Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange i nju mobile przywracają i podwajają bonus za rejestrację numeru

[Aktualizacja] Orange i nju mobile przywracają i podwajają bonus za rejestrację numeru

orson_dzi 14 Października 2016 13:00 Aktualizacja: 14 Października 2016 14:20

16 2

1000 zł i pakiet 100 GB - tyle można dostać od Orange i nju mobile za rejestrację numeru na kartę.



Aby skorzystać z promocji należy, po zarejestrowaniu numeru, wysłać SMS-a o treści BONUS pod numer 80028. Promocja obejmuje nie tylko świeżo zarejestrowane numery, ale również numery przenoszone z innej sieci. W ramach bonusu klienci otrzymają 1000 zł do wykorzystania na rozmowy (na numery stacjonarne też), SMS-y, MMS-y i transmisję danych oraz 100 GB do wykorzystania przez 30 dni.




Jak informuje rzecznik Orange, swoje numery zarejestrowała już połowa klientów Orange i nju mobile.

Zobacz: Regulamin nowego bonusu za rejestrację numeru w Orange

Aktualizacja
Bonus jest dostępny również w nju mobile. Zasady i sposób jego uruchomienia jest identyczny jak w przypadku Orange.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: rejestracja | orange

w sumie: 88
  • -1

    69. ~Urząd Skarbowy  2016-10-15 15:13:15  host: n06-07-07.opera-mini.net

    Bonus jest traktowany jako "nagroda" ! 1000 zł + 100 GB to już realna korzyć/przychód/nagroda ponad kwotę 1000 zł (pakiet danych)... Rejestrując numer w nowej promocji Orange musisz uzupełnić odpowiedni PIT i zapłacić podatek !

  • 0

    70. ~Calm7  2016-10-15 15:41:50  host: user-31-175-51-95.play-internet.pl

    Ja jestem oryginalny Calm7. Reszta to tanie podrobki.

  • 0

    71. ~pabloki  2016-10-15 16:04:35  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    69 głąbie a czytałeś regulamin? otóż głąbie bonus jest udzielany na konto promocyjne. to nie są realne złotówki ,byłby należny od bonusu na konto główne . jak można byc takim debilem ?

  • 0

    72.  2016-10-15 16:08:04

    @69 chodzi o podatek od darowizn ? Tam jest limit 4902 zł w ciągu 5 lat. Pięć takich bonusów i trzeba zeznanie złożyć ?

  • 0

    73. ~pabloki  2016-10-15 16:23:37  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    @TomekO temu idiocie bądź idiotce chodzi raczej o podatek od nagród . zwolnone sa przychody mniej niz 760 zł. ten wielki cymbał pomyślał pewnie o sprzedaży premiowej . tylko że tu nie ma sprzedaży premiowej bo bonus udzialny na osobne konto promocyjne. logicznie wg głaba trzeba by zapłacić min 100 zl podatku a jeszcze trzeba by wycenić te 100 GB w g średniego kosztu . nie chce mi sie nawet dalej wyjasniać. krótko za rejestracje i idebranie bonusa orange nie strzeliłby sobie takiego samobója.

  • 0

    74. ~pabloki  2016-10-15 16:29:18  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    @TomekO a zreszta takiego podatku i tak nie płacimy my tylko organizator jesli chodzi o sprzedaz premiową

  • 0

    75. ~dan  2016-10-15 19:44:55  host: 78.10.209.71

    przy dzisiejszych cenach za no lomit (ok 25) zł to moga mi dac na konto nawet 10 000 zl tylko w jakim celu jak tylko na 30 dni?bez sensu

  • 0

    76. ~dan  2016-10-15 19:51:42  host: 78.10.209.71

    a jak dla tych co maja juz nr zarejestrowany i na koncie promocyjnym mam srodki to tez mozna dzwonic po wszystkch i ciagnie z promocyjnego? bo szczerze to na promocyjnym mam juz chyba kolo 400zl i nie ma jak tego wydac?nie wiem po co daja taki bonus

  • 0

    77.  2016-10-15 20:30:01

    @pabloki akurat się nie znam ale US ma różne pomysły. Trzeba mieć oczy dookoła głowy bo marketingowe 1000 zł może wyjść drogo.

    @dan bierzesz ofertę gdzie bonus można przedłużać. Proste jak budowa cepa ;) Marketingowe bonusy są dla niezorientowanych.

  • 0

    78.  2016-10-15 21:44:37

    68 - to czemu nie korzystasz z oferty Plej? Obudziłeś się z ręką w nocniku? Przecież nju możesz wypowiedzieć w miesiąc. Nie używasz - nie płacisz... ;-)

  • 0

    79. ~Do wlo  2016-10-16 08:25:00  host: n08-04-08.opera-mini.net

    Chyba bylbym głupi gdybym na testy nju przeszedł do play. Po pierwsze play już mam. Po drugie szkoda mi tych gratisów 1000zł od nju za te 4zł które wydałem na starter nju

  • 0

    80. ~Nick  2016-10-16 12:29:20  host: agds39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dają 1000minut ale po wykorzystaniu 300-400min na połączenia na 1 numer blokują kartę sim jako "sztuczne generowanie ruchu w sieci". Takie rzeczy ty tylko jednak w orange!!! :(

  • 0

    81. ~Calm7.  2016-10-16 12:49:15  host: 8.37.225.62

    80). Ano blokują... czasem
    :-)
    Powinni przerywać rozmowę, a nie wyłączać kartę sim.
    Nie stać ich by ludzie tyle gadali? To po huk sprzedają coś, z czym nie wyrabiają? Niech ograniczą do 500 czy 800 minut...

  • 0

    82.  2016-10-16 12:58:58

    79 - więc - o ile pod 68 Ty pisałeś - po cholerę pieprzysz o prędkościach, skoro zależy Ci tylko na darmowych minutach? Żenada... Nie dość że NI(c)KT to jeszcze pazerny na śmieszne bonusy ;-)

  • 0

    83. ~Nick  2016-10-16 14:44:22  host: agds39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    81: otóż to - dają 1000min an 30 dni a potem robią problemy jak człowiek chce to wykorzystać! a co za różnica czy ten 1000min wygadam z 20 osobami czy z 1? czy wygadam to w 30 dni czy w 2 dni?
    moja to sprawa! dostałem 1000min i to chyba ja powinienem decydować w jak sposób i jak szybko to wykorzystam!
    bo na razie to widzę świetne reklamy 100min i 100GB a tak naprawdę jak przyjdzie co do czego to realnie jest to 300-400min i zablokowana karta sim która do kosza się już nadaje i 100Gb internetu o prędkości porównywalnej do internetu w play czyli dno muł i wodorosty a nie internet! niestety wyniku speed testa nie wrzucę bo ...... sim jest zablokowana już!!! :(

  • 0

    84.  2016-10-16 15:02:21

    83 - i dlatego olewam te pseudopromocje zardzewiałych, chociaż mam u nich kilka simów. Nie będę ryzykował ich utratą, czy blokadą. Ciekawe, że w Play nie mam problemów z wykorzystaniem bonusów i przedłużaniem ich ważności. To się nazywa prawdziwa promocja, a nie udawana.

  • 0

    85. ~kolbol  2016-10-17 16:08:31  host: absr122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak patrzę na te promocję i stwierdzam że większość ludzi to przygłupy,dadzą 5000tyś min 1000GB i jak to wykorzystać???Czy wy nie widzicie co z was robią?

  • 0

    86. ~MauroPB  2016-10-22 13:22:37  host: public-gprs392384.centertel.pl

    Logiczne że w zasadzie wszystkie naciągane promocje sprowadzają się do miesiąca no limit ubranego w piękne kwoty miliard pierdyliard zl do wykorzystania itd. Mam aktywne numery w playu i orange wczoraj zarejestrowalem aktywna sim w NJU. Transfer danych to jest patologia szybciej chodził net 15 lat temu. Gdybym sciągal 24h na dobę to nie dobiję do tych 100GB.

  • 0

    87. ~Ktoś  2016-10-29 14:10:58  host: 088156231217.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

    A będzie kolejny bonus?:)

  • 0

    88. ~asdasd  2016-10-31 11:04:16  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    czy ponowna rejestracja (na nowo po przeniesieniu numeru np po miesiącu uprawnia do odebrania ponownie bonusu?
    miesiac w orange (bonus) inny operator przez miesiąc i powrót do orange (bonus tak czy nie) hmm

Dodaj swoją opinię