Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange chce pozyskać biznes tanim "no limit"

[Aktualizacja] Orange chce pozyskać biznes tanim "no limit"

Piszemy o tym pierwsi WitekT 14 Września 2013 17:28 Aktualizacja: 16 Września 2013 11:42

20 3

Od 12. września przedstawiciele handlowi Orange oferują swoim klientom taryfę z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami za 37,50 zł netto (46,13 zł brutto). Dodatkowo oferowany jest rabat w zależności od ilości przenoszonych kart (promocja obejmuje tylko taki przypadek) - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

W ramach promocji dostępne są dwa abonamenty bez limitu - za 37,50 zł netto (46,13 zł brutto) oraz 60,50 zł netto (74,42 zł brutto). W tym drugim klient otrzymuje dodatkowo 2 GB transmisji danych i usługę Wybrany Kraj za 1 zł, a w niej:
  • 1 grosz netto za odbieranie połączenia w roamingu,
  • 79 groszy netto za połączenia wychodzące w roamingu,
  • 43 grosze netto za połączenie międzynarodowe z Polski do wybranego kraju.

W ramach oferty każdy premiowany jest za liczbę przeniesionych numerów. Im więcej numerów przeniesie w jednej transakcji, tym większy rabat na konto otrzyma:
  • do 2 SIM - brak rabatu,
  • od 3 do 5 SIM - jednorazowo 36,50 zł netto za każdą kartę,
  • od 6 do 9 SIM - jednorazowo 73 zł netto za każdą kartę,
  • od 10 SIM - jednorazowo 109,50 zł netto za każdą kartę.

W ramach promocji nie można kupić telefonu, a umowę podpisuje się na 18 miesięcy.




[Aktualizacja 16. września 11:42] Podane przez nas ceny w pierwotnej wersji wiadomości to ceny netto (bez VAT). Koszty aktywacji nowej oferty to:
  • do 2 SIM - 39 zł netto za każdą kartę,
  • od 3 do 9 SIM - 10 zł netto za każdą kartę,
  • 10 i więcej SIM - 1 zł netto za każdą kartę.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 151
  • 0

    151. ~Krycha  2013-09-19 17:33:25  host: public-gprs370988.centertel.pl

    Do mnie wlasnie dzwonili z Orange z ta propozycja ale nie mialem czasu na rozmowę i maja dodzwonić, ten nolimit jest do wszystkich sieci i do stacjonarnych tez?

  • 0

    152. ~joy  2013-09-19 23:59:45  host: aedt155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z tego co ja wyczytałem w mojej umowie to połączania smsy i mmsy do wszystkich sieci w Polsce są bez limitu - czyli na stacjonarne też. Nie jest nigdzie napisane że chodzi tylko o sieci komórkowe. Z umowy wynika również że oferta nie jest dostępna przez stronę www jak również w salonach orange. Według mnie to świetna oferta. Co prawda umowa na 18 mies. ale trudno się spodziewać jeszcze większych spadków cen. Jestem laikiem w tej dziedzinie ale mam wrażenie że to dobry wybór

  • 0

    153. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2013-09-20 00:09:56  host: v17-11.opera-mini.net

    152). Bez stacjonarnych :-D

  • 0

    154. ~joy  2013-09-20 07:53:02  host: ere57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Calm 7 - dlaczego uważasz że bez stacjonarnych? W umowie nigdzie nie mam napisane że do sieci komórkowych - "jest napisane do wszystkich sieci" . NA 99.999% uważam że nie masz racji. Rozmawiałem na ten temat z osobą która mi to sprzedawała. W niedzielę mam przeniesienie numeru to sprawdzę osobiście

  • 0

    155. ~joy  2013-09-20 08:00:39  host: ere57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oto warunki promocji otrzymane od przedstawiciela: Opcja 1 -abonament 37,50 zł -nielimitowane i bezpłatne połączenia głosowe do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych -nielimitowane i bezpłatne SMS i MMS do krajowych sieci komórkowych - transmisja danych w kraju 2GB Opcja 2 abonament 60,50 zł - nielimitowane i bezpłatne połączenia głosowe do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych - nielimitowane i bezpłatne SMS i MMS do krajowych sieci komórkowych - transmisja danych w kraju 2GB - usługa Wybrany Kraj za 1 zł a w niej stawki: o 0,01 zł za połączenia przychodzące w roamingu o 0,79 zł za połączenia wychodzące w roamingu o 0,43 zł za połączenie międzynarodowe z Polski do wybranego kraju.

  • 0

    156. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2013-09-20 08:06:08  host: v17-11.opera-mini.net

    Joy. To standardowy zapis, który określa sieci komórkowe. Oczywiście mówię tu o tych smsach i mmsach. Ja przeważnie mieszczę się w tym 0,001% ale obyś Ty miał rację :-)

  • 0

    157. ~Calm7  2013-09-20 08:08:27  host: v17-11.opera-mini.net

    155). No, i wszystko jasne: tak jak myślałem: sms i mms nie dotyczy stacjonarnych :-)

  • 0

    158. ~joy  2013-09-20 08:30:01  host: ere57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Calm7 - nową kartę SIM z Orange już mam ale do niedzieli z tymczasowym numerem telefonu, dlatego używam na razie dotychczasowej z Plus gm. Za chwilę zamontuję nową kartę i wykonam połączenia na stacjonarne a później sprawdzę stan konta i będzie wszystko jasne.

  • 0

    159. ~Calm7  2013-09-20 08:33:40  host: v17-11.opera-mini.net

    158). Nie zrozumieliśmy się: rozmowy na stacjonarne masz. Widać to w opisie. Ja od samego początku myślałem, i pisałem o smsach na stacjonarne :-)

  • 0

    160. ~joy  2013-09-20 08:46:39  host: ere57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fakt - to straszna niedogodność :-) w szczególności jeśli chodzi o mmsy na stacjonarne :-)

  • 0

    161. ~joy  2013-09-20 09:27:56  host: ere57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Calm 7 - tym razem nie zmieściłeś się w 0,001%. Wszystko już sprawdzone empirycznie - no limit na komórki i stacjonarne łącznie z smsami - wszystko według opisu w poście 155. Nie zamierzam się już wypowiadać w tym temacie bo według mnie wszystko zostało wyjaśnione

  • 1

    162. ~kindywoman  2013-09-20 13:54:00  host: nat14.nowanet.pl

    najlepszy i tak jest alenumer.pl , mam darmówki na stacjonarne w polsce i lacze sie przez ich specjalny numer i za darmo gadam z zagranica

  • 0

    163. ~Magda  2013-09-22 12:24:22  host: 178235024038.wroclaw.vectranet.pl

    gdzie mozna sie dowiedziec czegos wiecej na temat tej oferty? kogo dotyczy?

  • 0

    164. ~pneus  2013-09-24 13:42:17  host: 62.61.55.135

    155 ,- dostałeś w abo 37,50 zł 2GB netu? bo ponoć to tylko w tym 60,50 zł.

  • 0

    165. ~joy  2013-09-24 17:05:05  host: aeci145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w kwocie 37,50 netto jest 2 GB - internetu!!! Formalnie wygląda to tak że w ramach abonamentu dostaje się pakiet Business Everywhere mini za 0 zł w którym dostępne są 2GB internetu. Powyższy artykuł Telepolis jest napisany z drobnym błędem. Chodzi o to że w wyższym pakiecie można sobie dobrać dodatkowo pięć krajów (za każdy płacimy po 1 zł) w którym są tańsze połączenia w roamingu. Umowę można zawrzeć tylko u przedstawicieli handlowych - tej oferty nie ma w salonach orange ani na stronie www

  • 0

    166. ~pneus  2013-09-25 14:44:21  host: hff25.internetdsl.tpnet.pl

    155/165,- mój przedstawiciel tzw. opiekun twierdzi, że on nie ma takiej oferty,- i chce 39netto, ale bez neta, ewentualnie 19zł za 4GB. słowem: "nie mamy Pańskiego płaszcza" "i co Ty byś zrobił na moim miejscu" :)?

  • 0

    167. ~romano  2013-09-25 17:03:00  host: a12.net145.okay.pl

    Mój znajomy Orangowiec zaproponował mi za niecałe 50 brutto (nie pamietam dokładnej kwoty) 2GB internetu i no limit wszędzie. Dodał ze to promocja dla wracających. Pewnie bym wział ale mam umowe do lutego

  • 0

    168. ~es  2013-09-26 13:50:36  host: host-94-231-55-243.ip.jarsat.pl

    O ile ktoś nie potrzebuje roamingu to jeszcze długo nic nie przebije nju na abonament (jak ktoś ma niedużą firmę to bardziej opłaca się kupić nju "prywatnie" niż Orange na Firmę)

  • 0

    169. ~pneus  2013-09-30 10:40:50  host: 62.61.55.135

    150/165 joy,- podaj mi namiary na przedstawiciela na mail magmichas@wp.pl bo moja opiekunka to chce mnie zerżnąć na 80zł!

  • 0

    170. ~Karol  2013-10-19 13:54:23  host: ilona.siec.idealan.pl

    Witam, czy ktos ma namiar na przedstawiciela z ta oferta? szuchnicki@wp.pl

Dodaj swoją opinię