Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange promocyjnie podwaja wartość startera

[Aktualizacja] Orange promocyjnie podwaja wartość startera

WitekT 1 Grudnia 2009 19:22

0 0

Do 27. grudnia w Orange trwa promocja, w której kupujący starter prepaid mogą otrzymać na start dwukrotność jego wartości.



Przy aktywacji każdego startera w ofertach na kartę Orange, klient otrzymuje bonus na konto promocyjne: 100% wartości startera (ceny startera). Bonus można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na połączenia na numery stacjonarne i na transfer danych.




Ilość oraz ważności środków, dostępnych w ramach bonusu, można sprawdzić za pomocą SMS-a o treści ILE na numer 1555 (opłata zgodna z obowiązującym cennikiem) lub poprzez Orange Online.

Z bonusu dostępnego w ramach promocji można korzystać przez 10 dni od dnia jego przyznania w przypadku starterów, których wartość przekracza 10 zł oraz 5 dni w przypadku starterów, których wartość jest równa bądź mniejsza niż 10 zł. Po tym okresie niewykorzystane jednostki przepadają bezpowrotnie. Środki przyznane w ramach Bonusu wpływają na konto promocyjne użytkownika. W pierwszej kolejności wykorzystywane są środki uzyskane w ramach bonusu, a po ich wykorzystaniu środki pochodzące z kwoty startowej lub doładowań.

Zobacz: regulamin promocji 100% więcej na start (plik .pdf; 104 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~dopestar  2009-12-01 19:33:58  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    Jak zawsze ... tylko do Orange i na stacjonarne :-/

  • 0

    2.  2009-12-01 19:42:27

    Próba naśladowania Play Fresh...? Marna.

  • 0

    3.  2009-12-01 19:43:47

    Dokładnie w starterach już nie powinni tak dzielić inni tak nie dzielą bo to od razu narzucanie czegoś i to nowym klientom :D

  • 0

    4.  2009-12-01 19:57:43

    "jak korzystać": "5. Z Bonusu dostępnego w ramach Promocji można korzystać przez 10 dni od dnia jego przyznania w przypadku starterów, których wartość przekracza 10 zł oraz 5 dni w przypadku starterów, których wartość jest równa bądź mniejsza niż 10 zł. Po tym okresie niewykorzystane jednostki przepadają bezpowrotnie." ;-)

  • 0

    5. ~rai  2009-12-01 20:27:26  host: aasw86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cały czas coś nowego wprowadzaja :) Jest z czego wybierać w ofercie na karte.

  • 0

    6.  2009-12-01 20:28:09

    jojo: oooo, dzieki - zapomniałem o tym napisać, już dodałem. :-)

  • 0

    7.  2009-12-01 21:36:09

    Witek - To nie było konkretnie do Ciebie. Tak sobie wpisałem - jako ciekawostkę. ;-)

  • 0

    8.  2009-12-01 21:37:22

    jojo: wiem, wiem - ale przypomniałeś mi w ten sposób niechący o tym, czego nie dopisałem. :-)

  • 0

    9. ~ulala bec  2009-12-01 22:13:00  host: 212.2.99.192

    czy promo rowniez dla numerow/starterow przeniesionych do Orange???

  • 0

    10. ~  2009-12-01 22:15:34  host: 188.33.242.54

    dno i dwa metry mułu, szkoda, że jeszcze pół dnia na wykorzystanie n ie dali no i oczywiscie tylko w sieci i na stacj, a aktywacja i sprawdzenie PŁATNYM sms-em - tego nigdy nie zrozumiem. Jak można być w tej sieci? Ale Play też mnie dzis wnerwil. Przeniosłem jeden numer do fresha i okazuje się, że wszelkie zmiany na koncie dokonywane są w ciągu 24h, więc czekam i czekam... Niektóre rzeczy dzieją się w miarę szybko, ale na inne to chyba faktycznie musze czekać 24h. Np. program doładowań nie chce się aktywować, a ja już chcę (muszę) konto doładować. Jednak Plus i Era najlepsze.

  • 0

    11.  2009-12-01 22:32:23

    10 - Jak tam specjalnych różnic w tempie aktywacji usług (np. pomiędzy Erą Tak tak, a Play Fresh) nie widzę.

  • 0

    12. ~  2009-12-01 23:03:35  host: 188.33.242.54

    @11: Dobra, aktywował się ten program doładowań, ale czekałem pare godzin! To już w plusie (mimo awaryjnej platformy) szybciej i sprawniej mi się wszystko aktywuje (mam mixa III i różne simplusy).

  • 0

    13.  2009-12-02 09:10:05

    @10 Bez przesady, ważne że coś dali, po tym jak wprowadzili promocję świąteczną z prezentami przy doładowaniach myślałem że już nic na święta nie będzie a tu kolejna niespodzianka, a przecież do świąt jeszcze trochę czasu. pzdr ho ho ho :)

  • 0

    14. ~kazi  2009-12-02 10:23:27  host: public-gprs7045.centertel.pl

    słabo xero podwójnego w TT - tylko dla nowych, tylko w sieci. a tet terminy to juz żenua...

  • 0

    15.  2009-12-02 13:21:46

    Masakryczna promocja :D W Tak-taku do starterów otrzymać można na przykład za 5 zł - 55 zł, a za 20 zł - 220 zł. Orange ponownie daleko w tyle za konkurencją.

  • 0

    16.  2009-12-04 14:32:46

    W Tak Tak oferty starterowe dają znacznie więcej i ciekawszych bonusów, a na dodatek to oferty stałe. Jak zwykle, w Orange to tylko chwilowa promocja.

Dodaj swoją opinię