Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange - dwa Minipakiety w ofercie na kartę

[Aktualizacja] Orange - dwa Minipakiety w ofercie na kartę

orson_dzi 12 Lipca 2016 18:12 Aktualizacja: 13 Lipca 2016 15:49

3 22

Orange wprowadza do oferty na kartę dwa Minipakiety - 100 minut i 100 SMS-ów. Oba ważne są przez 7 dni.



Pakiety dostępne są we wszystkich ofertach na kartę oraz dla umów Zetafon i Minutofon. Każdy z nich kosztuje 3 zł i jest ważny przez 7 dni:
  • pakiet 100 minut do wszystkich sieci (komórkowych) - SMS o treści START pod numer 332 lub kod *110*85#,
  • pakiet 100 SMS-ów do wszystkich sieci - SMS o treści START pod numer 331 lub kod to *110*91#.

Aktualizacja




Zaprezentowany wczoraj przez Orange regulamin zawierał błąd. 100 minut w ramach Minipakietu jest do wykorzystania tylko na połączenia z numerami komórkowymi. Zaktualizowany regulamin znajduje się poniżej.

Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange na kartę | minipakiet | orange

w sumie: 65
  • 1

    45. ~chestrr23  2016-07-13 19:45:04  host: user-94-254-193-102.play-internet.pl

    Troche dziwnie wygląda ten pakiet z waznoscia na tydzien w dobie miesięcznych unllimitow za ok 30 zl,;) ale moze komus to pasuje,choc wątpię z uwagi na brak stacjonarnych

  • 1

    46. ~  2016-07-13 20:08:31  host: public-gprs353545.centertel.pl

    Działa u was Orange?. Bo u mnie leży i kwiczy...

  • 0

    47. ~ktoś  2016-07-13 20:09:03  host: 188.146.187.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @6 "centusiów" he he he a ty co, przyjezdny, że nie znasz takiego pojęcia jak dusigrosz?:)

  • -1

    48. ~gość  2016-07-13 20:54:27  host: public-gprs205388.centertel.pl

    @46 Działa normalnie, dlaczego ma nie działać? Pakiet jak nazwa wskazuje "minipakiet" to opcja dla tych którzy chcą tanio pogadać na komórki, nie potrzebują kupować czegoś większego np. za 30zł. Proste i logiczne, poza tym jest ten elastyczny nolimit 1zł=1dzień ważności. Stacjonarne praktycznie niepotrzebne oprócz wyjątków nikt na nie nie dzwoni.
    Sam pakiet rozlicza pełne minuty zaokrąglone do góry. Sprawdzone.

  • 2

    49. ~pabloki  2016-07-13 21:04:50  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    48 jak poczekasz 20min na linii rejestrując sie do przychodni lub dzwoniąc do urzędu , na infolinie banku to zrozumiesz po co miec lepiej stacjonarne w pakiecie.

  • 1

    50.  2016-07-13 22:48:21

    48. Nie zgadzam się odnośnie stacjonarek bo sam na nie bardzo dużo dzwonię ( firmy )
    To prawda, że nie pamiętam kiedy ostatnio dzwoniłem na stacjonarny do osoby prywatnej ale codziennie wykonuję kilkanaście telefonów do firm.
    Przy okazji mam 4 VOIP ale do odbierania ( firmowe)

  • 1

    51.  2016-07-13 22:53:19

    48 - nikt? Może z Twojego otoczenia? To nie jest reprezentatywna grupa wobec tego. Ja mam setki minut na stacjonarne co miesiąc w billingu. Bywa, ze nawet 40% czasu połączeń (a czas tych połączeń to przeciętnie 2000 minut miesięcznie) ;-)

  • 0

    52. ~mirekb  2016-07-13 23:28:31  host: public-gprs357325.centertel.pl

    Deregulacja rynku ftr sie kłania

  • 0

    53. ~ktoś  2016-07-14 09:13:40  host: 188.146.128.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wlo co Ty za biznes prowadzisz, call centre?:)

  • -1

    54.  2016-07-14 09:15:17

    53 - jednoosobową firmę ;-) M.in. doradztwo - w określonej branży, którą nie jest telekomunikacja ;-)

  • -1

    55.  2016-07-14 09:17:05

    To co ja wydzwaniam to zwykle mniej niż połowa tego co w ogóle "siedzę" na słuchawce - bo przecież do mnie klienci też dzwonią przecież ;)
    Się dzwoni trochę...

  • -2

    57.  2016-07-14 09:36:55

    56 - a z porady lekarza specjalisty byś nie wolał skorzystać?

  • 0

    58. ~ktoś  2016-07-14 12:42:05  host: 188.146.130.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wlo czyli nieźle podgrzewasz sobie mózg falami elektromagnetycznymi:P

  • 0

    59. ~wlasnie  2016-07-15 13:51:28  host: user-94-254-193-209.play-internet.pl

    Stacjonarne maą tę zaletę że są tańsze i nie podgrzewają mózgu.

  • 0

    60. ~Orson-to-dzi#$a  2016-07-20 09:33:05  host: ip-188-127-9-167.ennet.pl

    Widzę że telepolis się stacza. Właśnie chciałem aktywować pakiet minut korzystając z danych w tym artykule, ale krótki kod nie działał. Ok, wyślę sms i co? Aktywowałem 100 smsów bo oczywiście autor artykułu nie potrafił poprawnie przepisać tekstu. Dopiero gdy zerknąłem na regulamin Orange widać że Orson-to-dzi pomylił nry smsów a krótkie kody to chyba mu się przyśniły bo są całkiem od czapy! Amatorzy nie dziennikarze!!!

  • 0

    61. ~nmn  2016-07-20 19:21:02  host: n09-02-04.opera-mini.net

    60 nie, to wina Orange. to on pomylil , nie orson

  • 0

    62.  2016-07-20 19:37:24

    A ja, jak mam bana na telepolis, to nie będę tu informował o bykach w Orange.

  • 0

    63. ~  2016-07-20 20:56:54  host: ip-188-127-9-167.ennet.pl

    @61 jeżeli tak jest jak piszesz, to zwracam honor i przepraszam. Widzę też że błędne nry i kody zostały poprawione w artykule. Dziwne pozostaje że Orange tak zmienia kody na zupełnie inne i zongluje tymi nrami sms.

  • 0

    64.  2016-07-20 21:01:25

    @63 Sory, nie odpisałem Ci. Błędne kody były na początku podane na blogu Orange, nie sprawdziłem ich w nowym regulaminie.

  • 0

    65.  2016-07-20 21:29:56

    Kody byly bledne, oraz aktywacje sms-em . Nawet na moje uwagi Orange dlugo nie reagowalo.
    :-D
    63). tak, to Orange pokićkało.

Dodaj swoją opinię