Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange One zastąpi Nowe Orange Go?

[Aktualizacja] Orange One zastąpi Nowe Orange Go?

LuiN 6 Września 2010 10:51

0 0

Użytkownicy forum TELEPOLIS.PL zauważyli, że przez kilka dni możliwa była na stronach Orange zmiana aktualnej taryfy prepaid na ofertę Orange One.

Korzyści płynące ze zmiany taryfy na Orange One to do wyboru pakiety minut lub SMS-ów przelewane na konto po każdym doładowaniu (użytkownik sam wybiera, który bonus bardziej mu odpowiada).

Podstawowa stawka za minutę połączenia do Ery, Orange, Plusa i na polskie numery stacjonarne wynosi 29 gr, do innych sieci (w tym Play) - 63 grosze. Koszt jednego krajowego SMS-a to 15 groszy.

Dostępne pakiety dodatkowe to między innymi:
600 SMS-ów w sieci Orange za 6 zł (ważne przez 30 dni)
60 minut do Orange i na stacjonarne za 6 zł (ważne przez 30 dni)
Wybrane Numery - darmowe rozmowy z 3 numerami sieci Orange (usługa wyklucza się z pakietem minut wewnątrzsieciowych)

Użytkownicy forum TELEPOLIS.PL nie doszukali się nowych pakietów internetowych. Po zmianie taryfy na Orange One dostępna jest jedynie migracja do Orange POP, co sugeruje, że Orange One jest następcą taryfy Nowe Orange Go.




Aktualnie na Orange Online nie ma już możliwości migracji do Orange One, taryfy nie znajdziemy też przez menu SIMteligent. Czekamy na oficjalne informacje na temat nowej taryfy i pełny cennik.

Aktualizacja:
Rzecznik Grupy TP, Wojciech Jabczyński, potwierdził na swoim blogu, że trwają prace nad taryfą Orange One, jednak na końcową ofertę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać:

Zauważyłem, że wyśledziliście już informację o naszej nowej ofercie prepaid, czyli Orange One. Rzeczywiście mocno nad nią pracujemy, ale jej komercyjne wprowadzenie zajmie nam jeszcze dłuższą chwilę.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 130
  • 0

    125. ~  2010-09-07 23:28:01  host: p21-03.opera-mini.net

    Jeżeli ta oferta ma nastawiona na gratisy za doładowanie to powinni pójść po rozum do głowy i zrobić coś z wychodzącymi. Wiele na tym by nie stracili, wręcz przeciwnie mogli by tylko zarobić ale wybór należy do nich.

  • 0

    126. ~lee  2010-09-08 10:55:12  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    Ja jestem ciekawy czy zrobią coś z ważnością konta powiedzmy 10zł/3miesiące ;) pomarzyć warto co?? ;)

  • 0

    127.  2010-09-08 11:15:17

    Wystarczyłoby, gdyby zrobili razy 2. Już byłby to milowy krok naprzód (i to nie do przepaści :) )

  • 0

    128. ~pino inowroclaw  2010-09-08 13:26:09  host: host-89-230-145-210.inowroclaw.mm.pl

    orange nie pokaze nic ciekawego nie ma to jak play fresh

  • 0

    129. ~billy  2010-09-08 14:55:43  host: ekg94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lee pomarzyć mozna ale zeby od razu tak bujac w obłokach jak ty? dobre bedzie kazde 10zł/miesiac ale wówczas musieli by zrobic porzadek z przelewami-albo by go musieli zlikwidowac badz silnie ograniczyc. Wy co wolicie,wychodzace zmienic czy skasowac przelew sms?

  • 0

    130. ~Red  2010-09-08 20:47:33  host: systemy50.toya.net.pl

    Będzie HSPA+, będzie happy hours czyli 8 godzin w ciągu dnia (nie w nocy) gdzie transfer nie będzie zliczany do limitu :)

  • 0

    131.  2010-09-08 22:53:57

    billy (129) - a co ma usługa "Przelew SMS" do wydłużenia ważności konta na połączenia przychodzące przy jak najmniejszych kwotach doładowań...?

  • 1

    132.  2010-09-08 22:59:08

    zeby jeszcze dali te pakiety internetowe- nawet w salonie Orange i konsultanci przyznaja ze ta oferta pakietów która jest teraz w ofercie jest ponizej krytyki... niech orange dalej myski że marka i przywiazaniem utrzyma przy sobie klientów... szybko ludzie zaczna sie odwracac w kierunku innych operatorów...

  • -2

    133.  2010-09-09 11:25:58

    Narzekacie na pakiety internetowe w orange a przecież ofertę mają świetną. Przy doładowaniu za 50zł macie 2 gb za darmo i do tego całe 50zł do wydzwonienia za 0,29zł za minutę.

  • -2

    134.  2010-09-09 17:18:00

    @aniaa20 masz rację, nikt jakoś nie bierze pod uwagę tego że jest taka opcja.

  • 0

    135.  2010-09-11 14:37:40

    Żebym nie miał darmowego iplusa w telefonie to bym brał orange która ma najlepszą ofertę internetową na kartę, korzystałem i śmiga spoko, internet mają gratis i jeszcze ludziom źle:D POZDRO

  • 0

    136. ~prince naseem  2010-09-11 21:59:51  host: chello084010162073.chello.pl

    bedzie jak z gra reprezentacji Polski w piłke, dużo nadzieji przed i wielkie rozczarowanie po.... obym sie mylil tym razem

  • 0

    137. ~  2010-09-12 07:00:56  host: t22-13.opera-mini.net

    Gdyby nie starter ze po każdym doładowaniu dostaję 5 zł jeszcze z czasów idei, to bym dawno migrował do innej sieci. Chociaż mimo tego ostatnio znowu o tym myślę.

  • 0

    138.  2010-09-13 06:56:09

    Każdemu się marzy oferta kompletna i najlepiej bez pakietów. Mnie też. Ujmując sprawę jak najszerzej chcę zwrócić uwagę na samo działanie internetu w zależności od miejsca - naprawdę baaardzo różnie z tym bywa i nie ma tutaj wyjątków jeśli chodzi o nazwę operatora,zatem najlepsza oferta będzie bezużyteczna,jeśli samo działanie będzie kiepskie. Szukając z kolei oferty jak najbardziej uniwersalnej nie mamy do wyboru zbyt wiele. Moim zdaniem Fresh i Gadu-Air dają w miarę szerokie pole do działania,przynajmniej na dziś. Z ofert typu Data w czystej postaci wyróżnia się Orange Free na kartę. Dlaczego? Otóż konkurencja oferuje odpowiednio: Era 77 gr/min w ofercie Blueconnect na kartę, Plus... 1,22 zł/min, w ofercie iPlus na kartę. Więc stawka 29 gr/min w Orange nie jest dramatem, przy uwzględnieniu mega bonusu za doładowanie. Większym problemem - przynajmniej dla mnie - jest prędkość działania internetu w miejscu korzystania. No, ale jestem ciekaw kolejnych odsłon ofert. Mam nadzieję, że będą rzeczywistym wyjściem naprzeciw naszym oczekiwaniom.

  • 0

    139. ~Cala prawda  2010-09-13 16:18:25  host: 77-254-173-154.adsl.inetia.pl

    Najgorsza oferta prepaidowa na rynku Polskim..

  • 0

    140. ~  2010-09-14 02:05:03  host: nat.itime.pl

    jestem w Orange od kilku lat i jeszcze w Idei i powiem GŁOŚNO Orange jest coraz droższe i gorsze pod względem innych sieci POWINNO zniknąć z polskiego rynku

  • 0

    141.  2010-09-14 16:03:51

    @133, aniaa20, OFNK jest ofertą data, czyli stricte do internetu - i ma swoje odpowiedniki typu iplus na kartę, blueconnect na kartę - w BC na kartę też dają duże bonusy do doładowania i po doładowaniu 50zł również wpada bonus 2GB. W ofertach voice w prepaidzie Orange nie ma ciekawych pakietów internetowych, czyli np. pakietu podobnego do Blueconnect Max z Tak Taka - 9zł bez limitu danych przez 30 dni.

  • 0

    142. ~orangowiec (jeszcze)  2010-10-09 22:13:45  host: public2550.xdsl.centertel.pl

    TAK. Coraz drożej. Myslę żeby przejść do Play. Tam w ofecie na kartę dostałbym 1000 wiadomości za darmo do wszystkich sieci za doładowanie 50 zł Orange leci sobie w kulki. A poza tym to mam jeszcze u nich internet i stacjonarny telefon - przynajmniej w tym płce taniej od innych operatorów.

  • 0

    143. ~Chłopak z wioski  2010-10-09 22:26:19  host: v08-15.opera-mini.net

    orangowiec (jeszcze) - za 50 zł dostajesz 2000 darmowych SMS-ów anie 1000. ;)

  • 0

    144. ~pp  2010-10-16 19:04:40  host: rev196-19.sferanet.pl

    ja korzystam z nowe go, nowa heyah i fresh i jest dobrze a co do ważności konta to i tak kupuje karte za 100 co miesiąc więc nie przesadzajcie ale słabe pakiety internetowe to największy mankament oferty Orange, 50gr za 100kb i 20mb za 10zł to oferta dobra tylko jakieś 6 lat temu ;(

Dodaj swoją opinię