Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange: Nowe promocje i abonament bez limitu na komórki

[Aktualizacja] Orange: Nowe promocje i abonament bez limitu na komórki

Piszemy o tym pierwsi WitekT 28 Lutego 2013 22:57 Aktualizacja: 1 Marca 2013 09:55

10 4
Od 1. marca w ofercie Orange pojawiają się nowe abonamenty głosowe z nielimitowanymi połączeniami na telefony stacjonarne. Przy 2-letniej umowie abonament będzie wynosił 69 zł - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Nowy, stacjonarny Plan bez Ograniczeń dla klientów indywidualnych obejmuje nielimitowane połaczenia do wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych w Polsce, USA i Kanadzie. Miesięczny abonament wynosi:
  • 99 zł przy umowie na czas nieokreślony,
  • 79 zł przy umowie na rok,
  • 69 zł przy umowie na 2 lata.

Pojawiły się także nowe promocje:

  • sama Neostrada:

Umowa

2 lata

1 rok

koszt aktywacji 10 i 20 Mb/s

20 zł

50 zł

do 10 Mb/s

49 zł

59 zł

do 20 Mb/s

69,57 zł (2 mies. za 0 zł)

74,61 zł

koszt aktywacji 40 i 80 Mb/s

20 zł

50 zł

do 40 Mb/s

69 zł

79 zł

do 80 Mb/s

79 zł

89 zł


  • Neostrada z abonamentem bez limitu:

Umowa

2 lata

1 rok

koszt aktywacji 10 i 20 Mb/s

20 zł

50 zł

do 10 Mb/s

89 zł

99 zł

do 20 Mb/s

104 zł

114 zł

koszt aktywacji 40 i 80 Mb/s

49 zł

59 zł

do 40 Mb/s

109 zł

119 zł

do 80 Mb/s

119 zł

129 zł


  • Neostrada z telewizją:

Umowa

2 lata

1 rok

koszt aktywacji 10 i 20 Mb/s

20 zł

50 zł

do 10 Mb/s

65 zł

75 zł

do 20 Mb/s

80 zł

95 zł

koszt aktywacji 40 i 80 Mb/s

49 zł

59 zł

do 40 Mb/s

89 zł

99 zł

do 80 Mb/s

99 zł

109 zł


  • FunPack z abonamentem bez limitu:

Umowa

2 lata

1 rok

koszt aktywacji 10 i 20 Mb/s

20 zł

50 zł

do 10 Mb/s

104 zł

114 zł

do 20 Mb/s

120 zł

130 zł

koszt aktywacji 40 i 80 Mb/s

49 zł

59 zł

do 40 Mb/s

119 zł

129 zł

do 80 Mb/s

129 zł

139 zł


Jak oceniasz nową ofertę Orange ze stacjonarnym abonamentem bez limitu na komórki?

Bardzo atrakcyjna
23.16%
Atrakcyjna
20.96%
Nie wyróżnia się
13.05%
Mało atrakcyjna
10.85%
Bardzo mało atrakcyjna
26.84%
Nie mam zdania
5.15%

Wszystkich głosujących: 544



[Aktualizacja 09:54] Abonament bez limitu do oferty Orange stacjonarnego wchodzi 1. marca, natomiast promocje Neostrady pojawią się dopiero w połowie miesiąca.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 77
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~ciekawy  2013-03-01 12:42:35  host: 178.213.94.96

    Arturos jak to nie ma opłaty za utrzymanie łącza jak jest!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~  2013-03-01 12:48:15  host: v53-03.opera-mini.net

    Ależ chaos w tym newsie się zrobił. Najlepiej byłoby chyba napisać to jeszcze raz a komentarze skasować bo pogubić się idzie co jest co

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~Krzysiek87  2013-03-01 12:49:26  host: agft1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zostały obniżone ceny VDSL,bo pozostałe są bez zmian

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62.  2013-03-01 12:55:24

    @ciekawy. Opłata za utrzymanie łącza jest wliczona w cenę czyli nie jest pobierana dodatkowo. Zasada taka sama jak w obecnej promocji "Nowa Moc Internetu i Rozmowy" Regulamin:Promocyjna opłata abonamentowa dla Usługi, określona w Tabeli nr 1, zawiera opłatę abonamentową za utrzymanie łącza TP.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~lol  2013-03-01 13:04:28  host: 095160078121.warszawa.vectranet.pl

    @62 to jak wkoncu jest czy nie ma tej oplaty za utrzymanie lacza? gdzie sa jakies cenniki?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    65. ~Octopus  2013-03-01 13:36:02  host: apn-46-76-193-105.dynamic.gprs.plus.pl

    Jeśli nie masz telefonu stacjonarnego a chcesz mieć najwolniejszy internet > " razem - opłaty miesięcznie: 98,32 zł ; suma opłat jednorazowych: 49,9 zł " - >> jaka taniość :) - to ja podziękuję .. chyba na wieczność :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66. ~Octopus  2013-03-01 13:36:54  host: apn-46-76-193-105.dynamic.gprs.plus.pl

    Ucięło - https://www.orange.pl/prt/pl/order/process/?formId=neo-ins&m inimize=additionalproducts&PNEOI1P=ADD&PNEOI1P24M=ADD&am p;NEOIAC14-PNEOI1P24M=ADD&BON150_TANIO=ADD&modemParam=01 &periodParam=01&promotionParam=01&additionalParam=01 &DEVRTLBOX12=ADD

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    67.  2013-03-01 13:50:55

    Dziwi mnie ta dyskusja nt. pakietu z internetem... Przecież za 89 zł już teraz jest oferta - ten ich neostradowy telefon (NEOFON) w tym dają - to VoIP oczywiście i tu jest to samo, jedynie z dołożonymi komórkami. Przynajmniej tak mi się wydaje. Zainteresowani, obyci w branży, powinni raczej to wiedzieć i tak właśnie "domniemywać". Jeśli nielimitowane na stacjonarne i komórki oraz Neostrada kosztują jako osobne usługi 69 zł i 49 zł, to w zestawie na pewno nie obniżyli ceny do 69 złotych!! Litości...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68.  2013-03-01 13:51:43

    89 złotych oczywiście ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69. ~  2013-03-01 14:10:09  host: v21-14.opera-mini.net

    Najlepsza jest oferta DO 10Mb/s. W wielu miejscach jak hula 1Mb/s jest dobrze. Ale ceny oczywiście nie obniżą i inwestycji nie robią. W miastach jest możliwośc posiadania innego opa kablowego. Polecam! Lepiej dać zarobić lokalnym niż dawać kasę pazernej pomarańczy, która nie inwestuje w stacjonarki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70. ~sharkan  2013-03-01 14:25:43  host: 80.254.155.67

    Swietnie tylko dlaczego ta wspaniała firma zaczeła blokować stremiing w mobilach? Początek końca jeżeli zmienia się reguły w czasie gry

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71. ~Krzysiek87  2013-03-01 23:24:19  host: agft1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @WitekT Co sądzisz o tych ofertach?Czy jest jeszcze miejsce na obniżki cen?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72. ~  2013-03-02 07:06:14  host: v46-06.opera-mini.net

    czyli teraz mozna wziac neostrade bez telefonu i calkowity koszt to 49zl. Uwazam, ze to dobra oferta dla osob, gdzie alternatywni nie chca budowac swoich sieci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73. ~romek  2013-03-02 08:49:01  host: 178.213.94.96

    No co ty w cuda wierzysz? 49 zł plus 29 zł za utrzymanie łącza daje w sumie 78 zł tu się nic nie zmieniło

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    74. ~Darek  2013-04-02 20:45:23  host: aeds28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdzie jest ta oferta neostrady + telefon stacjonarny z nielimitowanymi na komórki i na stacjonarne za 89zł/2 lata? Bo na pewno przez chwilę była na stronie Orange. Dzwoniłem do dwóch konsultantów z Orange, i uparcie twierdzą, że taka oferta nigdy nie istniała... Ale ja to właśnie widziałem i sobie porównywałem z Netią, Tylko czemu konkurencja (Netia) takie coś może zaoferować na swoich liniach za 85 zł? A Orange za 118 zł? Witek, wiesz coś o tym?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75. ~kowal  2013-04-18 09:01:00  host: gw.media4u.net.pl

    wy wierzycie w te nielimitowane? to spróbujcie dzwonić cały czas. Zobaczycie "no limit". Kpina i oszustwo. To jest no limit pod warunkiem ze mało dzwonisz. A spórbuj sie tylko wychylić