciół tyle ile napisałeś - na dwóch rękach swobodnie można policzyć. Nie potrzebuję więcej, bo nie w ilości rzecz tylko w jakości. Nie należę do tych którzy w tzw. portalach społecznościowych prześcigają się aby uzbierać jak największą liczbę tzw. znajomych, ba nawet nie mam kont na takowych bo nie mam takiej potrzeby. Również napiszesz że to mit? I ostatnia kwestia. TAK, ja, moi rodzice, teściowie, moje dzieci i spora część rodziny mamy telefony w jednej sieci. W której nie ważne, ale w tej samej. Potrafiliśmy się dogadać a że Ty nie potrafisz to Twój problem. ps. nawiązując jeszcze do Towje wypowiedzi @75: napiszę Twoim sposobem że to MIT że młodzież korzysta z połączeń wewnątrz sieciowych. Młodzież jest zmuszona dzwonić do różnych sieci, bo taką mają strukturę książek telefonicznych i kontaktów czy to szkolnych czy studenckich - to właśnie ludzie ustabiliowani których Ty wykluczasz mogą korzystać z wewnątrz sieciowych bo prywatne połączenia zazwyczaj obejmują rodzinę i najbliższych znajomych. Także "obaliłem Twoj mit" :)

  • -1

    85. ~Play4you  2012-12-03 00:26:00  host: 246.81.186.31.in-addr.arpa

    Play ponoć zlikwidował promocję "Poleć Znajomym ofertę na kartę w Play" (http://www.play.pl/pl/promocja/play-karta/polec-znajomemu/) a na stronie nadal jest informacja o promocji wprowadzająca ludzi w błąd, wie ktoś coś o tym?

  • -1

    86. ~  2012-12-03 02:00:43  host: v42-12.opera-mini.net

    wszystko dziala. tak trudno zapytac swoich przelozonych??

  • -1

    87. ~Facet  2012-12-03 08:41:43  host: nyl9.internetdsl.tpnet.pl

    Piszecie o firmowych... A czy to nie wiocha założyć firmę i mieć telefon w Play?

  • 0

    88.  2012-12-03 09:17:40

    82. ~asa - nie pracuję w portalu, dlatego mogę pitolić głupoty ;-) To, ilu klientów przenosi numery nie ma znaczenia, bo nie jest to proporcjonalne w każdym miejscu w kraju. Do Twojej wiadomości (specjalnie sprawdziłem ostatni billing) 3 połączenia do Play - na dwa numery plusowe (prefiksy 605 i 697 - oba z 3 ogółem w mojej książce w Play), łącznie 1,61% czasu. Powiedz, gdzie te Twoje statystyki - Play ma większy udział w rybku niż 2% chyba? A i jak widać nie z Orange a z Plusa najwięcej przechodzi chyba - przynajmniej tak wynika z mojego billingu ;-) Ddam, że oponad 3 godziny mniej niż w poprzednim miesiącu gadałam ;-) Może powinienem do pre-paida jednak się przenieść przy takiej amplitudzie czasu rozmów? Łatwiem może by mi było zarządzać moimi ciężko zarobionymi pieniędzmi? Przecież w sumie wszyscy mi tutaj to doradzają!

  • 0

    89.  2012-12-03 09:28:33

    84. SimplusowiecU - generalnie racja, ale podam Ci przykład. Mam bliskich znajomych, przyjaciół, gdzie były 2 telefony abonamentowe, wykorzystywane także w firmie rodznnej (spółka cywilna przedsiębiorców) matka kiedyś dawno dała się namówić przedstawicielowi Idei na zmianę (nie było jeszcze oprzenoszenia numerów) bo miała dostać rabat równy karze jaką poniesie w związku z zerwaniem umowy albo opłatami abonamentowymi do końca umowy w Plusie - wybrała to drugie, bo wiadomo było ile płaciła abonamentu przecież a kary nie wiadomo ile by dostała tak naprawdę dopóki by nie zerwała umowy - logiczne. Niezależnie co by wybrała, umowa była inna niż umówiona na miejscu - oczywiście nie czytała, podpisała. Dodatkowo dał jej starter prepaid, którego używała córka - wówczas zaczynała studia daleko od domu, z darmowymi czy tam prawie darmowymi połaczeniami (pakiet wielki jakiś chyba jak pamiętam), więc było super, pomijając abonament w Plusie. Ojciec do dziaj ma Plusa. Córka skończyła studia, pracuje, ma już od dawna abonament w Orange. I żyją. Ne narzekają na ceny połączeń między sieciami - bo pracują razem, mieszkają razem ;-) To co komu pasuje zależy od bardzo wielu czynnikó i naprawdę nie zawsze jest ta, nigdy bawet, że to co jednemu odpowiada, musi odpowiadać innym nawet w części.

  • 0

    90.  2012-12-03 10:03:31

    82. ~asa - mówisz o oczernianiu o wychwalaniu... Ani nie oczerniam - mówię o doświadczeniach i nie są to zmyślone rzeczy (chociaż co sobie pomyśłisz najmniej mnie obchodzi) ani nie wychwalam, bo nie mam w tym żadnego interesu - nie płacą mi za to. Nie uzasadniam też w żaden sposób, że korzystm z najlepszej sieci bo taką nie jest i głupi tylko może myśleć, ze jedna może być lepsza od drugiej. W każdej tafirmie chodzi o biznes, więc każda będzie doić, jak to lubicie mówić, klientów - czy to konsumentów czy firmy. A jakość? Nie zauważam jakiejś super jakości w Plusie. Zasięg jest, chociaż z diurami (ale wiem dlaczego są dziury i to rozumiem - jak się nie da postawić w promieniu kilku kliometrów wieży (a też nie chodzi tylko o Plusa bo akurat znam lokalizację, gdzie z Erą chcą od lat postawić wieżę i nie mogą ze względu na protesty) to nie może być zasięgu, szczególnie, ze i teren lesisty. W miejscu gdzie akurat pracuję, warunki terenowe i lokalowe (ściany żelbetowe itd.) powodują, ze telefon, zamiast logować się jednej z kilku lokalnych stacji odległych o kilkaset metrów do 2-3 km, loguje się do stacji odległej o 14 km!! Więc już o szykim internecie np. mówić nie możemy. Jednak wystarczy, ze przejdę do innego pomieszczenia, momentalnie się przełacza na lokalną stację i bardz często są po tej "operacji" problemy z połączeniem, jeśli akurat prowadzę rozmowę. Wyżej opisana sytuacja mich znajomych np. jest taka, ze pomieszczeniach firmy Orange w ogóle im nie działa, ale wystarczy wyjść przed budynek i mają pełny zasięg ;-) To jakość ma być? No jakbym miał narzekać to nie miałbym czasu na nic innego ;-)

  • 2

    92.  2012-12-03 11:36:35

    91, prędzej zrobiliby promocję "w święta 2 razy więcej... płać" ;p

  • 0

    93.  2012-12-03 11:56:15

    Instrukcja uruchomienia no limit w Orange ONE: 1). Kod *101*62# (bezpłatne). 2). Sms o treści TAK pod nr 203 (15gr). 3). Po aktywacji czekamy na sms potwierdzający iż przysługuje nam no limit. (nasze konto jest już ważne tylko 31 dni). 4). Wysyłamy kod ze zdrapki (np.25zł) pod nr 80400 (bezpłatne). Jak ktoś nie chce +25 dni, to ładować bezpośrednio 5). Czekamy 24h na potwierdzenie przyznania no limitu, a konto mamy ważne 31+25 dni lub 31 dni. PS. Mi nie został przyznany, sprawa się wyjaśni za kilkanaście godzin. Albo kłopoty techniczne, albo problem jest z 80400 dlatego lepiej nie ryzykować i pominąć tą formę doładowania.

  • 0

    95.  2012-12-03 16:40:02

    Ofertę dobiera się pod użytkownika. Nie zawsze taniej będzie jak nawet większość rozmów wykonuje się w tej samej sieci. Kwestia matematyki a nie tej samej sieci.

  • 0

    96.  2012-12-03 17:45:36

    95. AERO2 USER - tak myślisz? Taka sytuacja może i ma miejsce, ale tylko kiedy operator nie daje "w sieci" tanich połaczeń, tanich dużych pakietów minut albo wręcz darmo. A do tego ma bardzo wysokie ceny do innych operatorów, albbo np. użytkownik dzwoni tylko do jednego operatora po 80 czy 70 groszy - poza własną siecią ;-) Tak więc to "nie zawsze" wg mnie to "w wyjątkowych sytuacjach" ;-)

  • 0

    97.  2012-12-03 19:00:08

    96. 0 gr. za minutę we własnej sieci i 18 gr. poza sieć będzie droższe niż płaska stawka 8 gr. do wszystkich przy 51% rozmów we własnej sieci.

  • 0

    98. ~zx  2012-12-03 23:29:03  host: user-109-243-84-80.play-internet.pl

    Bardzo zachęcający jest punkt 13 regulaminu: 13. Przystąpienie do Promocji jest równoznaczne z wyłączeniem promocji „Konto ważne rok”. Promocja „Konto ważne rok” będzie automatycznie wyłączona, a ważność Konta Głównego ustawiana będzie na okres 31 dni licząc od przystąpienia do Promocji. Włączenie Promocji Nielimitowanych Rozmów i SMS-ów skutkuje brakiem możliwości ponownego przystąpienia do promocji „Konto ważne rok”, nawet po upływie obowiązywania lub po wyłączeniu Promocji Nielimitowanych Rozmów i SMSów.

  • 0

    99. ~  2012-12-03 23:42:32  host: V37-06.opera-mini.net

    98. Ciekawe, nie? Ale jest funkcja kumulacja, więc dla kogoś kto często ładuje - nie ma problemu z ważnością konta.

  • 0

    100.  2012-12-04 10:18:32

    he, he.. Jak to w Orange.. No limit nie przyznany, trzeba reklamować.. Specjalnie zniechęcają do swojej własnej usługi.. Eh..

  • 0

    101.  2012-12-04 14:50:24

    okej, włączone na 5 dni z wielkiej łaski ;-D PS. Jeśli ktoś nie jest pewny przyznanego no limitu, to proszę użyć kodu: *101*62*1# (data zakończenia będzie podana).

  • 0

    102.  2012-12-18 08:51:35

    Uwaga. Po wyłączeniu promocji no limit, oraz kilkakrotnej zmianie taryfy - nie da się już włączyć bonusa: Rok ważności konta. Przepada bezpowrotnie.

  • -1

    103. ~  2013-01-04 19:15:29  host: 212.80.226.66

    Noto już wiadomo kiedy play wyłączy swój no limit w prepaidzie. A było juz tak fajnie, podobała mi się ta promocja.

  • 1

    104. ~  2013-01-04 20:07:53  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @103. Skąd wiesz kiedy Play wyłączy promocję "no limit" w pre-paidzie skoro to jest wiadomość o Orange?

  • 0

    105. ~hm  2013-01-08 23:50:26  host: adkf186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy jeśli doładuję konto za 100 zł w dniu 14 stycznia, to do lutego będę rozmawiał za free z wszystkimi numerami komórkowymi ?

Dodaj swoją opinię