Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange odświeża taryfy dla indywidualnych

[Aktualizacja] Orange odświeża taryfy dla indywidualnych

WitekT 3 Listopada 2006 20:31

0 0

Od 6. listopada Orange wprowadza nowe plany dla klientów indywidualnych pod nazwą Nowy Twój Plan. Oferta bazuje na dotychczasowych mechanizmach Twojego Planu.

Kluczowa zmiana to odświeżone usługi podstawowe:

Wszyscy i na Wszystko - zmieniono dostępne opcje usługi na 10, 25, 35, 50, 65 i 80 zł, stawki za minutę i funkcjonalność usługi nie zmieniają się,
cennik orange ntp winw

Orange i Stacjonarne - również wprowadzono nowe opcje usługi - 25, 35, 50, 65 i 80 zł, dzięki temu klient może dzwonić taniej w Orange (od 35 do 55 groszy za minutę) płacąc mniejszy abonament niż do tej pory, funkcjonalność usługi nie zmienia się,
cennik orange ntp ois

Wieczory i Weekendy - wydłużono o godzinę dziennie czas działania usługi - teraz wieczór w opcjach 15 i 30 zł trwa pół doby - od 21:00 do 9:00 (dodatkowo w opcji 30 zł usługa działa przez cały weekend), a opłaty miesięczne pozostają bez zmian.
cennik orange ntp wiw

Wprowadzono także nowe opcje:

Wybrane Numery i Weekendy - pakiet 1200 minut miesięcznie na połączenia z 1 lub 3 wybranymi numerami od poniedziałku do piątku i dodatkowo w weekendy ze wszystkimi numerami w Orange i stacjonarnymi + nielimitowane SMS-y i MMS-y, opłaty miesięczne odpowiednio 30 i 55 zł,
cennik orange ntp wniw




Najtaniej z Przyjaciółmi - pakiet 120 minut miesięcznie na połączenia z jednym wybranym numerem (Orange lub stacjonarny) za 10 zł lub pakiet 240 minut miesięcznie na połączenia z trzema wybranymi numerami (Orange lub stacjonarny) za 15 zł,
cennik orange ntp nzp

Twój Internet - nielimitowany dostępu do Internetu w opcji Standard (60 zł) lub Premium (110 zł), którą może włączyć każdy abonent oferty Nowy Twój Plan bez konieczności aktywacji drugiej karty SIM i podpisywania oddzielnej umowy.

cennik orange ti

Tak jak dotychczas, opłaty za wszystkie powyższe usługi tworzą miesięczną kwotę zobowiązania, którą abonent musi utrzymać w trakcie umowy na czas określony, jeśli skorzysta z promocji. W ramach kwoty zobowiązania usługi można co miesiąc dowolnie zmieniać.

Równolegle do nowej oferty będzie nadal dostępna oferta Orange Premium. Zmieniają się nazwy opcji dostępnych w ramach oferty (Orange Premium i Orange Premium Platinum zamiast dotychczasowych Orange Premium 100 i Orange Premium 200).

Do nowej oferty przechodzi większość dotychczasowych ofert i usług. W Nowym Twoim Planie nie będzie dostępna usługa Wybrane numery (zastąpiona przez połączenie z Wieczorami i Weekendami, choć one same zostają), Zatrzymaj Czas oraz promocja 100% więcej.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 181
  • 0

    162.  2006-11-06 20:13:27

    Tak, miała wejść dziś, ale nie udało im się ujarzmić systemów informatycznych. Wszystkie umowy były dziś podpisywanie na "Twoj Plan". Podobno mają się z tym szybko uporać, a sprzedawcy musieli ściągać nowe plakaty. ;)

  • 0

    163. ~  2006-11-06 20:37:09  host: chello089078060146.chello.pl

    haha caly orange - czyli system sam sie rzadzi - niezle. Wogole ta siec to jakas porazka. Cala nadzieja w T-Mobile - oby doszedl 4.12...Jakies przecieki w tej sprawie?

  • 0

    164.  2006-11-07 10:49:23

    już teraz w erze jest lepiej niż w orange.Zapewne t-mobile przegoni jeszcze bardziej orange, bo spoczywają na luarach od dawna, na które ledwo się wdrapali.

  • 0

    165. ~jędrek  2006-11-07 11:48:17  host: gdl158.internetdsl.tpnet.pl

    moim zdaniem lekko przesadzili, mi się podobała usługa do 5 numerów za darmo, bez jakiś ograniczników czasowych, a teraz co?! 1200minut... wszędzie cięcia widzę robią... a Idea była taka przyjemna... ech Czekam na P4.

  • 0

    166. ~apap  2006-11-08 12:48:17  host: acwh192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i co dalej cisza o NTP???

  • 0

    167. ~tommi  2006-11-08 21:37:05  host: c117-30.icpnet.pl

    ale lipa, coraz bardziej sie staczaja, to ja mam teraz lepsza oferte, jeszcze pozostalosc po jednej idei, za miesiac wychodzi mi umowa a tu taki syf, nie do wiary i jeszcze sluchawki za niewiarygodne sumy

  • 0

    168. ~Max  2006-11-09 09:06:44  host: pc67.miasto.gdynia.pl

    Niech Orange odejdzie w koncu od dotowania telefonow i zacznie odbnizac ceny polaczeń i internetu.Co do odswiezonej uslusgi darmowe numery.Ciekawe musze powiedziec, bo w weekendy za darmo do wszystkich,ale orange jest sprytne, bo w takiej sytuacji kazdy przekroczy 1200min limitu i trzeba bedzie bolic. Ja mam uruchomiony jeden darmowy jeszcze w jednej idei i nie obowiazuje mnie limit, ale i tak nie rozmawiam wiecej niz 700-900min.Darmowe weekendy sa interesujace, ale trzeba bedzie uwazac.Zastanowie sie nad tym,tylko musze sie upewniec czy jest wymagany min abonament w wysokosci 50zl. Tak bylo kiedys. Pozdrawiam wszystkich ktorzy nie daja sie robic w bambuko naszym strasznie konkurujacych ze soba operatorow.Cze

  • 0

    169. ~Hordam  2006-11-09 09:48:11  host: bad41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Spewnością nie wiecie ile kosztuje imigracja z twojego Planu na Nowy Twój Plan? Ja wam powiem... 50 zł Po...

  • 0

    170. ~stasiu  2006-11-10 00:48:32  host: nat-zak-192-34.globalconnect.pl

    powiem w sposób nastepujacy- ta oferta jest tak rewelacyjna ,ze az przechodzi bez wiekszego echa!ja zrozumiałem dlaczego się to orange tak sprzedaje! z prostego powodu- ludzie uwazaja ze sa bardziej "europejscy" wybierajac orange no i trzeba dodać ,ze wielu polaków to snoby!czesto na tych wszystkich portalach płacza źe jest drogo! moze i jest ale dorosli ustatkowani ludzie nie patrzą ile ich kosztuje minuta! potrzebują zadzwonić to dzwonią!podobają im sie reklamy orange , które manipulują ich umysłem twierdząc ,ze jest tanio i ok i ze jestesmy juz w europie.Mysle ,ze dopoki inni operatorzy nie zrobia konkretnej oferty i nie beda potrafili jej odpowiednio sprzedac w mediach tak długo bedzie rzadził orange!!!zaznaczam ze starałem sie obiektywnie popatrzec na temat o nazwie "orange polska" !pozdrawiam

  • 0

    171. ~apap  2006-11-10 18:08:22  host: acww61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale W_T_O_P_A i to wielka! Najpierw z tym 6 listopada a pozniej z max dwoma dniami opoznienia hehehehe !!!! Szkoda tylko ze ten balagan nie dotyczy rachunkow np zeby im bilingi zaginely i zeby tak przez pare miesiecy nie trzeba bylo placic rachunkow, to by byla promocja !!!

  • 0

    172. ~jarco  2006-11-10 22:33:16  host: 81.219.123.132

    tak apap na pewno tego żałujesz że tak się nie stało... -nowa oferta mimo wszystko ma i swoje atuty, od poniedziałku się o tym przekonacie wszyscy... premium oferta jest bezkonkurencyjna na rynku do tego odsłona nowych cen w tym planie ;)) W_T_O_P_Ą jest Twój na poziomie komentarz

  • 0

    173. ~apap  2006-11-10 22:58:32  host: acww61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widze ze ktos tu jest albo wielkim fanem z klapkami na oczach albo pracownikiem orange... hehehe tak czy tak malo obiektywny... ps " W_T_O_P_Ą jest Twój na poziomie komentarz " to jest po polsku czy po polskiemu napisane???

  • 0

    174.  2006-11-11 09:08:35

    Ponoć od dzisiaj można już podpisywać umowy w Nowym Twoim Planie.

  • 0

    175. ~apap  2006-11-11 12:09:40  host: acxs229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oby to byla prawda... tylko kiedy beda znane wszystkie szczegoly na necie???!!!

  • 0

    176. ~marcin  2006-11-11 16:09:18  host: cau127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jest prawda...zapraszamy do salonów ;)

  • 0

    177. ~kub_us  2006-11-11 19:36:43  host: second.tom-net.pl

    Taka promocje (czytaj podwyzke) to niech se wsadza... ja mam twoj plan i bede sie go trzymal bo mam nielimitowane rozmowy za 15 zl z jednym numerem (najpierw bylo bez limitu za 15 zl a teraz 1200 min za 15 zl ). Orange jak zwykle dalo ciala ale co mam zrobic jak wszyscy znajomi i dziewczyna maja orange... Pozostaje mi jak przystalo na prawdziwego Polaka nabijac sie z glabow co sie do orange pchaja :P

  • 0

    178.  2006-11-13 14:15:00

    @kub_us: nie chce byc złośliwy ale analizując Twoją wypowiedź: "nabijac sie z glabow co sie do orange pchaja" - to jeżeli już ktoś jest w orangutanie ("wszyscy znajomi i dziewczyna maja orange") to jest kim? mega głąbem?

  • 0

    179. ~?Karol  2006-11-13 18:38:02  host: router.tvgawex.pl

    tak dorgo nigdy w idei nie bylo od czasu nowej idei

  • 0

    180.  2006-11-13 23:00:18

    To jakas oferta-widmo - dzis nadal nic na oficjalnej stronie....choc w salonie jak palcilem rachunek bylo sporo ludzi ale chyba nie z tego powodu;)

  • 0

    181. ~luis666  2008-02-01 09:32:30  host: con69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zapisalem sie do orange "nowy twoj plan"... póki nie zobaczyłem że to tylko 1200 minut to było wszystko fajnie :| aaa i umowa podpisana :/

Dodaj swoją opinię